Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

KRUŠNÉ HORY -Krušnohorsky žít, -myslet, snít a přenocovat. -rezervace na dotaz
 100 % (47 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

250 Kč

50 Kč

20 Kč
Nabízím oplocený pozemek, oddělený vzrostlým živým plotem, který je součástí zahrady, kde bydlím. Pozemek se nachází na konci obce a je z něj výhled na Německo a západ slunce. K pronájmu je připravena část pozemku, která je posekána, zbylá část je nesekána a je plná života. Pobyt vám tak zpříjemní cvrkot cvrčků, bzukot čmeláků, motýli, kobylky... stačí se jen zaposlouchat a splynout s přírodou. Máme nové sousedy, kteří si postavili vedle pozemku dům, ve kterém ještě nebydlí, ale je možné, že by mohli mé hosty čímkoliv rušit, je součástí nabízeného pozemku i přilehlý druhý pozemek, který mohou hosté využít, je zde klid a někdy společnost pasoucích se ovcí kamerunských.. Na tomto druhém pozemku pomalu vzniká přírodní zahrada, je zde také ohniště a posezení. Tento pozemek je mírně svažitý, proto zde není možnost parkovat, ale jen pobývat. V případě větší skupiny je možno individuálně povolit více míst k rezervaci.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - pro hosty v letním domečku (pouze pro stanaře )
pitná voda - Umyvadlo s vodou z vlastního vrtu v letním domečku (pouze pro stanaře) nebo po domluvě je možné nalít do lahve v domě
elektřina - Možnost napojení prodlužovačky do 30m, nelze používat k vytápění. K dispozici je lednička, rychlovarná konvice (pouze pro stanaře)
sprcha / umývárna - V případě NOUZE NEJVYŠŠÍ je koupelna v domě a lze po domluvě použít
piknikový stůl
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Menší množství šedé vody je možné vylévat na okrajích pozemku (ve "vysoké" trávě), pouze v případě používání eko prostředků, bez agresivní chemie.
Chemické WC - není k dispozici možnost vylít chemické WC - nejbližší benzínová pumpa FREE1 GAS cca 8km
aktivity
cyklistika

Krušnohorská cyklo magistrála, která má trasy také po blízkém Německu. Např.trasa PŘÍRODNÍM PARKEM U RÜBENAU, PŘES HORU SV.KATEŘINY a jiné

vodní sporty

Nádherné přírodní koupaliště Ratzteichgebiet za hranicemi vzdálené cca 17km a mnoho rybníků rašelinového původu v okolí

dětské aktivity

v obci se nachází dětské hřiště

pěší turistika

okolí plné lesů a cest, za zmínku stojí také vidět Národní přírodní rezervace NOVODOMSKÉ RAŠELINIŠTĚ, at již na kole nebo pěšky
odkaz Údolí černé - https://www.krusnohorci.cz/vylet/966-udoli-schwarzwassertal-a-plavebni-kanal-gruner-graben

https://happymag.cz/cestovani/13-duvodu-proc-navstivit-krusne-hory-co-nejdriv/?utm_source=facebook&utm_medium=fb_page_uzasnamistavcesku&utm_campaign=clanek&fbclid=IwAR0o-hl8YNJ2s5amRAqD8xupSHEpl3R3vavihEq7-gOUIVf8kHvrJxQUtyo

koně

mohu zařídit projížďky na koních - objednávání min. pul dne předem, nejlépe den..dva. Cena 500,-Kč/hodina.

Další aktivity

borůvky, houby..pokud zrovna rostou:-)

pravidla

Veškerý odpad pokud možno odvézt. Rozdělávání ohně pouze na místě tomu určeném. K dispozici na pozemcích jsou dvě ohniště. Jedno uzavřené s posezením a slunečníkem vhodné i na gril, druhé otevřené vhodné spíše na opékání buřtů.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
4.9 - 5.9.2021 Jana říká:
Krásné místo s úžasným výhledem :)
24.8 - 26.8.2021 Marie říká:
Velmi ochotní a milí majitelé! Místo pro stan bylo skvěle připravené. Škoda, že nevyšlo počasí a my museli ukončit stanování - spíše bych pobyt prodloužila! :o) Nejvíce nás nadchla snídaně s rozhledem na okolní krajinu patřící již Německu!!
20.8 - 22.8.2021 Tomáš říká:
Bylo to naše první BEZKEMPU a výběr byl naprosto fantastický. Velmi příjemný a ochotný přístup majitele, s kterým jsme se na všem domluvili. A děkujeme i za výbornou kávu🙂 Můžeme doporučit všem, kdo touží vypnout od denního shonu,miluje klid a užít si čistou přírodu. My se sem určitě rádi vrátíme
18.8 - 19.8.2021 Martin říká:
Nádhera! Utekli jsme opravdu na samotu, pozemek jak na fotkách, ale ty výhledy a atmosféru fotky zachytit nedokážou. Pro našeho psa bylo dobré, že v blízkosti nebyli žádní jiní psi. Zašli jsme do lesů a vyšli po 14 km, v Ranči na Kalku nás zachránili, páč i když jsme byli mimo otvíračku, pivo a jídlo jsme dostali. Majitelé jsou velmi fajn! Doporučujeme.
12.8 - 14.8.2021 Miroslav říká:
Naprosto bezvadlá lokalita, bezvadné zázemí, bezvadný, rovný a posečený pozemek a bezvadní majitelé. Laťka vysoko, pro mě bude stěží někde jinde v rámci bezkempu překonaná. Pozemek "daleko od hlučícího davu" zcela na kraji tiché pohraniční vesničky. Zahrada pro kempování oddělena živým plotem od domku se zahradou majitelů a též živým protem (s průstupem) od dalšího pozemku majitelů k dispozici kempařů s velkým ohništěm a výhledem přes údolí do Německa. Při postavení židličky či lehátka mezi živý plot lze zažít bezkonkurenční tiché chvilky východu i západu slunce. Poskytnutá možnost použít elektřinu (elektrokolo, mobil....) i WC ve vedlejším domku majitelů (pro "bezkempaře" skutečný luxus). Určitě se budu chtít zase vrátit!
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem