Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Kemp Penzionu Na Staré Škole
 100 % (58 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


220 Kč

220 Kč

120 Kč

100 Kč

80 Kč
Travnatý udržovaný pozemek je součástí areálu penzionu ,na kterém jsme vytvořili stání pro cca 8 karavanů s přípojkou 8x16A 230V a pro cca 10 stanů, rozvody pitné vody s krásným výhledem na panoráma Orlických hor , v jednom z nejčistších ovzduší v Cz v nadmořské výšce 700m . Pozemek je místy nepatrně svažitý. Sociální zázemí,výlevka pro karavany , malá kuchyňka je nově vybudované pro naše hosty.Otevřené ohniště , a přenosné otevřené ohniště,zahradní sezení, trampolína, volejbalové hřiště,venkovní stolní tenis,grill, možnost pečení prase nebo kýty a pískoviště. Podle sněhových podmínek celoroční provoz s omezením podle zimních podmínek.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 28 minut.
Pozemek není exkluzivní bezkempu - negarantujeme dodržování pravidel Bezkempu Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Toalety damy ,páni, typ kadibudka s rozvody vody a splachovací wc.
pitná voda - Rozvody pitné vody mezi stání 2x
elektřina - V areálu je k dispozici 8x přípojka 220/16A
sprcha / umývárna - Zahradní domek s výbavou 2x umyvadlo 2x sprcha- box
piknikový stůl
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - V prostoru dámských a pánských toalet je vybudované zastřešené zázemí pro šedou vodu s možností mytí nádobí, s omezením v zimních podmínkách.
Chemické WC - Vývod pro vylévání chem.WC - kazet je mezi dámskou a pánskou toaletou
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Příjezdová vlastní komunikace má povrch z asfaltové drtě. Nájezd do prostoru kempu je krátký a po travnaté ploše kde pouze v zimním období by mohlo nárazově dojít k neprůjezdnosti vzhledem k výšce sněhu.Pozemek v zimě ale upravujeme .V každém případě je nutno dbát pokynů majitelů.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Naše prostory jsou pohodlné , nájezd z hlavní komunikace do kempu je v rámci 20 m .Stalo se již, že navigace zavedla hosty na křižovatku o cca 200m výš u kapličky.Jedná se o obecní neudržovanou cestu kde hrozí poškození o větve a komplikuje nájezd do areálu.

aktivity
cyklistika

Pozemek je u trasy cyklobusu a cyklostezek s nádhernou možností turistických vycházek.

zimní sporty

V zimním období ideální rodinou rekreaci doplňuje cca 400 metrů vzdálená sjezdovka, v Ski Areálu Olešnice, která je i při nedostatku sněhu zasněžována, probíhá zde i noční lyžování za výborného osvětlení 500m dlouhé sjezdovky, 4 vleky a dětská školička. V okolí je nepřeberné množství běžkařských terénů to vše s výhledem na panoráma Orlických hor a vzdálenějších Krkonoš. Od jara do podzimu si můžete užít klidné a pohodové prostředí pro turistiku a cykloturistiku, a při procházkách si vychutnat krásu naší přírody.

vodní sporty

Pro malé děti je k dispozici menší bazén ,200 m přírodní koupaní- nádrž, 2 km koupaliště, 10 km Aquapark v PL,celoroční provoz ,tobogán 90 m,vířivky ,sauny slaná mořská voda.

dětské aktivity

Dětské hřiště s pískovištěm, kolotoč, houpačky,trampolína a volejbalové, popř. nohejbalové hřiště, venkovní altán, a dvě letní zahrádky, ale také množství historických zajímavostí a kulturních památek v okolí.

pěší turistika

Radost z pěší turistiky u nás umocňují nádherné výhledy, a procházky v lesích to vše v jednom z nejčistších ovzduší v CR

Další aktivity

Lanový park Deštné – sjezd na lanovkách 80m, půjčovna koloběžek, čtyřkolek, tříkolek, terréních bruslí, horských kol, umělá stěna, rybaření. Aquapark Kudowa Zdroj PL (www.besen.eurograf.pl), 90m tobogán, vyřivky a slaná mořská voda celoroční provoz 8km, Dinosaurpark v Karlově (www.park.dinozaury.pl), Szcelienec Wielki (Hejšovina), Bludné skály (www.skalnimesta.cz), Skiareály Olešnice (sjezdovka cca 400m), Sedloňov, Deštné, Šerlich, skiareál Zielenec PL, Rychnov nad Kněžnou – barokní zámek 16.století, zámecký kostel Nejsvětější Trojice a muzeum hraček. Opočno – barokní zámek 15.století s parkem a oborou. Náchod – Muzeum kočárků panenek a patentních listin Evropská rarita, a barokní zámek 16. stol. – z hradu 1270. Nové Město nad Metují barokní zámek 16. stol., letiště pro aerotaxi, parašutismus, přírodní rezervace Peklo. Častolovice – renesanční zámek 15.stol. Česká Skalice – údolní přehrada Rozkoš, muzeum B. Němcové Jaroměř – pevnost Josefov. PĚCHOTNÍ SRUB SNĚŽNÉ – SKUTINA s muzeem 200 m

pravidla

Noční akce resp.oslavy musí být nahlášeny předem ,dodržování nočního klidu. Zákaz volného pohybu dom. mazlíčci,případně použití náhubků, a nutnost uklidu po nich.Respektovat ostatní hosty .Příjezd, odjezd po dohodě. Rozdělávání vlastního ohniště mimo otevřené ohniště jen po dohodě .

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Na tomto místě jsme byli v únoru, kdy na pozemku byly obrovské haldy sněhu. Ale majitel pečlive pozemek uklízel a nechal odhrnovat sníh. Nedaleko sjezdovky, pozemek je vybaven pro servis karavanů. Přijemný pan majitel nás provedl i penzionem. Děkujeme za krásné povídání o historii místa. Klidné a pohodové místo pro rodinu.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
S výhledem
Pro rodiny
Na hory
30.12 - 1.1.2023 Michal říká:
Klidně strávený Silvestr s vyhlídkou na Orlické hory. Nedaleko možnost prohlídky bunkrů. V letním období možnost vody do karavanu,sprchy, toalet. Přípojky 230V samozřejmostí.
Příjemný majitel, byli jsme spokojeni 👍
27.12 - 1.1.2023 Zdeněk říká:
Nádherné místo, mírně svažité, doporučuji vzít si s sebou nájezdy. V zimě pohodlně přístupné. V provozu výlevka, elektřina a voda, což jsem očekával.
28.8 - 29.8.2022 Kristýna říká:
Krásné místo s výhledem. Vše krásně čisté, vyžití pro děti ( hřiště, prolézačky, prostorný pozemek).
21.8 - 22.8.2022 Jana říká:
Velmi příjemné prostředí, skvělá domluva s majitelem pozemku. Vše bylo krásně připravené, dřevo na oheň, plácek na stan,…👍
25.8 - 26.8.2022 Eva říká:
Hezké místo s perfektním zázemím. Vstřícný pan majitel, všechno čisté, udržované. Pozemek krásně posekaný, dobře přístupný s výhledem na Orlické hory. Líbilo se nám, děkujeme a doporučujeme.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


(+ 40 Kč/noc) pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem