Rezervace na období celostátní karantény a omezeného pohybu lidí jsou pozastaveny

Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů

Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

3.4 - 5.4. Jaroslav říká:
Krásné místo, škoda, že naproti přes přes pole vede cesta a často tam jezdí motorky, čtyřkolky a kolem chodí větší počet lidí.

13.3 - 15.3. Radka říká:
Moc pěkné a především netradiční prostředí..jezdíme, kempujeme často, ovšem toto pro nás byl skutečně jiný a netradiční styl. Zazemí toalet i sprchy naprosto v topu!!! Všem moc doporučujeme. V okolí spousty možností k vyžití.
Majitelé vstřícní, ochotní a velmi přátelští..určitě sem opět zavítáme. Nechyběla ani pozornost majitelů v podobě karet a domácích trubiček. Moc děkujeme za příjemný pobyt!!! Radka a Martin❤

15.3 - 20.3. Pavel říká:
Byly jsme opakovaně a protože opakovaní je matka moudrosti, je nutno říci že vše bylo maximálně fajn. Komunikací počínaje, pozemkem konče:) Ještě jednou velké díky p. Sýkorovi:)

20.3 - 22.3. Tomáš říká:
Vse odpovida skutecnosti, pobyt splnil noje ocekavani a rozhodne se vratim. Pristup majitele byl vic nez vlidny a vseho bylo dost. Jsem vice nez spokojeny.

13.3 - 14.3. Leona říká:
Nas pobyt se kvuli krizove situaci na uzemi cr neuskutecnil. Bezkempu nam ale obratem nabidli vraceni nasi platby, coz jsme nevyuzili ale ocenujeme. Ftacnikovi

11.3 - 13.3. Eva říká:
Dobré, bezpečné místo k přespání při toulkách po krásném okolí Železných hor.

13.3 - 15.3. Eva říká:
Pozemek skýtá příležitosti pro klidný odpočinek, nádherné výhledy do sadu na jehož konec nedohlédnete. V jeho středu je krásná dřevěná pergola s možností posezení. Ideální základna pro cyklo výlety (nedaleko Sovinec apod.). Dalo by se říct, že stromy tu opravdu uklidňují myšlenky rozvířené ruchem města. Děkujeme za tu možnost :)

14.3 - 15.3. radek říká:
Pozemek se nachází na krásném a klidném místě; k dispozici je veškeré zázemí, tedy elektřina, pitná voda a WC; pan majitel byl velmi vstřícný a nápomocný. Vřele doporučujeme!

13.3 - 15.3. Kateřina říká:
Jedná se o nádherné místo s dechberoucím výhledem a úžasnou atmosférou. V dnešním uspěchaném světě doslova oáza pro duši. Výjezd z pozemku pro větší obytná auta je sice trochu oříšek, ale po pár minutách manévrování se nám to úspěšně povedlo i se sedmimetrovým obytňákem. Tohle místo rozhodně doporučuji všem, kteří si potřebují odpočinout od civilizace a načerpat energii. A pan majitel je naprosto úžasný chlap. Ochotný a milý člověk, se kterým je radost komunikovat.

13.3 - 15.3. Jan říká:
Sem se budu určitě vracet. Úžasné místo, okolí, bydlení jak ze škatulky! Děkuji!

14.3 - 15.3. Radovan říká:
Tento sad je místem, které má atmosféru. Je tady klid, jste obklopeni starými stromy, zdmi hřbitova. Spí se zde výborně, slyšíte zvuky přírody i navzdory tomu, že jste vlastně v malém městečku na okraji. Majitelé velmi milí, skutečně doporučuji.

5.3 - 6.3. Tomáš říká:
V době pobytu (začátek března 2020) nebyl pozemek ve stavu, kterém byl inzerován a to z důvodu probíhající rekonstrukce. Chyběla elektřina a voda.
Na toto nás majitel po rezervaci upozornil telefonicky .
Toto variantu jsme nakonec akceptovali a využili jen stání í když za cenu dostupnosti s elektřinou.
Doporučuji napřed poslat dotaz na aktuální stav a posléze až rezervovat.

6.3 - 8.3. Jiří říká:
Přímo v centru Harrachova, všude kousek Velmi dobrá komunikace, rychlé potvrzení platby a následné rezervace. Doporučuji

28.2 - 1.3. Libor říká:
Tento pozemek jsme navštívili již podruhé a vždy byl luxusně připraven. Vozidlo není potřeba vyrovnávat je to naprostá rovina.
Užili jsme si pěkný víkend v Harrachově, navštívili jsme sklárnu a Mumlavské vodopády. Sněhu na lyžování bylo také dostatek.

28.2 - 29.2. Radek říká:
Užasné výhledy z pozemku, super majitel i hlídáno hafanem...moc se nám líbilo

22.2 - 23.2. Zuzana říká:
Fantastické místo!

22.2 - 23.2. Pavel říká:
Protože se nám líbilo, tak jsme si o jeden den prodloužili.... takže hodnocení viz předchozí příspěvek:))))) Myslím že to hovoří za vše:)))))

21.2 - 22.2. Lenka říká:
Velmi příjemný a ochotný majitel, krásné místo s výhledem do širokého okolí. Doporučuji.

20.2 - 21.2. Radovan říká:
Masarykova vyhlídka je krásné místo. Dokonce i v zimě je zde dobře. Vyhlídka stojí za to, určitě velmi doporučuji.

18.2 - 21.2. Pavel říká:
Popis pozemku odpovídá skutečnosti. Komunikace s p. Sýkorou je velmi, velmi slušná:) Osobní přivítání bylo milé, vše nám vysvětlil, ukázal. Přestože je pozemek (uvedeno v popisu) lehce ve svahu, není problém vyrovnat. Toalety i sprcha čistá a v dohodnutém čase přístupná:) Moc se nám tu líbí, určitě se budem vracet. Jsme mimo sezónu, což nám vyhovuje, klid a relax....:) Vínko je vynikající a v nepřeberném množství...:)
Načíst další