Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů

Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

14.8 - 17.8. Jiří říká:
Se vším jsme byli spokojeni rádi se vrátíme ,místo doporucujeme.

16.8 - 17.8. Jan říká:
Moc hezke misto a skvely pan majitel bohuzel jsme byli jen jednu noc.

22.8 - 24.8. Pavel říká:
Hodnocení pozemku je kladné:) Pan Ondřej skvěle komunikoval, byla připravena voda i elektřina:) Pozemek udržovaný, ohniště připravené i s dřívím:)))) Je opravdu nutné najet z ulice Jizerská tak jak je uvedeno v popisu. Nájezd a zejména výjezd je trošku náročnější na motorizaci tahouna, ale dá se to....:) Jinak pozemek v mírném svahu, klasické nájezdové klíny ale stačí k vyrovnání. Kousek Bedřichov a Jizerská 50tka, což je v létě super na kolo:)

16.8 - 17.8. Veronika říká:
Pozemek je opravdu hodně svažitý, rovné místo na stan najdete jedině nahoře u cesty. Příjezdová cesta není úplně na nízké auto. Příroda kolem je krásná, majitel vstřícný.

19.8 - 24.8. Jaromír říká:
Zahrada je v klidné zahrádkářské kolonii, velice pěkná a udržovaná. Na místě, u malého vinohradu, kde jsme stáli, nebylo vůbec nutné karavan jakýmkoliv způsobem vyrovnávat. Z pozemku je to jen kousek do zatopeného vápencového lomu, do města nějakých 10 - 15 minut pěšky. Na pozemku je klid a pohoda, s majitelem bezproblémová komunikace, vše proběhlo v naprostém porozumění.
Příští rok jsme tu zase :)

16.8 - 17.8. Jan říká:
Místo přesně takové, jak je popsáno. Bonusem navíc je hospoda přímo na hrázi, kde v horkovzdušné troubě připravují právě vylovené ryby.

22.8 - 24.8. Martin říká:
Naprosto úžasné místo,klidné a krasne prostředí, ohromně milá a vstřícná majitelka, všem doporučujeme vyzkoušet,už se těšíme na příští rok.

16.8 - 17.8. Miloslav říká:
Nádherný pozemek v krásné lokalitě. Výhled, soukromí a bezproblémový přístup. Milí a vstřícní majitelé. Moc děkujeme a věříme, že to nebyla poslední návštěva.

10.8 - 12.8. Tamara říká:
Moc příjemná paní majitelka nám ukázala pozemek i zázemí. Domluva proběhla nakrásně. Pěkné místo s milou atmosférou se zvířátky. Pro děti top:)

12.8 - 13.8. Petr říká:
Uplacírovali jsme se se stanem na jedné hrázce a přenocovali k úplné spokojenosti nás všech. Jen škoda, že jsem si nestihli dát nějakou rybí delikatesu. Snad někdy příště.

21.8 - 22.8. Naďa říká:
Super domluva s majiteli,byli moc fajn a ochotní! Spali jsme zde jednu noc ve stanu.Zahrada je parádní,moc jsme uvítali možnost jít na WC a mít vodu?Moc doporučujeme!

19.8 - 22.8. Renáta říká:
Maximální spokojenost, majitelé naprosto suproví, pomohli absolutně se vším, můžu jen doporučit

22.8 - 23.8. Jakub říká:
Pěkné místo na samotě.Byli jsme pouze 1 noc,ale za nás super,děti se vylítali,večer opékání párku na ohništi.Ráno nás přivítal pan majitel a my pokracovali dále.Díky

18.8 - 23.8. Martin říká:
Supr pozemek na klidném místě s krásným výhledem do krajiny, obsluha ve vinařství s příjemným přístupem k výběru vín, v případě nějaké nejasnosti bylo vždy na vše odpovězeno ohledně pozemku , toalety a sprchy udržované vždy v čistotě

13.8 - 15.8. Mikuláš říká:
Vše co je zahrnuto v ceně skvěle odpovídá popisu. Příjemný výhled a vhodná doprava i pro ty co nemají auto či kolo

8.8 - 10.8. Josef říká:
Vše odpovídá popisu, velká spokojenost a poděkování majiteli, jenom při odjezdu pršelo a měli jsme trochu problém při výjezdu z pozemku .

21.8 - 22.8. Veronika říká:
Hezké mistecko u skiarealu a rybníčku za vesnici, spalo se nám moc dobre, a pan majitel byl moc příjemný.

21.8 - 22.8. Martina říká:
Super místo i výhledem na Velký Blaník ?

22.8 - 23.8. Tomáš říká:
Pěkná udržovaná louka se zákoutím se stromy a keři.

18.8 - 19.8. Petra říká:
Naprosto klidne místo daleko od všeho hluku a stresu. Jedine, co slyšíte, jsou žáby a koně. Oddělena stanoviště pro jednotlivé rezervace, WC i sprcha k dispozici a ve finále úžasný pan majitel, na kterém je videt, ze do toho dává srdce. Jeďte se tam podívat a odpočinout si, nam se to podařilo a urcite se vrátíme. Děkujeme!
Načíst další