Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Michal N.

Skóre Bezkempu: 345

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 19
Počet půjčených vozů: 028.12 - 30.12.2022 Martin říká:

S hostem všechno v pořádku, jen na naší straně byl při příjezdu zmatek, ale všechno se obratem vyřešilo... Těšíme se na případnou další návštěvu... Martin M
9.9 - 11.9.2022 Daniel říká:

Vše v pořádku ! Děkujeme !
19.8 - 21.8.2022 Jana a Petr říká:

Všechno v naprostém pořádku, rozhodně tyto zkušené Bezkempaře doporučujeme.
13.8 - 14.8.2022 Frantisek říká:

Velice sympatičtí hosté ,všechno bylo v nejlepším pořádku ,děkujeme za jejich návštěvu .
3.6 - 5.6.2022 Daniel říká:

Vše v pořádku 😀 Děkujeme😀
6.5 - 8.5.2022 Marek říká:

Vše v pořádku, děkujeme.
14.4 - 16.4.2022 Dalibor říká:

Ok, vše v pořádku
8.10 - 10.10.2021 Milena říká:

Vše v naprostém pořádku. Milí, slušní hosté. Ráda je opět uvidíme.Doporučuji.
24.9 - 26.9.2021 Tomáš říká:

Vse v poradku.
20.8 - 22.8.2021 Václav říká:

Bezva bezkempaři, vše naprosto v pohodě, po odjezdu pořádek. My děkujeme.
11.6 - 13.6.2021 Lukáš říká:

Vše v pořádku moc díky
28.5 - 30.5.2021 Roman Aleš říká:

Doporučuji všem majitelům pozemků. Bezvadní hosté.
Masarykova vyhlídka Zbečno
14.5 - 16.5.2021 Vladimír říká:

Bezproblémoví milí lidé, všechno v pořádku, doporučuji
30.4 - 2.5.2021 Martina říká:

Hosté jsou srandisti, pohodáři a všechno v okolí prozkoumají. Velmi jsem se nasmála, opravdu skvělí hosté. Zahrada po úklidu úplně zářila, vše si odvezli. Opravdu doporučuji všemi deseti dalším majitelům pozemků.
23.9 - 25.9.2022 Antonín
16.4 - 17.4.2022 Ivo


