Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Petr M.

Skóre Bezkempu: 421

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 2626.3 - 28.3. David říká:

Děkujeme za návštěvu. Hezký den přeje David.
22.1 - 24.1. Filip říká:

Již několikátou návštěvu příjemného hosta hodnotím skvěle a tuto zkušenost doporučuji i ostatním.
29.12 - 3.1. Michal říká:

Velká spokojenost, fajn lidi!
6.11 - 8.11. Marťa & Tom říká:

Ze srdce děkujeme za velmi milou návštěvu, která s sebou vždy přiveze nádhernou energii. Přejeme tento zážitek všem...
23.10 - 25.10. Petr říká:

Všem doporučuji . Výborná komunikace . Vše v naprostém pořádku .
12.10 - 13.10. David říká:

Výborná komunikace s panem Petrem. Určitě doporučuji.
10.10 - 11.10. Marťa & Tom říká:

Vše v nejlepším pořádku! Ze srdce děkujeme a přejeme všem! Milá návštěva za odměnu. :-)
27.9 - 28.9. Filip říká:

Elitní bezkempaři,které je radost mít za hosty. Všem ostatním mohu jen doporučit.
19.9 - 20.9. Petr říká:

Jak vždy úplně bez problémů . Příjemná rodina , kterou vždy rádi u nás uvidíme.
20.8 - 23.8. Filip říká:

Velice příjemný host,kterého mohu všem jen doporučit.
24.7 - 26.7. Petr říká:

Vše bylo v naprostém pořádku . Děkujeme za Vaši návštěvu
26.6 - 28.6. Petr říká:

Návštěva proběhla v naprostém pořádku. Mohu jen doporučit .
9.5 - 10.5. Iva říká:

Velmi milí a bezproblémoví bezkempaři, jejichž pobytu si vážím.
17.10 - 18.10. Martin
8.8 - 9.8. Honza
30.5 - 31.5. Roman
15.5 - 17.5. Iva
1.5 - 3.5. Slavek


Úplně sami v Českosaském Švýcarsku - večery u rybníka č. 2, s krásným výhledem do okolí.
1.5 - 3.5. Petr říká:
Byli jsme tady 3 dny, bylo to top místo, podobně jako ostatní pozemky p. Houdy. Můžeme jen vřele doporučit. A pro ostatní kempaře - čtěte, kde kempovat, kde ne a respektujte to, ať zůstane toto místo přístupné.
Klidné místo v srdci Moravského krasu s krásným výhledem
9.5 - 10.5. Petr říká:
Všechno bylo fajn, popis cesty, komunikace s majitelkou. Hezké místo, ohniště s výhledem. Děkujeme.
Odpočinek u louky v Horní Blatné
15.5 - 17.5. Petr říká:
Všechno bylo podle popisu. Komunikace s majitelkou příjemná, Horní Blatná krásné místo se spoustou zajímavých výletů, krásnými výhledy. Určitě budeme chtít přijet znovu. Díky!
U Vltavského plavebního kanálu v Zooparku Zelčín
30.5 - 31.5. Petr říká:
Super místo pro děti, kontaktní výběh, velmi ochotní vstřícní majitelé, jasné instrukce, rádi se vrátíme!
Louka na horizontu obce
12.6 - 14.6. Petr říká:
Krásné místo, klid, hezké výlety v okolí. Rádi přijedeme znovu. Jeli jsme 7M obytňákem po větším dešti a kopeček před loukou jsme vyjeli tak tak, pak už všechno dobrý.
Zaječí kout
24.7 - 26.7. Petr říká:
Byl jsem na tomto místě už podruhé. Komunikace s majitele super dobrá a místo patří k nejhezčím, co jsem s bezkempu navštívil. Pozemek je pro jednu partu, krásná příroda a klid připravené ohniště, nedaleko pramen, spousta procházek, super na kolo, hezká místa pro děti .. paráda. Určitě se sem chci podívat znovu.
Záskalská nádrž na úpatí Brd
8.8 - 9.8. Petr říká:
Byly jsme na pozemku s dalsimi 2 karavany. Super misto, hezke koupani. Mirne svazity pozemek nam nevadil. V okoli nekonecno cyklovyletu i pesich tras Brdskymi lesy. Hezke!
Krušnohorská louka
20.8 - 23.8. Petr říká:
Byl jsem na tady 3 dny. Instrukce a příjezd bez problému. Pan majitel mi ochotně ukázal, co kde najdu, nechal popis okolí i doporučení na výlety, ale taky třeba sekeru a dřevo na oheň. Místo samotné je famózní, klid, ticho, krásný výhled, okolo pastviny, lesy, nespočet příležitostí pro pěší výlety i kolo. Nedaleký Jáchymov má neskutečně zajímavou historii vzestupů a pádů ... tři dny byly málo. Najíst se dá u majitelů v restauraci nad pozemkem. Škoda, že nemůžu dát, víc jak 5 hvězdiček. Rád se zase vrátím.
Zaječí kout
19.9 - 20.9. Petr říká:
Byli jsme na pozemku Zeječí kout už potřetí a zase to byla pohoda. tentokrát jsme se seznámili osobně s rodinou majitele a jsou to opravdu super milá rodina! Moc nás těšilo. Účastnili jsme se akce "Ukliďme Česko". Pan pan majitel nám přichystal "brandované pytle". Nakonec jsme naplnily za odpoledne a dopoledne tři. Byl to zase krásný víkend, super výlet a ještě máme dobrý pocit, že jsme udělali něco hezkého. Paráda!
Výhled do přírody Jizerských hor
18.9 - 19.9. Petr říká:
Byli jsme na tomto místě jen jednu noc a byla to škoda, protože místo to je krásné. Paní majitelka na nás už čekala při příjezdu, byla moc milá. Byli jsme tu v rámci akce "Ukliďme Česko". Měli jsme jen podvečer a další necelé dopoledne a pozemek byl uklizený. Přesto jsme v okolí jeden pytel odpadků po lese nasbírali. Bylo fajn.
Malebné údolí Zlatého potoka v Orlických horách
10.10 - 11.10. Petr říká:
Krásné a zajímavé místo, chceme sem jet na víc dní. Hory, les, louky, potok, ohýnek, krásno všude .... tohle místo je ale extra speciální díky hostitelce - připravené dřevo, v truhle milé pozornosti pro každého z nás včetně psa ..., ale taky třeba sekyrka a u suchého dřeva podpalovač ... děkujeme, cítili jsme se opravdu vítaní, bylo nám fajn, moc rádi zase přijedeme.
Loučka s výhledem na Nové Město na Moravě
13.10 - 14.10. Petr říká:
Hezké místo na louce s ohništěm kousek od Prahy. Okolí, Ondřejov super.
Zámeček Skrytín - oáza klidu
17.10 - 18.10. Petr říká:
Musím říct, že to tady je vážně kouzelné místo, všechno jako v popisu nebo lepší. Na místě je voda, elektrika, ohniště a hlavně famózní výhledy, okolo se pasou ovečky ... budeme chtít přijet zase :-)
Louka ve Zvánovicích na samotě u lesa
12.10 - 13.10. Petr říká:
Pěkné místo nedaleko od Prahy. Ohniště, louky, bylo to fajn.
Zaječí kout
23.10 - 25.10. Petr říká:
Opět to tady bylo skvělé. Klid, nádherná příroda, procházky, kolo. Pozemek jako vždy perfektně čistý. Udělali jsme si ohýnek, opekli buřta a uvařili polívku v kotlíku, prostě pohoda. Budu se moc těšit zase někdy příště.
Malebné údolí Zlatého potoka v Orlických horách
6.11 - 8.11. Petr říká:
Byli jsme podruhé a opět to byl parádní víkend. Procházky, vysoká zvěř, ohýnek a dokonce proběhlo i koupání ve zlatém potoce, rádi zase přijedeme.
Brdy na dosah z rozlehlé louky s fantastickým výhledem
20.11 - 22.11. Petr říká:
Mírně svažitá louka u Brdského lesa byla přesně taková, jak je v popisu. Dobrá dostupnost i s obytkou, krásný výhled na západní oblohu. Komunikace s majitelem perfektní. Strávili jsme na louce dva dny, chodili na procházky do lesů a užívali si ohýnku. Oba věčery i rána jsme přímo z obytky koukali na pasoucí se laně. Stejně příjemná byla i návštěva paní na kladrubském běloušovi, která se u nás zastavila, aby si děti mohli pohladit koně. Rádi znovu přijedeme!
louka Harrachov
11.12 - 13.12. Petr říká:
Super místo v centru Harrachova kousek od vleků a můstků ... byl tam v noci překvapivě klid. Bezproblémová komunikace s majitele, nabídl nám, že můžeme zůstat v poslední den až do večera. Rádi se vrátíme.
Javorná na Šumavě - hory, lesy, příroda, romantika
29.12 - 3.1. Petr říká:
Byly jsme v Javorné s obytňákem skoro týden přes Silvestra. Nemohu než citovat Klostermanna - bylo to k uzoufání krásné ..., stejně jako nedaleké Záhoří a údolí říčky Křemelné o kterém Klostermann tohle napsal. Komunikace s majitelem perfektní, bylo nám opravdovým potěšením jeho i jeho paní poznat. Volali jsme podle instrukcí dopředu, domluvili se, kde na jeho pozemcích stát. S ostatními bezkempaři jsme se viděli jen na dálku, pozemky jsou dva a oba dost velké. Byl sníh, ale neměli jsme problém zajet ani vyjet ani s naším dvoukolovým kluzákem. Využili jsme možnosti jezdit na koních a samozřejmě jsme chodili krmit ovečky, králíky a morčtata ... byli jsme každý den na výletě, je tam i malý vlek pro děti na lyže, dost kopců na sáňkování a nekonečno možností na běžky nebo na pěšky. Nedaleko od pozemků je studna s pitnou vodou. Moc rádi se na toto místo vrátíme!!
Krušnohorská louka
22.1 - 24.1. Petr říká:
Byl jsem u Havlovky už několikrát, ale tentokrát poprvé v zimě. Pro bezkempaře má majitel na zimu připravené vyhrnuté úplně rovné parkoviště. Všechno proběhlo úplně bez problémů i přes velikou nadílku sněhu jsem zajel i vyjel bez řetězů i s naším obytňákem. Jako bonus byla servis z restaurace až do obytky. Jinak běžkařské tratě jsou hned na místě, kopce na sáňování nebo lyžování všude kolem a komu to nestačí, tak se dá jít i na Klínovec. Určitě zase dorazíme! Díky.
Louka ve Zvánovicích na samotě u lesa
26.3 - 28.3. Petr říká:
Byli jsme ve Zvánovicích už podruhé a bylo to fajn. Ondřejov je lesem kousek, Ladův kraj je prostě malebný. Samotný pozemek rovina, ohniště výhled na louky a lesy, pro nás super.