SRDCOVKA
cestování bezKempu budete milovat

Garance zamilovanosti i vrácení peněz

Kempování BezKempu je srdcová záležitost. Není to žádná dokonalá sterilní booking služba. Nehodnotíme zde třeba čistotu WC (protože často žádné ani není :-). Hodnotu a kvalitu vnímáme jinde - v zážitku, v emocích. A žádný kemp vám nenabídne tento pocit. Je to silně návykové. Budete to milovat. A pokud ne, máme pro vás garance.

Srdcová garance vrácení všech peněz

Pokud přijedete na pozemek a zjistíte, že ho není možné použít z důvodu uvedení nepravdivých informací od majitele pozemku a nebo se vám na pozemek nepodaří dostat (např. špatná cesta), vrátíme vám 100% zaplacené částky
(prosíme vždy vše nafotit a zaslat na náš e-mail)

Srdcová sleva

Všichni jsme lidé a i přiroda nám vždy bude přinášet nečekané události. I to patří k zážitkům které nenahradí žádné nákupní centrum ani hmotné statky. Přesto se může stát, že nebudete během pronájmu pozemku s něčím spokojeni. Informujte na místě majitele a poté nás (stačí jednoduše popsat problém popř. nafotit). Pokud i majitel objektivně tento problém uzná, domluvíme za vás kompenzaci - slevu.

Pochvalte majitele

Víte, že pronájmem pozemku pro vás majitel rozhodně nebude milionářem? Je to pro něj jen drobný příspěvek na náklady, které s pozemkem má. Majitelé pozemků jsou ale často rádi, že mají pro svůj pozemek využití. Při našich cestách poznáváme jejich osudy , příběhy i někdy těžký život. Mají však ke svému pozemku hluboký vztah a dělají vše srdcem (stejně jako my vytváříme celou službu BezKempu.cz). Je fér, když nejste spokojeni žádat vrácení peněz či slevu. Zrovna tak je ale milé, když si vaši spokojenost nenecháte pro sebe. Majitele i nás to totiž zahřeje na srdci.

Mějme se rádi, budujme svobodnou komunitu BezKempu.

Sdílejte své zážitky na našem i vašem Facebooku, Instagramu, pište blogy atd. Pomozte budovat společnou komunitu BezKempářů. Nejsme a nechceme být žádnou masovou komerční službou. Všichni, co se podílíme na tomto projektu, to děláme z lásky, máme svobodného ducha i úctu k přírodě a krajině. Milujeme to. Pojďme se společně nakazit a pomozte nám budovat komunitu a šířit tuto myšlenku dál.

Zamilovat