Zahrada Praha u centra: voda, elektřina, výlevka WC - vše v ceně
28.12 - 30.12.2022 Michal říká:
Nabízený pozemek, který vybízí k návštěvě Prahy a všech památek a zajímavostí, které Praha nabízí. Pozemek je na velmi dobrém, strategicky výhodně položeném místě. Do centra "Václavské náměstí", cca 16min tramvají se zástavky Dvorce, která leží 4min. od nabízeného pozemku. Na pozemku vše potřebné k dispozici, tedy elektřina, voda, výlevka chemického WC. Velmi klidné místo mezi vila domy. Tento BezKemp bez výhrad doporučuji všem cestovatelům, objevovatelům, a obdivovatelům krás naší ČR.
Karavanové stání v areálu vinařství POD KUMSTÁTEM
23.9 - 25.9.2022 Michal říká:
Klidný a prostorný pozemek u vinařství za obcí. Kdo chce mít soukromí a pohodičku pak tento BezKemp je ten pravý. Parkování na posekané louce nebo přímo u vinice. Ačkoli trošku zapršelo pozemek je sjízdný i za těchto podmínek. Majitelé jsou velcísympaťácci, velmi ochotní a navíc vyrábí vynikající víno. Sklepy ve kterých vyrábí tento skvostný mok jsou bombastické. Okolí sklepů nevyjímaje. Pozemek určitě doporučujeme, věřte že neuděláte chybu.
Plácek za sklepama
9.9 - 11.9.2022 Michal říká:
Nechci se opakovat. Je to úžasný pozemek s perfektním zázemím, klid, pohoda, a báječný majitel. Byly jsme zde po druhé a nemá to chybu. Zbytečná jsou slova, prijeďte a zažijte. Doporučuji tento BezKemp jako jeden z nejlepších. Né-li nejlepší. DĚKUJEME!!!
Polabská rovinka se Salašníky
19.8 - 21.8.2022 Michal říká:
Nádherný BezKemp. To co majitelé sdílejí s ostatními je až neuvěřitelné. Tak jak majitelé píši v informacích o poskytovaném pozemku zcela sedí do detailu. Sociální zázemí které poskytují je navíc nádherně čisté a voňavé, pozemek posečený, a upravený. Již jsme nějaký ten BezKemp procestovali ale žádný se nemohl pišnit takovým komfortem. Přidanou hodnotou jsou pohodový majitelé, kteří vám poradí kam se vydat na výlet, kde se nejlépe najíte, kam si jít zaplavat a kudy na kole. Prostě maximální vstřícnost a ochota. Ačkoli milujeme Moravu, tento luxusní BezKemp nám umožnil poznat krásy Poděbradska a okolí a za to moc děkujeme. Kdo přemýšlí o BezKempu v dané lokalitě tak už nepřemýšlejte a rezervujte. Vážně to stojí za to. Krásné BezKempaření přejeme.
Pronájem louky u rybníka Hejtman
13.8 - 14.8.2022 Michal říká:
Jedním slovem skvělé místo. Byly jsme zde pouze jeden den, ale i to stačí aby človek poznal, že majitelé pozemku jsou skvělí lidé a chtějí se o svůj ráj na zemi podělit s ostatními.
Pro klasického Bezkempaře je zde všechno co potřebuje a navíc připravený grill s dřevěným uhlím. Kdo má rád klid, chce být sám na pozemku tak neváhejte. Je to tady boží. A Strategicky blízko na koupání v Hejtmaňáku, do pískoven na kole co by kamenem dohodil, a kousíček za výborným jídlem. Zajeďte si k "Sumečkovi" do Staňkova. Takže závěr je jednoznačný, přijeďte, rozhodně neuděláte chybu. Je to zde super!!!!!
Zahrada v Podyjí, obec Lukov
17.6 - 19.6.2022 Michal říká:
Klidné místo na okraji obce Lukov. Pozemek útulný, s dostupností vody, elektřiny, dostatek místa pro více rezervací, každý si najde svůj koutek. Vynikající výchozí místo pro cyklovýlety. Výborná věc je zahradní sprcha po výletovaní. Majitel je ochotný, pohodový, snaží se bezkempařům co nejvíce vyhovět a zpříjemnit jim pobyt. Doporučujeme všem krásné Podyjí, a návštěvu tohoto pozemku.
Plácek za sklepama
3.6 - 5.6.2022 Michal říká:
Krásné místo, klid, ticho, krásná příroda, a majitel je pohodový chlapík s dobrým srdcem a vynikajícím vínem. Vše co na BezKempu nabízí se shoduje se skutečností a přidanou hodnotou nabízeného pozemku je on sám. Zbytečná jsou slova, prijeďte a zažijte. Doporučuji tento BezKemp jako jeden z nejlepších. DĚKUJEME!!!
Kempování v ovocném sadu
6.5 - 8.5.2022 Michal říká:
Krásné místo, klid a pohoda. Pro cyklisty super výchozí bod pro cyklovýlety. Velkým bonusem připravené dřevo na ohýnek. A když dostanete nekončící chuť na skvélé víno, pak Vám jej majitel , nebo velmi milí a laskaví rodiče dopraví. Děkujeme za ochotu a poskytnutí skvělého místa ke kempování. Doporučujeme všem!!!
V srdci vinných sklepů - jižní Morava
16.4 - 17.4.2022 Michal říká:
Úžasný záliv klidu a pohody ve vinařském kraji. Pozemek v krásné krajině s možností výletů jak na kole tak pěšky. Doporučujeme všem !!!
Nádherné panorama z vinice na PÁLAVU
14.4 - 16.4.2022 Michal říká:
Krásné pozemky, nádherný výhled na jednom a oáza klidu na druhém. Majitel ochotný, milý, laskavý a vždy připraven pomoci. A vínečko? Prostě lahoda. Doporučujeme všem co nezkusili a nebo váhají využít bezKemp. Tady neprohloupíte.
Louka pod Broumovskými stěnami
29.10 - 31.10.2021 Michal říká:
Parádní pozemek, s maximálním zázemím. Je k dispozici více než běžný Bezkempař potřebuje. Výborný výchozí bod pro návštěvu Broumovských stěn a okolních přírodních krás. Majitel je velmi milý člověk který Vás seznámí s provozem bezKempu a zmíní pár typů kam na výlet, jídlo i nákup potravin. Nemůžu napsat nic jiného než že pozemek je boží a nepochybuji, že se zas někdy v budoucnu vrátíme.
Zahrada 7km od Mělníka
8.10 - 10.10.2021 Michal říká:
Pozemek se vším komfortem, prostě pecka. Výborné výchozí místo pro výlety na kole. Paní majitelka je velmi milá a hýří radami kam na výlet, kam za jídlem i zábavou. Doporučuji všem kdo mají rádi klidná místa a soukromí. Moc děkujeme za poskytnutí pozemku na dva krásné podzimní sluníčko zalité dny.
Nocování pod vinohrady
24.9 - 26.9.2021 Michal říká:
Prostě jedním slovem NÁDHERA. Jak pronesla moje manželka při východu slunce a pitím raní kávy před campervanem, . . To je boží pozemek! Kdo miluje klid a výhledy na krajinu, pak ať neváhá a přijede na pozemek pod vinohrady do Bzence. Super je, když si vezmete kola a budete objevovat krásy Bzence, Vracova, Baťova kanálu, Strážnice a další spousta pozoruhodných míst v okolní krajině. Jo a když si pospišíte, ochutnáte i skvostný burčák. Neváhejte nikdo, ať jste malí, velcí, s psíkem a dětmi, je to tady super a pozemek rozhodně stojí za nejednu návštěvu. Můžeme jen a jen doporučit !!!
Kersko - Samota na okraji Kerského lesa, ZOO koutek - vhodné pro děti, cyklostezky, 25 km od Prahy
20.8 - 22.8.2021 Michal říká:
Nádherné místo, skvěle rozmístěná místa v rámci pozemku, kde má každý bezkempař své soukromí. Dostatek stínu mezi borovicemi, ale kdo holduje sluníčko tak si samozřejmě přijde na své. Pro rodiče s malými dětmi ideální. Prostě je vypustíte a nemusíte se o ně bát. Zoo koutek je to největší a nejpovedenější lákadlo. Na celém pozemku je vidět že majitelé jsou nadšenci kempaři, a chtějí aby se všichni návštěvníci cítili jako doma, možná ještě o neco lépe než doma. Samozřejmě že v neděli ráno byla k snídani výborná domací kosová buchta od paní majitelky. Paní majitelka si na sebe ušila bič 😊 a teď už bude chtít výbornou domácí buchtu každý návštěvník, BezKempař, který objeví toto krásné místo. Doporučujeme návštěvu, skvělé výchozí misto pro cyklovýlety.
Ubytování v Levandulových polích
11.6 - 13.6.2021 Michal říká:
Krásné místo s klidnou a pohodovou atmosférou. Ať malý či velcí cestovatelé si zde potkají s krásnou přírodou, pohodovými lidmi, s neopakovatelnou atmosférou venkova uprostřed levandulových polí.
Kdo miluje probuzení zpěvným ptactvem, doprovázené békáním ovcí ať nelení a už plánuje pobyt v Bezděkově u Levandulového statku. A kdo má rád pivo, vínko, zmrzlinu, tak speciality s levandulí jsou úžasné, chuťová delikatesa, to chcete zažít. Místo je to opravdu krásné a můžeme jen doporučit. G+M+Quido

Masarykova vyhlídka Zbečno – srdce CHKO Křivoklátsko
28.5 - 30.5.2021 Michal říká:
Jedním slovem NÁDHERA. Skvostné místo, romantický výhled, klidná a tichá atmosféra na pozemku. Pozemek obhospodařuje milý, vstřícný, a stále usměvavý majitel. Jedinečné misto s neopakovatelnou atmosférou. To chcete zažít.
Výhled na Mikulov
30.4 - 2.5.2021 Michal říká:
Kdo miluje výhledy na krajinu a památky, kdo miluje klid a hodné a přátelské kolemjdoucí, kdo chce zažít malebnost, štědrost, neopakovatelnost, pak zahrada mezi vinicemi s vyhlídkou až do Rakouska je to, co chcete zažít. Přivítá vás milá, veselá majitelka, která se rozhodla svoji zahrádku sdílet s lidičkama bezKempu. Važte si toho, je to skvostné místo.