22.6 - 23.6. Dominika říká:
Nádherné místo, které je jako stvořené pro kouzelný odpočinek na dlouhé cestě. 🛣️Všude bylo čisto, útulno a bylo vidět, že se o celý prostor někdo stará srdcem. Milé posezení pod stromy, klid, soukromí a atmosféra, ze které se vám nechce odjíždět. 🌲
Velké díky patří také majitelům za jejich ochotu a vstřícnost – na naši prosbu nám bez problémů donesli vodu a byli velmi milí, dokonce na nás po příjezdu už čekalo hořící ohniště. ❤️🔥
Byli jsme tu s miminkem, pejskem i autem a cítili jsme se skvěle. Děkujeme za krásný pobyt, na který budeme rádi vzpomínat a také se vracet. ❤️🌲🚐