Zážitky bezkempařů z cest


Karavan

Obytný vůz

Stanování

Přístřešky

24.6 - 26.6. Petra říká:
Naprosto kouzelné místo a krásný zážitek. Byli jsme zde 2 noci a při obou nám dělaly společnost světlušky. Pokud chcete vypnout od každodenních starostí, od lidí a aut, tohle místo je přesně pro vás. Rádi se znovu vrátíme, děkujeme.

12.6 - 13.6. Jakub říká:
Hezké, čisté místo. Děkujeme:)

21.6 - 24.6. Veronika říká:
Děkujeme za krásný a příjemný pobyt. Tohle místo má vibe! Najdete tady stín i slunce, rovinu a nádherné výhledy, západ slunce je zde dech beroucí a nóční obloha ..... 😍 Velkým benefitem byla pitná voda v hadici a elektřina až na pozemku, ohniště, posezení, kadibudka i sprcha, i když ta měla malinko problém s tlakem.

21.6 - 22.6. Marek říká:
Krásné klidné místo s přírodou a se zvířátky. Moc milá, příjemná a usměvavá majitelka. Skvělá osvěžovna.

24.6 - 25.6. Jan říká:
Krasny pozemek na prespani

16.6 - 17.6. Štefan říká:
Místo má autentičnost, ne sterilní kemp.
Často dobrý klid na noc.
Velký prostor, ne stísněné parcely.
Majitelé Bezkempu pozemku vstřícní.
Tohle místo není pro každého. Pokud někdo čeká perfektně upravený spot s výhledem a čistým setupem, bude zklamaný.

Já byl max. spokojený, protože tohle je ten správný bezkemp.
Takže velmi doporučuji.

20.6 - 21.6. Martin říká:
Na bezkempu jsem byl, už po několikáté. Pan majitel od mi minulého roku co sem tam byl naposledy, udělal na pozemku velký pokrok. Bezkemp je vážně krásný vše udržované a ikdyz je to na konci vesnice je tam klid a nic vás neruší. Za mě je to 15/10 kemp jeden z nejlepších kde jsem byl. Úžasná solární sprcha a čisté kadiboudy. Doporučuji navštívit 😉

23.6 - 24.6. Radek říká:
Příjemné a upravené místo a vstřícný přístup majitele, byl jsem jen jednu noc a den,ale dalo by se kempovat i delší dobu...naproti prima stánek s příjemnou obsluhou a kousek Kozí chlívek restaurace... vřele doporučuji

16.6 - 17.6. Adéla říká:
Pobyt na pozemku byl velmi příjemný. Byli jsme skupina a místo nám skvěle vyhovovalo – dostatek prostoru, klid a hezké okolí. Vše proběhlo bez problémů a komunikace s majiteli byla rychlá a vstřícná. Celkově hodnotíme pobyt velmi pozitivně a rádi doporučujeme dál.

21.6 - 25.6. Lucie říká:
Super prostředí,vše v naprostém pořádku 😉

15.6 - 18.6. Zuzana říká:
Klidné super místo

15.6 - 18.6. Vladimír říká:
Naprosto bezkonkurenční
👍👍👍

24.6 - 25.6. Martin říká:
Děkuji za skvělý prostor. Výborné pro cyklistiku. Majitelé velice vstřícní. Rád se vrátím. Oaza klidu. Díky.

13.6 - 15.6. Denisa říká:
Příjemné místo pro pobyt na okraji vesnice, díky vegetaci dostatečný pocit soukromí, ateliér je prostorný a má skvělou atmosféru, celkem čisto, nachystané dřevo do kamen, dobrá vychytávka v kadibudce - smetáček na ometání pavučin, většinou klid. Pobyt jsem si užila i přes nějaké nedostatky (zatuchlé matrace). Pobyt doporučuji nenáročnějším bezkempařům.

20.6 - 21.6. Martina říká:
Skvělé, klid a pohoda a černé pivo :)

19.6 - 21.6. Zita říká:
Velmi hezká lokalita s mnoha možnostmi zajímavých cílů pro výlety (Švihov, zřícenina hradu a zámek Klenová, zřícenina kaple sv. Jana Nepomuckého, ...)

