Tábořiště u Berounky
Přidat mezi oblíbené

Stanoviště 1 | Stanoviště 2

280 Kč

280 Kč

190 Kč

60 Kč

20 Kč
Nad řekou Křivoklátska se v lese na samotě ukrývá tábořiště obklopené přírodou. Parkování a stanování je na zatravněných terasách.

Stanoviště 1 je spojeno se stanovištěm 2, kde je k dispozici karavan pro další bezkempry, proto se může stát že na pozemku nebudete sami.

V tábořišti můžete rozdělat ohýnek a užít si pohodu a klid. Pro děti skluzavka, kryté pískoviště, mini branky na fotbal, pálky a síť na Badminton

V ceně pobytu je také loďka s vesly k projížďkám po Berounce, na které se během 10 minut dá dojet po vodě do kempu U Varských na jez, kde je přes letní sezónu veškeré zázemí s restaurací a pěkně se koupe.

Exkluzivní rezervace se vztahuje na terasy nad karavanem a nově upravenou terasu pro stanování v lese, a proto se může stát, že budete v tábořišti spolu s bezkempry ubytovanými v karavanu!

Pozemek je na odlehlém místě, proto je prostor před karavanem a hlavní cesta monitorován bezpečnostní kamerou. Záznamy nikdo nesleduje, mohou být využity pouze pro stanovené účely, a to v případě veřejného zájmu, jako je boj proti kriminalitě apod.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 5%

5 - 9 nocí: 10%

10 a více nocí: 20%

vybavení
toaleta - Kompostovací kempingova toaleta
na pozemku není pitná voda Co s tím?
piknikový stůl
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - V hospodě U šesti trampů cca.1100m autem, 500m po proudu loďkou. Vylití chemického WC a doplnění pitné vody za poplatek 50 Kč v hospodě na baru.
Chemické WC - V hospodě U šesti trampů cca.1100m autem, 500m po proudu loďkou. Vylití chemického WC a doplnění pitné vody za poplatek 50 Kč v hospodě na baru.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Příjezdová cesta zpevněná bezproblémová, parkování na terasách skýtá ztížený výjezd v době nepříznivého počasí. Doporučuji si před zaparkováním prohlédnout terén

aktivity
cyklistika

Cyklostezka CHKO Křivoklátsko

rybaření

Pěkné rybářské místo přímo pod tábořištěm, nachází se u koryta řeky kde je hloubka cca. 2.7m kousek od břehu s kamenitým dnem.

vodní sporty

Na jezu

dětské aktivity

Naučná stezka - Po stopě trilobita, procházející významnou paleontologickou oblastí, kde byli nalezeni trilobiti a další zkamenělé organizmy z doby, kdy místní krajina ležela hluboko pod hladinou moře.

Naučná stezka, procházející přírodní památkou Skryjsko-týřovické kambrium, je okružní a dlouhá asi 2 kilometry a má 12 zastavení s informačními tabulemi, na kterých našly své místo i poutavé komiksy. Není těžká, a tak ji určitě zvládnou i rodiny s dětmi. Ty se tady mohou těšit také na nejrůznější prolézačky, přelézačky a šplhadla, ale mohou si zahrát také na paleontology nebo si prohlédnout repliky zkamenělých trilobitů.

Ze stezky se otevírají také hezké výhledy, a to například na zříceninu Týřov a nedaleké Týřovické skály. Naučná stezka Po stopě trilobita začíná u Památníku Joachima Barranda ve Skryjích, nedaleko odsud je k dispozici parkoviště.

pěší turistika

Železná svatojakubská cesta -
Železná trasa v sobě snoubí malebné výhledy do údolí Berounky i skvosty barokní gotiky z dílny Jana Blažeje Santiniho Aichela. Trasa Praha – Železná je součástí mezinárodní dálkové turistické trasy přes Norimberk, Ženevu a Le Puy en Velay.

Další aktivity

Prodejna smíšeného zboží ve Zvíkovci (možnost objednání pečiva dopředu). Otevírací doba: Po: 8-13, Út: 8-13, Stř: 8-15, Čtv: 8-13, Pá: 8-15'30, So: 8-11, Ne: ZAVŘENO. Kontakt: 371 796 461

pravidla

Když budete využívat kompostovací záchod na pozemku, prosím po skončení pobytu,,pokud bude zaplněný,, o odvoz jeho obsahu a uvedení do čistého stavu.

Příjezd nejdříve: 15:00
Odjezd nejpozději: 14:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Pro rybáře
Odlehlé
27.5 - 28.5.2023 Tamara říká:
Krásný pozemek, je vidět, že majitel se o něj pěkně stará. Spoustu vyžití pro menší děti (branky, míčky, pískoviště). Celý pozemek byl posekaný. Pobyt jsme si užili :-) Děkujeme!
28.4 - 30.4.2023 Miroslava říká:
Parkování pěkné, tráva přerostlá, ale pro rybáře dobré. Jen to chce dobrou kondici, protože cesta k vodě je z prudkého kopce a je dost náročná. Ale ryby se dají určitě chytit.
22.4 - 23.4.2023 Lucie říká:
Hezký pozemek, ohniště se dřevem,napichováky na buřty, klidné místo
24.3 - 25.3.2023 Petr říká:
Velmi pěkné klidné místo s posezením a ohništěm.
7.1 - 8.1.2023 Martin říká:
Tradiční, klidné místo, kousek od řeky, opět perfektně připravené. Děkujeme
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


(+ 10 Kč/noc) pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem