Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů


Karavan

Obytný vůz

Stanování
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

3.7 - 4.7. Aleš říká:
Nádherné místo, super výhled, samota, ticho, klid

7.7 - 11.7. Jana říká:
Krásný, klidný pozemek, velmi vstřícní majitelé, moc se nám líbilo. Ideální výchozí poloha na výlety. 🙂 Voda i elektropřípojka k dispozici. Vřele doporučujeme.

9.7 - 10.7. Dalibor říká:
Klidné místo, při plném obsazení (3 karavany, 2stany) už trochu těsno.

9.7 - 11.7. Jaroslava říká:
Krásná lokalita, milí majitelé. Jsme tu třetí rok a zájem bezkempařů je rok od roku větší. Není divu, je tu fakt hezky. A výborné víno je přidanou hodnotou.

8.7 - 11.7. Pavel říká:
Pobyt jsme si zde opravdu užili,krásný pozemek,který naprosto předčil naše očekávání. Skvělý majitel,který se opravdu stará a nic zde nechybí. Můžeme jen doporučit!

9.7 - 11.7. Viktor říká:
Krásné prostředí, vhodné zejména pro děti.

5.7 - 10.7. Jiří říká:
Vše v nejlepším pořádku, krásné a tiché místo. Zahrádka upravená. Instrukce od majitele naprosto srozumitelné a dostatečné. Komunikace s majitelem přes SMS - rychlé, vstřícné a bezproblémové. Můžeme jen doporučit.

4.7 - 8.7. Dominika říká:
Naše první zkušenost s bezkempu a určitě ne poslední. Maximální spokojenost - klid a soukromí. S paní majitelkou skvělá domluva - velmi ochotná a vstřícná. Okolí ideální na výlety. Můžeme jen doporučit.

4.7 - 5.7. Veronika říká:
Krásné místo uprostřed lesa, ideální pro útěk z města :) paní majitelka moc milá a příjemná, skvělá domluva. Moc doporučujeme!

4.7 - 6.7. Luke říká:
Místo blízký penzion s krasným výhledem, pitna voda

3.7 - 4.7. Roman říká:
Místo krásné ale s ohledem co majitelé nabízí drahé. Za tuto cenu mám plný komfort v autokempu. Majitelé hodní a až své plány dokončí bude to zajmavmé.

21.6 - 2.7. Jiří říká:
krásné místo super majitel

6.7 - 7.7. Eliška říká:
Moc hezký pozemek, travnatá louka mezi vinicemi a sadem. Na pozemku kadibudka (se zámkem) a ohniště (i se dřevem). Krásný výhled na západ slunce. Doporučujeme! 🙂

7.7 - 9.7. Martin říká:
Byl jsem tam s dětmi pod stanem, moc se nám tam líbilo. Je to malý lesík, ale poskytuje dostatek soukromí. Výhled na kopce v okolí je úžasný a proměňuje se během dne. Krávy na pastvině chodí občas až k lesíku. Je tam trochu chladněji, takže je dobré se přiobléci, nebo rozdělat oheň. Děti měly místní houpačku v permanenci, podobně jako sekání dřeva. Za nás to mohu s klidem v srdci doporučit.

8.7 - 11.7. Petr říká:
Pohoda a klid. Za nas doporucujeme.

7.7 - 9.7. Eliška říká:
Rozsáhlý pozemek s krásným výhledem na Svatý kopeček 🙂. Je tam klid, WC v podobě Toitoiek, venkovní sprcha (dobrodružství v podobě ohřívání vody 🙂), velké ohniště (i se dřevem). Moc příjemní majitelé. Doporučujeme 🙂

8.7 - 10.7. Zdeněk říká:
Krásné stanování v příjemném prostředí.

3.7 - 4.7. Petr říká:
Krásné a klidné místo

9.7 - 11.7. Tomáš říká:
Úžasný výhľad na Tatry, večerný kľud,sprcha,WC. Idealne miesto na pokojné kempovanie. Ochotní majitelia,budeme držať palce do budúcna.

3.7 - 4.7. Jaromír říká:
Vjezd na pozemek je trochu příkrý, ale i s velkým obytňákem jsme se tam vlezli a vjeli/vyjeli. Tráva byla posečena. Vše bez problémů.
Načíst další