Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zážitky bezkempařů z cest


Karavan

Karavan

Stanování
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

14.5 - 15.5. František říká:
Opravdu pěkné, tiché místo, které je vhodné i pro mazlíčky, protože je zahrada oplocená. Nic nám nechybělo, jsme příjemně překvapeni. Také mnoho vybavení k pomoci, pokud se něco zapomene doma. Potěšila nás možnost lukostřelby, je to i náš koníček. Luk je k dispozici, ale měli jsme vlastní. Také nás velice potěšil prostor k létání s dronem. Je to klidné místo a nemuseli jsme bát, že bychom rušili soukromí druhých. Za nás bezva místo, kam se brzy vrátíme. Místo je skvělé pro děti i pro dospělé. František

15.5 - 17.5. Michal říká:
Pěkný pozemek vedle lesa, klid a pohoda. Majitelé příjemní a vstřícní. Možnost doplnění vody, elektrika pripravena až k místu stání. Možnost stání na louce, kde jsme stáli a nebo na druhe straně cesty na louce oplocemné ohradnikem. Koupel ve vyhřátém sudu super. Pozemek svažitý ale není problém vyrovnat nájezdy nebo podpěrnyma nohama. Nabídnuta možnost využít ohniště i grilu.

15.5 - 17.5. Ivana říká:
Místo se dalo snadno najít, vše bylo před příjezdem připravené. Kadibudka čistá. Z místa jsme byli nadšení.

13.5 - 16.5. Josef říká:
Pobyt na pozemku mezi vinicemi byl úžesný. 100% spokojenost. A vstřícnost majitelky paní Martiny nevídaná. Všem kteří hledají klid toto místo doporučujeme.

7.5 - 8.5. Ivana říká:
Už jsem spala ledaskde, ale na seně v seníku ještě ne. V době předražených luxusních glampingů hrajících si na spjatost s přírodou je spaní na seně originální nabídka. Báječně jednoduché a prosté a přitom tak netradiční zážitek. Pan majitel se velmi snaží, seník je hezky vyzdoben zvenku, zevnitř kukuřicí, nečekali bychom uvnitř věšáček, skleničky připravené na víno a dokonce světýlko. Měli jsme strach, že po zimě nebude sena dost, ale pro dva to tak akorát stačilo. Spaní bylo měkké a teplé a spacáky nám voněly ještě týden.
P. S.: Pro ty, kdo mají slabé spaní, doporučuju špunty do uší, nedaleko štěká celou noc pejsek.

15.5 - 16.5. Alexander říká:
Super miesto v kľudnej časti Přezletíc, 2 minutky od autobusovej stanice ktorou sa bezproblému dostanete na stanicu Letňany.

14.5 - 15.5. Dalibor říká:
Úžasné místo a naprostý klid. V okolí krásné lesy a příroda. Ideální místo pro odpočinek. Děkujeme :)

13.5 - 15.5. Dana říká:
Opět zde po roce. A opět vše skvělé. Vstřícný pan majitel. Posečený pozemek. Klidné prostředí. Točené pivo. Čisté toalety. A v okolí je stále co objevovat. Rádi přijedeme znovu.

12.5 - 14.5. Lukas říká:
Krásné a klidné místečko. Moc se nám líbilo a rádi opět navštívíme. Mohu jen doporučit.

13.5 - 14.5. Libuše říká:
Klidné místo s krásným výhledem do okolí. V bezprostřední blízkosti možnost cyklistických i pěších výletů.

12.5 - 15.5. mario říká:
Velká rovinatá zahrada s dostatkem soukromí pro všechny. bezva cyklistika pro rodiny s dětmi
sympatický pan majitel
můžeme jen doporučit:)

13.5 - 15.5. Ladislav říká:
Hezký velký pozemek s pěkným výhledem. Společnost dělají ovce, kozy a kůň, děti si to moc užili. Majitel vše ukázal a dal instrukce.

13.5 - 14.5. Michaela říká:
Strávili jsme zde s přítelem 1 noc. Vše bylo v pořádku. Super ohniště, u kterého bylo i nachystané dřevo. Jediné co se nám moc nelíbilo, byl hodně strmý sestup k vodě.

13.5 - 16.5. Ondřej říká:
Zahrada nás přivítala vzorně střiženou trávou, nachystaným suchým dřevem a informačním letákem. Už jen za skutečnost, že /milý a velmi ochotný / majitel se tak vzorně stará o pozemek a nabízí jej jako exklusivní reservaci pro jednu posádku a to za cenu lidovou zaslouží klobouček a 5 srdíček.
Voda je opravdu výtečná i k přímému pití, elektrická přípojka pořádná dvě samostatné zástrčky.
Počasí nám přálo a užili jsme si zde pěkný relax, je tu klid. Z výletů se nám nejvíce líbil Horšovský Týn -náměstí, zámek a rozlehlý zámecký park s naučnou stezkou.
Tak k vylepšení nás napadá snad jen to nějaké suché WC, po dvou dnech přeci jenom vyvstane otázka "kam s tím" pokud používáme kazetu v obytňáku.

15.5 - 16.5. Tomáš říká:
Místo jsme navštívili již několikrát. Vše super a naprostá pohoda.

6.5 - 8.5. Martin říká:
Krásné, klidné místo. Doporučujeme.

9.5 - 10.5. David říká:
Vše naprosto v pořádku, hladce posečeno, teplá voda ve sprše celý den... Doporučuji!!

14.5 - 15.5. Jakub říká:
Fajn klidné místo, odkud je to kousek do centra.

6.5 - 8.5. Ivo říká:
Velmi pěkné místo s krásným výhledem. Kdo je trochu skromný, tak bude velmi spokojený. Za tu cenu však super. Nám se zde velmi líbilo. S paní majitelkou je komunikace v pohodě. Příjezdová cesta po panelech naprosto bez problémů. K pozemku mám jen malou vítku, že mohla být posekaná tráva. Myslím, že místo není moc vhodné pro velké obytné auta. Máme dodávku L4H2 maxi a vešli jsme se v pohodě.

13.5 - 14.5. Zdeněk říká:
Velmi krásné místo a majitelka ochotná a se vším poradí.. Rád se vrátím...
Načíst další