Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Alena R.

Skóre Bezkempu: 280

Odznaky bezkempaře:


Jsem mámou tří kluků a majitelkou malého psa Kifa. S manželem a všemi našimi kluky milujeme cestování s karavanem a pobyt v přírodě.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 12
Počet půjčených vozů: 010.6 - 12.6.2022 Barbora říká:

Velmi milá rodinka, super děti ❤❤❤Hosty můžeme jen doporučit. 😀
6.5 - 8.5.2022 Stanislav a Pavlína říká:

Vše v pořádku, super domluva s hosty. Nezanechali žádný nepořádek, vše jak má být :-) Děkujeme :-)
29.4 - 1.5.2022 Jiří říká:

vše naprosto v pořádku
15.4 - 18.4.2022 Lucie říká:

Alenu mohu s klidem doporučit.
12.11 - 14.11.2021 Šárka a Robert říká:

Rodina byla úžasná. Po sobě nechali uklizeno. Jsou hrozně milý. Určitě doporučuji každému Kempaři. I s pejskem jsme byly spokojený
26.10 - 30.10.2021 Josef říká:

Děkujeme za návštěvu vše OK velmi slušní hosté.
1.10 - 3.10.2021 Zdeněk říká:

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Tyto kempaře mohu jen doporučit.
17.9 - 19.9.2021 Laďka říká:

Velice příjemná a komunikativní rodinka, vše proběhlo v pořádku a všem vřele doporučuji 😀
3.9 - 5.9.2021 Jitka říká:

Bezproblémoví kempaři. Všem můžeme doporučit.
4.7 - 6.7.2021 Dana říká:

Děkujeme za návštěvu, vše v naprostém pořádku, doporučujeme :-)


Vesnická pohodička
10.6 - 12.6.2022 Alena říká:
Dokonalé. Ani se mi nechce psát, jak moc úžasné místo to je, abychom zde ještě v budoucnu našli volný termín 😉. Majitelé úžasní, vše opravdu tak krásné jako na fotkách. Zahrada je dostatečně velká a část pro hosty je vzdálena od domu majitelů a vůbec jsme se vzájemně nerušili. Naopak děkujeme moc majitelům, že se rozhodli podělit se o takové úžasné místo a umožnit nám koupání v jezírku a dětem vyblbnutí na workout hřišti. Elektřina a voda (na vaření, mytí nádobí ok) jsou další výhody tohoto nadstandardního bezkempu. Už teď se těšíme, až se vrátíme.
Zahrada na konci malé vesnice
6.5 - 8.5.2022 Alena říká:
Pozemek je opravdu veliký a majitelům patří obrovské díky za to, že se z něj nesnaží udělat kemp a naopak je zahrada pouze pro jednu posádku, takže soukromí zaručeno. Vše bylo perfektně připraveno, čisté ohniště, pruty na opékání, dřevo a podrobný popis cesty v mailu od majitele. Nejde sice o nejromantičtější místo, které jsme navštívili, ale zato je ideální pro děti. Oplocený rovný pozemek, hřiště ve vsi, na výlet můžeme doporučit NS Královská rokle v Horšovském Týně a dále pak do Horšova NS Horšovskou oborou. Užili jsme si tady krásný víkend, takže můžeme jedině doporučit.
Za humny u Švejka
29.4 - 1.5.2022 Alena říká:
Pozemek je vážně super, poskytuje úplný klid, i když je kousek od vsi a je k němu i slušná příjezdová cesta. Počasí jsme sice měli jako na objednávku, ale myslím, že by nebyl problém ani za deště. K dispozici jsme měli ohniště s posezením i dřevo a pilu. Jen velikost pozemku je tak na dva karavany max. ( auta,stany) a to ještě ideálně spřátelené. Byli jsme zde právě s kamarády a vůbec si neumíme představit další návštěvníky. Nezbyl by už vůbec žádný prostor a asi i posezení u jediného ohniště by tak mohl být " problém". Jinak vše naprosto skvělé, majitel ochotný, sympatický, okolí parádní. Určitě doporučuji a nechávám v oblíbených a těšíme se někdy příště.
Pohoda u Hrázděnky v Doubravě
15.4 - 18.4.2022 Alena říká:
Pozemek je opravdu na úchvatném místě, v okolí je toho tolik k vidění, že bychom zde mohli strávit týden a skanzen a restaurace za rohem je už jen třešnička na dortu. Pozemek je mírně svažitý, ale my jsme na doporučení majitele zaparkovali poblíž vjezdu, kde nebyl problém karavan vyrovnat. Složitější to bylo s vjezdem na pozemek, kdy mezi hromadou štěrku (trochu jsme si pro jistotu odházeli a nejspíš tam nebude trvale) a stromem bylo místo tak akorát na těsné projetí bez možnosti jakékoliv jiné manipulace. Po deštích byla půda podmáčená, což situaci moc neulehčovalo, ale nakonec jsme to zvládli a s pomocí moveru zaparkovali podle našich představ. Jednu noc s námi na pozemku měla být další rodinka s obytným autem, ale raději zůstali stát na cestě před vjezdem, takže s jistotou to bude pro menší karavany či auta nebo s moverem. Ohniště bohužel nepoužitelné, snad jen zatím nepřipravené na sezónu. Každopádně i přes předčasný návrat kvůli nemoci jsme si toto zahájení sezóny moc užili a určitě se vrátíme. Jednoznačně doporučujeme.
Kempování na Čertově mlýně
12.11 - 14.11.2021 Alena říká:
Měli jsme to štěstí být na pozemku jako první a určitě se budeme vracet. Majitelé jsou velcí sympaťáci a moc ochotní. Celé místo budují vlastními silami, tak se těšíme, jak budeme časem pozorovat změny. Každopádně pro nás to bylo dokonalé už teď. Místo na karavan vedle lesíku, ohniště a zázemí v těsné blízkosti. Skvělý je altánek a možnost posezení i v dešti nebo večer (dokonce je i osvětlen). Venku je k dispozici i základní vybavení pro přípravu kávy a čaje, polstry k sezení, pruty na opékání buřtů aj. Celý "areál" je dost velký, takže i po dokončení bude určitě dostatek soukromí. Děti ocení potok podél pozemku a samozřejmě krásné rybníky. Příjezdová cesta je na poměry "bezkempu" úplně luxusní, v pohodě jsme odjeli i po promáčené půdě. Okolí je ideální na výlety, my jsme navštívili na Přimdu a zříceninu kostela sv. Jana Křtitele. I přes deštivé počasí to byl skvělý víkend.
Kemp Penzionu Na Staré Škole
26.10 - 30.10.2021 Alena říká:
Úplně perfektní bezkemp, i když vlastně spíš minikemp. Obvykle hledáme samotu, ale tady další posádky ani hosté z penzionu nevadili (no možná na to mělo vliv i chladnější počasí). Místa jsou situována vždy s výhledem do údolí, tak je je jedno, kde zaparkujete. Skvělé je i zázemí, jen do sprchy je potřeba ve večerních hodinách počítat s osvětlením svíček nebo baterek. Lokalita je naprosto úžasná, na výlety můžete přímo z místa nebo někam popojet autem. Mohli bychom zde strávit měsíc. A majitel opravdu moc sympatický a ochotný. Na místo nás odnavigoval a základní informace popsal po telefonu i v pozdním čase našeho příjezdu. Druhý den nás provedl po areálu a poskytl tipy na výlety. Pozemek určitě stojí za návštěvu a pokud v budoucnu vyrazíme tímto směrem, tak se rádi vrátíme.
Brdy,Třemšín
1.10 - 3.10.2021 Alena říká:
Pozemek sice není úplně "na konci světa", ale když se karavan dobře postaví, zůstává výhled jen do zelené krajiny. Skvělé je zázemí (elektřina, gril s připraveným dřevem a s pruty na opékání, voda). Voda sice po deštích nebyla pitná, ale když nám došly naše zásoby, majitel nám ochotně poskytl pitnou vodu ze svých zdrojů. Super byla posekaná tráva. Okolí je skvělé na procházky a výlety,tipy jsme dostali od majitele, který je opravdu moc ochotný a sympaťák. Takže rozhodně doporučujeme a rádi se vrátíme.
Brdy na dosah, zahrada v podhůří
17.9 - 19.9.2021 Alena říká:
Jedním slovem úžasné. Pozemek je na klidném místě, tráva byla posekaná, což není všude samozřejmostí. V rohu pozemku je útulné zákoutí s ohništěm a posezením. Bylo též připravené dřevo na oheň i pruty na opékání buřtů. Tipy na výlety jsou připraveny v krabičce, ale s výběrem nám pomohla moc milá majitelka. Pro děti určitě doporučujeme Naučnou stezku loukou i lesem za pohádkou. Rozhodně se budeme vracet, zatím je to jedno z TOP navštívených míst.
Borek - STPL
3.9 - 5.9.2021 Alena říká:
Pozemek je prostorný, příjemná je posekaná tráva a možnost připojení elektřiny (pokud člověk nechce stát v blízkosti vjezdu, chce to delší prodlužovačku) a využití vody. Západ slunce za kukuřičným polem je opravdu úchvatný. Brána je hodně úzká. Vjezd na pozemek jsme zvládli, ale ven jsme karavan ke konci raději odpojili dotlačili ručně. S moverem by samozřejmě takový problém nebyl. Každopádně se nám líbilo. S majiteli jsme se sice nepotkali, nicméně komunikace s nimi byla příjemná. A jako bonus jsou zde milí sousedé.
Třešňovka u lesa
20.8 - 22.8.2021 Alena říká:
Krásné a klidné místo s výhledem na všechny strany. Okolí ideální na procházky, vyjížďky na kole, houbaření a koupání v řece. Majitel je velmi příjemný a ochotný, nabízel přivézt čerstvé pečivo, připravil dřevo na oheň. Určitě se budeme vracet.
Odpočinková louka v ráji
4.7 - 6.7.2021 Alena říká:
Krásné místo s úchvatným výhledem do přírody. Příjemné je i zázemí (voda k umytí rukou a nádobí, suché WC, lavičky, ohniště, gril). Jen louka je celkem svažitá, tak je náročnější ustavit větší karavan do roviny. Majitelka s rodinou jsou milí lidé, určitě se vrátíme.
Louka u salaše
2.7 - 4.7.2021 Alena říká:
Krásné místo, výhled na pasoucí se koně a ovce, absolutní klid. Možnost krytého sezení u salaše a využití areálu v Pecínově (sprcha, bazén). Využili jsme k večernímu koupání a bylo to příjemné zpestření. Jen po propršeném dni byl sjezd na louku, trochu složitější, naštěstí do odjezdu vše vyschlo a odjeli jsme bez pomoci. Paní majitelka, byť jsme se osobně nepotkali, byla moc milá a vždy nápomocná v případě potřeby.