Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Michal K.

Skóre Bezkempu: 238

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 1313.11 - 15.11. Ondřej říká:

Doporučuji!!!
4.9 - 6.9. Martin říká:

Vše proběhlo bez jediného problému.
7.8 - 9.8. Roman říká:

Velmi příjemní, milí a klidní hosté. Naprosto bez problémů, děkujeme za návštěvu a doporučujeme.
4.7 - 6.7. Michal říká:

Maxi doporučení. :-)
19.6 - 21.6. Tomáš říká:

Vše v naprostém pořádku
12.6 - 14.6. Vlaďka říká:

Naprosto milá, pohodová, bezproblémová rodinka... moc doporučuji👍
1.8 - 4.8. Lukáš říká:

Vše v pořádku, děkujeme
26.7 - 28.7. Lukáš říká:

Kotlíkovi mohu vřele doporučit.
23.8 - 26.8. Iva


Odpočinek u louky v Horní Blatné
23.8 - 26.8. Michal říká:
Místo doporučuji lidem, kteří hledají klidnou, ale atraktivní lokalitu k výletům. Po okolí je toho dost. V obci doporučuji restauraci u 4 vran... Výborná obsluha, jídlo i pivo ! :-)
Doubická zahrada u Honzy
23.11 - 25.11. Michal říká:
Doporučuji, místo klidné, příjezd v pohodě. Majitel vstřícný, se vším poradil! V okolí je spoustu míst na procházky, určitě se vrátíme!
Pohoda u Hrázděnky v Doubravě
26.7 - 28.7. Michal říká:
Pozemek nádherný, upravený, elektřina i voda na pozemku. Večer neskutečný klid, DOPORUČUJI!
Ubytování v Levandulových polích
1.8 - 4.8. Michal říká:
Pozemek doporučuji, skvělý servis od pana majitele. Kdo má raději samotu, ať dorazí v týdnu, víkendy bývají téměř plné (ale to pozemku neubírá na kouzlu, místa je fakt dost).
Zahrada u lesa na Šumavě
1.5 - 3.5. Michal říká:
Vše v pořádku, pobyt jsme si užili. Paní majitelka vstřícná a starostlivá, stejně jako pan bratr. Příjezd na louku bezproblémový, odjezd i po silnějších deštích také. Děkujeme!
Zahrada u rybníků
8.5 - 10.5. Michal říká:
Klid, pohoda a nádherné okolí! Pobyt se vydařil na jedničku. Velký dík patří panu majiteli! Děkujeme.
KRUŠNÉ HORY -Krušnohorsky žít, myslet, snít a přenocovat
12.6 - 14.6. Michal říká:
Pozemek je fajn, výhled parádní. I po vyloženě deštivém počasí se dalo zajet a vyjet. Na vedlejším pozemku se staví, ale nějak zásadně nás to neomezovalo. Byli jsme spokojení.
Rybník u Sýkorek
19.6 - 21.6. Michal říká:
Pozemek odpovídá popisu. Rybník, kánoe, ohniště, molo... Vše super. Mimo pár motorkářů, kteří se prohnali na protějším kopci absolutní ticho. Nedaleko je večerka (do 20h.), přes kopec střed Mikulášovic s několika fajn hospůdkami. I přes nepříznivé počasí jsme zdolali rozhlednu Tanečnice a v neděli koukli na výstavu historie fy Mikov. Po prohlídce všechny děti měli svou vlastní rybičku, pár minut později některé i náplasti na prstech :-) Příjezd na pozemek pro soupravu auto a karavan může být složitější, zvláště za deště. Cesta je v jednom místě do mírného kopečka včetně zmiňovaných kamenů. Doporučuji si cestu nejdříve projít. Pro os. auta, dodávky je to místo vhodnější.
Javorná na Šumavě - hory, lesy, příroda, romantika
4.7 - 6.7. Michal říká:
Vybrali jsme louku pod domem pana majitele. Pozemek udržovaný, čistý, příjezd bezproblémový. Ale dolů k lesíku jsme se nepouštěli. V případě problémů má majitel vhodnou techniku. Na části louky se pohybuje kůň, buď se dá kempovat s ním, nebo za páskou. To je super zpestření, zvláště pro děti :-) Okolí pěkné, výletovat se dá hned z pozemku. Pan majitel sympaťák, Doporučujeme!
Oáza klidu na zahradě u řeky v Brdech
7.8 - 9.8. Michal říká:
Všechno souhlasí s popisem, starostlivost pana majitele příkladná. Opravdu horký víkend jsme prováleli u vody, pro děti ideální. Děkujeme a doporučujeme!
Zahrada v Arnolticích
4.9 - 6.9. Michal říká:
Pozemek v obci, ale večer klid. Domluva s panem domácím vynikající, vše klaplo. Okolí super na výlety, doporučujeme!
Jen při zajíždění na pozemek je vhodná opatrnost, ale nic co by se nedalo zvládnout!
Romantika na severu
6.11 - 8.11. Michal říká:
Pozemek je v klidné části areálu, centrální parkoviště je dost vzdálené, takže v noci absolutní ticho... Za nás super, rádi navštívíme znovu, někdy na jaře nebo v létě. Západy sluníčka jsou nádherné!
Jen malé info pro majitele delších souprav, jediná příjezdová cesta je přes železniční přejezd. Přejezd má opačný sklon než silnice a směrem na Dymník jsme rvali kolečkem. Cesta zpátky už byla bez škrtnutí. Možná je lepší kolečko zdemontovat.
Louka na kraji Liberce
13.11 - 15.11. Michal říká:
Jedná se o strategické místo. Do hor je to kousek, lze vyrazit i přímo z pozemku. Komu bude scházet město, tak Liberec je taky na procházku super. Cyklistům doporučuji navštívit "bikearénu" ve Vratislavicích a hned vedle pivovar Konrád s podnikovou prodejnou :-) Elektrika a voda byla k dispozici. Pozemek je vedle silnice, ale provoz malý a večer téměř bez aut... nic rušivého. Nájezd na pozemek doporučuji směrem od Bedřichova. Pokud pojedete z Liberce, tak se o kousek výš můžete otočit na autobusové zastávce. Výjezd z pozemku je složitější díky odvodňovacímu kanálku, ten je nutné překonat. Ideálně poslat si někoho z posádky na silnici a víc se rozjet. Ale nic co by se nedalo zvládnout. Děkujeme za ubytování a doporučujeme!