V lese mezi rybníky
 100 % (40 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


290 Kč

290 Kč

190 Kč

15 Kč

0 Kč
Plac se nachází cca 1km za vesnicí pod kopcem Zvičina nedaleko Lázní pod Zvičinou. Je zde krásný klid a soukromí. Krásné tu jsou západy slunce za zpěvu ptáků. Pozemek je cca 10-15min krásnou procházkou od vlakového nádraží Bílá Třemešná. V případě potřeby není problém dodat pitnou vodu. Pozemek se snažíme udržovat, připravíme i nějaké to dřevo( VEZMĚTE SI PILKU A SEKERU!) a budeme vymýšlet další inovace k zútulnění. Chceme, aby si tento pozemek užil i ten, kdo nemá možnost něco takového vlastnit.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 97% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 122 minut. Doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod
pitná voda - Na místě pitná voda není,ale není problém dodat od nás z domu,jsme nedaleko.
piknikový stůl
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Pozemkem protéká potok a máme zde vlastní tůňku, 50m od pozemku je rybník jinak je to u nás na divoko bez domácího komfortu, za to je tu neskutečný klid
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Za deštivého počasí kousek cesty může po trávě klouzat. Jsme případně schopni pomoci vozem 4x4. Žádný kopec zde není, cesta je široká, nemusíte se obávat, že cokoli odřete. Nově jsme udělali nejhorší část cesty štěrkovou, s příjezdem by problém být neměl. Přinejhorším rádi pomůžeme

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

4m

aktivity
cyklistika

Po okolí je spousta cyklostezek

rybaření

2km od pozemku protéká Labe a je přehrada Les Království

lezení

Cca 35km je Adršpach a Teplické skály

zimní sporty

1km od pozemku je sjezdovka Severka, která je super pro děti a za ceny před 30lety :)

vodní sporty

Koupaliště cca 4km, v případě volného našeho ubytovacího zařízení cca 2km od pozemku umožníme po dohodě vstup do bazénu,sauny či vířivky

dětské aktivity

Asi 1km od pozemku jsou v lese vybudované obcí přírodní atrakce pro děti

pěší turistika

Krásné okolí a spousta bodů zájmu

sauna/wellness

V našem nedalekém ubytování poskytujeme finskou saunu, vyhřívaný bazén se slanou vodou a vířivku. V případě volna je možné po domluvě za příplatek využít.

pravidla

Co si kdo přiveze, ať si také odveze. Budeme rádi, když na pozemku nebude nepořádek a odpadky. Dřeva na oheň je na pozemku dostatek, je vhodné mít sekeru nebo pilku. Nějaké dřevo pro vás připravíme i my. Pozemek je z části v lese, kde je celý prostor zasypán štěpkou a štěrkem, druhá část je louka, kterou vám pravidelně sečeme. Máme zde tůňku v potoce,kde teče čistá voda z lesního pramene. Obchod je cca 1km, restaurace procházkou 1,5km. Vašim kreativním nápadům na pozemku se nebráníme, právě naopak. Chcete tam něco vybudovat? Houpačku,lavičku,přístřešek? Máte naše svolení. Prosíme neničit a ponechat na místě námi poskytnuté vybavení, které je k dispozici všem, kdo nás navštíví. Moc děkujeme a užijte si pobyt.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

3.6 - 4.6.2023 Petra říká:
Hezké klidné místečko, prosluněná louka i stín lesa, potůček, ohniště, stůl s lavičkami, kadibudka. Čisto, posekáno, štěpka na zemi je bezva nápad. Dostali jsme předem přesné instrukce, kudy se na místo dostat, takže žádné bloudění, příjezdová cesta v pohodě. Pan majitel je velký sympaťák, rady ohledně parkování u přehrady jsme hned následující den také využili. (Jen my jsme v době jeho návštěvy asi nebyli úplně družní, ale byli jsme zrovna hrozně hladoví a nemohli jsme se už dočkat špekáčků:-) )Jinak jsme se s nikým nepotkali a to je úplně nejvíc nejlepší, že je tu možná jen jedna rezervace. Takže spousta místa jen pro nás, na stan, auto, hraní dětí, stavění různých variant přístřešků z tarpu, který jsme zatím neměli kde vyzkoušet, a opravdu parádní klid. Pěkné to bylo, můžu jedině doporučit.
21.5 - 22.5.2023 Miroslav říká:
Místo naprosto super,bohužel rozkopaná Dolní Brusnice,tak příjezd na pováženou,ale za to majitel nemůže.Za 3 hodiny se psem, výlet na Zvičinu a zpět,a to jsme skoro důchodci,absolutní klid a pěkné prostředí s ohništěm,majitel se na Nás přijel podívat,příjemný člověk
26.5 - 28.5.2023 Katarína říká:
Pobyt jsme si moc užili, je to opravdu skvělé místo pro kempovani, vůbec nic nam zde nechybělo. Velkou výhodou je přístupnost běžným osobním autem, úžitková voda na pozemku, plocha pro kempování je pokryta dřívky, takže žádné bláto ani za špatného počasí. Přichystano dřevo, posečena tráva, pozemek hezky udržován. Milý a vstřícný majitel ochotně poradil s příjezdem. Jednoznačne jedno z nejlepších bezkemp míst, jaké jsme doposud navštívili. Rádi místo opět navštívíme :)
19.5 - 20.5.2023 Miroslav říká:
Skvělé místečko, krásné výhledy do okolí.
20.5 - 21.5.2023 Josef říká:
Jedno z nejlepších míst v rámci Bezkempu - nemám moc co dodat
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem