Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů


Karavan

Obytný vůz

Stanování
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

15.7 - 16.7. Barbora říká:
Krásný pozemek mimo větší civilizaci, kouzelně zarostlý, ale s množstvím dobrodružství, možností si nasbírat ovoce. Výborná a vstřícná majitelka - využili jsme možnosti domácích lívanců i chlebu - obojí výborné. Využili jsme přespání v maringotce, která je kouzelná. Určitě se sem někdy ráda vrátím :)

16.7 - 18.7. Jan říká:
Krásné, klidné místo.

20.7 - 22.7. Marie říká:
Klidné, pěkné místo. Pro rodinu s dětmi naprosto ideální. Pole, les, prostor, svoboda. Vedle stanu malá louka plná motýlů a kobylek na pozorování. Les na dosah. Procházka na osadu Askalona. Kousek je Lečický vodopád. V Bratřínově krásné dětské hřiště (zamčené od hlavní silnice, ale odemčeno z boku :-) ). Cestu na místo po polní cestě opatrně zvládne i osobní vozidlo - nebojte. Můžete přímo od stolu pozorovat západ slunce. Zajíce máte za sousedy a srnky potkáváte každé ráno. Zázemí je za 1*. Krásné posezení u velikého stolu. Děti se zabaví na houpačce a klouzačce. Posezení i u ohniště. Užitkové vody dostatek. Záchod pěkný, čistý.

19.7 - 21.7. Daniela říká:
Příjemný majitel, úžasný výhled na vesnici a na Berounku.

14.7 - 16.7. Veronika říká:
Dekujeme za poskytnuti stravit chvilku odpocinku v krasne prirode.
Doporucujeme💜☀️🌻🌼🌺🍀🌲🌲🌲

13.7 - 16.7. Jitka říká:
Z pozemku je krásný výhled, majitel přívětivý a ochotný. Umístění ve svahu – při mokrém počasí opravdu může být obtížné vyjet. Část cesty je ale zpevněná a pan majitel se vším rád poradí a pomůže. Svůj pobyt jsme si užili – v blízkosti jsou krásné lesní stezky plné hub! :-)

19.7 - 23.7. Martin říká:
Úžasně strávené čtyři noci v naprostém soukromí. Parádní okolí s bohatým turistickým a cykloturistickým vyžitím. Naprosto pohodoví sousedé z vedlejšího domu, kteří nám se vším poradili a doporučili skvělé výlety. Děkujeme👍👍👍

19.7 - 21.7. Jan říká:
Sympatický majitel, krásné místo s výhledem. Děkujeme, rádi přijedeme znovu.

16.7 - 23.7. Filip říká:
Příjemné prostředí s vyhlídkou a zázemím, kousek od Modravy. Ideální místo na výlety do okolí, děkujeme za pobyt : - ).

20.7 - 23.7. David říká:
Celý areál je super pro pobyt se psem, kterého se jinak bojíte pustit na volno - je to tam dost členité a zajímavé. Celkově je to příjemné místo kde lze trávit čas zahálkou nebo vyrážet autem na výlety (v pěším dosahu toho moc není). Majitelé jsou pozorní a milí. Celkově velmi příjemná zkušenost.

21.7 - 22.7. Sandra říká:
Krásné místo, velmi příjemné prostředí. Pozemek je opravdu velký a rovný, stan se dá postavit kdekoliv. Tráva posekaná. K dispozici jsou udržované toalety, pitná voda, hřiště a bazén. Ocenili jsme možnost zapůjčení přenosného ohniště. Pan majitel je velice příjemný a ochotný s čímkoliv pomoci. Nic nám nechybělo, byl tu klid a soukromí. Doporučujeme. Moc děkujeme za nocleh! :-)

20.7 - 21.7. Sandra říká:
Krásné místo, kolem dokola chráněné břízami, posekaná tráva, čistá kadibudka a barel s vodou na mytí rukou. Dříví na oheň je k volně k dispozici. V kadibudce je schovaná sekyrka a je k dispozici špalek na štípání. I když je pozemek hned vedle silnice, tak provoz byl minimální, nic nás nerušilo. Pan majitel je velice ochotný a vstřícný. Hned po našem příjezdu se zastavil, zeptat se, zda je vše v pořádku a doporučit místo na pozorování ptáků. Náš první „bezkemp“, skvělá zkušenost. Moc děkujeme za nocleh! :-)

22.7 - 23.7. Karel říká:
Ideální, tiché místo, kde slyšíte jen zpěv ptactva, pěkné okolí, milí majitelé.

21.7 - 22.7. miroslav říká:
Část pozemku byla neudržovaná, rovné místo pro stan se dalo najít.
Klidný pozemek "na konci světa".

19.7 - 22.7. Michal říká:
Krásné místo. Klid, jen koně kolem a žabky v rybníku. Vše domluvené platilo. Majitel velice ochotný a vstřícný.

18.7 - 20.7. Miroslav říká:
Vynikající poloha pozemku opravdu v bezprostředním sousedství zámecké zahrady. Bezproblémový přístup. Pěkná louka s posekanou trávou v rovných místech umožňujících kempování. Ticho, klid a výhledy. Moc se líbilo. Do centra města několik cest cca 15 min. pěšky. Doporučuji.

19.7 - 22.7. Jan říká:
Krásné místo na kempování. Velký travnatý pozemek s dostatkem místa. Vhodné pro rodiny s dětmi. Pan majitel milý a usměvavý. Vřele doporučujeme!

21.7 - 22.7. Martin říká:
Velice příjemný a ochotný majitel. Super sociální zařízení. Krásný pozemek mezi vinicemi. Od majitele můžete okoštovat výborné víno a slivovici, je vidět že svůj koníček dělá s láskou. K naší škodě jsme byli pouze na jednu noc. Určitě se vrátíme ;-)

19.7 - 21.7. Martin říká:
Je vidět že majitelé se starají, super vybavený koutek na grilování a opékání. Místa je tak pro tři,pro čtyři je už těsno. Zdravíme sousedy ze Zlína ;-)

19.7 - 22.7. Petr říká:
Zde není co dodat, prostě božské místo s plným servisem. Velice děkujeme.
Načíst další