Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Louka v srdci Harrachova-!!!NOVĚ dostanete SLEVY harrachovcard.cz !!!
Přidat mezi oblíbené


350 Kč

350 Kč

30 Kč

30 Kč
Louka (400m2) ležící v centru Harrachova. V přímém dohledu a dosahu lanové dráhy, lyžařského a běžeckého areálu, mamutího můstku, dětského hřiště, obchodu s potravinami, v sousedství úžasné pekárny s možností snídaně a té nej kávy, restaurací, koupaliště, cyklotras, lekárny... Na pozemku je půjčovna kol, elektrokol, lyží, skialp, snowboardů...louka je sjizdná celoročně, za každého počasí
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 93% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 223 minut. Doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem.
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

5 - 9 nocí: 5%

10 a více nocí: 15%

vybavení
toaleta - V půjčovně kol a lyží je možné použít výlevku na WC z vašich karavanů a obytných vozů.
pitná voda - V sousedící půjčovně kol a lyží si lze připojit vlastní hadici nebo použít konev. U louky je potok a 300m pramen Svatého Jána s tou nejléčivější pitnou vodou v Krkonoších.
elektřina - Kabelem ze zásuvky na stěně půjčovny kol a lyží
piknikový stůl
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Vodu z WC je možné vylít v přilehlé půjčovně lyží a kol, která je součástí pozemku. Je zde na požádání možné i vyhodit směšný odpad, tříděný odpat je v dosahu pozemku.
Chemické WC - V přilehlé pujčovně kol a lyží je možné vylít i chemické WC.
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Louka leží přímo u cesty k lanové dráze Harrachov. Žádný problém s přístupem, v zimě se udržuje a pluhuje.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Na louku vědě vše do 6m šířky a 30m délky

aktivity
cyklistika

Přímo na pozemku leží půjčovna a servis kol, rádi poradíme kam se vydat do okolních hor.

lezení

30km od Harrachova jsou ferraty- VODNÍ BRÁNA Semily

zimní sporty

!!! PRO NAŠE HOSTY NABÍZÍME SLEVU 20% (online nákup) DO SKIAREÁLU HARRACHOV-harrachovcard.cz !!! (+ restaurace, půjčovny, muzea, bazény...)
Skiareál Harrachov je 100m od pozemku. Pozemek sousedí i s běžeckým areálem, který má i osvětlený okruh do 21h. Dětský areál "V Zákoutí" je vdálen 300m. Z Harrachova se dá vyrazit i na skialp a sněžnice. Vše je možné si vypůjčit v naší půjčovně

vodní sporty

Koupaliště "V Zákoutí" je vzdáleno 300m.

dětské aktivity

Přímo u pozemku je dětské hřiště, velké dětské hriště u lanové dráhy je 150m, potok u pozemku, 300m je vzdálené koupaliště a tenisové kurty, minigolf, bobová dráha a lezecké centrum. 400m je dětský koutek MAMUTEK

pěší turistika

Rádi poradíme kam se vydat jak směrem do Krkonoš tak do Jizerských hor a Polska.

pravidla

Slušné chování...to stačí
Do zprávy při rezervaci, uveďte prosím rovnou váš email (zašleme obratem odkaz na vyplnění Harrachovcard), vaše OP, adresu a datum narození ... Pro zapsání do knihy hostů.
Děkuji a přeji příjemný pobyt

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 13:59
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Super místo v centru Harrachova, kousíček od lanovky, chodili jsme ze sjezdovky na oběd do našeho vozu. Spoustu příjemných restaurací a hospůdek v okolí. Mumlavský vodopád asi 15 minut pěšky.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
Na hory
Pro rodiny
29.10 - 30.10.2022 martin říká:
Pekne misto u potucku v centru Harrachova. Plocha cista s peknou travou. Prijezd jednoduchy. Blizka pekarna a kavarna stoji urcite za navstevu.
26.8 - 28.8.2022 Michal říká:
Pěkné místo přímo v centru Harrachova, ideální jako základna pro výlety po okolí a přenocování na max. 1-2 noci
22.8 - 24.8.2022 Jana říká:
Naprostá spokojenost, pan Čermák byl úžasný, poradil nám kam jít, jak jet, půjčili jsme si od něj i koloběžky. Vše bylo naprosto úžasné. Ač jsme neměli předem domluvenou elektřinu, tak i přes to nám dovolil se napojit. Voda byla neomezeně a výlevka také. Za nás naprostá spokojenost a určitě se ještě vrátíme. Tento pozemek 100% doporučujeme.
14.8 - 15.8.2022 David říká:
Jedná se o velmi rušné místo. Rezervace byla provedena den před nastupem. Bohužel následující den jsem musel rezervaci zrušit. S majitelem jsem situaci konzultoval a proti zrušení rezervace nebyl. Nicméně storno poplatek 100% by mi ani tolik nevadil (částečně to chápu, i když nikdo novy hlášen nebyl), ale vzít si peníze za spotřebovanou energii je už trochu moc. Podle vyjádření bezkempu záleží na postoji majitele. Ten zas tvrdí, že nemůže měnit podmínky bezkempu. Než si zde provedete rezervaci, pořádně si to rozmyslete a na zdárné vyřešení sporu nečekejte. Tady je zákazník na posledním místě. Nedoporučuji.
Reakce majitele: Dobrý den.
Jedná se o místo, které jste si předem prohlédl na aplikaci, viděl fotky, mapu umístění, popis...tak úplně nerozumím že jste rozčarován z hluku a umístění louky, která prostě je v centru města Harrachov a na nic jiného si nehraje. Možná i proto jste si ji vybral, protože jste přijel na závod horských kol který se tu ten víkend konal a měl jste to ke startu pouze 200m. Přijel jste už ve 12h, nikomu dřívější příjezd nevadil a byl jste zde do podvečera. Je mi líto že jste nezůstal do druhého dne a ze soukromých důvodu jste se rozhodl ještě stejný den opustit místo. Ano volal jste mi a já vám jen potvrdil že platí storno pravidla která jsou na BezKempu u naší louky nastavena a která jste předem přeci znal. Nevím jestli můžete dorazit třeba do pokoje na hotel, po pár hodinách si to rozmyslet a chtít vrátit částku. Měli jsme spolu pouze tento jeden telefonní hovor, jestli chcete vrátit částku za elektřinu, což se dá malinko asi i pochopit, tak mi pošlete čislo účtu a já tak učiním. Aplikaci BezKempu strašně fandím, jsem zde už X let, opravdu to není z důvodu peněz na prvním místě, ale opravdu nebudu měnit pravidla podle každého zákazníka extra...to je potom slovo PRAVIDLA trochu bezcenné. Děkuji Čermák
18.8 - 19.8.2022 Lukas říká:
Pozemek v centru, což je na jednu stranu plus, ale i nevýhoda - u poměrně rušné silnice. Na druhou stranu kousek do různých restauraci a obchodů. Není možnost sprchy, kvůli tomu jen 3 srdíčka, jinak vlastně v pohodě...
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem