Zážitky bezkempařů z cest


Karavan

Obytný vůz

Stanování

Přístřešky

21.6 - 24.6. Michal říká:
Krásné misto, čisto, naprosto perfektní zázemí. Pan majitel příjemný a ochotný

19.6 - 21.6. Jan říká:
Za nás velká paráda. Pan majitel velmi vstřícný, provedl nás celým areálem mlýna. Jeho nadšení je obdivuhodné. Příjemné koupání v mlýnském náhodnu. Rádi se sem vracíme.

19.6 - 21.6. Michal říká:
Pozemek na pěkném místě, majitele příjemní, vše tak jak má být.

19.6 - 21.6. Jiří říká:
Klidné místo s úžasným výhledem. Velice vstřícný majitel, který nám se vším pomohl dokonce si s námi dal pivo u táboráku. Majitel měl přítulného pejska - děti ho milovaly, ale někomu to třeba může vadit. Rádi se vrátíme.

19.6 - 21.6. Martin říká:
Super místo. Byli jsme tu už několikrát a určitě ne naposled. Pozemek je rok od roku krásnější. Je vidět, že se majitelé opravdu starají.

23.6 - 24.6. Daniel říká:
Naprosto krásné místo! 🌞🚐🏞️🌲

21.6 - 22.6. David říká:
Krásné místo v sadech, WC a užitková (dešťová voda) voda dostupná. Vedle a naproti sadu se nachází dva domy a jedna zemědělská usedlost. Jsou však na větších parcelách, takže soukromí se dá vesměs udělat. Příjemná lokace :)

19.6 - 21.6. Pavel říká:
Moc hezké a klidné místo. Velký rozlehlý pozemek s vodou i elektrikou. Při velmi horkých a slunečních dní se není moc kam schovat. Žár je spalující. Uvítal bych novější gril, tento má svojí slávu za sebou a prakticky ho nelze použít. Moc milá majitelka:-)

19.6 - 21.6. Jaroslav říká:
Skvělé klidné místo pro odpočinek ,majitelé milí a vstřícný .

19.6 - 21.6. Kateřina říká:
Druhý, a ne poslední pobyt, tentokrát s dětmi. I skoro puberťáci si pobyt užili a prozkoumali jsme zase jiné okolí.

20.6 - 24.6. Luděk Václav říká:
Byli jsme moc spokojeni, úžasní majitelé, kteří vás provedou po svém pozemku plném zvířátek s komentovanou prohlídku a krmením zvířat. Strašně hodní koníci, doporučuji jim donést mrkvičku, za kterou vám zafuní do obličeje a za ouško ❤️

23.6 - 24.6. Anna říká:
Hezké, prostorné, rovné místo u lesa. Krásný sjezd na louku. Majitelé neuvěřitelně vstřícní 👌🏼 domluva na jedničku. Cestujeme s koníkama a je moc milé narazit na místa kde vás ubytují i s nimi ♥️.

23.6 - 24.6. Anna říká:
Klidné a odlehlé místo a moc příjemní majitelé.

15.6 - 17.6. Libor říká:
Krásné místo na procházky

11.6 - 14.6. Petr říká:
Prostě skvělé, všude blízko, krásné místo.

22.6 - 23.6. Kateřina říká:
Vše bylo v naprostém pořádku, rezervace proběhla rychle, tak jak jsme v tu chvíli potřebovali. Klidne místo, čisté WC, děkujeme ...

12.6 - 14.6. Petr říká:
Nádhera v samém srdci Harrachova.

19.6 - 21.6. Andrea říká:
Výborné miesto na kempovanie. Krásne prostredie. Majiteľ príjemný, ochotný. Čistota, WC, sprcha.
Určite sa sem radi vrátime a môžem odporúčiť.

22.6 - 23.6. Rob říká:
Krásné, klidné místo u rybníčka s milou a ochotnou paní majitelkou! A na ten večerní koncert v podání hus, ovcí a ryb u svíčky a sklenky vína by sem měl prodávat lupen zvlášť…protože to máte první řady! 🫶 pokud bude ta možnost, určitě přijedeme znova! Děkujeme! 🫶

12.6 - 14.6. Petra říká:
Pěkný bezkemp v nádherné lokalitě. Využili jsme karavan a terasu pro obytný vůz. Místo skvěle vybaveno, ohniště, gril, houpačky, lodička. Pobyt jsme si moc užili.

20.6 - 22.6. Martin říká:
Pro nás, jako pro nováčky, využívající Bez kempu, nemáme žádné mínus. Všechny služby, které byly slíbené, jsme využili, včetně bazénu, který v těch horkých dnech opravdu bodnul. Naopak se omlouváme ostatním kempařům, za hlučného vnoučka, který si kempování taky moc užil. 😀👍👋

12.6 - 14.6. Petra říká:
Pěkný bezkemp v nádherné lokalitě. Využili jsme karavan a terasu pro obytný vůz. Místo skvěle vybaveno, ohniště, gril, houpačky, lodička. Pobyt jsme si moc užili. Doporučujeme výlet do Skryjí a návštěvu Pivní samoobsluhy Na Mítince.

14.6 - 15.6. Jitka říká:
Hezké místo, velký prostor pro obytné vozy, kousek zastávka HD Hradec Králové, vstřícný přístup paní majitelky!

21.6 - 22.6. Jitka říká:
Krásné místo mezi stromy, klid, pitná voda k dispozici, ohniště, které jsem vzhledem k horku nevyužila. Byla jsem zde sama.

22.6 - 23.6. Jana říká:
Místo je to opravdu moc krásné, vyhlídka je dechberoucí, ale klid zde moc nehledejte :( Bohužel jsme natrefili pravděpodobně na špatný datum, ale od 8:30 rána nám tam chodili přes pozemek samé školy a školky (viz.foto). X desítek řvoucích dětí, takže brzy ráno budíček a ranní klid nula. Je to velká škoda.

19.6 - 21.6. Tomáš říká:
Skvělé místo, s plným zázemím, milý majitel a výborné víno ve sklípku!

22.6 - 23.6. Dominika říká:
Nádherné místo, které je jako stvořené pro kouzelný odpočinek na dlouhé cestě. 🛣️Všude bylo čisto, útulno a bylo vidět, že se o celý prostor někdo stará srdcem. Milé posezení pod stromy, klid, soukromí a atmosféra, ze které se vám nechce odjíždět. 🌲

Velké díky patří také majitelům za jejich ochotu a vstřícnost – na naši prosbu nám bez problémů donesli vodu a byli velmi milí, dokonce na nás po příjezdu už čekalo hořící ohniště. ❤️‍🔥

Byli jsme tu s miminkem, pejskem i autem a cítili jsme se skvěle. Děkujeme za krásný pobyt, na který budeme rádi vzpomínat a také se vracet. ❤️🌲🚐

22.6 - 23.6. Jan říká:
Super, přesně podle popisu

19.6 - 21.6. Michal říká:
Krásné, klidné, upravené místo v docházkové vzdálenosti od průzračného lomu s možností koupání. Majitelé velmi milí, vstřícní a nápomocní. Louka je v mírném kopci, k dispozici klíny na vyrovnání karavanu a vzrostlé stromy udržují příjemný stín. I sousedé byli milí, dopředu nás upozornili na zvýšený hluk z důvodu sekání trávy. Celkově naprostá spokojenost.

14.6 - 16.6. Vladimír říká:
Pozemek i zkratku k přívozu měl pan majitel vzorně posekanou. Je to pohodový pán, který toho pro obec hodně udělal. Přejeme hodně zdravíčka.

21.6 - 22.6. Kateřina říká:
Nádherné a útulné místo, klid, ticho a samota;) milí majitelé. Solární sprcha a osvěžovna zpříjemnily horké počasí. Rádi se sem vrátíme. Děkujeme:)

19.6 - 20.6. Adéla říká:
Krásné prostředí, děti měli dobrodružství v lese. Vyzkoušeli jsme loďku na jezírku, takže pro děti super zážitek. Venkovní kuchyň pod pergolou v krásném stavu. Venkovní sprchá v topu!

20.6 - 22.6. Norbert říká:
Hezké prostředí, večer božský klid,příjemná přátelská atmosféra.Vše v pořádku.

20.6 - 21.6. Kamila říká:
Nádherné místo a ten rybník! Skvělé koupání v čisté vodě. Moc jsme si to užili, i bobr byl opodál:-)

13.6 - 15.6. Roman říká:
Vše v pořádku,místo posekáno,uklizeno.Na pozemku toaleta a sprcha s teplou vodou.Majitel vstřícný.Určitě zase někdy zavítáme.Roman

19.6 - 21.6. Radek říká:
Velká spokojenost, pan majitel je milý pohodář. Bazén, fotbalové hřiště. Krásny velký pozemek.

14.6 - 15.6. Pavel říká:
Fajn louka.
Načíst další
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.