Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Romantika v maringotce u Lipenského jezera
Přidat mezi oblíbené


800 Kč

200 Kč

0 Kč
Maringotka stojící na oploceném pozemku se nachází u Lipenského jezera, v obci Lipno nad Vltavou, v okrajové části Slupečná. Je zateplena a uzpůsobena k celoročnímu užívání - přímotop. V maringotce je rozkládací lůžko (o rozměrech 160x200 cm v rozloženém stavu), lůžkoviny a ručníky samozřejmostí, stůl se třemi židlemi, komoda, poličky, kuchyňka se základním vybavením (příbory, nádobí), lednice, dvojvařič, mikrovlnka, varná konvice, kávovar, stolní gril. Chemické WC je od obytného prostoru odděleno závěsem. Pitná voda je k dispozici v kanystrech, sprchování je řešené venkovní kempinkovou solární sprchou. V maringotce se pohodlně ubytují 2 dospělé osoby. Od října do května je podmínkou strávení min. 2 nocí, od června do září min. 3 nocí, příjezd možný po 19hod/odjezd do 16hod.(ev. dle dohod). V ceně je zahrnut lázeňský poplatek 50kč/os./noc.

Pěšky je od nás vzdálen - lyžařský areál 15 min, bobová dráha 10 min, dále se nachází ve vzdálenosti 2-5 km Stezka v korunách stromů, Království lesa, půjčovna kol a plavidel, přístaviště, plavecký bazén, Hopsárium, beach volejbalové hřiště a jiná sportoviště.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 79% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 438 minut. Doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Minimální délka pronájmu pozemku jsou 2 dny
vybavení
toaleta - Chemické WC uvnitř.
pitná voda - Pitná voda je k dispozici uvnitř maringotky v kanystrech.
elektřina - Elektřina je rozvedena uvnitř po celé maringotce + jedna venkovní zásuvka.
sprcha / umývárna - K dispozici je venkovní kempingová solární sprcha, pro milovníky přírodního koupání je nedaleko Lipenské jezero :) .
gril
ohniště
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

aktivity
cyklistika
rybaření
zimní sporty
vodní sporty
dětské aktivity
pěší turistika
bruslení
pravidla

Domácí mazlíčci možné po domluvě. Čas odjezdu i příjezdu je možný po domluvě upravit.

Příjezd nejdříve: 19:00
Odjezd nejpozději: 16:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

22.2 - 24.2.2023 Patrika říká:
Již několikátá návštěva maringotky, vše opět přichystané, super :)
14.1 - 20.1.2023 Anna říká:
Krásně a funkčně zařízená maringotka v blízkosti autobusu, vlaku, potravin, restaurace. V zimě trochu mrtvo - restaurace zavřené, autobusy jezdí velmi málo a přívozy vůbec, takže bez auta je těžší se někam dostat. Za to je ale člověk odměněn klidem a tichem mimoturistické sezóny. Vařit se dá naprosto v pohodě, kuchyň dostatečně vybavena. Přímotop celý vnitřek bez problému rychle vyhřeje. Vody dostatek, když došla, pan soused hned doplnil. V zimě se dá umýt ohřátou vodou v lavoru, takže vhodné i pro neotužilce ;). Strávili jsme zde 7 dní, počasí nám sice moc nepřálo - mrzlo, fučelo a sněhu byl jen poprašek, takže ani žádné běžkování se nekonalo, ale i tak jsme si to moc užili, dělali výlety v okolí a odpočali si. Doporučujeme i pro lidi bez auta, jen si to chce přivstat na ranní autobusy, pokud se chcete někam přiblížit.
14.10 - 16.10.2022 Michael říká:
Jako výchozí stanice na výlety bezkonkurenční umístění. Samota u lesa to ale není 😉 Jediné co není uplně komfortní je, jak se maringotka při pohybu v ní celá houpe.
8.8 - 10.8.2022 Klára říká:
Krásně zařízená, útulná maringotka na okraji Lipna. Nic nám nechybělo, nescházelo - kávovar, varná konvice, vařič, mikrovlnka i lednice. Dostatek pitné vody nachystané v barelech. Z fotek jsem měla pocit, že zahrada bude větší, ale je opravdu malinkatá.
Jediné, co mne trochu zaskočilo bylo to, že z terasy je dokonale vidět na sousedovu zahradu, což bylo občas trochu zvláštní, zvlášť, když se tam pracovalo.
Pozemek je v dobré vzdálenosti od veškerého vyžití. Je na okraji, tedy není příliš frekventovaný, zároveň zde ale také úplný klid není - jeden večer jsme až moc slyšeli oslavy z nedalekého penzionu a nad maringotkou se nyní něco staví, takže dělníci kutali od rána. Ale vše bylo fajn a byli jsme spokojení. Majitelé mysleli opravdu na vše a jsme rádi, že jsme zde mohli pobývat. Děkujeme :-)
23.7 - 25.7.2022 David říká:
Mohu jen a jen doporučit, podruhé a opět moc spokojení.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem