Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Jak funguje schvalování rezervací?

U každého pozemku je uvedeno, zda musí majitel schválit rezervaci, či je rezervace potvrzena okamžitě po zaplacení.

V případě schvalování rezervace majitelem majitel musí každou rezervaci nejdříve potvrdit. Pozor - majitel má na schválení čas až 48 hodin, pokud tedy rezervujete pozemek na poslední chvíli, nemusí Vám majitel včas rezervaci potvrdit.
V případě platby kartou je částka na vašem účtu pouze zablokována, dokud majitel nepotvrdí, že skutečně můžete v požadovaný termín přijet (např. potřebuje ověřit, zda nebude pozemek sám potřebovat). Až v případě potvrzení rezervace je platba z vašeho účtu stržena a vy můžete s jistotou počítat, že můžete na pozemek v požadovaný termín dorazit. V případě neschválení je částka na vašem účtu odblokována.
Pokud platíte převodem, můžete počkat, než majitel pobyt potvrdí, ale poté musíte okamžite platbu zaslat, jinak nám platba nepřijde včas a pobyt se automaticky stornuje. Doporučujeme tedy platbu zaslat okamžitě a v případě, že majitel vaši rezervaci nepotvrdí ( stává se to méně než v 5% případů ), vám peníze zašleme zpět. Pro lepší orientaci je u pozemků vyžadujících schválení také uvedeno, kolik procent rezervací majitel schválil (a tedy jak dobře nastavený má kalendář a jak pravděpodobné je, že schválí i vaší rezervaci) a také, jak dlouho obvykle trvá, než vám na žádost o rezervaci odpoví - tedy se můžete lépe rozhodnout, zda je vhodné si tento pozemek rezervovat na poslední chvíli.

Naopak jednodušší situace je v případě potvrzení rezervace ihned po zaplacení. Zde máte ihned jistotu, že na pozemek můžete přijet, stačí v kalendáři vybrat volný termín a provést platbu.