Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Co znamená zákaz obcházení?

Věříme, že většina lidí je slušných a můžeme je hrdě nazvat bezkempaři, bohužel se ale také setkáváme s lidmi, kteří se snaží za každou cenu obcházet náš systém, jen aby ušetřili nějakou tu korunku. Tito lidé poškožují celý koncept naší služby i ostatní slušné bezkempaře. Je potřeba si uvědomit, že přestože náš servisní poplatek je velmi nízký a v některých případech až symbolický, jen díky tomuto poplatku můžeme pro vás tuto službu, která přinesla úžasné zážitky už tisícům z vás, provozovat a vylepšovat. Pokud se tedy najde někdo, kdo toto odmítá platit, je to stejné jako krádež v obchodě. Tuto aktivitu tedy přísně postihujeme. Je tedy zakázáno:


Takovéto chování znemožňuje fungování služby a současně i poškozuje ostatní bezkempaře, jelikož celá služba je založna na absolutním klidu a omezeném počtu posádek na pozemku. Lidé bez rezervace tam nemají co dělat. Pokud tedy zjistíme obcházení služby (máme na to postupy), budeme nuceni dotyčným zamezit v dalším využívání této služby (dokážeme rozpoznat identitu i podle několika údajů včetně telefonních čísel, emailových adres, čísla karet či účtu, IP adres atd. nestačí si tedy založit nový účet). Pokud se této činnosti dopustí i majitel, bude také jeho nabídka na Bezkempu.cz pozastavena či zrušena.

Děkujeme, že toto chápete. Cílem tohoto textu není vás strašit, pouze se snažíme poukázat na to, co je nezbytně nutné, aby tato služba mohla vůbec fungovat.