21.6 - 23.6. Lukáš říká:
Krásné a prostorné místo pro kempování s dostatkem soukromí, jelikož jste na pozemku úplně sami. Skvělé zázemí i v přístřešku pro případ deště. Doporučuji toto místo k návštěvě.

19.6 - 21.6. Miloš říká:
Prostorný a upravený pozemek s krásným výhledem, k dispozici ohniště i dřevo. Na pozemku byl klid, Moc jsme si to užili. S majitelem dobrá domluva.

15.6 - 17.6. Václav říká:
Výborné místo pro stanování i kempování.Krásná příroda i ticho se musí každému líbit,kdo tu přírodu(samotu) má rád.Majitelé jsou vstřícní a zvířata u nich na pozemku jsou skvělí bonus.Nám se povedlo být na pozemku sami,takže super.Vřele doporučujeme a díky.V+D

21.6 - 24.6. Michal říká:
Krásné misto, čisto, naprosto perfektní zázemí. Pan majitel příjemný a ochotný

19.6 - 21.6. Jan říká:
Za nás velká paráda. Pan majitel velmi vstřícný, provedl nás celým areálem mlýna. Jeho nadšení je obdivuhodné. Příjemné koupání v mlýnském náhodnu. Rádi se sem vracíme.

19.6 - 21.6. Michal říká:
Pozemek na pěkném místě, majitele příjemní, vše tak jak má být.

19.6 - 21.6. Jiří říká:
Klidné místo s úžasným výhledem. Velice vstřícný majitel, který nám se vším pomohl dokonce si s námi dal pivo u táboráku. Majitel měl přítulného pejska - děti ho milovaly, ale někomu to třeba může vadit. Rádi se vrátíme.

19.6 - 21.6. Martin říká:
Super místo. Byli jsme tu už několikrát a určitě ne naposled. Pozemek je rok od roku krásnější. Je vidět, že se majitelé opravdu starají.

23.6 - 24.6. Daniel říká:
Naprosto krásné místo! 🌞🚐🏞️🌲

21.6 - 22.6. David říká:
Krásné místo v sadech, WC a užitková (dešťová voda) voda dostupná. Vedle a naproti sadu se nachází dva domy a jedna zemědělská usedlost. Jsou však na větších parcelách, takže soukromí se dá vesměs udělat. Příjemná lokace :)

19.6 - 21.6. Pavel říká:
Moc hezké a klidné místo. Velký rozlehlý pozemek s vodou i elektrikou. Při velmi horkých a slunečních dní se není moc kam schovat. Žár je spalující. Uvítal bych novější gril, tento má svojí slávu za sebou a prakticky ho nelze použít. Moc milá majitelka:-)

19.6 - 21.6. Jaroslav říká:
Skvělé klidné místo pro odpočinek ,majitelé milí a vstřícný .

19.6 - 21.6. Kateřina říká:
Druhý, a ne poslední pobyt, tentokrát s dětmi. I skoro puberťáci si pobyt užili a prozkoumali jsme zase jiné okolí.

20.6 - 24.6. Luděk Václav říká:
Byli jsme moc spokojeni, úžasní majitelé, kteří vás provedou po svém pozemku plném zvířátek s komentovanou prohlídku a krmením zvířat. Strašně hodní koníci, doporučuji jim donést mrkvičku, za kterou vám zafuní do obličeje a za ouško ❤️

23.6 - 24.6. Anna říká:
Hezké, prostorné, rovné místo u lesa. Krásný sjezd na louku. Majitelé neuvěřitelně vstřícní 👌🏼 domluva na jedničku. Cestujeme s koníkama a je moc milé narazit na místa kde vás ubytují i s nimi ♥️.

23.6 - 24.6. Anna říká:
Klidné a odlehlé místo a moc příjemní majitelé.

15.6 - 17.6. Libor říká:
Krásné místo na procházky

11.6 - 14.6. Petr říká:
Prostě skvělé, všude blízko, krásné místo.

23.6 - 24.6. milan říká:
Krásne

23.6 - 24.6. Tomáš říká:
Nádherné a klidné místo u lesa

22.6 - 23.6. Kateřina říká:
Vše bylo v naprostém pořádku, rezervace proběhla rychle, tak jak jsme v tu chvíli potřebovali. Klidne místo, čisté WC, děkujeme ...
Načíst další
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.