Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů

Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

4.10 - 5.10. Petra říká:
Moc pěkné místo, jenom podle fotek to nevypadá, ale je to opravdu celkem dost ve svahu, najít tam rovinu pro jedno auto se dá, další auto už jedině s vyrovnávacími nájezdy nebo podložit špalíky :)):))

13.10 - 14.10. Lenka říká:
Perfektní místo, pan majitel velice ochotný. Jsme nadšeni a určitě se vrátíme

6.10 - 7.10. Zuzana říká:
Pozemek je umístěný mimo hlavní silnici, přespali jsme tu jednu noc - báječné. Vřele doporučujeme procházku údolím Doubravy!

11.10 - 13.10. Jiří říká:
Naprostý klid, krásné prostředí. Za drobné minus bych označil poměrně velkou vzdálenost ke zdroji vody z nejvzdálenějšího konce pozemku, který je ovšem nejrovnější a ke kempování tudíž nejvýhodnější (cca 300m). A taky nutnost vylévat kazetu do chemického WC (stejná vzdálenost), což není moc praktické. Taky příjezd na pozemek by mohl být za deště poněkud náročný, jelikož se jedná o docela prudkou, hliněnou cestu, i když jen krátkou. My jsme problém neměli, bylo poměrně sucho. Zmíněné nedostatky ale hravě převáží klid, okolí, zázemí altánu s teplou vodou a krbem. Pobyt zde můžu vřele doporučit!

5.10 - 6.10. Tereza říká:
Naprostá spokojenost... Na samotě u lesa jenom s krbem, na zimu už je potřeba se pořádně obléct a pořádně si zatopit :)

11.10 - 13.10. Eva říká:
Krásný pozemek přímo u vinice s možností navštívit sklípek pana majitele.

5.10 - 6.10. Jan říká:
Krásné místo, jen je potřeba počítat, že je pozemek mírně ve svahu :)

12.10 - 13.10. Petr říká:
Krásný sad pár set metrů od náměstí v Mšeně, přesto klidný a s pěkným výhledem. Výlety do skal jsou 5 minut jízdy autem.

12.10 - 13.10. Dita říká:
Moc děkujeme za nápad, že jsme mohli zažít něco takového jako přespání na Ranči ve stanu!
Mám vždy velikou radost, když lidé o místo a zvířata s láskou pečují. Co koník, to originál a se zvířátky v nimi zoo jsme jsme si užili spoustu legrace. Ranč zasetý v nádherné krajině a k tomu nám po celou den svítilo říjnové sluníčko. Dita s Vojtou a Matějem

12.10 - 13.10. Zdeněk říká:
Moc krásné místo a velmi milý majitel.

11.10 - 13.10. Pavel říká:
Krásná příroda, horské louky, lesy, houby, kopečky. Ideální na turistiku, na kolo, relax. Zajímavá hornická historie tohoto koutu naší země. Místo naprosto klidné, upravené, na louku je to jeden krok ;-)

11.10 - 13.10. Petr říká:
Klidné místo, milí pronajímatelé.Doporučuji. Petr

11.10 - 13.10. Martin říká:
Byli jsme moc spokojeni. Pozemek i vybavení zcela odpovídá popisu. Na místě je krásný "vesnický" klid, tj. minimální městský hluk, počítejte se štěkáním psů, kokrháním kohoutů, ovcemi, zvuky zemědělské techniky. Prostředí je pěkné. Obdivujeme Drlíkovi, kteří svoji práci dělají poctivě a s láskou (alespoň tak to na nás působilo z výkladu panu Drlíka st.). Děkujeme za vše.

11.10 - 13.10. Dušan říká:
Výborný prostorný slunný pozemek s velkým ohništěm. Dá se bez problémů přijet i obyčejným autem? majitel velice milý, ovečky za plotem, krasne místo. Rozhodne v budoucnu ještě přijedeme.

30.9 - 1.10. Jana říká:
Super ?

27.9 - 29.9. Jan říká:
Byli jsme spokojeni, popis pozemku a fotografie odpovídaly skutečnosti.

28.9 - 29.9. Daniel říká:
Krásná louka s výhledem na Beskydy, velmi milí a ochotní majitelé. Na pozemku jsme byli již podruhé a když bude možnost rádi je opět navštívíme.

28.9 - 30.9. Jakub říká:
Na výběr více pozemků, všude krásnej klídek

27.9 - 29.9. Libor říká:
Pohoda, klid, dobré víno a chutný burčák.
Pozemek je mírně svažitý ale bez problémů šlo vozidlo vyrovnat. Pouze výjezd z pozemku je náročnější hlavně při dešti. V případě problému je zde možnost požádat nějakého traktoristu.

27.9 - 30.9. Vratislav říká:
Opět skvělý relax tentokrát při burčáku
Načíst další