Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů

Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

20.2 - 21.2. Radovan říká:
Masarykova vyhlídka je krásné místo. Dokonce i v zimě je zde dobře. Vyhlídka stojí za to, určitě velmi doporučuji.

18.2 - 21.2. Pavel říká:
Popis pozemku odpovídá skutečnosti. Komunikace s p. Sýkorou je velmi, velmi slušná:) Osobní přivítání bylo milé, vše nám vysvětlil, ukázal. Přestože je pozemek (uvedeno v popisu) lehce ve svahu, není problém vyrovnat. Toalety i sprcha čistá a v dohodnutém čase přístupná:) Moc se nám tu líbí, určitě se budem vracet. Jsme mimo sezónu, což nám vyhovuje, klid a relax....:) Vínko je vynikající a v nepřeberném množství...:)

14.2 - 16.2. Radka říká:
Děkujeme. Krásné a klidné místo. Vřele doporučuji.

14.2 - 16.2. Pavel říká:
Super místo v centru, kousek od sjezdovky, blízko restaurací, Mumlavský vodopád cca 15 minut.

13.2 - 16.2. Hana říká:
Prijezd bez problemu, pani majitelka vstricna, krasna nova sprcha i wc, vyhrivane pres zimu. Doporucuji, vse perfektni ☺️

15.2 - 16.2. Radovan říká:
Krásné, klidné místo. Všude ticho, slyšet jsou jen ptáci. Doporučuji.

31.1 - 1.2. Martin říká:
Hospoda U Součků je sice "jen" hosopoda, ale pan výčepní působil tak, že ho práce baví a gulášovku měl moc dobrou :-) palec nahoru

24.1 - 26.1. Stepan říká:
Perfektní místečko v centru Harrachova.

31.1 - 2.2. Jaroslav říká:
Pěkné místo, dobré na ryby na Labe , procházky, houby. Hájenka ze Slavností sněženek cca 2 km, restaurace 1 km a snad i v sezoně kousek sezonní restaurace u Labe. Pozemek oplocený , ohniště i s připraveným dřevem. Možné projížďky po Labi s vlastním lehkým člunem -vysoké břehy.

17.1 - 20.1. Jan říká:
Krásná louka přímo uprostřed Dolní Moravy - k dispozici u přilehlého penzionu sprcha, WC a možnost také venkovní sauny a vířivky. Majitel nám na louku zajistil také přívod elektřiny. Tento pozemek je naprosto ideální pro zimní i letní kempování.

13.1 - 15.1. Jiří říká:
Jsme spokojeni,avšak fotku nepřidám jelikož foto ze staveniště sem nepetří. Ale jak říkám jsme spokojeni,pozemek odpovídá popisu.

10.1 - 12.1. Michal říká:
Díky za možnost pobytu na málo exponovaném místě. Páteční ohňostroje byly příjemné zpestření. V pátek večer neprošel okolo nikdo, v sobotu sem tam lidi, covyrazili na procházku, a v neděli dopoledne opět ticho po pěšině.

27.12 - 1.1. František říká:
Dobrý den,pozemek je v klidném prostředí a proto ho hodnotím jako docela dostačující pro relaksaci a odpočinek.Majitel mě ujistil,že hned po novém roce natáhne přívod elektřiny,což plně doporučuji,rád se na takové místo budu vracet.Všem skalním karavanystům doporučuji.
Děkuji fananek.

3.1 - 4.1. Jan říká:
Opravdu nádherné, romantické místo v malebné krajině. Ohniště je umístěné s výhledem na řeku a vesničku, což při opékání buřtů ocení každá přírodní duše. Majitel je velmi ochotný a je s ním perfektní domluva. Na pozemku jsem byl sám, k čemuž tohle místo přímo vybízí. Vlci samotáři by se případně měli zamyslet nad rezervací tohoto místa jen pro sebe. Rozhodně jsem nebyl naposledy.

3.1 - 4.1. Tereza říká:
Nádherné místo, útulná chaloupka nám poskytla dokonale útočiště, teplo z kamen sálalo až do rána a ranní pohled do mlhaveho okolí do nějž se snažilo proniknout sluníčko byl nezapomenutelný. Nechtělo se nám ji opouštět. Těšíme se na další návštěvu ?

23.12 - 26.12. Petr říká:
Opravdu hezké místo, je vidět, že si ho majitel hýčká.Všechno skvěle připravené.

21.12 - 22.12. Jan říká:
Perfektní pozemek, úžasný majitel, který zdarma nabídne dřevo pro táborák, který se nachází na romantické skále hned u řeky, která zvučně doprovází opékání buřtů. Doporučuji!!!

29.12 - 31.12. Ondřej říká:
Krásné

27.12 - 29.12. Jaroslav říká:
Paráda určitě se vrátím

23.12 - 24.12. Roman říká:
Naprosta nadhera, dokonala samota uprostred lesu a luk :) + rolce royce mezi kadibudkama
Načíst další