Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů


Karavan

Obytný vůz

Stanování
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

28.11 - 29.11. Aneta říká:
Nádherné místo , které jsme měli už dlouho v merku. Ze dne na den jsme se rozhodly pro zakončení sezóny a hned jsme měly jasno kde 😁 Výborná a rychlá domluva s majitelem, krásné udržované zázemí a nádherné vyhlídky. Ráno jsme se nečekaně probudily do sněhu, ale to už byl nastoupen pan majitel s obavami, zda jsme neumrzly a ještě nám přinesl teplý čaj na zahřátí. 👍 Co dodat? Kdyby to takhle vypadalo všude , byla by už jen radost na světě 😁 Ještě jednou moc děkujeme za ochotu a péči, jak pro nás, tak pro ten nádherný, kousek pozemku, který děláte stále lepším 😉 Moc se těšíme na příští návštěvu 👍👏💯❄️🐾😊

26.11 - 28.11. Radek říká:
Moc krásné místo se skvělým zázemím a luxusním servisem v podání správce Milana Pýchy . 👍👍😳😳

27.11 - 29.11. Petr říká:
Nádherné a klidně místo, perfektní servis, doporučujeme.

27.11 - 29.11. Jiří říká:
Moc hezke misto. Muzeme doporucit.

27.11 - 29.11. Martin říká:
Pozemek jsme zamlouvali na poslední chvíli a přijížděli za tmy a za mlhy. I tak byla komunikace a příjezd bez jediného problému. Ráno jsme koukali na jak pěkném místě jsme se to ocitli. Je vidět, že o pozemek se pan majitel s láskou stará. Zahrada je krásně upravená, pravidelně válcovaná a připravena pro kempování za mokra. Z pozemku je krásný výhled a v okolí nepřeberné množství tras pro výlety. Podzimní Kokořínsko je nádherné. Moc jsme si to užili.

21.11 - 22.11. Nikola říká:
Místo pěkné, čisté s vodou i elek. majitel vždy k dispozici včetně jeho traktůrku, což se hodí.
V okolí pár procházek. Pro cyklisty asi dobrý, pěšky se asi nikam moc nedostanete.

20.11 - 22.11. Monika říká:
Krásný prostorný pozemek s koňmi, úžasná příroda, pohodový a ve všem nápomocný majitel. Určitě doporučujeme a rádi se vrátíme.

27.11 - 28.11. Semen říká:
Počasí bylo sychravé, ale hezký jsme to užili. Majitel velice příjemný, přišel nás pozdravit. Pozemek je krásny) legrační pes dělal nám společnost cely večer. doporučuju!

20.11 - 21.11. Marie říká:
Velmi příjemné prostředí a moc milý pan majitel.

21.11 - 23.11. Julie říká:
Místo u rybníka je opravdu parádní, domeček malý a naprosto dostačující, příjemně se v něm pobývalo. Večer po výletě zatopit v kamnech a udělat si svařák je strašně fajn a udělá to příjemnou atmosku. Majitel Lukáš je opravdu sympaťák, se kterým je super komunikace. Ještě jednou děkujeme :-)

21.11 - 22.11. Ivana říká:
Krásný pozemek s krásným výhledem. Majitel moc sympatický. S obytným přívěsem jsme se museli otočit kousek nad pozemkem a následně bylo možné zajed na místo.

18.11 - 19.11. Michal říká:
Místo krásné, pan majitel velmi vstřícný a ochotny😊vše nám po příjezdu ukázal a vysvětlit, takže za nás perfektní a rozhodně ne naposled😊

25.11 - 26.11. Jiri říká:
Perfektni misto

21.11 - 22.11. Cyril říká:
Krásné, klidné místo v zajímavém sousedství bývalé vojenské střelnice za totality.

21.11 - 22.11. Pavel říká:
Krásný prostorný pozemek s pěkným výhledem do krajiny. Ideální výchozí místo na průzkum kaňonu údolí Doubravy. I přesto že noc již byla mrazivá užili jsme si parádní víkend.

10.11 - 12.11. Zdeňka říká:
Naše první zkušenost s BezKempu a skvělé. Rychlá a bezproblémová komunikace s majitelem. Líbila se nám moc i samotná obec Lukov a původní a udržované vesničky v okolí.

14.11 - 17.11. Zuzana říká:
Pomezek má velkou výhodu v tom, ze je oplocen, nabízí elektřinu a vodu a zázemí pod pergolou, to je skutečně super. Je perfektně položen, pokud chce člověk navštívit Děčín a okolí. Co je trochu nevýhoda, je hluk z blízkého vlaku, který v noci i ráno občas hlasitě troubí. Byli jsme na pozemku sami, to bylo skvělé, kdyby nás tam bylo víc, tak by to asi bylo horší. Také je super, že je tam zpevněné stání pro karavan, stojíte na úplné rovině.

16.11 - 17.11. Jan říká:

21.11 - 23.11. Pavel říká:
Krásné prostředí i pro náročné ,klid ,pohoda .Majitel a správce velmi ochotný .Spoustu možností na výlety po okolí. Příjezd možný i pro větší karavany .
Určitě se vrátíme a vřele doporučujeme.

14.11 - 16.11. Jarmila říká:
Bezproblémová rychlá domluva s majitelem, pěkné místo a skvělý výchozí bod pro turistiku. Děkuji a doporučuji!
Načíst další