Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Tábořiště na konci cesty
Přidat mezi oblíbené

Stanoviště 1 | Stanoviště 2

90 Kč

90 Kč

20 Kč

20 Kč

10 Kč
Nad řekou Berounkou se v lese na samotě ukrývá tábořiště.

Možnost zapůjčení loďky po domluvě, můžete se na ní dopravit během 10 minut po vodě do kempu U Varských na jez, kde je veškeré zázemí s restaurací a pěkně se koupá.

Vzhledem k deštivému létu, na terasách jezděte po zatravňovacích dlaždicích a přibalte si sebou repelent na přemnožené komáry.

Pozemek je na odlehlém místě, proto je prostor před karavanem a hlavní cesta monitorován bezpečnostní kamerou. Záznamy nikdo nesleduje, mohou být využity pouze pro stanovené účely, a to v případě veřejného zájmu, jako je boj proti kriminalitě apod.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 5%

5 - 9 nocí: 10%

10 a více nocí: 15%

vybavení
na pozemku není záchod. Dodržujte prosím pravidla!
na pozemku není pitná voda Co s tím?
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - V kempu U Varských na jezu cca.1500m autem, 500m po proudu loďkou.
Chemické WC - V kempu U Varských na jezu cca.1500m autem, 500m po proudu loďkou.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Příjezdová cesta zpevněná bezproblémová, parkování na nově vybudovaných terasách skýtá ztížený výjezd v době nepříznivého počasí. Doporučuji si před zaparkováním prohlédnout terén

aktivity
cyklistika

Cyklostezka CHKO Křivoklátsko

rybaření

Pěkné rybářské místo přímo pod tábořištěm, nachází se u koryta řeky kde je hloubka cca. 2.7m kousek od břehu s kamenitým dnem.

vodní sporty

Na jezu

dětské aktivity

Naučná stezka - Po stopě trilobita, procházející významnou paleontologickou oblastí, kde byli nalezeni trilobiti a další zkamenělé organizmy z doby, kdy místní krajina ležela hluboko pod hladinou moře.

Naučná stezka, procházející přírodní památkou Skryjsko-týřovické kambrium, je okružní a dlouhá asi 2 kilometry a má 12 zastavení s informačními tabulemi, na kterých našly své místo i poutavé komiksy. Není těžká, a tak ji určitě zvládnou i rodiny s dětmi. Ty se tady mohou těšit také na nejrůznější prolézačky, přelézačky a šplhadla, ale mohou si zahrát také na paleontology nebo si prohlédnout repliky zkamenělých trilobitů.

Ze stezky se otevírají také hezké výhledy, a to například na zříceninu Týřov a nedaleké Týřovické skály. Naučná stezka Po stopě trilobita začíná u Památníku Joachima Barranda ve Skryjích, nedaleko odsud je k dispozici parkoviště.

pěší turistika

Železná svatojakubská cesta -
Železná trasa v sobě snoubí malebné výhledy do údolí Berounky i skvosty barokní gotiky z dílny Jana Blažeje Santiniho Aichela. Trasa Praha – Železná je součástí mezinárodní dálkové turistické trasy přes Norimberk, Ženevu a Le Puy en Velay.

Další aktivity

Prodejna smíšeného zboží ve Zvíkovci (možnost objednání pečiva dopředu). Otevírací doba: Po: 8-13, Út: 8-13, Stř: 8-15, Čtv: 8-13, Pá: 8-15'30, So: 8-11, Ne: ZAVŘENO. Kontakt: 371 796 461

pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
Odlehlé
Pro rybáře
20.11 - 21.11.2021 Martin říká:
Začnu závěrem, děkujeme, velká paráda. Místo je po asfaltové cestě výborně dostupné, lze konstatovat, že i za deštivého počasí tomu nebude jinak. Právě pro případ špatného počasí je zde připraveno pevné stání na drceném kameni přímo u příjezdové cesty, potíže s vyjetím z travnatých "kójí", připravených v rovině (pecka) a doplněných pevnými plastovými rohožemi pro kola aut/přívěsů (další pecka) mohou nastat pouze pokud se počasí pokazí v průběhu pobytu a je na to dobré včas zareagovat... byť i v této situaci, která u nás nenastala, by s opatrností a trpělivostí na plynu mělo jít vyjet, sklon cesty ke kójím není velký...Místo samotné je na samotě, s tím souvisí nemožnost dočerpání vody, vylití WC apod., ale auta toto mají vyřešeno, tedy to chápu pouze jako technickou poznámku. Ano, je zde možné tábořit i se stanem, za symbolický peníz, ale tím asi místo trpí (možná i ostatní návštěvníci), pokud se musí používat okolní příroda. Stanování bych asi z nabídky (právě díky hygieně) vyjmul. Cesta do městyse Zvíkovec, či k řece Berounce, je na plánku perfektně znázorněna, tou "horší", po vrstevnici kopce podél řeky, je člověk v hospodě U šesti trampů za chviličku, u žejdlíku piva pak lze rozmyslet, kam dál, protože nabídkou výletů a vycházek je místo pestré. Zkrátka, tohle Bez kempu pan majitel vymyslel a zrealizoval na výbornou, nezmínil jsem bytelný gril, posezení u ohně, prostě opravdu nemůžeme než dát deset srdíček, byť jen pět je vidět :-)
29.10 - 30.10.2021 Jan říká:
K pozemku vede zpevněná cesta, která zajišťuje bezproblémový příjezd. Samotné místo se nám velmi líbilo, rozhodně patří k těm lepším pozemkům.
24.9 - 26.9.2021 Anton říká:
Krásné místo uprostřed přírody!
20.8 - 22.8.2021 Eva říká:
Pozemek upravený, při dešti horší výjezd. Velmi strmá cesta /schody / k vodě. Jinak super ohniště s vybavením na grilování.
Komunikace s majitelem super.
14.8 - 15.8.2021 Nikola říká:
Krásné, klidné místo. Na přespání a opečení buřtů s dětmi absolutně dostačující. Krásné ohniště, dostatek místa na parkování. Místo předčilo moje očekávání. Komáři byli, ale to se dá u řeky očekávat :-)
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem