Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zážitky bezkempařů z cest


Karavan

Karavan

Stanování
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

2.8 - 4.8. Ilona říká:
Hezký den všem bezkempařům. 😊
Majitelé tohoto pozemku jsou velmi milý a vstřícní, domluva s nimi byla naprosto skvělá. 😊
Výhled na zámeček je opravdu nádherný, hlavně po ránu a při západu slunce. Mimo jiné jste obklopeni lesem a tichem. Po ránu zakokrhá kohout, sousedé jsou také moc milý. Nikdo nás nerušil. Jeli jsme si užít přírodu a upéct buřty. Stálo nám to za to. Měli jsme sice stan, ale spali jsme pod širákem, protože ta čistá obloha s hvězdama u ohně byla úžasná. 🌛 Aktivity v okolí jsou také fajn, já s přáteli jsme se prošli podél Labské stezky do Velkého Března.
Moc se nám u Vás líbilo a určitě se rádi vrátíme. Děkujeme moc! 😊

3.8 - 7.8. Darek říká:
Líbilo se nám natolik, že jsme si pobyt prodloužili... (viz předchozí hodnocení).

7.8 - 10.8. Martina říká:
Moc hezké místo, kousek od Brna, milí majitelé pozemku. Super místo pro děti.

8.8 - 9.8. Evelína říká:
Příjemní majitelé, krásné klidné prostředí, výborná levandulová káva

9.8 - 10.8. Jakub říká:
Výborné místo hned u řeky. Večer, po odjezdu okolních rybářů, naprostý klid. Domluva s majitelem perfektní.

7.8 - 10.8. Lucie říká:
Jedním slovem nádhera! Úžasné místo, s naprostým soukromím. Nic nám nechybělo, byli jsme nadšeni.
Jen přítel trošku zaplakal, protože kopřivy na příjezdové cestě políbili jeho mazlíka, takže kdo má rád svůj lak, nechť si s sebou vezme kosu.

27.7 - 3.8. Darek říká:
Nádherná lokalita, skvěle připravený stellplatz a moc milí majitelé. Líbilo se nám zde natolik, že týdenní pobyt jsme si ještě o čtyři dny prodloužili. A už teď přemýšlíme o příštím roce, že bychom se sem chtěli zase podívat.

5.8 - 7.8. Jaroslav říká:
Pohodové stanování na louce, byli jsme kupodivu celý víkend sami, takže jsme si užili krásné soukromí. Za cestou je rybníček, večer byl opuštěný, tak jsme se odvážili k němu. Trasu k Doubravě dáváme mezi fotky, je to nejkratší schůdná cesta k řece. Prošli jsme si i Bílek, je to moc hezká vesnička :-)

6.8 - 7.8. Antonín říká:
Naše první noc v zapůjčeném obytném autě a hned na tom asi nejbáječnějším místě. Nádherné prostředí, nabídka služeb, klidu, pohody. Děkujeme, děkujeme, děkujeme a doporučujeme.

8.8 - 10.8. Doubravka říká:
Krásné, klidné, udržované místo u rybníka, ohniště a dřevo připravené. Možnost výletů po okolí - Netolice, zámek Kratochvíle, Holašovice atd.

30.7 - 2.8. Romana říká:
Krasné a klidné místo, byli jsme moc spokojeni.

6.8 - 7.8. Martin říká:
Všechno už bylo řečeno, klidné místo. Pěkný ranní výhled.

8.8 - 10.8. Michal říká:
Moc jsme se na tuto lokalitu těšili podle recenzí a fotek už od zimy, kdy jsme si tento pozemek zamlouvali a skutečnost nás nezklamala, ba právě naopak.
Trochu jsme se obávali, jak se s naší velkou alkovnou na místo dostaneme a zda ke sklípku vůbec vyjedeme. Povedlo se naprosto v pohodě ( alkovna 3,20m na výšku a 7,5m na délku se vejde 😉).
Moc jsme si to tady užili, vypili jsme spoustu vína a zvládli i procházky po okolí.
Rádi se sem zase někdy vrátíme 👍

1.8 - 4.8. Miroslav říká:
Hezké a klidné místo. Majitelé byli na dovolené, vše zajištěno bez problému po telefonu. Moc se nám tu líbilo. Moc děkujeme.

3.8 - 7.8. Ondřej říká:
Naprostá spokojenost se vším. Majitelé ochotní, milí, na všem se dalo lidsky domluvit. Pozemek vynikající, sprcha, malá kuchyňka úplně nadstandard. Jo a ti psi nejsou opravdu jen namalovaní, budou vám dělat společnost, tak s tím se musí počítat :-)

2.8 - 3.8. Jana říká:
S pobytem jsme byli spokojeni

8.8 - 9.8. Oliver říká:
Nadherne misto. Nahore na kopci i dole je krasne zazemi, stan jsme si postavili pod kopcem, kde je rovna zem, cisty zachod a ohniste se stolem, vse potrebne pro prijemne prespani. Moc se na nas netvarili spolukempari, kteri si asi chteli misto zabrat pro sebe, tak meli pocit, ze jim tam narusujeme soukromi. Nerekl bych, ze bychom si nejak prekazeli, mista je tam opravdu dost.

7.8 - 8.8. Jan říká:
Pozemek na klidném místě s krásným výhledem.

31.7 - 4.8. Tomas říká:
Krasny udrzovany pozemek s vyrovnanym povrchem pro kazde stani. Pan majitele velice ochotny a starostlivy. Velky bonus je prilehla kavarna s detskym hristem. Dobre vychozi misto na vylety po okoli.

5.8 - 7.8. Petr říká:
Příjemné a klidné místo, vše co člověk potřebuje na místě, rádi se vrátíme.
Načíst další