Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Budu na pozemku kempovat sám?

U každého pozemku je uvedeno, jaký je maximální počet stanovišť / samostatných rezervací. To znamená kolik se na pozemek vejde dohromady stanů, obytných vozidel a karavanů. Pokud si rezervujete tolik stanů + vozidel + karavanů, jako je kapacita pozemku, znamená to, že budete ve vybraný termín na pozemku sami. Naopak, pokud bude kapacita pozemku např. 4 stanoviště a Vy si rezervujete 1 stan a 1 obytné auto, může se stát, že si někdo další rezervuje místo na stejný termín jako Vy a bude s Vámi pozemek sdílet. Avšak na většině pozemcích mimo turisticky exponované dny (např. svátky a prodloužené víkendy) je dost pravděpodobné, že budete na pozemku skutečně sami.

Pokud však chcete mít jistotu, že budete na pozemku opravdu sami a žádný další cestovatel na pozemku nerozbalí svůj stan či nezaparkuje karavan, můžete využít funkci exkluzivní rezervace - stačí stisknout tlačítko "Chceme být na pozemku sami" v detailu rezervace a následně v kalendáři dostanete na výběr termíny, kde ještě nikdo není a které si můžete rezervovat celé pro sebe. Tato možnost je však zpoplatněna a odvíjí se od velikosti a kapacity pozemku - samozřejmě čím větší je pozemek, který chcete mít jen pro sebe, tím je větší i příplatek. Pozor, vyšší je i storno poplatek, který činí 50%.

Přečtěte si prosím pečlivě popis pozemku. U některých pozemků se nabízí zvlášť přístřešek či karavan, které jsou vedené jako samostatná nabídka. Tyto hosté tak na pozemku mohou být stále s vámi. Exkluzivní rezervace se vztahuje pouze na místa určená pro kempování. Dále u některých pozemků ( např. farmy ) mohou být přítomni další hosté farmy apod.