Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů


Karavan

Obytný vůz

Stanování
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

18.9 - 20.9. Jenny říká:
Je to krásné místo s úžasnou vyhlídkou do kraje. Pan majitel byl starostlivý a ochotný poradit s cestou (vzhledem k objížďce byla trochu komplikovanější) i s typy na výlety.

17.9 - 20.9. Lucie říká:
Na pozemku se nam tak libilo, ze jsme se tam vypravili podruhe. A doufame, ze nenaposled. Prijemna je i prochazka po okolnich lesich nebo do Ondrejova. Doporucujeme.

19.9 - 20.9. Jan říká:
Boží a ještě jednou boží! Pro rodiny s dětmi která mají kladný vztah ke zvířátkům je skoro povinnost tento zoopark navštívit. Zvířátka jsou krásně kontaktní a zvyklá na přítomnost lidí, takže jim nevadí ani vřelejší mazlení nejmenších ratolestí.

25.9 - 27.9. Jiří říká:
Boží jako vždy 😊

18.9 - 20.9. Dora říká:
Krásné klidné místo. Velmi ochotný majitel. Maximální spokojenost!

19.9 - 20.9. Petr říká:
Byli jsme spokojení, pěkné klidné místo.

26.9 - 27.9. Ladislav říká:
Majitel, velmi příjemný pán. Vše nám ukázal. Pozemek nádherný, spaní ve stanu bylo více než příjemné. Můžeme jedině doporučit :)

19.9 - 20.9. Tomáš říká:
Naprostá spokojenost, majitel komunikoval přes sms vše jsem věděl dopředu žádná překvapení. Ideální místo pro přepsání v Jizerkach. Díky určitě se na místo vrátím.

17.9 - 19.9. Pavel říká:
Vše v pořádku,klídek,příroda,ochotný majitel,wifi,spokojenost

18.9 - 19.9. Hana říká:
Pozemek je krásný, nedaleko hradu Trosky, blízko je také Humprecht na který je i překrásný výhled. Na zahradě je skvělá kadibouda, nová, čistá a udržovaná, je tam i umyvadlo a příslušenství ke grilování. Když jsme přijeli byl připravený i ohýnek- stačilo jen zapálit

18.9 - 19.9. Veronika říká:
Pohodová chatička s veľmi milými majiteľmi. Na útek od veľkomesta ako stvorené. Vhodné pre minimalistov, ktorým k veľkému šťastiu stačia malé veci :)

23.9 - 26.9. Blanka říká:
V úterý jsme se rozhodli, že ve středu někam vyrazíme a začali jsme hledat ideální místo... byla to vlastně taková ruleta, která nás přivedla na tohle kouzelný místo !! Když říkáme kouzelný, tak určitě nepřeháníme.. klid, samota, výhled, ohniště, spousta možností kam vyrazit... jo a majitel? Tak to je strašnej sympaťák :)
Tady si člověk uvědomí jedno....ne nadarmo se říká, že moudrý cestovatel nikdy neopovrhuje svou vlastní zemí ... my po návštěvě tohoto místa 100% souhlasíme. J+B Pacákovi

18.9 - 19.9. Josefína říká:
Krásná louka, když jsme přijeli bylo připravené suché dříví přímo na podpal v ohništi, takže udělat oheň nebyla vůbec práce! :)

16.9 - 17.9. Petr říká:
Krásná louka s výhledem do krajiny, kde v dálce vidíte Vltavu a kolem dokola jen louky a lesy. V okolí se dá jít na hezkou procházku. Na louce je ohniště a rovná plocha pro stanování. Na louku vede prašná úzká cesta, tak s širším autem jeďte po louce vpravo hned jak to půjde.

17.9 - 19.9. Petr říká:
Krásný sad na konci vesnice, kde už pokračují jen louky a lesy. Ráno nás přišly pozdravit koně z vedlejšího pozemku a ještě párkrát se zastavily během dne. Teplá sprcha na pozemku je naprosto úžasná záležitost! Pan majitel napm dal tipy na výlety v okolí - je jich dost. Užili jsme si to tady :)

12.9 - 13.9. Diana říká:
Moc hezké a klidné místo. Zázemí penzionu je skvělé - sprcha, záchod a samoobslužný bar.

18.9 - 19.9. Julie říká:
Pěkná lokalita a velice vstřícný majitel. Doporučujeme :)

18.9 - 19.9. Helena říká:
Velice hezké místo, klidné pro přespání. Moc příjemný bonus bylo od majitelů dovoz dříví na oheň a barel vody. Velmi doporučujeme

17.9 - 18.9. Petra říká:
Líbilo se mi tam natolik, že jsem si to o den prodloužila :-)

24.9 - 25.9. Martina říká:
Pobyt jsme si uzili. Az tak ze jsme se vratili. Takovou pohodu a klid bychom si neuzili siroko daleko. Byť prselo. Velka pergola s krbem nam poskytla teploucko a sucho. Nejezdete 😁 chceme tady byt sami
Načíst další