Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Tábořiště u Berounky
Přidat mezi oblíbené

Stanoviště 1 | Stanoviště 2

200 Kč

200 Kč

150 Kč

50 Kč

20 Kč
Nad řekou Křivoklátska se v lese na samotě ukrývá tábořiště obklopené přírodou. Parkování a stanování je na zatravněných terasách.

Můžete rozdělat ohýnek a užít si pohodu a klid. Pro děti skluzavka, kryté pískoviště, mini branky na fotbal.

Po domluvě je možné zapůjčení loďky k romantickým projížďkám, nebo během 10 minut dojet po vodě do kempu U Varských na jez, kde je veškeré zázemí s restaurací a pěkně se koupá.

Exkluzivní rezervace se vztahuje na terasy nad karavanem, a proto se může stát, že budete v tábořišti spolu s bezkempry ubytovanými v karavanu!

Pozemek je na odlehlém místě, proto je prostor před karavanem a hlavní cesta monitorován bezpečnostní kamerou. Záznamy nikdo nesleduje, mohou být využity pouze pro stanovené účely, a to v případě veřejného zájmu, jako je boj proti kriminalitě apod.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 5%

5 - 9 nocí: 10%

10 a více nocí: 10%

vybavení
toaleta - Kompostovací kempingova toaleta
na pozemku není pitná voda Co s tím?
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - V kempu U Varských na jezu cca.1500m autem, 500m po proudu loďkou.
Chemické WC - V hospodě U šesti trampů cca.1100m autem, 500m po proudu loďkou. Vylití chemického WC a doplnění pitné vody za poplatek 50 Kč v hospodě na baru.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Příjezdová cesta zpevněná bezproblémová, parkování na terasách skýtá ztížený výjezd v době nepříznivého počasí. Doporučuji si před zaparkováním prohlédnout terén

aktivity
cyklistika

Cyklostezka CHKO Křivoklátsko

rybaření

Pěkné rybářské místo přímo pod tábořištěm, nachází se u koryta řeky kde je hloubka cca. 2.7m kousek od břehu s kamenitým dnem.

vodní sporty

Na jezu

dětské aktivity

Naučná stezka - Po stopě trilobita, procházející významnou paleontologickou oblastí, kde byli nalezeni trilobiti a další zkamenělé organizmy z doby, kdy místní krajina ležela hluboko pod hladinou moře.

Naučná stezka, procházející přírodní památkou Skryjsko-týřovické kambrium, je okružní a dlouhá asi 2 kilometry a má 12 zastavení s informačními tabulemi, na kterých našly své místo i poutavé komiksy. Není těžká, a tak ji určitě zvládnou i rodiny s dětmi. Ty se tady mohou těšit také na nejrůznější prolézačky, přelézačky a šplhadla, ale mohou si zahrát také na paleontology nebo si prohlédnout repliky zkamenělých trilobitů.

Ze stezky se otevírají také hezké výhledy, a to například na zříceninu Týřov a nedaleké Týřovické skály. Naučná stezka Po stopě trilobita začíná u Památníku Joachima Barranda ve Skryjích, nedaleko odsud je k dispozici parkoviště.

pěší turistika

Železná svatojakubská cesta -
Železná trasa v sobě snoubí malebné výhledy do údolí Berounky i skvosty barokní gotiky z dílny Jana Blažeje Santiniho Aichela. Trasa Praha – Železná je součástí mezinárodní dálkové turistické trasy přes Norimberk, Ženevu a Le Puy en Velay.

Další aktivity

Prodejna smíšeného zboží ve Zvíkovci (možnost objednání pečiva dopředu). Otevírací doba: Po: 8-13, Út: 8-13, Stř: 8-15, Čtv: 8-13, Pá: 8-15'30, So: 8-11, Ne: ZAVŘENO. Kontakt: 371 796 461

pravidla

Když budete využívat kompostovací záchod na pozemku, prosím po skončení pobytu,,pokud bude zaplněný,, o odvoz jeho obsahu a uvedení do čistého stavu.

Příjezd nejdříve: 15:00
Odjezd nejpozději: 14:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
3.8 - 5.8.2022 Martin říká:
Byli jsme na pět dní pod stanem se dvěmi dětmi (6,14 let). Absolutní spokojenost.
26.7 - 28.7.2022 Jan říká:
Byli jsme se stanem. Místo odpovídá popisu. Klidné, uklizené. Je dostatečně daleko od nejbližšího osídlení a přesto v docházkové vzdálenosti k obchodu a restauraci. Na přilehlé účelové komunikaci jsme nezaznamenali žádný provoz ani pohyb. Využili jsme možnost k zapůjčení lodičky. Jediná škoda, že přímo na místě není řeka příliš vhodná ke koupání. Ale první noc byl na místě i majitel, který poradil vhodnější místa v okolí. V lesíku, kde je prostor ohniště byl celý den příjemný stín.
22.7 - 23.7.2022 Marek říká:
V skutočnosti ešte lepšie než na fotkách alebo v opise.
Úžasný kľud a pohoda.
18.7 - 20.7.2022 Martin říká:
Vse naprosto v pohode libilo se nam 👍
5.7 - 6.7.2022 Kristýna říká:
Super, klidné místečko.. Využili jsme při našem vandru, bylo nás jako psů 😁 Přesto super domluva s majitelem, vše na pohodu. Škoda, že jsme jen přespali a šli dál, ani jsme se pořádně nestihli rozkoukat.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem