Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Parkovací místo tzv. stellplatz
Bezkempu platforma vám vše usnadní

Vybudujte vlastní parkovací místo rychle a jednoduše

Obliba a potřeba těchto míst roste stejně tak jako roste obliba celého karavaningu. Bezkempu je skvělý a spolehlivý partner i pro provozování těchto parkovacích míst pro karavany a obytné vozy. Ať už jste obec, či soukromý majitel pozemku, díky spojení s naší službou bezKempu získáte funkční a spolehlivé řešení, které vám začne rychle vydělávat peníze a hlavně se nemusíte téměř o nic starat. Naše platforma je unikátní a největší služba pro karavaning v České republice a na Slovensku. Technologie, jednoduchost a marketing u nás jdou ruku v ruce, takže s námi máte jistotu, že získáte okamžitě platicí a hlavně slušné zákazníky. Zde jsou výhody proč provozovat vaše parkovací místo s námi:

Velké množství zákazníků ihned

S námi nemusíte čekat na zákazníky. Ihned po spuštění k vám začnou jezdit naši tzv. bezkempaři, tzn. většinou slušně vychovaní karavanisté, kteří tvoří i naši komunitu. Naše služba je nejpopulárnější karavanovou službou v ČR i SR. A přes naši službu realizujeme tisíce rezervací každý měsíc. Nemusíte se tak starat o marketing, který byste většinou stejně museli jinde zaplatit (a dráž)

Propracovaný a jednoduchý on-line systém

U nás to je tak krásně jednoduché. Nemáme rádi složitosti. U nás je rezervace parkování, pobytu snazší než registrace na covid očkování :-) Zákazník i majitel mají o všem přehled. Jednoduše i v mobilu.

Úspora nákladů

Tím, že nabízíme jednotný "ekosystém" na jednom místě, výrazně ušetříte. Nemusíte řešit marketing, nákup rezervačního systému či jiné technologie, odpadají problémy a náklady na platební karty (většina lidí platí kartou), můžete přes naši společnost získat i výhodně další vybavení, které je přesně nastavené a vyladěné s našim systémem (vjezdová závora) a další prvky (výlevky, el. sloupek atd).

Získání financí a poplatků

Na jednom místě máte výběr poplatků za parkování, ale v případě zájmu i poplatků obci (v závislosti na místních podmínkách). Platforma bezKempu tak bude pro vás významný další zdroj financí.

Inteligentní technologie.

Můžete provozovat vaše místo ve více variantách. Např. otevřené místo s placením přes QR kódy, online. Jako jediný máme vlastní závorové řešení, které nabízí zákazníkům automatizovaný vjezd. Vše je připravené a vyladěné s našimi servery. Vy se nemusíte o nic starat.

Pokud jste obec, či zástupce státu, doporučujeme také si přečíst krátké informace vám určené na této stránce Více o možností registrace pozemků pro majitele včetně okamžité registrace pozemku zde

Máte zájem o zřízení parkovacího místa pro karavany?

Kontaktujte nás. Vše s vámi rádi probereme
e-mail: pozemky@bezkempu.cz
tel: +420 725 914 111

Časté otázky

Používají vaše řešení již nějaké obce?
Ano a velmi úspěšně. A další neustále přibývají. Ukázky zde:
A další místa jsou v přípravě, např. v centru města Harrachov.
Co znamená přesně pojem stellplatz a co nám přinese?
Jedná se o takové lepší parkovací místo pro karavany a obytné vozy. Majitelé těchto vozů rádi cestují, poznávají, ochutnávají. Vytvořením takového místa získáte slušné návštěvníky. Pojem stellplatz je známý převážně z Německa, kde na takovém místě karavanisté buď přenocují ve svém voze, a nebo zde i provedou základní údržbu (např. načerpají vodu, vylijí do výlevky obsah WC, dobíjí elektřinu v bateriích, vyhodí odpadky apod)
Co musí stellplatz zákazníkům nabízet?
Je to na vás. Může se jednat jen o jednoduché místo bez zázemí a nebo v závislosti na vašich možnostech můžete nabízet více. Zákazníci to jen ocení a samozřejmě i finančně zohlední. Ideální je zde výlevka na obsah chemického WC, zdroj vody, odpadkový koš popř. kontejner, připojení elektřiny popř. i sprcha.
Nabízíte služby v oblasti legislativy a projektové činnosti?
Zatím ne, ale na této službě pracujeme
Jaká je výše poplatků za vaše služby?
Naše služba si účtuje standardně 20% poplatek z částky, kterou platí zákazník. V této ceně je již poplatek za platební karty, DPH a všechny výše uvedené služby. Nicméně pro komerční stellplatzy nabízíme individuální-nižší cenové podmínky (v závislosti na objemu, poskytovaných službách a dalších kritériích) které s vámi rád vyřeší náš zástupce.
Jak přesně funguje placení zákazníkem?
Zákazník zaplatí on-line a poté již vyrazí na váš pozemek. Nabízíme ale také rozšířené možnosti úhrady na místě např. QR kódem.
Jak funguje vaše inteligentní závora?
Máme vlastní závory (s certifikací), které ve spojení s našimi servery umí úplné zázraky. A navíc je to tak jednoduché. Zákazník si on-line rezervuje místo, uhradí příslušný termín parkování a je to. Závora ho automaticky pozná a povolí mu neomezený vjezd a výjezd na příslušné časové období. A pokud se zákazník zdrží, automaticky mu systém na mobil dá vědět a může si parkování prodloužit.