Zážitky bezkempařů z cest


Karavan

Obytný vůz

Stanování

Přístřešky

19.6 - 21.6. Pavel říká:
Pěkné klidné místo, vše OK 👌

19.6 - 20.6. Lukáš říká:
Krásné a klidné místo v přírodě. Blízká cesta není nijak frekventovaná. Zakotvili jsme poblíž posedu, kde byla posečená tráva a krásná rovina. Můžu doporučit. Malinká komplikace nastala, když v 10h večer přijeli nimrodi na noční lov z posedu, ale po domluvě pokračovali jinam.😀 Obě příjezdové cesty jsou v pohodě. Ta lesní je vhodná pro auta max. do velikosti dodávky. Cesta po poli je přehlednější, jednodušší a za dobrého počasí vhodná pro všechno co má kola.

13.6 - 14.6. Lukáš říká:
Ubytování na louce mezi koňmi bylo parádní,navíc prohlídka malého zooparku s odborným výkladem majitele který rozhodně ví o čem mluví byla opravdu parádní

19.6 - 21.6. Martina říká:
Moc děkujeme za krásný víkend, který, jsme si u vás užili na maximum.Nadherná příroda, půl hodiny klidným krokem na Ondřejník , doporučujeme luxusní tvarůžky a k tomu chlazené pivko.Nic nám nechybělo a určitě se k vám brzy vrátíme.👍 děkujeme Martina a Michal

20.6 - 22.6. Bohumila a Jiří říká:
Už jsme tu byli a cíleně se vrátili. Je to tu naprosto úžasné. 10x ❤️
Pan majitel je fajn člověk.

20.6 - 21.6. MATEUSZ říká:
Je to klidné, čisté a báječní místo, ideální pro odpočinek u ohně nebo pro pěší procházku krásným lesem. Určitě se sem ještě vrátíme :)

20.6 - 21.6. Alena říká:
Kouzelné místo, majitel velmi příjemný, ještě před odjezdem se s námi rozloučil a popovídal. Vše proběhlo na skvělé úrovni.

19.6 - 21.6. Jiří říká:
Parádní 2 noci ve stanu nad ovocným sadem, na konci vesnice u lesa. K dispozici altánek, ohniště, dostatek dřeva k přichystání večeře na ohni. Srovnaný plac pro postavení stanu. Nádherný výhled, klid a večer nebe plné hvězd. Pozemek je bez vody, doporučuji vzít s sebou kanystr pitné vody - jakmile dojde, pan majitel ochotně doplní (bydlí v domě hned pod ovocným sadem). Přes kopec 10 min pěšky místní koupaliště s vyžitím pro děti a hospůdkou. Pobyt jsme si opravdu užili. Děkujeme :-)

19.6 - 21.6. Renata říká:
Naprosto luxusní prodloužený víkend - doporučuji všem, kteří milují přírodu, samotu a klídeček. Ideální místo, kde se dá ukázat dětem, jak přežít v přírodě i bez mobilu a Mekáče :)

13.6 - 14.6. Eliška říká:
Již podruhé spokojenost. Majitel je vstřícný a je radost večer využít ohýnek a ráno sprchu 👌

20.6 - 22.6. Denisa říká:
Skvělé místo pro odpočinek v klidu a přírodě. Pozemek je velmi dobře udržovaný, čistý a příjemný. Velkým bonusem jsou dětské prvky na pozemku, díky kterým si pobyt užily i děti. Oceňujeme také blízkost hospody, kam se dá pohodlně zajít na jídlo nebo posezení. Pobyt jsme si moc užili a místo rádi doporučujeme.

19.6 - 21.6. Dominika říká:
Boží kemp ❤️ majitel s perfektním přístupem, srandista, zajímá se 😊 v kempu vše, na co si člověk vzpomene. Hodila by se i lednička, ale nutnost to není. Kousek přírodní koupání i obchod 👍 čistota, krásné prostředí, milí majitelé..jako bonus na terase vodní mlha 👏

13.6 - 14.6. Karel říká:
Hezké místo.

12.6 - 14.6. Eva říká:
Krásná udržovaná zahrada a ten klid 😊🌳. Vybavení perfektní (viz. popis majitele). Musím zmínit tu krásnou kadibudku - čistota na jedničku a bez jediného pavouka, což oceňuji 🤭😀.
Výlet na Trosky coby kamenem dohodil a i oceňuji i další turistické trasy, které jsou z tohoto místa skvěle dostupné.
Pana majitele jsme poznali pouze po telefonu, i přesto byl velice příjemný a ochotný. V den odjezdu nás přišel pozdravit jeho tatínek - moc fajn a starostlivý člověk.
Děkujeme mnohokrát a ať se daří ❤️❤️❤️.

20.6 - 21.6. Michal říká:
Moc hezké místo vřele doporučuji. Parádní dostupnost k vinařům a do Sonnentoru .

19.6 - 20.6. Jakub říká:
Přespávali jsme zde jednu noc. Majitelé jsou milí a slušní. Je zde slušné zázemí - WC, sprcha, rychlovarná konvice, mikrovlna. K dispozici je také pitná voda a elektřina. Bohužel je zde hluk od silnice.

18.6 - 20.6. Stanislaw říká:
Krásná prostorná zahrada přímo na cyklostezce
Milá paní majitelka

19.6 - 21.6. Martin říká:
Krásné, klidné a udržované místo.

19.6 - 21.6. Monka říká:
Perfektní, stáli jsme na louce v mírném svahu, takže je vhodné mít nájezdy. Nádherný výhled, sociální zázemí spíš pro méně náročné, ale dostačující.
Spoustu možností na výlet, nebo degustaci.
My si víkend užili, díky.

18.6 - 19.6. Veronika říká:
Vše skvělé

13.6 - 14.6. Vladimír říká:
Místo moc pěkné, škoda že na pozemku není přes noc toaleta... Na toaletu se dá jít jen když je otevřený saunový svět. Jinak se nám moc líbilo a v saunách bylo také moc krásně.

19.6 - 21.6. Jakub říká:
Krásné a velmi prostorné místo, kam se v pohodě vejde více stanů, ale nejvíce si to zde užijete sami. Majitelé velmi vstřícní, komunikace naprosto bez problémů, naopak o nás bylo postaráno výrazně nad rámec očekávání, za což moc děkujeme a vážíme si toho.

Pozemek nabízí velký komfort v podobě "kuchyňského" koutu s lednicí a mrazákem, rychlovarnou konvicí a jednoplotýnkový vařič. Krom toho také zásuvky na dobíjení všeho možného. Je zde také hadice s pitnou vodou, takže nechybí opravdu vůbec nic. Na víkend úplně super, ale určitě se tady dá vydržet výrazně delší dobu. Okolí nabízí opravdu dost míst k navštívení a k výletům

20.6 - 21.6. Vladimír říká:
Nádherné místo, velice ochotný a milý majitel. Klid a pohoda u nádherného rybníčku. Děkujeme a rádi přijedeme znovu.

20.6 - 21.6. Veronika říká:
Pohodlný stellplatz, dobře ošetřený a vybavený. Voda ve sprše trochu páchla, ale o jejích vlastnostech i nezávadnosti majitel pečlivě informoval, takže jsme na to byli připraveni.

14.6 - 15.6. Trnka říká:
Po roce jsme se vrátili, skvělé místo, dobře přístupné, ohniště, venkovní sprcha, rovný terén, klid, více nepotřebujeme

19.6 - 21.6. Terezie říká:
Vše bylo skvělé. Bezvadné zázemí pro rodinu s dětmi. Nechybělo nám vůbec nic. Nejvíce jsme ocenili rošt na oheň s možností nastavení výšky a tekoucí užitkovou vodu.
Trampolína ukryta v teepee byla skvělým bonusem. 🙂

20.6 - 21.6. Pavel říká:
Krásné a klidné místo hned u vinice kde pan majitel nabízí vynikající vína vlastní výroby.

20.6 - 21.6. Lukáš říká:
Krásný udržovaný pozemek s nádherným výhledem. Doporučuji

20.6 - 21.6. Petr říká:
Příjemné a klidné místo s krásným výhledem. Na pozemku jsme nebyli sami a i tak byl krásný klídek. Pan majitel vstřícný a občerstvení které má v obci taktéž velmi pěkné. Za nás chválíme a přejeme vše dobré.
Děkujeme

15.6 - 16.6. Magdaléna říká:
Naprosto skvělé místo, vybavené lépe jak kemp.

14.6 - 15.6. Magdaléna říká:
Naprosto úžasné místo!

18.6 - 21.6. Roman říká:
Klidné místo, rovný pozemek, místo pro kempování dostatečně velké s připravenou přípojkou elektra a vody. Pro ještě lepší zážitek z kempování dodělává majitel sociální zázemí (výlevka a WC v provozu, chybí už jen sprcha). Příjezd na pozemek po polní cestě, s nižším autem je potřeba dávat větší pozor kvůli vyjetým kolejím (SUV řešit nemusí).

19.6 - 20.6. Vendula říká:
Ubytování je opravdu kouzelné, útulné a moc příjemné. Komunikace s panem majitelem taky na 1* 😊
Nic nám nechybělo a náš tinny pokojíček měl vše, co jsme potřebovali. Okolí je taky nádherné. 🤩 A užili jsme si nádherný čas v nádherném prostředí. Ovečky, rybníček a krásné louky to celé romantizují. Určitě doražte, pokud ještě váháte.

19.6 - 21.6. Miroslav říká:
Tak po čtvrté a opět super víkend tentokrát to sice trošku narušilo počasí ale i tak super. Jako vždy perfektně připravený pozemek se super výhledem a super majitelkou můžeme jen doporučit určítě se sem zase vrátíme.

13.6 - 16.6. Adéla říká:
Úžasné klidné místo s výhledem do okolí. Místo je vybavené teplou sprchou, dřezem, suchým WC, saunou, ohništěm... Pozemek je obří a měli jsme ho celý pro sebe. Majitelé jsou moc milí a nápomocní. Moc se nám místo líbilo a plánujeme se ještě někdy vrátit.

12.6 - 15.6. Barbora říká:
Krásné udržované místo. Krásné okolí 🩷

21.6 - 22.6. Kamila říká:
Moc příjemné místo pro klidné kempování. Pozemek byl upravený, okolí hezké a pobyt jsme si opravdu užili. Oceňujeme klid a celkovou atmosféru. Rádi se sem někdy vrátíme.

10.6 - 15.6. Yana říká:
Všechno bylo skvělé. Pozemek je velký a udržovaný. Přesně to pravé pro klidný odpočinek.
Pokud se naskytne příležitost, ráda se sem ještě vrátím.

13.6 - 15.6. Michaela říká:
Nádherné místo, klid a pohoda. Prostory udržované, čisté.
Pan majitel byl velice příjemný. Přišel poptal se, zda nám něco nechybí a nebo jen prohodil pár slov.
Nám tedy nevyšlo zrovna počasí na koupání, ale kdyby ano, tak to nebude mít chybu!
Příjezdová cesta krásně sjízdná aj za prudkého deště, osobně vyzkoušeno. 👌🏻
Načíst další
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.