Ondřej S.

Skóre Bezkempu: 523

Odznaky bezkempaře:


Fanda do cestovani a poznávání novych mist

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 31
Počet půjčených vozů: 029.3 - 1.4.2024 Renata říká:

Moc milí lidé, na pozemku pořádek a pohoda!
Určitě doporučujeme a těšíme se na viděnou! 🙂
22.3 - 24.3.2024 Veronika říká:

Vše v naprostém pořádku.
22.9 - 24.9.2023 Miloš říká:

Mohou být vítáni všude.
27.8 - 28.8.2023 David říká:

Vše bylo v pořádku. Pejsek hodný a vychovaný. Doporučuji
25.8 - 27.8.2023 David říká:

Veliká spokojenost. Hosté o kterých ani nevíte....
Doporučuji dalším
7.8 - 11.8.2023 Jindřiška říká:

Vše v pořádku, příjemní lidé s moc hodným a poslušným pejskem.
3.7 - 9.7.2023 Olga říká:

Vše Ok doporučuji
2.7 - 3.7.2023 Milan říká:

Po hostech zůstal pozemek v naprostém pořádku, tudíž je mohu jen a jen doporučit...👍👍👍
26.5 - 28.5.2023 Jitka říká:

Bezproblémoví kempaři. Všem můžeme vřele doporučit.
19.5 - 22.5.2023 Barbora říká:

Můžeme vřele doporučit! Moc fajn hosté, vychovaný pejsek a vše naprosto v pořádku. Děkujeme za návštěvu!
20.4 - 23.4.2023 Lubomír říká:

Vše v pořadku .Děkujem.Kubera
8.4 - 10.4.2023 Václav říká:

Velmi milí a příjemní hosté, skvěle vychovaná fenka. Naprostá spokojenost. Doporučujeme
10.6 - 12.6.2022 Laďka říká:

Velice pohodoví hosté, velice příjemná komunikace, prostě super hosté, pozemek v naprostém pořádku, co víc si přát, budu se těšit na další návštěvu 😀👍
13.5 - 16.5.2022 Stanislav a Pavlína říká:

Vše v naprostém pořádku, hosté nezanechali nepořádek, skvělá domluva. Takové hosty na svém pozemku chcete :-)
19.8 - 22.8.2021 Petr říká:

Vše OK😉
16.7 - 18.7.2021 Tomáš říká:

Tiší a klidní hosté, uklidí si odpadky a nezanechají žádné stopy :-)
16.9 - 17.9.2023 Jitka
22.4 - 24.4.2022 Petr


Pod vlčicí
29.3 - 1.4.2024 Ondřej říká:
Je vždy příjemné přijet na pozemek, který je prostorný, uklizený kde každý detail má vkus a je na svém místě. Je také vždy příjemné přijet na místo, kde majitelé jsou milí starostliví a pohostiní a kde funguje zázemí/ WC,Elektřina, voda/.Je i příjemné když takové místo je v dosahu památek a zajímavých míst. Tak to bylo i zde.
Jste na zahradě krásného rodinného domku jak vystřiženého ze žurnálu a tak úplnou samotu a romantiku čekat nemůžete, výtečný výchozí bod do Písku, naučné stezky Písecké Hory nebo švejkovu Putim určitě ano.Doporučujeme i návštěvu rázovité hospůdky "U báby Lišků" v místní obci.
Zahrada pod Řípem
22.3 - 24.3.2024 Ondřej říká:
Výlety na Říp a okolí jsou už tradicí, okolní krajina je velmi pěkná. Letos jsme zvolili pro ubytování tento pozemek.
Majitelé byli ochotní a vstřícní jak při komunikaci při reservaci tak při samotném ubytování. Tráva na pozemku teprve čeká na jarní "restart" a místy bylo rozryto od posádek které tu před námi uvázly, jak říkala paní majitelka. Čekali se deště/ které pak nepřišly/ a tak jsme zakempovali před pozemkem na vyvýšeném místě směrem ke kolejišti. Na místě jsme doplnili vodu, natáhli elektřinu a ocenili i suché WC / budka spíše pro menší/.Ve vsi jsou dva krámky a dvě restaurace vše v dochozí vzdálenosti, Podřipský pivovar pak je vyhlášený a má otevřeno i večer.Cíle výletů splněny a tak jsme si pobyt pěkně užili.Děkujeme.
Pozemek na úpatí Brd - osada Kleštěnice
13.10 - 15.10.2023 Ondřej říká:
Je to vždy adrenalin, když jedete někam, kde ještě bezkempař nebyl, tady jsme byli vcelku příjemně překvapeni. To máme rádi když jsme v klidu a v přírodě s pěkným výhledem a přitom civilizace není moc vzdálená.
Od dálnice D5 během 10 km vystoupáte přes Hořovice / 2 zámky vč, zahrad/ a Komárov / 3 obchůdky malebný rybník/ směrem na ves Ptákov a pak úzkou, ale kvalitní asfaltkou k pozemku do nadmořské výšky 480m.
Vjezd na pozemek trochu komplikují ostré nájezdové úhly a terénní zlomy, ale pro obytné dodávky za běžného počasí určitě bez problémů, u větších obytek a souprav bych doporučil přítomnost pana majitele a obhlídku, který ze dvou možných vjezdů vyberete.
Zázemí je bezvadné dle popisu, krásný suchý WC, voda zahradní hadicí ze studny a elektřina vytažena na verandě chatky. Právě tato veranda byla úžasná / chrání před deštěm nebo sluncem- strom na pozemku není/.Kdybychom neměli nadupaný program na výlety /Hrad Točník a Žebrák 15 km/ tak bychom tam seděli celou dobu a kochali se výhledem do kraje.
Hospůdka je přímo v Ptákově, ale otevírají jen krátce, na protějším kopci Komárova je pak restauračka U Limonádového Jelimana a ta stojí za to. Do vínku dáváme Pozemku na kraji Brd pět hvězd a přání hodně spokojenosti na obou stranách Bezkempu.
Pozemek na ostrově v Brandýse n/L hned u Labe
28.9 - 30.9.2023 Ondřej říká:
Přijeli jsme na Národní svatováclavskou pouť což s sebou přineslo pěkné zážitky a menší problémy. Příjezd na pozemek již byl v uzavřené pěší zoně , což se vyřešilo diskuzí s policií / a jejich kontrolou karavanu/.Kod k vjezdu jsme dostali chvilku před příjezdem.Vjezdová brána je hodně široká ale uhel nájezdu ostrý a pro dlouhé soupravy může být obtížný. Později jsme zjistili že je možné se otočit na konci cesty a nájezd z opačné strany je už snadný.Pozemek je pěkně rovinatý a stromy poskytují stín.Hlavní část pozemku tvoří průsek pod vedením drátů elektrického proudu, kdo má delší kabel nebo elektřinu nepotřebuje nalezne moc pěkné paloučky po stranách průseku.Pozemek sousedí s výběhem pro koně, nějakým dětským hřištěm a chatou s dalším koněm a psy. Až na místě jsme se dozvěděli, že inzerovaná užitková voda není k dispozici a balenou jsme také nenašli. To bylo nepříjemné a pro vodu jsme museli do nejbližší restaurace.Bývalo by stačilo nechat napuštěný sud nebo uzavíratelnou kubíkovou nádrž s vodou.
Počasí bylo krásné a tak jsme střídali cyklovýlety, na které je z pozemku kousek, s návštěvami Václavské poutě. Ta byla moc pěkná, bohužel odpoledne a večer po všechny dny doléhal hluk z koncertů Letního kina a diskotéky.Pro naše večerní posezení jsme nalezli zajímavou romantickou hospůdku- říční lázne nová veslovka- jen kousek od zámku podél Labe. Posezení na terase s výhledem nebo uvnitř v retrokoutku a místní piva.
Pobyt se nám líbil a tak jsme si ho o den prodloužili.
Caravanové stání Nučničky
22.9 - 24.9.2023 Ondřej říká:
Přijeli jsme již opakovaně a líbí se nám tento stellplatz. Hospůdka u řeky /pokud je otevřená/ je prima a přívozem se můžete dostat na druhou stranu. Tentokrát jsme navštívili zámek Ploskovice.
Plácek za sklepama
10.9 - 11.9.2023 Ondřej říká:
Takový pěkný pozemek za sklepem -)
POzemek je obdélníkový, prostřed jsou dva sklípky. Stát je tedy možno i po stranách, kde je i pěkné sezení, ale nejlepší je to vepředu kde je pergola s letní kuchyňkou. V našem období zrovna dozrávalo víno i švestky, na burčák jsme ale jeli do Mikulova.
Stellplatz - Záchranka Břeclav
16.9 - 17.9.2023 Ondřej říká:
Je to takový pruh pozemku mezi koňským výběhem a hospodářstvím. Vjezd z cyklostezky co vede podél tratě. Na sloupcích u koní jsou elektrické zásuvky v dostatečném množství a vývod vody.Stavovali jsme se jen jednu noc, byly tu 3 posádky a měli jsme klid.Občerstvovací stánek už moc nefunguje, ale alespoň je klid.Suché WC je v zahradě toho hodpodářství, pan majitel nám nechal ráno pootevřenou bránu.
Plácek za sklepama
9.9 - 10.9.2023 Ondřej říká:
Výborné zázemí pro bezkemp s obytkou. Pergola se s venkovní kuchyňkou nemá chybu.Večerní posezení pod hvězdami v pergole bylo uzasné. Sem bych posílal na exkurzi zájemce o poskytování bezkemp ubytování.Pěkné výlety na kole do Rakouska a do Mikulova. Pohodu kazila jen kanonáda od plašícího děla v sousední vinici, bylo to chvílema jak na frontě u Bachmutu -). Sladkou odměnou byly švestky z místních stromu, tak dobré jsem snad ještě nejedl.
Pohoda u Písku v Jižních Čechách
25.8 - 27.8.2023 Ondřej říká:
Děkujeme pronajímateli za vyhovění naší žádosti o klid na pozemku.
Na pozemek je dobrý a snadný vjezd. Pozemek je svažitý, na vyrovnání budete potřebovat pravděpodobně klíny. Vybrali jsme si místo dole u zastávky autobusu kde to je trochu rovnější a je tu i kousíček stínu pod dubem ze zastávky. Suchý záchod, elektřina i voda dobře funguje.Tráva posekaná.
Místo je dobrým výchozím bodem na hezké výlety do okolí, Písek, Putim, Protivín a mnoho dalších. Místní pivovar má otevřeno pro veřejnost jen ve středu, ale dole u nádraží je dobrá restaurace. Jen v současné době pozor na objíždky, od Prahy uzavřeny 4 sjezdy/i nájezdy/ z D4 a od Písku je v obci také uzavírka.Jinak se nám pobyt i výlety líbily.
Zahrada v Lázních Kundratice
7.8 - 11.8.2023 Ondřej říká:
Pěkné místo na pěkném místě.Z tohoto místa budete mít všude kousek- a to i pěšky. Do Lázní Kundratice, na náměstí do Osečné, k pramenům Ploučnice na naučnou stezku nebo cyklostezku do Hamru na jezeře.
Zahrada k parkování je asi 25x30 m tak akorát pro jednu posádku.Obávali jsme se vjezdu po deštích, ale zbytečně. Zajeli jsme obytkou bez problémů. Parcela je mírně svažitá ale k rozumnému vyrovnání stačily běžné klíny. Na pozemku je několik dobrých vychytávek- zahradní sprcha na hadici a hygienická boudička, které nám plně postačovala.
Paní majitelka je bezvadná paní, spolupráce výborná i jsme se sešli v místní hospůdce u vietnamské sámošky na výborné a levné pivo. Výletů kolem a po horách tak na měsíc. Zůstali bychom i déle, kdyby to šlo.
Oplocená zahrada kousek od zámku Červená Lhota.
2.7 - 3.7.2023 Ondřej říká:
Ideální místo k výletu na zámek Červená Lhota. Majitel má pozemek vymazlený, tráva vzorně posekaná. Tak připravené ohniště se zásobou krásného dřeva jsme snad ještě neviděli.Většinou za připravené dřevo se považuje pár zkroucených větví v kopřivách, tady vše nachystané a skřínka poslední záchrany byla až dojemná. Úplný klid nečekejte, jste vlastně ve středu vesnice, občas zavrčí sekačka, projede traktor a vedle na písku vyvádějí děti- vesnice je to ale hodně odlehlá končí zde silnice takže nic hrozného. Od branky se pozemek trochu zvedá, pro naše větší auto jsme našli rovné místo nahoře a třešně zrovna zrály....
Na víkend ideál, pro delší pobyt by se asi řešilo kam s "tím" a voda.
Jo a paní ve vsi u sádek prodává domácí vajíčka i med -)
Pozemek u řeky Lužnice (Tábor-Sezimovo Ústí )
3.7 - 9.7.2023 Ondřej říká:
Pěkný rovný a prostorný pozemek na břehu Lužnice.Velmi jsme ocenili že majitelka místo pronajímá jako exklusivní reservaci a tak jsme měli i v tomto exponovaném prázdninovém čase klid.Příjezd směrem od jezu pro větší auta s trochou opatrnosti bez problémů. U jezu pěkné koupání, pár kroků kemp s možností večerního posezení, byla i trempská kapela. V rámci bezkempu velký nadstandard. Výletů po okolí plno-hrad Choustník, Kozí Hrádek,Tábor a Klokoty, Rozhledna Hýlačka, Malšice a pivovar Obora...
Borek - STPL
26.5 - 28.5.2023 Ondřej říká:
Znáte to. Jsou místa kam se těšíte a pak jste trochu zklamáni a jsou místa kde nic moc nečekáte a jste příjemně překvapeni. tady to bylo to druhé.
Příjezdová cesta je v pořádku a před vjezdem je vysypaná točna takže vjezd na pozemek je relativně snadný.Jako skoro všude jsou zde plusy:
-Ticho a klid / šum z dálnice je opravdu slabý/.Lidová cena.Pozemek je opravdu veliký, a to byla zprovozněna jen půlka.Elektřina i voda fungují dobře.Pozemek je jen mírně svažitý-klíny jsme nedávali.Elektrické zásuvky jsou 2.
-Co by chtělo doplnit: Na pozemku vůbec není stín/ ve vedrech může být problém- co vysadit pár stromků-u kozí farmy kousek je školka odrostlých stromů. Hodilo by se i dřevěné kryté posezení -lavička stůl stříška.Pro delší pobyty by se hodil i suchý záchod.
Na výletech jsme byli v Rokycanech- vojenské muzeum, v Dobřívi na vodním mlýnu, v kempu Veselý hamr u Volduch a na pivu v minipovaru u Stočesů. Západy slunce stojí za to. Srnky nebyly zato nad námi kroužila letadélka z místního aeroklubu.
Starý ovocný sad na statku "U Skoků"
19.5 - 22.5.2023 Ondřej říká:
Vždy, když se moc těšíme na daný výjezd, máme i trochu obavu, abychom nebyli zklamáni. Sem jsme se moc těšili a všechno vyšlo! Na Bezkempu je hodně míst, ale těch pro nás atraktivních je bohužel málo, tak na prsty rukou a možná max i nohou.Na zbytku něco chybí / většinou vybavení/ nebo něco přebývá / většinou více posádek na malém prostoru/. Tady je všechno, jak má-podle myšlenky Bezkempu-jak má být.
Pozemek obrovitý, travička posekaná, příjezd bezproblémový, zázemí postačující. Ale to hlavní: moc ochotní a milí hostitelé / škoda že nebylo více času pokecat/, neopakovatelná atmosféra u "obvodního lékaře" a krásné výlety na vodní hrad Švihov, do Nýrska a na vodní nádrž Nýrsko, na hrad Klenovou, na pískovny...no pokračování snad příště.Majitelům přejeme hodně štěstí a sadu u Skoků ať potěší ještě hodně /bez/ kempařů.
Ubytování u Mili
20.4 - 23.4.2023 Ondřej říká:
To co dělá toto místo jedinečným je výhled na celé kouzelné panorama Bechyně.
Pokud vyšlápnete i 225 schodů dostanete se i za chvilku na náměstí kde najdete jak zámek tak spoustu dalších pamětihodností.
Přijížděli jsme po větších deštích, tak se problémy s vjezdem na pozemek daly očekávat. Naštěstí byl pan majitel přítomen a s jeho pomocí a pomocí třech koleček štěrku se zadařilo.Asi by to chtělo nějakou zatravňovací dlaždici. Na místo musí zacouvat, pokud máte větší obytku a výlez na druhé straně. Na plácku před vjezdem také dost parkují o víkendu auta okolních domkářů tak je určitě dobré si příjezd pohlídat s majitelem.Sociální zázemí je bezvadné, hýčkali jsme se splachovacím WC , sprchou a teplou vodou, posezení a grilu je úžasné i večer.Hned okolo pozemku vede modrá turistická vedoucí až na Židovu strouhu. My jsme na kolech jeli směrem na Koloděje a na druhou stranu na Dobronický Hrad-moc pěkné. Na náměstí je Bamboo restaurace kde měli výtečnou kachnu v několika variantách i obalované krevety.Doporučujeme.
Klidná lokalita v blízkosti centra města Louny
8.4 - 10.4.2023 Ondřej říká:
Pan majitel byl velice vstřícný a ochotný od okamžiku reservace přes příjezd i během pobytu, je to také karavanista.
Přes bránu s číselnými kody vjedete do dvora, kde jsou nejprve dva domky, za další bránou pak několik garáží a plechových kojí. Místo k parkování je na konci dvora.
Místo má co nabídnout- především naprostým bezpečím a také lokalitou kdy jste vlastně v centru města a všude je blízko. Cyklostezka vede nad horní hranicí pozemku a pod ním je řeka ke které přes branku lze sestoupit- řeka zde má docela silný proud.
Zázemí je více než dostatečné a dobře vyřešené.Užili jsme si výlety k Lenešickým jezerům a na druhou stranu do Vršovic a dále podél Ohře, místy je ta stezka opravdu velmi pěkná.Také centrum Loun je zajímavé-jen obě doporučované restaurace již v podstatě nefungují- U jíšů je jen okolo poledne všední dny pro odběry jídel/přes celé svátky úplně zavřeno/ a XXL Pub funguje jen jako herna pro registrované.A tak jsme na jídlo skončili u Vietnamců, ale bylo dobré.
S pobytem jsme byli moc spokojeni i proto, že jsme byli sami.Myslím že ideální množství jsou tak 2 posádky pro pobyt na více než jednu noc.
- Sedlec / Kutná Hora
26.8 - 28.8.2022 Ondřej říká:
Karavanové stání Kutá Hora- Sedlec má co nabídnout. V první řadě je to dobrá lokalita, jen kousíček od Kostnice a kostela Nanebe vzetí p.Marie, do historického centra je to pak asi 1km. Výtečně je vyřešeno zázemí, každé stání má svoji elektrickou zásuvku a WC s umyvadlem a ručníkem bylo čistoučké a pěkné jak u 3 hvězdového hotelu. Hned vedle kostela je restaurace U lva kde dobře vaří mají Bernarda za 29 Kč. Na stání tedy není místa na rozdávání,ale s naší 7 m obytkou jsme s trochou snahy zaparkovali na č.1 pěkně ve stínu. Stání č.3, na kraji hřiště je spíše pro obytnou dodávku. Zázemí pro fotbalisty-pergola s posezením a dvě ohniště - je luxusní, ale láká také k posezené různé osůbky s vlastními lahváčemi a petkami. Vlastní provoz zázemí FK Viktoria Sedlec nijak nekoliduje, protože je využíván fotbalisty jen málo po domácích zápasech. Všichni členové klubu,které jsme viděli byli maximálně ochotní a zdvořilí-zdravili, to se vždy nevidí.Stejně tak komunikace s majitelem rychlá a bezvadná.Pátou hvězdičku přinesla sv. Barbora- nic naplat Kutná Hora je malebná. Na dovolenou asi moc ne, ale jako stání na víkend úplně v pohodě. Viktorce Sedlec tak přejme nejen hodně vstřelených golů, ale i dlouhé a úspěšné provozování tohoto místa. Super tip pro ostatní fotbalové kluby a hřiště!!!
Caravanové stání Nučničky
18.8 - 21.8.2022 Ondřej říká:
Místo je strategicky položené, hygienické zázemí postačující a večerní posezení v hospůdce s výhledem na Labe a krajinu je pohádka....musíte se ale smířit s tím, že nevíte jestli kolem Vás bude relativní klid nebo Matějská pouť. Tady příliš neplatí pravidla Bezkempu ale klasické přijedkdychceszaparkujkamchcesdelejvednevnocicochceš. Možná by šlo toto vyřešit vyčleněním pozemku u stěny pro Bezkempaře, vymezit zde parcely A,B,C,D ideálně , jako v zahraničních kempech, oddělené živým plotem. Člověk by pak mohl si zamluvit konkrétní parcelu nebo i dvě sousední - samozřejmě za jinou cenu.
Brdy na dosah, zahrada v podhůří
10.6 - 12.6.2022 Ondřej říká:
V naší kronice výjezdů, bude mít toto místo název " Oáza klidu s kouzelnou babičkou"./Babičku mi paní hostitelka promine".
Už jen samotný fakt, že majitel pěkného pozemku jej poskytne jako exkluzivní reservaci, na které nemůže zbohatnout, je nejen na 5 hvězd ale i klobouček a velký dík.
Příjezd na pozemek je v pohodě, i ta zatáčka jde vytočit a zdáli už na nás mávala usměvavá paní hostitelka. Srdečně přivítala, vše vysvětlila i výlety, vodu přinesla, chyběl snad jen chleba a sůl.
Pozemek je rovinatý,vzorně střižený pažit, slunný, stoleček jsme si postavili pod menší stromek / výtečnou třešeň/. K dispozici je kromě ohniště i luxusní gril a zbrusu nové parkové posezení. Elektrická přípojka výborná. Klid úžasný, výhled do zeleně- balzám na nervy.
Naproti přes cestu je medonosný pan soused, který přinesl a prodal výtečný med a podal přednášku o včelách.
Spálené poříčí / 2km dolů z kopce/ je pěkné městečko, kde je všechno potřebné, obchody, restaurace, zámek a doporučujeme rozhlednu Štastná věž kde měli nejlepší / a nejlevnější/ pivo- zavírají v 18.
V okolí vedou kopečkatou krajinou pěkné cyklostezky, vybrali jsme si okruh na zámek KOZEL, víc jsme za víkend nestihli a to byla jediná chyba zájezdu.
Pro delší-třeba týdenní pobyty, které bych si tu uměl představit, může být překážkou absence "sanitárního domečku" suché WC a studna, ona ta kazeta WC za 2 dny dojde každému a voda, pokud se sprchujete také. Kdo ale přijede neprohloupí!
Zahrada na konci malé vesnice
13.5 - 16.5.2022 Ondřej říká:
Zahrada nás přivítala vzorně střiženou trávou, nachystaným suchým dřevem a informačním letákem. Už jen za skutečnost, že /milý a velmi ochotný / majitel se tak vzorně stará o pozemek a nabízí jej jako exklusivní reservaci pro jednu posádku a to za cenu lidovou zaslouží klobouček a 5 srdíček.
Voda je opravdu výtečná i k přímému pití, elektrická přípojka pořádná dvě samostatné zástrčky.
Počasí nám přálo a užili jsme si zde pěkný relax, je tu klid. Z výletů se nám nejvíce líbil Horšovský Týn -náměstí, zámek a rozlehlý zámecký park s naučnou stezkou.
Tak k vylepšení nás napadá snad jen to nějaké suché WC, po dvou dnech přeci jenom vyvstane otázka "kam s tím" pokud používáme kazetu v obytňáku.
Zámek Pátek nad Ohří
22.4 - 24.4.2022 Ondřej říká:
Pobyt u zámku v Pátku jsme si užili.Všechno klaplo a tak jiné hodnocení než 5 srdíček nepřipadá v úvahu ani náhodou.
Pan správce je velmi ochotný od okamžiku reservace v průběhu pobytu i při organizování prohlídky.Po příjezdu nás uvedl na pozemek, který je dvorem přilehlého bývalého JZD a sousedí s plotem zámku.Místa, na dvoře zámku, která byla s výhledem na řeku jsou prý určena pouze pro stanaře.Voda, elektřina i záchod perfektně fungovala ze zázemí na zámku. Pokud jsme si stoleček otočili s výhledem na zámek užívali jsme si pěkné romantiky. Škoda že rudí kolonizátoři a denacifisté při svém kvapném ústupu do propadliště dějin s sebou nevzali všechen ten fujtajbl co při kolektivizaci tu zanechali. No ono ted peklo bude asi hodně přeplněné-) . Čas pobytu zde odměřují věžní hodiny zámku klinkotáním každou čtvrthodinu,ale po nějaké době si zvyknete.
Prohlídku zámku určitě doporučujeme, je to zajímavá stavba, která nezapře ruku Italského architekta. Vnitřek se pomalu ale citlivě rekonstruuje. Zámecký kostel a oltář- to je teda bomba.
Výletů po okolí je plno-rozhledna Stradonka, Peruc s Oldřichovým dubem a studánkou, zámek Libochovice.Všude je tu krásně.
Co tvrdilo muziku a zaslouží pochvalu je místní restaurace u Hely /hned u zámku/. Velký výběr pivních speciálů a dobré české kuchyně úplně příjemně překvapil obzvláště v době, kdy v podobné vesnici pokud vůbec hospůdka je tak s kyselým europivem a -lepším případě- se smažákem .
Pan správce má celou haldu plánů co a jak na zámku vylepšit a udělat.Přejeme mu at vybere ty správné a hodně sil / a peněz/ na jejich realizaci. Místo si to určitě zaslouží.
Samota Na Jitrech
19.8 - 22.8.2021 Ondřej říká:
Samota na Jitrech nedaleko hradu Příběnice, zvířátka na farmě - to přímo voní romantikou a tak tato nabídka nás zlákala na první dobrou.
Cesta z Malšic cca 2 km je "jednokolejná" - měli jsme štěstí že traktory a kombajny jsme potkali jen cestou na kolech, usedlost je vidět již z dálky.
Paní majitelka je velice ochotná snaživá a milá ihned nás uvítala. Plácek pro karavany , mezi obytným stavením a stodolou,může být pro 4 vozidla docela "natěsno", my jsme se tak usídlili na jetelovém poli za stodolou s ničím nerušeným výhledem. Došlo i na romantiku- večery s úplňkem i mlžné svítáni za jitra na Jitrech krmení koníků a oslíků.
Rybníček je úžasný vzdálený pěknou procházkou dolů jetelovým polem. Tam je romantika na druhou, až jsem-po hodně dlouhé době- zalitoval že nemám stan. Kdo chce ale na záchod musí dolů k rybníčku, stejně tak zase pro pitnou vodu nahoru ke statku.
Příběnice, Lužnice, Tábor i pivovar Obora, vše bylo na svém místě a spolu s dobrým počasím tvrdilo muziku.
A abych nezapoměl - ani nezpomínám kdy jsem jedl tak úžasně dobrý kozí sýr s bylinkami!
Kempování v krásném prostředí hájovny na samotě u lesa
16.7 - 18.7.2021 Ondřej říká:
Tak tady bylo hodnocení jednoduché- 5 srdíček, a to je vždycky nadáváme. Jsme docela nároční kempaři a lokace pečlivě vybíráme, ale ono těch míst, kde je všech 5 P /elektřina, WC,voda,pes a zajímavé místo/ pohromadě zas tak bohužel moc není.
Příjezd dobrý, navigace ukazuje sice trochu dále ale hned za zastávkou odbočuje cestička a hájenka je vidět.
Kempuje se na zahradě u obydlené hájenky, takže samotu nečekejte, ale zase jste v bezpečí a přiměřené soukromí je také.Auto vám ohlídá místní pejsek Poly.
Majitel je velmi ochotný a vstřícný, jak při vyřizování reservace tak při pobytu.
Zahradní chatka je velice luxusně a pěkně vybavená, s těmi v kempech se to rovnat nemůže, je mnohem lepší.Pěkné posezení na verandě a v motýlí louce.
Okolo pěkné výlety do Kladrub/klášter/ do Stříbra / náměstí, štoly, stezka na řopíky okolo Mže/ a kousek v Ostrově hospůdka s večerním pivkem.
Pobyt jsme si užili.
Louka Kostelec nad Labem
23.4 - 25.4.2021 Ondřej říká:
Příjezd na pozemek a značení v pohodě. Louka je velká a dobře udržovaná. V dolní části louky u vodní strouhy je sociální domeček, kde jsou 2 záchody/perfektně čisté/ dvě elektrické zásuvky / z jednoho kabelu/ a kohoutek s tekoucí vodou.Voda byla čistá viděli jsme mnohokrát horší. Používali jsme ji i na vaření a OK. V okolí domečku jsme nechytili satelitní signál/ vzrostlé husté stromy/ ale DVBT2 signál dobrý. Podél cvičáku přes chatovou osadu je 500 m cyklostezka podél Labe. příjemné místo
Pošumavské nádraží
10.7 - 13.7.2020 Ondřej říká:
Uvedená trasa do Lčovic byla uzavřena, a tak jsme se museli vydat značenou objíždkou přes Malenice a Zálezly. Byla to spíše cyklostezka a turistická červěná trasa, tak to místy bylo "o prsa". Toto nakonec byla jediná komplikace pobytu.
Pro nás kempaře-bezkempaře , který ocení elektřinu a záchod je toto místo ideální a kéž by se inspirovali i ostatní poskytovatelé bezkempových stání.
Kladně jsme ocenili vše v tomto pořadí:
-Motýlí louka s výhledem na lokálku a boží klid
-Pilinové WC, elektřina a voda /užitková/
-Hospůdka Pod Věncem s vynikajícím pivem a posezením u Volyňky /stihli jsme i disko/.
-Posezení u nádražíčka na peroně.Nádraží má i další historii, kterou jsme našli na netu a žije dál svým životem, k čemuž mu přejeme hodně dalších let.
-Pošumavská příroda s výlety po okolí
I pro nás letité kempaře byl toto zážitek, na který se nezapomíná a za který panu Strakovi děkujeme. Je dobře že to udělal jako exklusivní reservaci a doufáme že za rok budeme mít možnost se opět stavit.
Ondřej Strejček/Ixeo - C24
Hostinec "U Kocánků" - Kersko
29.5 - 31.5.2020 Ondřej říká:
Víkend jsme si pěkně užili.Místo je dobrý výchozí bod na cyklovýlety do Kerska a podél Labe. Stání je vlastně dvorek u zahrádky restaurace. pro pivo to máte 20 kroků, což má své výhody i nevýhody.Služby jako voda a WC a wifi byly dostupné jen když restaurace byla otevřená.
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.