Zážitky bezkempařů z cest


Karavan

Obytný vůz

Stanování

Přístřešky

19.6 - 22.6. Dominika říká:
Krásné místo, opečované, vše připravené a čisté. Spaní pod širákem kouzelné. Komunikace s majitelem na výbornou, rychlé a vstřícné. Jediné,s čím je potřeba počítat, vesnice i silnice jsou nedaleko, takže úplné ticho není, přesto návštěva pozemku stojí za to. Výborné výchozí místo na turistiku Českým středohořím 🙂 a vřele doporučím na západ slunka si kousek nad pozemek popojít na Vysokou Kozí horku.

25.6 - 27.6. Helena říká:
Super místo, neskutečný výhled, skvělé zázemí. Velice příjemný pan majitel, děti se napásly třešní a společnost nám dělal místní pes 🙂

12.6 - 14.6. Tereza říká:
Moc fajn pobyt a misto. S panem majitelem skvela a rychla domluva. Chatka na pozemku senzacni jako takove zazemi, navic nam dost prselo, takze se fakt hodila. Za celou dobu prosli okolo pozemku jen 4 lide, skoda hluku z nedaleke silnice, ale da se na to zvyknout. Trosku jsme meli potiz s nalezenim rovneho mista na stan a v pripade velkeho mokra to k pozemku dost klouze - ale nic neprekonatelneho. Dostatek dreva, supr suchy zachod. Paradni vyhled na Kostalov, kam jsme se vydali na vylet. Jako milovnici ptaku a zvirat jsme ocenili vecerni/nocni navstevu sovy a bazanta :)

26.6 - 27.6. Jiří říká:
Krásná zahrada, vše pečlivě upravené, čisté. Pan majitel velice vstřícný, starostlivý. Poměr cena, výkon skvělý. Určitě ještě někdy využijeme.

26.6 - 27.6. Filip říká:
Klidné místo, s majiteli perfektní domluva. Určitě přijedeme znovu.

23.6 - 25.6. Jakub říká:
Naše první dovolená s obytným vozem v Tiché Peřeji dopadla skvěle a určitě jsme zde nebyli naposledy.

Pozemek je velmi dobře udržovaný, zpevněné cesty jsou velkým plusem a možnost výběru ze tří stání nám vyhovovala. Večer nás příjemně překvapilo množství světlušek a na opékání bylo v okolí dostatek větviček a drobného dřeva.

Jen několik drobností, které mohou být užitečné pro další návštěvníky.
V lokalitě prakticky není mobilní signál, takže se nám nepodařilo provést QR platby na místě. Platební kódy jsme si proto vyfotili a zaplatili až během výletu, kde byl signál dostupný. večer jsme zjistili že nám chybí hořčice, zachránil nás minimarket u studánky - úžasný.
A desky s tipy na výlety jsou taky skvělé.
Až si příště vezmeme kola, cyklovýlet nesmí chybět!

Výjezd z pozemku vyžaduje zvýšenou opatrnost, zejména při odbočení směrem na Český Dub. Výhled není ideální a po silnici projíždějí nákladní vozy i motorkáři. Je nutné být raději svižnější s výjezdem, ideálně si najet na protější stranu až k okraji protisměru, je zde další přijezdová cesta u které jde zastavit.

Jediným výraznějším negativem byl častější provoz motocyklů, které kolem pozemku projížděly i po 22. hodině, což může být pro někoho citlivějšího na hluk rušivé. Nám to ale nevadilo. Moc pěkná byla třeba možnost vzít si suvenýr z kadibudky v podobě samolepky a klíčenky (za které šla symbolická 50,- do kasičky) :) Líbila se nám důvěra majitelů co se týče plateb za dřevo, které vás vyjde na 170,- nebo minimarket s nápoji, potravinami a jinými potřebami na kempování. S přehledným ceníkem a rozumnými cenami. Skvěle domyšlené.

Před příjezdem jsme obdrželi od majitelů SMS se všemi informacemi a kódy potřebné na místě k odemčení různých částí na pozemku. Komunikace byla skvělá.

Celkově jsme si pobyt moc užili, oceňujeme klidné prostředí, péči o pozemek i příjemnou atmosféru. Rádi se sem v budoucnu vrátíme.

25.6 - 27.6. Katerina říká:
Krasne místo i v aktuálním horkém pocasi. Vše bylo ciste a komfortně zařízené a voda ze studny prijemne chladna. Dětem se tu líbilo. Moc děkujeme.

20.6 - 21.6. Milan říká:
Velice pěkné a klidné místo s příjemným posezením a pěkným zázemím.

18.6 - 20.6. Jakub říká:
Krásný na krásném místě je zde vše co je potřeba.misto je udržované a čisté.moc.se nám tam líbilo po dlouhé době jsme viděli světlušky. Děkujeme rádi zase přijedeme.

24.6 - 26.6. Petra říká:
Naprosto kouzelné místo a krásný zážitek. Byli jsme zde 2 noci a při obou nám dělaly společnost světlušky. Pokud chcete vypnout od každodenních starostí, od lidí a aut, tohle místo je přesně pro vás. Rádi se znovu vrátíme, děkujeme.

12.6 - 13.6. Jakub říká:
Hezké, čisté místo. Děkujeme:)

21.6 - 24.6. Veronika říká:
Děkujeme za krásný a příjemný pobyt. Tohle místo má vibe! Najdete tady stín i slunce, rovinu a nádherné výhledy, západ slunce je zde dech beroucí a nóční obloha ..... 😍 Velkým benefitem byla pitná voda v hadici a elektřina až na pozemku, ohniště, posezení, kadibudka i sprcha, i když ta měla malinko problém s tlakem.

21.6 - 22.6. Marek říká:
Krásné klidné místo s přírodou a se zvířátky. Moc milá, příjemná a usměvavá majitelka. Skvělá osvěžovna.

24.6 - 25.6. Jan říká:
Krasny pozemek na prespani

16.6 - 17.6. Štefan říká:
Místo má autentičnost, ne sterilní kemp.
Často dobrý klid na noc.
Velký prostor, ne stísněné parcely.
Majitelé Bezkempu pozemku vstřícní.
Tohle místo není pro každého. Pokud někdo čeká perfektně upravený spot s výhledem a čistým setupem, bude zklamaný.

Já byl max. spokojený, protože tohle je ten správný bezkemp.
Takže velmi doporučuji.

20.6 - 21.6. Martin říká:
Na bezkempu jsem byl, už po několikáté. Pan majitel od mi minulého roku co sem tam byl naposledy, udělal na pozemku velký pokrok. Bezkemp je vážně krásný vše udržované a ikdyz je to na konci vesnice je tam klid a nic vás neruší. Za mě je to 15/10 kemp jeden z nejlepších kde jsem byl. Úžasná solární sprcha a čisté kadiboudy. Doporučuji navštívit 😉

23.6 - 24.6. Radek říká:
Příjemné a upravené místo a vstřícný přístup majitele, byl jsem jen jednu noc a den,ale dalo by se kempovat i delší dobu...naproti prima stánek s příjemnou obsluhou a kousek Kozí chlívek restaurace... vřele doporučuji

16.6 - 17.6. Adéla říká:
Pobyt na pozemku byl velmi příjemný. Byli jsme skupina a místo nám skvěle vyhovovalo – dostatek prostoru, klid a hezké okolí. Vše proběhlo bez problémů a komunikace s majiteli byla rychlá a vstřícná. Celkově hodnotíme pobyt velmi pozitivně a rádi doporučujeme dál.

21.6 - 25.6. Lucie říká:
Super prostředí,vše v naprostém pořádku 😉

15.6 - 18.6. Zuzana říká:
Klidné super místo

15.6 - 18.6. Vladimír říká:
Naprosto bezkonkurenční
👍👍👍

24.6 - 25.6. Martin říká:
Děkuji za skvělý prostor. Výborné pro cyklistiku. Majitelé velice vstřícní. Rád se vrátím. Oaza klidu. Díky.

13.6 - 15.6. Denisa říká:
Příjemné místo pro pobyt na okraji vesnice, díky vegetaci dostatečný pocit soukromí, ateliér je prostorný a má skvělou atmosféru, celkem čisto, nachystané dřevo do kamen, dobrá vychytávka v kadibudce - smetáček na ometání pavučin, většinou klid. Pobyt jsem si užila i přes nějaké nedostatky (zatuchlé matrace). Pobyt doporučuji nenáročnějším bezkempařům.

20.6 - 21.6. Martina říká:
Skvělé, klid a pohoda a černé pivo :)

19.6 - 21.6. Zita říká:
Velmi hezká lokalita s mnoha možnostmi zajímavých cílů pro výlety (Švihov, zřícenina hradu a zámek Klenová, zřícenina kaple sv. Jana Nepomuckého, ...)

21.6 - 23.6. Lukáš říká:
Krásné a prostorné místo pro kempování s dostatkem soukromí, jelikož jste na pozemku úplně sami. Skvělé zázemí i v přístřešku pro případ deště. Doporučuji toto místo k návštěvě.

19.6 - 21.6. Miloš říká:
Prostorný a upravený pozemek s krásným výhledem, k dispozici ohniště i dřevo. Na pozemku byl klid, Moc jsme si to užili. S majitelem dobrá domluva.

15.6 - 17.6. Václav říká:
Výborné místo pro stanování i kempování.Krásná příroda i ticho se musí každému líbit,kdo tu přírodu(samotu) má rád.Majitelé jsou vstřícní a zvířata u nich na pozemku jsou skvělí bonus.Nám se povedlo být na pozemku sami,takže super.Vřele doporučujeme a díky.V+D

21.6 - 24.6. Michal říká:
Krásné misto, čisto, naprosto perfektní zázemí. Pan majitel příjemný a ochotný

19.6 - 21.6. Jan říká:
Za nás velká paráda. Pan majitel velmi vstřícný, provedl nás celým areálem mlýna. Jeho nadšení je obdivuhodné. Příjemné koupání v mlýnském náhodnu. Rádi se sem vracíme.

19.6 - 21.6. Michal říká:
Pozemek na pěkném místě, majitele příjemní, vše tak jak má být.

19.6 - 21.6. Jiří říká:
Klidné místo s úžasným výhledem. Velice vstřícný majitel, který nám se vším pomohl dokonce si s námi dal pivo u táboráku. Majitel měl přítulného pejska - děti ho milovaly, ale někomu to třeba může vadit. Rádi se vrátíme.

19.6 - 21.6. Martin říká:
Super místo. Byli jsme tu už několikrát a určitě ne naposled. Pozemek je rok od roku krásnější. Je vidět, že se majitelé opravdu starají.

23.6 - 24.6. Daniel říká:
Naprosto krásné místo! 🌞🚐🏞️🌲

21.6 - 22.6. David říká:
Krásné místo v sadech, WC a užitková (dešťová voda) voda dostupná. Vedle a naproti sadu se nachází dva domy a jedna zemědělská usedlost. Jsou však na větších parcelách, takže soukromí se dá vesměs udělat. Příjemná lokace :)

19.6 - 21.6. Pavel říká:
Moc hezké a klidné místo. Velký rozlehlý pozemek s vodou i elektrikou. Při velmi horkých a slunečních dní se není moc kam schovat. Žár je spalující. Uvítal bych novější gril, tento má svojí slávu za sebou a prakticky ho nelze použít. Moc milá majitelka:-)

19.6 - 21.6. Jaroslav říká:
Skvělé klidné místo pro odpočinek ,majitelé milí a vstřícný .
Načíst další
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.