Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů

Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

29.11 - 1.12. Honza a Marťásek říká:
Perfektní místo pokud chcete stát s karavanem v absolutním klidu, ale přesto to chcete mít do města jen pár metrů. Pro karavany takřka nelze skloubit, ale tady to máte. S majitelem i s pány co nás na místo uváděli výborná domluva.Nemám žádnou výtku, super.

23.11 - 24.11. Rudolf říká:
Krásné místo, přesně podle fotografií a popisu.

23.11 - 24.11. Petr říká:
Nema chybu

21.11 - 22.11. Richard říká:
A lovely spot, parking on grass opposite Vino Sykora with lovely view of countryside. Great welcome. Very helpful.

25.11 - 27.11. Radim říká:
Sušírna nabízí výborný výchozí bod pro výlet do Pulčínských skal. Spaní na ovčích kožešinách bylo moc příjemné. Paní domácí byla moc ochotná. Je možné využít obě ohniště jak u sušárny tak i u domu. Celkový dojem byl výborný. Budeme se sem rádi vracet. PS: Paní domácí má na prodej výbornou hruškovici a slivovici.

22.11 - 24.11. Rudolf říká:
Krásné místo mimo obydlí, odpovídá popisu a fotografiím. Možnost hezkých výletů v oblasti Labských pískovců.

8.11 - 10.11. Pavel říká:
Pozemek odpovídá popisu.Výborná dostupnost na Brno.Vše bylo v pořádku.

10.11 - 11.11. Petra říká:
Krásný výhled na Ještěd i na druhou stranu na Jizerské hory. Dostatečný prostor pro manipulaci s přívěsem. Nedaleko sice dálnice, ale hluk není přes den tak hrozný a v noci už vůbec ne. Příjemné jednání s majitelkou.

15.11 - 17.11. Tomáš říká:
Srub je přesně takový jak z fotek. Jedná se o velmi pěkný zážitek a připomenout si život horalů, kteří byli bez signálu a jako světlo jim slouzily svíčky. Jsme opravdu potěšeni a určitětu nejsme naposled. Komunikace byla rychlá a vše v pořádku.

8.11 - 9.11. Monika říká:
Skvělé místo pro relax a odpočinek po náročném městském týdnu. Ideální pro chladnější počasí, protože topit si v kamínkách, ohřívat na nich svařák a klábosit je <3

26.10 - 27.10. zdeněk říká:
Vše bylo podle plánu,skutečnost předčila nabízené, paní domácí maximálně vstřícná .
Zahrada top , balzámek na nervy.

26.10 - 31.10. Eva říká:
Dechberoucí výhled na Vysoké Tatry, skvělý výchozí bod pro túry i cyklistiku, příjemný komunikativní majitel. Naprosto úžasná a energii dobíjející dovolená, děkujeme.

2.11 - 3.11. Milan říká:
Pěkné místo na kraji vesnice, realita odpovídala popisku, velmi příjemný a ochotný pan majitel.

26.10 - 29.10. Petra říká:
Byli jsme maximálně spokojeni. I když měl pan majitel zajisté velké starosti s organizováním právě probíhajícího rodea, vždy byl nápomocen. Rodeo jsme viděli náhodou také poprvé a v nově postavené hale to byl nezapomenutelný zážitek. Hezké prostředí s velkým potenciálem. Strávili jsme zde hezké tři dny v karavanu a měli tak dostatečné zázemí pro naše výlety po krásách Slovenka. Rádi se opět vrátíme.

27.10 - 30.10. Monika říká:
Bylo super, pobyt jsme si užili a všem doporučujeme. Pozemek je pro "bezkempaře" dobře přístupný a označen.Domluva s majitelem 100%. Měli jsme sebou i kola.Cyklostezky méně i více náročné, vybere si každý.Děkujeme, určitě přijedeme zase.

1.11 - 2.11. Lenka říká:
Velmi příjemní majitelé, rezervace během hodiny, přijela jsem za tmy a ochotně mne zavedli na místo, nabídli vodu a pomoc v případě, že bych ráno nemohla z pozemku odjet (noční déšť). Vyjela jsem velmi dobře. Doporučuji, klidné místo, soukromí zaručeno. Popis a fotografie odpovídaly.

26.10 - 28.10. Petr říká:
Krásné místo na Kokořínsku, strávili jsme zde perfektní prodloužený říjnový víkend. Pan majitel je velice příjemný a vstřícný.

1.11 - 2.11. Ondrej říká:
Parádní klidná louka a krásný les severně od ní. Oheň se dá udělat, alespoň teď na podzim, v nějaké rozorané brázdě od prasat, takže se to pak snadno uklízí -) Děkujeme za možnost přenocovat.

25.10 - 28.10. Michal říká:
Krásné místo. Majiteli moc děkujeme za ochotu a skvělou domluvu. Snad jen dostupnost pozemku by se dala zlepšit odstraněním kamenů na cestě. Mondeo nemá zrovna nejvyšší podvozek. Ale ani tak žádný problém nenastal. Jen troška nervozity. ☺️ Doporučujeme. Rádi se vrátíme.
Načíst další