Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

bezkempu a COVID-19


Od počátku epidemie jsme si plně uvědomovali a stále uvědomujeme rizika, a proto k celé problematice přistupujeme velmi zodpovědně, přestože naše služba je v podstatě "jen" sofistikovaná inzertní platforma a je na odpovědnosti každého člověka, tzn. majitele pozemku i návštěvníka, aby zvážili aktuální situaci a sledovali vládní nařízení. Jelikož vláda již uvolnila popř. rozvolnila většinu opatření (každý den se to mění proto doporučujeme sledovat), včetně cestování, je nyní služba bezkempu plně funkční a umožnujě příjmat rezervace. Přesto silně doporučujeme každému majiteli i cestovateli aby vždy kromě sledování aktuální situace také zvažoval místní rizika a možností a podle toho se přizpůsobili. Zejména:


Doporučujeme také omezit jakékoliv výrazné projevy vaší přítomnosti. Prostě zaparkujte a v klidu si sami užívejte klid a přírodu. Mějte na paměti, že situace se může kdykoliv změnit a majitel, nebo služba bezKempu může kdykoliv vše zastavit či změnit. Jsme připraveni poskytovat data všem orgánům státní správy pro kontrolu i zpětně. V případě porušení těchto pravidel bude váš účet na bezKempu zablokován.


Jakékoliv snahy o obcházení těchto pravidel, domlouvání s majiteli mimo systém = zablokování účtu, prosíme buďte zodpovědní!