Zahrada u obory s jeleny a daňky
 100 % (69 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


390 Kč

390 Kč

190 Kč

90 Kč

50 Kč
Nabízíme pronájem naší zahrady (3000m2), která sousedí se soukromou oborou s daňky a jeleny a do níž máme povolený vstup.

Zároveň ale upozorňuji, že pokud se někdo bojí psů nebo je nemá rád a nevychází s nimi dobře, tak tento pobyt pro takového člověka není. Jsme milovníci zvířat a máme dva psy a dvě kočky, se kterými budete pozemek během svého pobytu sdílet. Tudíž je potřeba se jim zároveň přizpůsobit a počítat s tím, že pes například štěká (i v noci) nebo se chce hodně kamarádit a chce se nechat hladit a hrát si. Nebo zavolá příroda a prostě si své teritorium označkuje...

Jinak tedy oplocený pozemek na polosamotě s výhledem na Brdy se nachází cca jeden km za městysem Liteň na okraji CHKO Český kras. Z kopce nad naším pozemkem se otevírá jedinečný výhled na sedm kilometrů vzdálený hrad Karlštejn. Uvítáme i bezkempaře s nekonfliktními domácími mazlíčky.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 22 minut.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 5%

5 - 9 nocí: 7%

10 a více nocí: 11%

vybavení
toaleta - suchý záchod na pozemku
pitná voda - zahradní hadice napojená na domácí vodovod s vodou z vlastní studny - prosíme však o šetrnost při používání pitné vody - vody je v posledních letech nedostatek a podzemní vody ubývá
elektřina - prodlužovačka ze zahradního domku; možnost využití naší prázdné ledničky s mrazákem, která je v zahradním domečku volně přístupná
sprcha / umývárna - k dispozici je 25l kempinkový sprchový vak
piknikový stůl
ohniště
oplocení
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Parkovací místo pro obytná auta a přívěsy je na zatravněné ploše, při deštích trochu měkké. Vozy a přívesy o délce 5 metrů a s moverem nebudou mít problém. Řidičům delších vozů a přívesů bez moveru budeme doporučovat, aby na určené parkovací místo zacouvali. Zatím máme zkušenost pouze se 7m obytným přívěsem bez moveru a bylo to tip ťop, s menšími problémy při odjezdu, kdy jsme museli kola na mokré travnaté ploše podkládat prkny. Při zvažování příjezdu s vetšími vozy je nutná předchozí konzultace! Podívejte se na fotky se 7m přívěsem, které máme v profilu pozemku. Ideální je, když zdatný řidič na parkovací místo s přívěsem bez moveru z příjezdové cesty zacouvá.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Brána, kterou se dostanete na pozemek hned z asfaltové silnice je široká 380 cm. Následuje krátký štěrkový povrch a parkovací místo je na zatravněné ploše, která je po deštích změklá.

aktivity
cyklistika

Velké množství cyklistických tras - Brdy a cyklostezka podél Berounky.

rybaření

Možné v rybníku v oboře po individuální dohodě za poplatek.

lezení

Vápencový lom Alkazar u obce Srbsko je vzdálen 10 km od našeho pozemku.

vodní sporty

V okolí do 10 km se nachází Berounka a zatopené lomy (Kosov, Homolák).

pěší turistika

CHKO Český kras a Brdy

koně

Po individuální dohodě a za poplatek možnost povození na našem vlastním koni, který je ustájen v sousední vesnici.

pravidla

Příjezd nejdříve: 11:00
Odjezd nejpozději: 10:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Další z bezKempařských cest mě zavedla na zahrádku nedaleko CHKO Český kras. Ať už vás k tomuhle pozemku dovede jakákoliv z cest, vsadím se jistě, že vás na ni bude doprovázet skupinka jelenů a daňků žijící v místní oboře. Na pozemku vás pak srdečně přivítá paní Lenka, která vás hned provede všemi zákoutími rozlehlé zahrady... a že jich je. Já si pro svůj stan vybrala místo hned vedle obory. Hezky s ohništěm... to je prý nejoblíbenější. Chápu, hned bych si rozdělala oheň a opekla si buřt, ale jaksi jsem vyrazila bezKempařit, snad v těch nejdeštivějších dnech. I tak jsem si tohle místo užívala plnými doušky, a večer zabalená do spacáku usínala za zvuku bubnujících kapek o stan. Ale pokud mi chcete udělat radost... Vyrazte k paní Lence taky! A opečte si tam za mě na ohni buřt!

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

20.5 - 22.5.2023 Lukáš říká:
Krásné a klidné místo. Paní majitelka velice milá. Z místa je možnost spousty výletů jak pěšky, autem i vlakem. Určitě všem doporučuji.
13.5 - 14.5.2023 Adam říká:
Útulný kout zahrady, přímo za plotem obora s jeleny a daňky, moc milá a laskavá hostitelka. Hned po příjezdu nás uvítali dva přátelští pejsci, později proběhla příjemná projížďka na koni a večer se přišla představit i kočička Pepina. Zkrátka moc fajn pobyt!
6.5 - 7.5.2023 ONDŘEJ říká:
Vstřícná a nápomocná majitelka.
28.10 - 29.10.2022 Robert říká:
Užasná paní majitelka! Všechno vysvětlí a když to půjde, tak vás i na krmení jelenů vezme! Výborné zázemí kadibudka, ohniště atd. Děkujeme!
7.10 - 9.10.2022 Alena říká:
Super místo a i když prostor pro karavan je vedle domu a mohlo by se zdát, že není tak romantický jako ten u ohniště, vůbec to tak není, zvlášť teď s podzimním zabarvením zahrady. Paní Lenka je skvělá, moc hodná a ochotná a i když jsme přijeli v době říje a nebylo možné jít do obory, nijak to náš pobyt neochudilo. Její pejskové jsou přátelští a děti si je hned zamilovali a už teď se těší na příští návštěvu. K dispozici je podrobný a vtipný manuál s tipy na výlety a radami, kde nakoupit ( a kde raději ne 😅). O krásách okolí asi není třeba moc psát, zdaleka jsme nenavštívili vše, co jsme chtěli, tak se budeme rádi vracet.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


(+ 50 Kč/noc) pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem