Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů


Karavan

Obytný vůz

Stanování
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

21.2 - 22.2. Štěpán říká:
Krásné místo se spoustou možností vyžití v okolí. Doporučuju například naučnou stezku Jáchymovské peklo. Jednoduše dostupné i v zimě na sněhu. V restauraci nám moc chutnalo.

20.2 - 22.2. Radka říká:
Majitel pozemku je velmi ochotný a vstřícný, domluvíte se s ním na všem, aby Váš pobyt byl co nejpříjemnější. Objednali jsme si elektrickou přípojku, kabel jsme měli i svůj, ale majitel má také svůj, dostatečně dlouhý, mohli jsme si nabrat vodu, to pro nás bylo důležité. Mohli jsme si půjčit malý gril, to bylo při chladnějším počasí, kdy jsme si chtěli posedět i venku, moc fajn. Místo je tiché, nic nás nerušilo. U domku je malá farma, kde jsou ovečky, kozy a drůbež. Když jsme ráno slyšeli kokrhat kohouta, připadali jsme si jako za dětských let u babičky. Pokud budeme mít do této oblasti zase někdy cestu, rádi se sem vrátíme. Děkujeme :-) !

21.2 - 22.2. Hana říká:
Přespali jsme jen jednu noc a přijeli už za tmy:) domluva s majitelem výborná, místo pěkné. K dispozici elektřina i voda. V okolí je možnost spousta výletu a v obci je prodejna potravin.

19.2 - 21.2. Radek říká:
Pěkné místo :-)

11.2 - 14.2. Jakub říká:
Krasne misto - vychozi bod na bezky, turistiku, lyze, sanky a v sezone asi i kola. Skveli majitele, perfektni servis a paradni jidlo z jejich restaurace

19.2 - 21.2. Šárka říká:
Než jako v "bezkempu" jsme se cítili jako v hotelu. Milé uvítání hned po příjezdu, precizně připravená místa pro vozidla, chutné jídlo až do karavanu. Děkujeme!

19.2 - 21.2. Zbyněk říká:
Prožili jsme zde krásný víkend a přežili jsme i túru po okolních kopcích. Místo je odlehlé, ale nedaleko civilizace pro případné nouzové situace. Základní vybavení srubu je dobré, snad jen dvě věci bych vytknul. Pila není již k použití a dřevo se musí pižlat prořezávací pilkou a velmi by se zde hodila jednoduchá koza na řezání. V zimě jsou nebezpečně naklouzané schody od kapající vody ze střechy (to není výtka ale upozornění pro ostatní).
Shrnutí: dostali jsme přesně to, co jsme očekávali a určitě se vrátíme, je zde krásné okolí na výlety.

19.2 - 21.2. Jana říká:
Krásný pozemek s výhledem do krajiny i na koně pasoucí se hned vedle v ohrade, presne jak bylo v popisu. Milý a ochotný pan majitel.

19.2 - 21.2. Miroslav říká:
Mohu jen všem doporučit ! Vše bylo maximálně v pořádku a úžasné místo...určitě se sem ještě vrátíme. Paní majitelka má báječné polévky, klobásky a super tipy na výlety. Děkujeme

19.2 - 21.2. JAN říká:
Dobře dostupné a klidné místo. Pozemek rovný, travnatý, udržovaný. Příjemné posezení u ohniště, dřevo je dobré dovezt s sebou. Skvělé zázemí pro výlety do Brd.

18.2 - 21.2. Marie říká:
Přátelé,vřele doporučuji pobyt na Šumavě "bezkempu" https://www.bezkempu.cz/detail/186
Je zde nádherná krajina,klid a pohoda. Majitelé Věrka s Michalem jsou úžasní a vše, co i pro nás dělají,je děláno s láskou a pochopením. Mají mikrofarmu,kam vás poprvé zavedou a pak již chodíte ke zvířátkům sami. Je to ideální i pro rodinu s dětmi. Prostor na pozemcích je více než dostačující i pro více posádek najednou. Můžete se svézt i na koni. Zatím není el.připojení, ale letos bychom se měli dočkat. Za nás ⭐⭐⭐⭐⭐ M.

19.2 - 21.2. Jitka říká:
Na Šumavu jezdíme docela často, ale okolo Javorné jsme vždy jen projeli. Až nyní jsme pochopili, jaká je to škoda. Žádní turisté, nádherná příroda, ... A v kombinaci s úžasným stáním, skvělým panem domácím Michalem a jeho paní a hlavně s jeho zvířecí farmou včetně skvělých koní, na kterých se během velmi krátké chvíle naučí jezdit opravdu každý, se jedná o nezapomenutelný zážitek. Prostě toto místo nemá chybu. Můžeme jen doporučit. A my se určitě na toto místo budeme vracet už jen proto, že nám Michal slíbil, že nám na koních ukáže i skvělá místa v okolí :).
A pro ty, kdo na koni nikdy neseděli - pod vedením Michala se není čeho bát, během hodiny budete nadšení, jak Vás koníci poslouchají. A s jízdarnou se ježdění po šumavské louce nedá srovnat. Prostě pecka.

20.2 - 21.2. Kateřina říká:
Malebná budka v krásném prostředí. Nadstandardně vybavená, takže pobyt byl velice příjemný i v mlhavém a zimním počasí. Majitelé jsou velice ochotní a milí. Děkujeme a věřím, ze jsme u vás nebyli naposled.
PS: Přezůvky do chatky s sebou. Za mokra je okolí budky hodně blátivé.

20.2 - 21.2. Markéta říká:
Krasna vyhlidka! Vse v poradku. Tak akorat povrch po tani snehu.

19.2 - 21.2. Ondřej říká:
Pozemek super veliký, klid, pohudka. V podstatě za vesnici, projede tudy pár aut, ale věřím, že v létě to může být více frekventovaná cesta. Na dohled vinné sklípky. Teď v zimě doporučuji auto 4x4. Ale vybrali jsme bohužel nejdeštivější víkend, a ještě po roztání sněhu. Takže se není co divit. V létě věřím, že výjezd z pozemku je zcela bez problémů. Paní domácí velice milá. Koupili jsme i domácí nudle... :)... Nám se libilo, a v létě to bude ještě lepší... Ale to platí asi všude... Diky..

18.2 - 21.2. Iva říká:
Vše bylo super, majitelé vstřícní a perfektně vaří. Donáška až do obytňáku, prostě nádhera. Určitě zopakujeme .

11.2 - 12.2. Hana říká:
Jedním slovem Pohádka. Ani velmi mrazivé počasí nás neodradilo k naši první cestě obytňákem. Na tuto zkušenost budeme velmi dlouho vzpomínat. Mráz, slunce, sníh a atmosféra Šumavy je to, co chcete zažít :-) Děkujeme panu majiteli, který nám umožnil opustit pozemek o pár hodin později, abychom si mohly užít krásného počasí o kousek déle. A také velké díky patří našim spolukempařům, kteří nám pomohli s výměnou bomby. Díky díky.

2.2 - 4.2. Lubomír říká:
Hezke místo obzvláště pro ty co miluji kone. Je paráda, ze je můžete pozorovat přímo z obytnaku. Výhodou je suché WC i malá kuchyňka. Horší je to s přístupem k většímu množství pitné vody, slabe WI-FI a elektřině. V okolí hezké vinice a malý židovský hřbitov.

10.2 - 12.2. Hynek říká:
Oploceny pozemek, s dochazkovou vzdalenosti od centra Decina. Pan majitel ochotne poradil kam na vylet.

6.2 - 7.2. Veronika říká:
Zimní pobyt v budce byl báječný. S panem majitelem byla velmi příjemná domluva, domů jsme si odvezli jeho víno a těšíme se, až ho okoštujeme. Ještě jednou děkujeme za čas, který jsme mohli v budce strávit a těšíme se snad brzy na viděnou :)
Načíst další