Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů


Karavan

Obytný vůz

Stanování
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

14.5 - 16.5. Přemysl říká:
Klidné místo , vhodné pro milovníky historie, část budov volně přístupná, pohyb po pozemku bez omezení , v blízkosti restaurace a obchod. Majitel poskytl informační materiály k historii objektu , ochotně také odpověděl na naše dotazy ohledně pevnosti.

14.5 - 16.5. Pavel říká:
Skvělé místo ideální na výlety, ochotný majitel, prostě super

14.5 - 15.5. Marketa říká:
Uzasne misto a skvele dobrodruzstvi pro deti. Pan majitel ma vse perfektne nachystano, vcetne hry hledani Šošonova pokladu, houpacky, lanove centrum...pokud se chcete dobre zabavit i sve deti, tak tohle je misto k tomu stvorene. Misto je krasne ciste, spousta zazemi pro hry, krasny travnaty pozemek s vyhledem na rybník...bomba. Rozhodne stoji za to jet i v horsim pocasi. Dekujeme, zase prijedeme!

7.5 - 9.5. Daniel říká:
Suprové místo.

7.5 - 9.5. Zuzana říká:
Skvělé místo.. toalety.. tepla voda.. Můžeme jen doporučit.

14.5 - 15.5. Iveta říká:
Toto místo opravdu doporučujeme, je na krásném a skvěle dostupném místě (blízko vlaková zastávka) a co navíc paní majitelka byla naprosto úžasná - dojely jsme na místo pozdě večer a tam nás paní mile přivítala už s rozdělaným ohněm (prý aby nám nebyla zima - počasí nám zrovna nepřálo) a přichystaným místem na rozdělání stanu. Moc děkujeme a když budeme mít znovu cestu, určitě se vrátíme!

15.5 - 16.5. Miroslav říká:
Krásné a klidné místo s veškerým potřebným vybavením. Návštěvu toho místa jsem si se synem opravdu užil hlavně i díky velice přátelským majitelům a všem ostatním co tam zrovna byli. Pan majitel nám udělal táborák, později večer byla domácí pizza v hliněné peci...

8.5 - 9.5. Veronika říká:
Hezké místo,super trampolína pro děti a skvělý perník od paní domácí k snídani:)
Není problém cokoliv si s panem majitelem domluvit. Doporučujeme a děkujeme.

8.5 - 9.5. Zuzana říká:
Vše bylo super mohu jen doporučit.

8.5 - 9.5. Zuzana říká:
Na 1.pobyt jsme si vybrali skvěle. Mohu jen doporučit. Pěkné místo, přátelský majitel a okolí parádní.

7.5 - 9.5. Kamil říká:
Krásné místečko přímo u řeky. Přijedeme znovu.

8.5 - 9.5. Aleš říká:
Krásný pozemek s posekanou trávou, připraveným ohništěm a dostatkem dřeva. V průběhu dne narazíte na pár pejskařů, kteří chodí z města na procházky kolem.

7.5 - 9.5. Věslava říká:
Dobrý den, pozemek na kempování u ZOO parku Zelčín je dobrý, čistý. WC v dosahu a i sprcha je možná i když trošku dál. Blízko je taky cyklostezka, tak že je možno projet okolí. My jsme np. navštívili zámek Veltrusy. Za nás vše ok, byli jsme jen dvě noci, ale i tak spokojenost. Děkujeme. Lančovi

8.5 - 9.5. Petra říká:
Krasné klidné místo na louce uprostřed lesa. Připravené ohniště, dostatek dříví v lese všude okolo. Všechna 3 místa byla obsazena, ale z ostatními bezkempaři jsme se nerušili.
Výlet do údolí řeky Doubravky je opravdu hned "za rohem".
Doporučuji pro všechny bezkempaře, kterým stačí klid a ohniště :)

8.5 - 9.5. Romana říká:
Na pozemku jsme byli spokojeni,je tam krásný klid. Pozemek je prostorný, rovný, z 1/2 travnatý,oplocený. Příjezd hned ze silnice, jelikož se jedná o menší vesnici auta tam moc nejezdila.
Po příjezdu nás přivítali moc milí majitelé, kteří mají dům hned vedle pozemku. Poradili nám výlety,místní zkratky.Nedaleko je Ještěd,cestou je na něj krásný výhled. Dále je možno navštívit v okolí Hamerský rybník,Krkavčí skály či uranové doly...výletů je tam dost;)

7.5 - 9.5. Martin říká:
Vše ok, misto krasne majitel ochotny. Jen ta uzitková voda je opravdu jen na umyti rukou venku. Do karavanu bych to nelil.

8.5 - 9.5. Zdenek říká:
Cisty a velky pozemek, nadherne okoli, perfektni relax. Vse v potrebne v dosahu, proste ideal..
Pan majitel vstricny, moznost koupe lahvinky = pohodovy vecer..

8.5 - 9.5. Zdeněk říká:
Parkování hned u cesty a s výhledem na zámek. Snadný příjezd na parkovací místo s volným přístupem na zahrádku s ohništěm grilem a posezením. Parking je v centru městečka ale na klidném místě. Pohoda 👍😀

7.5 - 9.5. Lenka říká:
Vše na jedničku.

8.5 - 9.5. Petra říká:
Krásné místo a příjemná majitelka.
Načíst další