Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zahrada na konci malé vesnice
 100 % (28 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


100 Kč

100 Kč

100 Kč

100 Kč

100 Kč
Travnatá zahrada s výměrou 2269m2 na konci malebné vesnice Osvračín ideální pro bezKempaře s karavany, obytnými vozy, ale i se stany nabízí pohodový relax u ohniště a opékání buřtů. Přibližně 5 minut chůze je večerka, kde zakoupíte vše potřebné na opékání. Ihned vedle večerky je místní hospůdka, kde se můžete posadit na pivko, případně si nechat pivko natočit do PET lahve a vzít si ho sebou na zahradu. Zahrada se nachází na konci vesnice, a proto jste ihned v lese na pěší tůře či vyjížďce na kole. Obzvlášť vyjížďky na kole jsou perfektní - je tu mnoho lesních cest i cyklostezek. Dále můžete v obci ochutnat uzeniny v domácím řeznictví, které se nachází v centru obce vedle večerky a hospody. Pro více fotografií a historii naší zahrady se můžete podívat na náš Instagram https://www.instagram.com/zahrada_na_konci_male_vesnice
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Středně přísné storno podmínky Co to znamená?
vybavení
toaleta - Příplatek za suchý WC je 250 Kč za pobyt. Pokud lze, využívat pouze na velkou potřebu. Chcete-li využít, napište mi do zprávy.
pitná voda - Zahradní kohoutek vzdálený od stanoviště je 0-60m (záleží kam zakempíte - místa je dost). Je možnost si připojit vlastní hadici a natáhnout si jí ke stanovišti.
elektřina - Zásuvka je vzdálena od stanoviště 0-60m (záleží kam zakempíte - místa je dost). Je možnost si připojit vlastní prodlužovací kabel a natáhnout si ho ke stanovišti. Prosím nevytápějte elektrikou svá vozidla. Ta je určena k běžnému použití, například vaření, dobíjení elektroniky apod.
ohniště
oplocení
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Vylití šedé vody na pozemku je dovoleno kamkoliv.
Chemické WC - není možnost
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Na pozemek vede štěrková zpevněná cesta a sjízdnost za deštivého počasí je bez problému.

aktivity
cyklistika

Kolem obce je mnoho lesních cest, cyklostezek a případně silnice třetí třídy. Co se týče lesních cest a cyklostezek, tak poradím kudy kam a kam lze dojet.

rybaření

Od zahrady je vzdálena řeka Zubřina přibližně 300m. Nevím jak je to s rybařením a povolením na této řece.

zimní sporty

Při dostatečné vrstvě sněhu si lze 200m za zahradou zaběžkovat. Na návsi je i rybník, tak pokud hodně mrzne, tak lze si i zabruslit.

vodní sporty

Nejbližší koupaliště je v obci Kanice vzdálené 7-8km od zahrady. Lze zajet 15km do Domažlic do plaveckého bazénu.

dětské aktivity

V parku vzdáleném přibližně 600m je za hospodou dětské hřiště - trampolíny, prolejzačky, houpačky, kolotoč, apod.

pěší turistika

Okolo obce je spousty lesních cestiček, kde lze chodit. Hezká cesta vede lesem do Blížejova, kde se v horkých dnech můžete zchladit pivkem a zpět jede vlak. To stejné platí pro cestu na druhou stranu do Staňkova, kde je částečně lesní cesta a částečně stezka. Zpět opět vlak a nebo opět po svejch.

bruslení

Od zahrady je 50m vzdálena čistá a rovná asfaltka, kde je možnost si zajezdit na kolečkových bruslích. Cesta je dlouhá přibližně 1km. Není to cyklostezka, ale silnice málo frekventovaná.

pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

5.11 - 6.11.2022 Tomáš říká:
Velky upraveny pozemek s ohnistem. Bylo hodne mokro a s tezkym autem v klidu sjizdne. Vlaky za odhlucnovaci zdi nejsou temer slyset. Spousta zajimavosti v okoli, o cemz dostanete info od majitele pozemku. Komunikace s majitelem skvela byt jen po sms, osobne jsme se nepotkali.
30.8 - 8.9.2022 Miroslav říká:
Bezvadný, skvěle přístupný, velkorysý pozemek. Vlaky za protihlukovou zdí v pohodě, cinkání blízkého přejezdu taky. Pan majitel má upřímný zájem o své pronajímatele, velmi mu záleží na spokojenosti a "zákaznické m zážitku".
26.8 - 30.8.2022 Stanislav říká:
Vše bylo v pořádku😄. Projíždějící vlaky ani nerušili, jen malinko cinkání výstražné signalizace u blízkého přejezdu. Na to jsme si ale rychle zvykli a už ani nevnímali. S majiteli výborná komunikace, dá se domluvit i pozdější odjezd z pozemku👍. Hezká příroda v okolí, krásný zámecký park v nedalekém H. Týně, rozhledny, zmrzlinárna s výbornou kávou a zákusky ve Kdyni.....
24.8 - 26.8.2022 Jiří říká:
Pozemek je na konci vesnice a nikde nikdo.S majitelem dobra domluva.Užili jsme si kola a nebe plné hvězd.Určitě se vrátíme.
13.8 - 17.8.2022 Lenka říká:
Opravdu klidné a hezké místo. Na projíždějící vlak si zvyknete a vlastně vůbec nevadí. Servis ze strany pana majitele je na 10 bodů z 10. Zajímal se jestli máme všechno a nic nám nechybí. Okolí nabízí spoustu možností na výlety. Za nás návštěva Domažlic a Chodských slavností, zámek Horšovský Týn, hrad Švihov, na Pancíř jsme si došli....zkrátka jsme patřičně zrelaxovali :)
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


(+ 50 Kč/noc) pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem