16.6 - 17.6. Štefan říká:
Místo má autentičnost, ne sterilní kemp.
Často dobrý klid na noc.
Velký prostor, ne stísněné parcely.
Majitelé Bezkempu pozemku vstřícní.
Tohle místo není pro každého. Pokud někdo čeká perfektně upravený spot s výhledem a čistým setupem, bude zklamaný.
Já byl max. spokojený, protože tohle je ten správný bezkemp.
Takže velmi doporučuji.