Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Lukáš K.

Skóre Bezkempu: 72

Mlada rodina, 11 let syn a mala Border colie. Radi navstevujeme nova mista po cechach, milujeme prirodu a cestovani po okolnich hradech.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 4
Počet půjčených vozů: 02.9 - 4.9.2022 Denisa říká:

Velmi milí hosté! Parádní komunikace, pozemek zůstal naprosto čistý. Budeme se těšit na další návštěvu a vřele doporučujeme všem ostatním bezkempařům. 🏕️🔆
4.7 - 6.7.2022 Ondřej říká:

Vzorní a milí hosté! Vždy znovu vítáni u Čecha v Čechách! :)


V soukromí nedaleko ZOO Dvůr Králové!
2.9 - 4.9.2022 Lukáš říká:
Naprosto perfektní ! Je vidět, že se mladí majitelé o pozemek starají s velkou láskou a péčí. Vše perfektně připravené od dřeva, přes gril, samoobslužný kbelík, až po takové drobnosti jako třeba zápalky a podpalovač. Okolí je nádherné a noční obloha je jak v planetáriu. Na pozemku bylo naprosté soukromí a klid. Velmi doporučujeme, majitelům děkujeme za péči a moc rádi se vrátíme. Za nás a naši malou borderku zatím asi nejlepší Bezkemp. :)
Zahrada s výhledem na Bezděz
16.8 - 21.8.2022 Lukáš říká:
Krásná a klidná zahrada na okraji malé vesnice. Pozemek je udržovaný, paní majitelka vše perfektně připravila. Oceňujeme připravené dřevo a čistou toaletu. Pozemek sousedí se silnici, která je ale využívaná minimálně, tak nás nikdo nerušil. V okolí spousta možností na výlety. Kvůli přicházejícím dešťům jsme pozemek opustili o 2 dny dříve, ale i tak jsme si nádherně odpočinuli. Určitě doporučujeme.
Tiny House u Sýkorek
29.7 - 31.7.2022 Lukáš říká:
Krásný pozemek, bohužel jsme nakonec nemohli přijet. Nicméně domluva s majitelem perfektní a rádi na tento krásný pozemek přijedeme příště.
Čechův Mlýn - kraj Oty Pavla
4.7 - 6.7.2022 Lukáš říká:
Krásný, velký a udržovaný pozemek. Majitel nás na po příjezdu přivítal a vše důležité vysvětlil. V blízkosti si můžete ve stánku koupit občerstvení , nebo se osvěžit v řece. Za nás velká spokojenost a rádi se vrátíme.