Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

V lese mezi rybníky
 100 % (26 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


230 Kč

230 Kč

160 Kč

0 Kč

0 Kč
Plac se nachází cca 1km za vesnicí pod kopcem Zvičina nedaleko Lázní pod Zvičinou. Je zde naprostý klid, ticho a soukromí. Krásné tu jsou západy slunce za zpěvu ptáků. Zde vás nebude absolutně nic a nikdo rušit. Pozemek je cca 10-15min krásnou procházkou od vlakového nádraží Bílá Třemešná. V případě potřeby není problém dodat pitnou vodu. Pozemek se snažíme udržovat, připravíme i nějaké to dřevo a budeme vymýšlet další inovace k zůtulnění. Chceme, aby si tento pozemek užil i ten, kdo nemá možnost něco takového vlastnit.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 10 minut.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod
pitná voda - Na místě pitná voda není,ale není problém dodat od nás z domu,jsme nedaleko.
piknikový stůl
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Pozemkem protéká potok a máme zde vlastní tůňku, 50m od pozemku je rybník jinak je to u nás na divoko bez domácího komfortu, za to je tu neskutečný klid
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Za deštivého počasí se posledních 100m cesty může po trávě mírně klouzat. Jsme případně schopni pomoci vozem 4x4. Žádný kopec zde není, cesta je široká, nemusíte se obávat, že cokoli odřete.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

4m

aktivity
cyklistika

Po okolí je spousta cyklostezek

rybaření

2km od pozemku protéká Labe a je přehrada Les Království

lezení

Cca 35km je Adršpach a Teplické skály

zimní sporty

1km od pozemku je sjezdovka Severka, která je super pro děti a za ceny před 30lety :)

vodní sporty

Koupaliště cca 4km, v případě volného našeho ubytovacího zařízení cca 2km od pozemku umožníme po dohodě vstup do bazénu,sauny či vířivky

dětské aktivity

Asi 1km od pozemku jsou v lese vybudované obcí přírodní atrakce pro děti

pěší turistika

Krásné okolí a spousta bodů zájmu

sauna/wellness

V našem nedalekém ubytování poskytujeme finskou saunu, vyhřívaný bazén se slanou vodou a vířivku. V případě volna je možné po domluvě za příplatek využít.

pravidla

Co si kdo přiveze, ať si také odveze. Budeme rádi, když na pozemku nebude nepořádek a odpadky. Dřeva na oheň je na pozemku dostatek, je vhodné mít sekeru nebo pilku. Nějaké dřevo pro vás připravíme i my. Pozemek je z části v lese, kde je celý prostor zasypán štěpkou a štěrkem, druhá část je louka, kterou vám pravidelně sečeme. Máme zde tůňku v potoce,kde teče čistá voda z lesního pramene. Obchod je cca 1km, restaurace procházkou 1,5km. Vašim kreativním nápadům na pozemku se nebráníme, právě naopak. Chcete tam něco vybudovat? Houpačku,lavičku,přístřešek? Máte naše svolení. Prosíme neničit a ponechat na místě námi poskytnuté vybavení, které je k dispozici všem, kdo nás navštíví. Moc děkujeme a užijte si pobyt.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
26.10 - 30.10.2022 Martina říká:
Krásné místo mezi loukami. Vše upravené pro pohodlné táboření. Byli jsme s dětmi a psy, ve stanu. Za lesíkem je zemědělské družstvo, které je slyšet, ale nic dramatického. Potůček s tůňkou byli lákadlo pro děti a věřím, že v létě by si vody moc užily. V okolí je pěkný výlet na Zvičinu, kousíček zoo Dvůr Králové. A je tu moc krásný barevný podzim - byli jsme na podzimní prázdniny na konci října. Vřele doporučuji.
15.10 - 16.10.2022 Matěj říká:
Oáza klidu. Klidné místo na okraji lesa, skvělý výchozí bod pro pěší i cyklovýlety. Jsme nadšeni a na jaře sem vyrazíme zas a už teď se těšíme. K dispozici je dřevo na oheň. S milým panem majitelem jsme byli stále v kontaktu a ladili detaily. Byl velmi nápomocný a připravený kdykoliv s námi cokoliv řešit. Děkujeme!
23.9 - 25.9.2022 David říká:
Opravdu pěkné místo. Ten polostín menšími stromy, posezení, ohniště, štěpka na zemi a symbolické ohraničení kládami působí útulně. V létě ještě spolu s tůňkou to bude asi super.
Co byl trochu problém, byl příjezd po deštivém období - cesta hned za statkem vlevo klouže jako nemydlená, naštěstí pán poradil druhou cestu okolo lesíku a všechno bylo fajn. Přítomnost zemědělského statku za stromy je trochu znát, občas zavane ze stájí ale není to nepříjemné.
10.9 - 16.9.2022 Renata říká:
Úžasné místo a prostředí strávit chvíli mimo civilizaci.
Měli jsme pozemek jen pro sebe, což nám velice vyhovovalo kvůli psům.
Majitelé jsou velmi přátelské a nápomocne.
Dostali jsme nabídku využít saunu a whirlpool, majitelé nám vyšli vstříc i se psi, takže jsme si mohli užít welness večer. 100% doporučuji. Úžasné místo na útěk od všedního dne a reality ( aspoň na pár dní)
26.8 - 27.8.2022 Karin říká:
Naše první využití služby bezKempu a první vyzkoušené místo. Musím říct, že jsme vybrali dobře a čas strávený zde jsme si užili. Pozemek je krásný, vybavený a s výhledem na louky a les. Líbí se mi relativní odlehlost místa, nikoho jsme nepotkali ani neviděli. Slyšeli jsme jen bučet krávy z nedalekého zemědělského družstva, což vůbec nevadilo. Spíše naopak. Velké plus je, že je na pozemku možná pouze jedna rezervace, navíc za skvělou cenu. Cestujeme s dětmi, takže je tato forma kempování pro nás ideální, nikoho nerušíme a nikdo neruší nás. Pro děti je zde velkým lákadlem potok, takže ty naše se celou dobu máchaly v potoce:-). Měli jsme trochu smůlu na počasí, v podvečer začalo pršet a bouřit a v noci jsme si užili snad největší bouřky za celé prázdniny:-). Naštěstí máme statečné děti a nejhorší cca hodinu, kdy foukal i celkem silný vítr, jsme přečkali v autě.
Jediné, co nás asi trochu překvapilo, bylo množství slimáků, kterým ani nevadí štěpka na zemi a lezli v noci až do spacáků. Pár černých pasažérů se s námi svezlo až domů...Jejich smůla, protože na louce a v lesíku jim bylo určitě lépe:-). Děkuji majiteli za to, že se podělil o tak pěkné místo a věřím, že se sem zase vrátíme.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem