Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů

Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

13.1 - 15.1. Jiří říká:
Jsme spokojeni,avšak fotku nepřidám jelikož foto ze staveniště sem nepetří. Ale jak říkám jsme spokojeni,pozemek odpovídá popisu.

10.1 - 12.1. Michal říká:
Díky za možnost pobytu na málo exponovaném místě. Páteční ohňostroje byly příjemné zpestření. V pátek večer neprošel okolo nikdo, v sobotu sem tam lidi, covyrazili na procházku, a v neděli dopoledne opět ticho po pěšině.

27.12 - 1.1. František říká:
Dobrý den,pozemek je v klidném prostředí a proto ho hodnotím jako docela dostačující pro relaksaci a odpočinek.Majitel mě ujistil,že hned po novém roce natáhne přívod elektřiny,což plně doporučuji,rád se na takové místo budu vracet.Všem skalním karavanystům doporučuji.
Děkuji fananek.

3.1 - 4.1. Jan říká:
Opravdu nádherné, romantické místo v malebné krajině. Ohniště je umístěné s výhledem na řeku a vesničku, což při opékání buřtů ocení každá přírodní duše. Majitel je velmi ochotný a je s ním perfektní domluva. Na pozemku jsem byl sám, k čemuž tohle místo přímo vybízí. Vlci samotáři by se případně měli zamyslet nad rezervací tohoto místa jen pro sebe. Rozhodně jsem nebyl naposledy.

3.1 - 4.1. Tereza říká:
Nádherné místo, útulná chaloupka nám poskytla dokonale útočiště, teplo z kamen sálalo až do rána a ranní pohled do mlhaveho okolí do nějž se snažilo proniknout sluníčko byl nezapomenutelný. Nechtělo se nám ji opouštět. Těšíme se na další návštěvu ?

23.12 - 26.12. Petr říká:
Opravdu hezké místo, je vidět, že si ho majitel hýčká.Všechno skvěle připravené.

21.12 - 22.12. Jan říká:
Perfektní pozemek, úžasný majitel, který zdarma nabídne dřevo pro táborák, který se nachází na romantické skále hned u řeky, která zvučně doprovází opékání buřtů. Doporučuji!!!

29.12 - 31.12. Ondřej říká:
Krásné

27.12 - 29.12. Jaroslav říká:
Paráda určitě se vrátím

23.12 - 24.12. Roman říká:
Naprosta nadhera, dokonala samota uprostred lesu a luk :) + rolce royce mezi kadibudkama

14.12 - 15.12. Marie říká:
Parádní srubík na krásném a klidném místě.

14.12 - 15.12. Marek říká:
Ideální pro Brňáky co potřebujou rychle rychle zmizet z města do klidu od lidí. :-)

29.11 - 1.12. Pavel říká:
Letošní poslední bezkempování na krásném místě. Potřeboval jsem si oddechnout od práce a proto jsem zvolil opět tento pozemek. Není pro mě daleko a je tady super klid. Bylo to luxus jako vždy. Spacák mám do - 20 tak ani nevadilo, že nad ránem bylo - 8. Dokonce mě v noci bylo tak teplo, že jsem si musel spacák rozepnout. Po probuzení jsem rozepnul stan a krycí plachta se otvírala jak dveře, jak byla zmrzlá?. Bylo krásný sněhový poprašek a všechno namrzlý. Ráno jsem si uvařil kafe a čaj a hned bylo tepleji. Díky moc za krásné místo a příští rok opět tady.

29.11 - 1.12. Honza a Marťásek říká:
Perfektní místo pokud chcete stát s karavanem v absolutním klidu, ale přesto to chcete mít do města jen pár metrů. Pro karavany takřka nelze skloubit, ale tady to máte. S majitelem i s pány co nás na místo uváděli výborná domluva.Nemám žádnou výtku, super.

23.11 - 24.11. Rudolf říká:
Krásné místo, přesně podle fotografií a popisu.

23.11 - 24.11. Petr říká:
Nema chybu

21.11 - 22.11. Richard říká:
A lovely spot, parking on grass opposite Vino Sykora with lovely view of countryside. Great welcome. Very helpful.

25.11 - 27.11. Radim říká:
Sušírna nabízí výborný výchozí bod pro výlet do Pulčínských skal. Spaní na ovčích kožešinách bylo moc příjemné. Paní domácí byla moc ochotná. Je možné využít obě ohniště jak u sušárny tak i u domu. Celkový dojem byl výborný. Budeme se sem rádi vracet. PS: Paní domácí má na prodej výbornou hruškovici a slivovici.

22.11 - 24.11. Rudolf říká:
Krásné místo mimo obydlí, odpovídá popisu a fotografiím. Možnost hezkých výletů v oblasti Labských pískovců.
Načíst další