Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Michal N.

Skóre Bezkempu: 75

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 411.6 - 13.6.2021 Lukáš říká:

Vše v pořádku moc díky
28.5 - 30.5.2021 Roman říká:

Doporučuji všem majitelům pozemků. Bezvadní hosté.
Masarykova vyhlídka Zbečno
14.5 - 16.5.2021 Vladimír říká:

Bezproblémoví milí lidé, všechno v pořádku, doporučuji
30.4 - 2.5.2021 Martina říká:

Hosté jsou srandisti, pohodáři a všechno v okolí prozkoumají. Velmi jsem se nasmála, opravdu skvělí hosté. Zahrada po úklidu úplně zářila, vše si odvezli. Opravdu doporučuji všemi deseti dalším majitelům pozemků.


Ubytování v Levandulových polích
11.6 - 13.6.2021 Michal říká:
Krásné místo s klidnou a pohodovou atmosférou. Ať malý či velcí cestovatelé si zde potkají s krásnou přírodou, pohodovými lidmi, s neopakovatelnou atmosférou venkova uprostřed levandulových polí.
Kdo miluje probuzení zpěvným ptactvem, doprovázené békáním ovcí ať nelení a už plánuje pobyt v Bezděkově u Levandulového statku. A kdo má rád pivo, vínko, zmrzlinu, tak speciality s levandulí jsou úžasné, chuťová delikatesa, to chcete zažít. Místo je to opravdu krásné a můžeme jen doporučit. G+M+Quido

Masarykova vyhlídka Zbečno – srdce CHKO Křivoklátsko
28.5 - 30.5.2021 Michal říká:
Jedním slovem NÁDHERA. Skvostné místo, romantický výhled, klidná a tichá atmosféra na pozemku. Pozemek obhospodařuje milý, vstřícný, a stále usměvavý majitel. Jedinečné misto s neopakovatelnou atmosférou. To chcete zažít.
Výhled na Mikulov
30.4 - 2.5.2021 Michal říká:
Kdo miluje výhledy na krajinu a památky, kdo miluje klid a hodné a přátelské kolemjdoucí, kdo chce zažít malebnost, štědrost, neopakovatelnost, pak zahrada mezi vinicemi s vyhlídkou až do Rakouska je to, co chcete zažít. Přivítá vás milá, veselá majitelka, která se rozhodla svoji zahrádku sdílet s lidičkama bezKempu. Važte si toho, je to skvostné místo.