Alena R.

Skóre Bezkempu: 620

Odznaky bezkempaře:


Jsem mámou tří kluků a majitelkou malého psa Kifa. S manželem a všemi našimi kluky milujeme cestování s karavanem a pobyt v přírodě.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 30
Počet půjčených vozů: 08.3 - 10.3.2024 Miroslav říká:

Děkuji mockrát za návštěvu. Ocenil jsem skvělou komunikaci. Bylo by mi potěšením u nás paní Alenu a její rodinu kdykoliv znovu přivítat.
15.12 - 17.12.2023 Romana říká:

Vše v pohodě, doporučuji.
16.11 - 19.11.2023 Michal říká:

Pohodová návštěva.
20.10 - 22.10.2023 Václav říká:

Mohu jen doporučit. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Skvělá domluva
22.9 - 24.9.2023 Kamil říká:

Velice milí hosté, mohu jen doporučit
2.6 - 4.6.2023 Vladimíra říká:

Pozitivní, doporučuji. Vše v poořádku. Příjemná rodinka.
19.5 - 21.5.2023 František říká:

Děkujeme za návštěvu, příjemní hosté, vše proběhlo v pořádku a podle domluvy, můžeme jenom doporučit.
10.2 - 13.2.2023 Miroslav říká:

Všechno v pořádku, doporučuji.
3.2 - 5.2.2023 Barbora říká:

Hosty můžeme vřele doporučit! Milí lidé, pozemek uklizený, vše naprosto v pořádku! Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit příště!
17.11 - 20.11.2022 Kristýna říká:

Za nás super! Moc milý a příjemní hosté🤗 Mockrát děkujeme za návštěvu☺️
7.10 - 9.10.2022 Lenka říká:

Naprostá spokojenost. Moc fajn mladá rodinka s hodnými dětmi a pejskem. Určitě doporučuji.
2.9 - 4.9.2022 Ivana říká:

Jedná se o velmi slušnou,mladou ,rodinu.Jsou velice komunikativní a přátelští.Na pozemku doržovali pořádek a čistotu.Doporučuji!!!!!!!
10.6 - 12.6.2022 Barbora říká:

Velmi milá rodinka, super děti ❤❤❤Hosty můžeme jen doporučit. 😀
6.5 - 8.5.2022 Stanislav a Pavlína říká:

Vše v pořádku, super domluva s hosty. Nezanechali žádný nepořádek, vše jak má být :-) Děkujeme :-)
29.4 - 1.5.2022 Jiří říká:

vše naprosto v pořádku
15.4 - 18.4.2022 Lucie říká:

Alenu mohu s klidem doporučit.
12.11 - 14.11.2021 Šárka a Robert říká:

Rodina byla úžasná. Po sobě nechali uklizeno. Jsou hrozně milý. Určitě doporučuji každému Kempaři. I s pejskem jsme byly spokojený
26.10 - 30.10.2021 Josef říká:

Děkujeme za návštěvu vše OK velmi slušní hosté.
1.10 - 3.10.2021 Zdeněk říká:

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Tyto kempaře mohu jen doporučit.
17.9 - 19.9.2021 Laďka říká:

Velice příjemná a komunikativní rodinka, vše proběhlo v pořádku a všem vřele doporučuji 😀
3.9 - 5.9.2021 Jitka říká:

Bezproblémoví kempaři. Všem můžeme doporučit.
4.7 - 6.7.2021 Dana říká:

Děkujeme za návštěvu, vše v naprostém pořádku, doporučujeme :-)
28.3 - 1.4.2024 Petr
28.10 - 30.10.2022 Tomáš


Nový Dvůr
28.3 - 1.4.2024 Alena říká:
Tento bezkemp je určitě jeden z nejlepších, které jsme navštívili. Odlehlé místo s krásným výhledem, kde si za suchého počasí můžete vybrat z několika možných míst k zaparkování karavanu (auta) a každé je ale úplně jiné. Musím vyzdvihnout super komunikaci s majitelem, je to velký sympaťák a velice starostlivý. Jako jedno z mála míst bezkempu zde nevidím problém ve vícero možných rezervací, právě kvůli rozlehlosti a členitosti pozemku. My jsme pozemek sdíleli s další rodinkou, která parkovala na druhé straně usedlosti a my jsme je viděli až poslední den, kdy jsme se přišli rozloučit (a přivítat zároveň) a bylo štěstí, že jsme všichni byli na místě. Takže o soukromí nouze není. A samozřejmě velice příznivá je i cena, což už začíná být čím dál tím vzácnější. Prostě bezkempu jak má být. Jednoznačně doporučujeme a těšíme se na příští návštěvu.
Vítejte v Rybníku
8.3 - 10.3.2024 Alena říká:
Naprosto skvělý bezkemp. Místo je sice mezi domy, ale neměli jsme vůbec pocit, že by to jakkoli narušovalo soukromí. Příjezdová cesta je snad nejlepší, co jsme zažili. Úplně bezkonkurenční je zpevněné stání, takže žádné počasí nemůže být překážkou a odpadává i vyrovnávání. V sezóně je k dispozici WC a voda, takže spolu s elektřinou a Wi-Fi je to určitě jedno z nejlépe vybavených míst a přesto za skvělou cenu a hlavně jen pro jednu rezervaci. Tak nějak asi bylo bezkempu původně zamýšleno a my jsme moc rádi, že taková místa pořád jsou. Majitel je sympaťák, velice ochotný a musíme vyzdvihnout detailně zpracované pokyny a samoobslužný příjezd na pozemek. Rodiny určitě ocení moc fajn dětské hřišti v obci a možností výletů je po okolí víc než dost. Už teď se těšíme, až se vrátíme, víkend byl moc krátký. Rozhodně doporučujeme.
Pozemek na úpatí Brd - osada Kleštěnice
23.2 - 25.2.2024 Alena říká:
Pozemek je fakt úžasný, rozlehlý s krásným výhledem a v lokalitě, kde nevíte, kam vyrazit dřív. Cesta za pozemkem je málo frekventovaná, neměli jsme pocit, že by nás kdokoli rušil. K dispozici je ohniště a moc hezká čistá kadibudka a samozřejmě voda a elektřina. To z pozemku dělá celkem luxusní stanoviště, ale přesto je to v duchu "bezkempu" a to daleko víc než jiné. Poměrem kvalita/cena určitě jedno z nejlepších míst, které jsme navštívili. Nevýhodou je svažitost pozemku. Je zde jedno vyrovnané místo,kde jsme nakonec zakotvili, ale předtím jsme zkoušeli několik dalších a bohužel nebylo možné vyrovnat karavan ani přibližně. Každopádně jsme přijeli po deštích, tak vyrovnané místo bylo dost bahnité. Třeba časem přibude štěrk a bude to úplně dokonalé. Majitel je moc milý a ochotný, i přes nemoc se vším poradil, pomohl, dal hromadu tipů na výlety a nakonec zajistil pomoc při výjezdu. Užili jsme si zde skvělý víkend a rádi se vrátíme. Můžeme jedině doporučit.
Klidné místo s výhledem u lesa
30.12 - 2.1.2024 Alena říká:
Místo je skvělé. Pokud hledáte klid a blízkost přírody, určitě doporučujeme. Zpevněné stání je menší, tak pro dvě spřátelené rodiny. Jinak je k dispozici louka a bude určitě třeba dost vyrovnávat. Výhled je opravdu krásný, užili jsme si i pohled přímo z karavanu na silvestrovské ohňostroje. S majitelkou jsme se sice osobně neviděli, ale komunikace byla nadstandardní, majitelka starostlivá a ochotná. Sympatický je i její partner, který nám pomohl při příjezdu a vše ukázal. Moc jsme si pobyt užili a určitě se vrátíme v teplejším počasí, abychom si mohli výhled do krajiny a na zvířata užít i z venkovního posezení.
Přírodní zahrada v pošumaví
15.12 - 17.12.2023 Alena říká:
Naprosto úchvatné místo. Pravý bezkem. Pozemek má krásný výhled na všechny strany, s moc milou paní majitelkou se určitě rušit nebudete. Na výlety lze vyrazit přímo z místa, není vůbec nutné kamkoliv se přibližovat. I když do hor je to kousek a tentokrát jsme toho využili. Ale těšíme se už teď na příště v nějakém teplejším období, abychom si více užili pozemek samotný i okolí Hrádku. Příjezdová cesta v pohodě, i když odvodňovací kanálky před cílem nám trochu daly zabrat. Na zahradu jsme vjeli i s naší delší soupravou v pohodě a stejně tak ven. Jen na pozemku jsme k otočení využili mover kvůli podmáčené půdě. Veliké plus je za nás možnost jedné rezervace. Moc děkujeme. Jednoznačně doporučujeme.
Javorná na Šumavě - Louka a nezatravněná plocha pod lesem za vesnicí.
16.11 - 19.11.2023 Alena říká:
Moc fajn pozemek, vybrali jsme si zpevněné stání kvůli počasí a vše bylo naprosto v pořádku. Sloupek s elektřinou blízko, na druhé straně kadibudka, což je super, když je pozemek i pro stany. Příjezd je naprosto luxusní, asfaltka až do cíle a široký vjezd. Z obou stran pozemku vede cesta, provoz není nijak velký, ale občas něco projede. Majitel i jeho manželka jsou příjemní a ochotní lidé, komunikace byla rychlá, dostali jsme tip na skvělý výlet a umožnili nám být u krmení jejich zvířat, což byl zážitek pro celou rodinu. Můžeme určitě doporučit.
Statek Břežany
20.10 - 22.10.2023 Alena říká:
Moc krásné a klidné místo. Při plném obsazení by možná bylo malinko těsnější, nicméně rozmístění jednotlivých posádek je dané a každý má svůj prostor a výhled do krajiny by byl zaručen i tak. Břežany jsou krásná malá vesnička a děti určitě ocení hřiště. Okolí je moc hezké, možností na výlety je opravdu hodně. Komunikace s majitelem byla super rychlá. Vše proběhlo hladce, příjezdová cesta komfortní i s naší celkem dlouhou soupravou. A veliké plus byl skvěle upravený pozemek, posekaná tráva a spadaná jablka na hromádkách pod stromy. Místo můžeme určitě doporučit a rádi se v budoucnu vrátíme.
Spaní pod hvězdami
22.9 - 24.9.2023 Alena říká:
Pěkné místo, naprostý klid, moc fajn majitel. Děti ocenily pingpongový stůl i s vybavením. V okolí je toho k vidění víc, než lze stihnout za jeden víkend, takže rádi přijedeme znovu.
Věckovice
2.6 - 4.6.2023 Alena říká:
Naprosto úchvatné místo. Dostali jsme na výběr jedno stanoviště s rovnějším pozemkem a druhé o kousek výš mírně ve svahu, ale s úžasným výhledem. Zvolili jsme výhled a pohed byl krásný na všechny strany. Pozemek byl čerstvě posekaný a oplocený, ideální pro psy a děti. Cesta k cíli byla úplně bezproblémová, jen jsme měli potíže s vjezdem na pozemek. Kopeček k bráně je celkem strmý a stálo nás to dvě plastové podložky nohou. Cestu na místo jsme tedy nakonec zvládli díky moveru a s pomocí majitelů. S delší soupravou proto buďte opatrní, i s moverem to bylo náročné. Každopádně celkový dojem to nezkazilo ani trochu a věříme, že do budoucna se třeba i vjezd trochu vylepší. Ve vsi je úplně skvělé hřiště, kde se zabaví děti všeho věku i dospělí. Majitka s rodinou jsou sympaťáci, moc ochotní, dobře poradili, pomohli, prostě vše super. Celkově jedno z nejlepších bezkempu, které jsme navštívili a už se těšíme na příště.
Zahrada v Sušici u řeky Otavy
19.5 - 21.5.2023 Alena říká:
Super místo pro klidné kempování a přesto pár minut od centra Sušice, kam se dostanete krásnou procházkou podél řeky a cesta začíná hned za vrátky zahrady. Majitel je sympaťák a zahradu před naším příjezdem posekal, takže s dětmi jsme ji mohli pořádně využít. Hodně si cením možnosti pouze jedné rezervace a takovým místům dáváme vždy přednost. Tahle zahrada jednoznačně splňuje naši představu o bezkempovaní a můžeme jedině doporučit. Už se těšíme na další návštěvu.
Karavan camp u Mikulášské štoly Hora Svaté Kateřiny
5.4 - 9.4.2023 Alena říká:
Moc hezký minikemp přímo na hranicích s Německem. V době našeho pobytu nebylo zrovna nejtepleji, tak jsme zde většinu času byli sami, ale neumím si úplně představit plnou obsazenost za hezkého počasí, to by v kombinaci s Mikulášskou štolou, jejíž vstup je hned u pozemku, bylo i po nejmenším soukromí. Nicméně to není nic neočekávaného, takže člověk se určitě nemůže cítit oklamán. Sociální zařízení je moc hezké a čisté, při delším pobytu jsme teplou sprchu opravdu uvítali. Pan správce je sympaťák, se vším poradil a byl velice ochotný. Velká pochvala je i pro pana průvodce z Mikulášské štoly, je to opravdu nadšenec a i od něj jsme dostali hromadu tipů a příjemně jsme popovídali. Okolí je celkově úchvatné. Viděli jsme toho hodně a určitě se chceme vrátit, protože i tak to bylo málo. Takže jednoznačně doporučujeme.
Oplocený pozemek v Novém Městečku kousek od řeky Otavy
10.2 - 13.2.2023 Alena říká:
Skvělé místo, za pár minut na Šumavě, ale vlastně ani není nutné někam odjíždět, protože okolí samotné je moc krásné. Velmi oceňuji možnost pouze jedné rezervace. Příjezd na místo je parádní, zpevněná cesta a možnost zaparkovat na zpevněném povrchu. Komunikace s majitelem výborná, rychlá, vše šlo hladce. Určitě se rádi vrátíme.
Starý ovocný sad na statku "U Skoků"
3.2 - 5.2.2023 Alena říká:
Naprosto skvělé. Jako velké významné plus hodnotím možnost pouze jedné rezervace, přestože prostor je opravdu velký. K dispozici je ohniště s posezením a kadibudka, kterou jsme po kladných recenzích museli vyzkoušet a chválu si opravdu zaslouží 😉👍. Úplně luxusní je také příjezdová cesta, asfaltka až do cíle a široká vrata, kde jsme se v pohodě vytočili i s dlouhým karavanem. Přijeli jsme za deštivého počasí a i na podmáčené půdě nebyl problém, takže určitě souhlasíme, že vjezd je bez problémů i za špatného počasí. Tento pobyt jsme bohužel nevyužili možnosti pozemku a okolí, ale byl to jen výchozí bod pro výlety na hory. Každopádně už se těšíme, až se na jaře vrátíme a tentokrát si to více užijeme přímo v místě. Majitelka je moc milá, sympatická, ochotná, komunikace nadstandardní. Můžeme jedině doporučit.
Zahrádka pod Vodárnou
17.11 - 20.11.2022 Alena říká:
Naprosto úžasné. Zahrádka je úplně na konci Kašperských Hor, z jedné strany sice vidíte menší bytovky, ale z druhé už jen přírodu. K dispozici bylo vše, co si můžete přát...voda, elektřina, ohniště, venkovní sezení, domeček k případné úschově kol apod. a nějaké to vyžití pro menší děti. Navíc je zahrada krásně upravená, vjezd zpevněný štěrkem, tak je vidět, že se majitelé snaží, aby bylo místo komfortní. Vjezd tedy není nejsnazší, ale zvládli jsme. S kratší soupravou to bude určitě v pohodě. Majitelka i její rodina jsou velcí sympaťáci, se vším poradili, pomohli, dali tipy na výlety, takže celkově za nás super zážitek a těšíme se příště.
Starý sad v Pošumaví
28.10 - 30.10.2022 Alena říká:
Moc krásný pozemek. Vedle koně, přes cestu krávy a nádherný výhled do krajiny. Pro děti je super trampolína, i když bez ochranné sítě. Sprchu jsme sice nezkoušeli, ale určitě díky ní a prostorem na mytí nádobí patří tento pozemek k těm komfortním. Jen nás trochu potrápil vjezd (výjezd), který je celkem úzký a asi i kvůli vykopané jámě podél příjezdové cesty nebyla jiná možnost než zajet na místo s moverem. S menším karavanem by to možná těsně vyšlo. Každopádně víkend byl úžasný a doufáme, že jsme zde nebyli naposledy.
Zahrada u obory s jeleny a daňky
7.10 - 9.10.2022 Alena říká:
Super místo a i když prostor pro karavan je vedle domu a mohlo by se zdát, že není tak romantický jako ten u ohniště, vůbec to tak není, zvlášť teď s podzimním zabarvením zahrady. Paní Lenka je skvělá, moc hodná a ochotná a i když jsme přijeli v době říje a nebylo možné jít do obory, nijak to náš pobyt neochudilo. Její pejskové jsou přátelští a děti si je hned zamilovali a už teď se těší na příští návštěvu. K dispozici je podrobný a vtipný manuál s tipy na výlety a radami, kde nakoupit ( a kde raději ne 😅). O krásách okolí asi není třeba moc psát, zdaleka jsme nenavštívili vše, co jsme chtěli, tak se budeme rádi vracet.
Stellplatz - Tetín u Berouna
30.9 - 2.10.2022 Alena říká:
Skvělé místo, obec Tetín je vyloženě poklad a po okolí je toho tolik k vidění, že už teď plánujeme další návštěvu. Stellplatz nabízí vše, co tak můžete při cestách potřebovat, vodu, elektřinu (pozor, je nutné mít 3 pólovou zásuvku), možnost vyhodit plasty a sklo, vylít WC a šedou vodu. Stání jsou dostatečně velká a oddělená živým plotem, který za pár let poskytne soukromí. Příjezdová cesta i značení jsou úplně luxusní a nebyl by problém ani při špatném počasí. Nejedná se sice o nejromantičtější místo na konci světa, ale má mnoho jiných výhod včetně blízkého dětského hřiště i výhledu do krajiny. Rozhodně doporučujeme.
Klidné místo pod rybníkem
2.9 - 4.9.2022 Alena říká:
Prožili jsme zde naprosto skvělý víkend. Pozemek je menší, neoplocený (ale potomci i pes se vždy vrátili). K dispozici je ohniště a lavičky a veliké plus je úžasný a hlavně posekaný trávník. Hned u rybníka je jedno ze zastavení naučné stezky, která vede až do Spáleného Poříčí. Ke koupání je pár kroků vzdálený potok za cestou a pro odvážné možná i rybník. Příjezdová cesta je snad nejlepší, jakou jsme kdy viděli, asfalt až do cíle. Majitelé jsou extra sympaťáci, velmi ochotní a milí a už teď se těšíme na příště.
Vesnická pohodička
10.6 - 12.6.2022 Alena říká:
Dokonalé. Ani se mi nechce psát, jak moc úžasné místo to je, abychom zde ještě v budoucnu našli volný termín 😉. Majitelé úžasní, vše opravdu tak krásné jako na fotkách. Zahrada je dostatečně velká a část pro hosty je vzdálena od domu majitelů a vůbec jsme se vzájemně nerušili. Naopak děkujeme moc majitelům, že se rozhodli podělit se o takové úžasné místo a umožnit nám koupání v jezírku a dětem vyblbnutí na workout hřišti. Elektřina a voda (na vaření, mytí nádobí ok) jsou další výhody tohoto nadstandardního bezkempu. Už teď se těšíme, až se vrátíme.
Zahrada na konci malé vesnice
6.5 - 8.5.2022 Alena říká:
Pozemek je opravdu veliký a majitelům patří obrovské díky za to, že se z něj nesnaží udělat kemp a naopak je zahrada pouze pro jednu posádku, takže soukromí zaručeno. Vše bylo perfektně připraveno, čisté ohniště, pruty na opékání, dřevo a podrobný popis cesty v mailu od majitele. Nejde sice o nejromantičtější místo, které jsme navštívili, ale zato je ideální pro děti. Oplocený rovný pozemek, hřiště ve vsi, na výlet můžeme doporučit NS Královská rokle v Horšovském Týně a dále pak do Horšova NS Horšovskou oborou. Užili jsme si tady krásný víkend, takže můžeme jedině doporučit.
Za humny u Švejka
29.4 - 1.5.2022 Alena říká:
Pozemek je vážně super, poskytuje úplný klid, i když je kousek od vsi a je k němu i slušná příjezdová cesta. Počasí jsme sice měli jako na objednávku, ale myslím, že by nebyl problém ani za deště. K dispozici jsme měli ohniště s posezením i dřevo a pilu. Jen velikost pozemku je tak na dva karavany max. ( auta,stany) a to ještě ideálně spřátelené. Byli jsme zde právě s kamarády a vůbec si neumíme představit další návštěvníky. Nezbyl by už vůbec žádný prostor a asi i posezení u jediného ohniště by tak mohl být " problém". Jinak vše naprosto skvělé, majitel ochotný, sympatický, okolí parádní. Určitě doporučuji a nechávám v oblíbených a těšíme se někdy příště.
Pohoda u Hrázděnky v Doubravě
15.4 - 18.4.2022 Alena říká:
Pozemek je opravdu na úchvatném místě, v okolí je toho tolik k vidění, že bychom zde mohli strávit týden a skanzen a restaurace za rohem je už jen třešnička na dortu. Pozemek je mírně svažitý, ale my jsme na doporučení majitele zaparkovali poblíž vjezdu, kde nebyl problém karavan vyrovnat. Složitější to bylo s vjezdem na pozemek, kdy mezi hromadou štěrku (trochu jsme si pro jistotu odházeli a nejspíš tam nebude trvale) a stromem bylo místo tak akorát na těsné projetí bez možnosti jakékoliv jiné manipulace. Po deštích byla půda podmáčená, což situaci moc neulehčovalo, ale nakonec jsme to zvládli a s pomocí moveru zaparkovali podle našich představ. Jednu noc s námi na pozemku měla být další rodinka s obytným autem, ale raději zůstali stát na cestě před vjezdem, takže s jistotou to bude pro menší karavany či auta nebo s moverem. Ohniště bohužel nepoužitelné, snad jen zatím nepřipravené na sezónu. Každopádně i přes předčasný návrat kvůli nemoci jsme si toto zahájení sezóny moc užili a určitě se vrátíme. Jednoznačně doporučujeme.
Kempování na Čertově mlýně
12.11 - 14.11.2021 Alena říká:
Měli jsme to štěstí být na pozemku jako první a určitě se budeme vracet. Majitelé jsou velcí sympaťáci a moc ochotní. Celé místo budují vlastními silami, tak se těšíme, jak budeme časem pozorovat změny. Každopádně pro nás to bylo dokonalé už teď. Místo na karavan vedle lesíku, ohniště a zázemí v těsné blízkosti. Skvělý je altánek a možnost posezení i v dešti nebo večer (dokonce je i osvětlen). Venku je k dispozici i základní vybavení pro přípravu kávy a čaje, polstry k sezení, pruty na opékání buřtů aj. Celý "areál" je dost velký, takže i po dokončení bude určitě dostatek soukromí. Děti ocení potok podél pozemku a samozřejmě krásné rybníky. Příjezdová cesta je na poměry "bezkempu" úplně luxusní, v pohodě jsme odjeli i po promáčené půdě. Okolí je ideální na výlety, my jsme navštívili na Přimdu a zříceninu kostela sv. Jana Křtitele. I přes deštivé počasí to byl skvělý víkend.
Kemp Penzionu Na Staré Škole
26.10 - 30.10.2021 Alena říká:
Úplně perfektní bezkemp, i když vlastně spíš minikemp. Obvykle hledáme samotu, ale tady další posádky ani hosté z penzionu nevadili (no možná na to mělo vliv i chladnější počasí). Místa jsou situována vždy s výhledem do údolí, tak je je jedno, kde zaparkujete. Skvělé je i zázemí, jen do sprchy je potřeba ve večerních hodinách počítat s osvětlením svíček nebo baterek. Lokalita je naprosto úžasná, na výlety můžete přímo z místa nebo někam popojet autem. Mohli bychom zde strávit měsíc. A majitel opravdu moc sympatický a ochotný. Na místo nás odnavigoval a základní informace popsal po telefonu i v pozdním čase našeho příjezdu. Druhý den nás provedl po areálu a poskytl tipy na výlety. Pozemek určitě stojí za návštěvu a pokud v budoucnu vyrazíme tímto směrem, tak se rádi vrátíme.
Brdy,Třemšín
1.10 - 3.10.2021 Alena říká:
Pozemek sice není úplně "na konci světa", ale když se karavan dobře postaví, zůstává výhled jen do zelené krajiny. Skvělé je zázemí (elektřina, gril s připraveným dřevem a s pruty na opékání, voda). Voda sice po deštích nebyla pitná, ale když nám došly naše zásoby, majitel nám ochotně poskytl pitnou vodu ze svých zdrojů. Super byla posekaná tráva. Okolí je skvělé na procházky a výlety,tipy jsme dostali od majitele, který je opravdu moc ochotný a sympaťák. Takže rozhodně doporučujeme a rádi se vrátíme.
Brdy na dosah, zahrada v podhůří
17.9 - 19.9.2021 Alena říká:
Jedním slovem úžasné. Pozemek je na klidném místě, tráva byla posekaná, což není všude samozřejmostí. V rohu pozemku je útulné zákoutí s ohništěm a posezením. Bylo též připravené dřevo na oheň i pruty na opékání buřtů. Tipy na výlety jsou připraveny v krabičce, ale s výběrem nám pomohla moc milá majitelka. Pro děti určitě doporučujeme Naučnou stezku loukou i lesem za pohádkou. Rozhodně se budeme vracet, zatím je to jedno z TOP navštívených míst.
Borek - STPL
3.9 - 5.9.2021 Alena říká:
Pozemek je prostorný, příjemná je posekaná tráva a možnost připojení elektřiny (pokud člověk nechce stát v blízkosti vjezdu, chce to delší prodlužovačku) a využití vody. Západ slunce za kukuřičným polem je opravdu úchvatný. Brána je hodně úzká. Vjezd na pozemek jsme zvládli, ale ven jsme karavan ke konci raději odpojili dotlačili ručně. S moverem by samozřejmě takový problém nebyl. Každopádně se nám líbilo. S majiteli jsme se sice nepotkali, nicméně komunikace s nimi byla příjemná. A jako bonus jsou zde milí sousedé.
Třešňovka u lesa
20.8 - 22.8.2021 Alena říká:
Krásné a klidné místo s výhledem na všechny strany. Okolí ideální na procházky, vyjížďky na kole, houbaření a koupání v řece. Majitel je velmi příjemný a ochotný, nabízel přivézt čerstvé pečivo, připravil dřevo na oheň. Určitě se budeme vracet.
Odpočinková louka v ráji
4.7 - 6.7.2021 Alena říká:
Krásné místo s úchvatným výhledem do přírody. Příjemné je i zázemí (voda k umytí rukou a nádobí, suché WC, lavičky, ohniště, gril). Jen louka je celkem svažitá, tak je náročnější ustavit větší karavan do roviny. Majitelka s rodinou jsou milí lidé, určitě se vrátíme.
Louka u salaše
2.7 - 4.7.2021 Alena říká:
Krásné místo, výhled na pasoucí se koně a ovce, absolutní klid. Možnost krytého sezení u salaše a využití areálu v Pecínově (sprcha, bazén). Využili jsme k večernímu koupání a bylo to příjemné zpestření. Jen po propršeném dni byl sjezd na louku, trochu složitější, naštěstí do odjezdu vše vyschlo a odjeli jsme bez pomoci. Paní majitelka, byť jsme se osobně nepotkali, byla moc milá a vždy nápomocná v případě potřeby.
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.