Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Martin P.

Skóre Bezkempu: 635

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 41
Počet půjčených vozů: 05.8 - 7.8.2022 Hana říká:

Příjemní hosté, vše v pořádku, děkuji za návštěvu.
12.8 - 14.8.2022 Jitka říká:

Příjemný a sympatický pár, který u nás strávil víkend. Velmi ohleduplní. Vše proběhlo v naprostém klidu a pořádku. Vřele doporučujeme.
29.7 - 30.7.2022 Jana říká:

Vše v naprostém pořádku. Děkujeme
1.7 - 3.7.2022 Šárka a Robert říká:

Vše v naprostem pořádku. Doporučujeme.
3.7 - 4.7.2022 Šárka a Robert říká:

Vše v naprostém pořádku. Můžeme jen doporučit.
27.6 - 28.6.2022 Filip říká:

Velmi rádi doporučujeme.
25.6 - 27.6.2022 Filip říká:

Velmi rádi doporučujeme.
27.5 - 29.5.2022 Stanislav říká:

Dobra domluva , bez problémoví hoste . Doporučuji .
27.10 - 31.10.2021 Lucie říká:

Bezproblémové a velice sympatické jednání, děkujeme
24.9 - 26.9.2021 Tomáš říká:

Vše v pořádku.
29.9 - 30.9.2021 Kačka říká:

...v pohodě lidičky...žádný problém...
26.9 - 27.9.2021 Tomáš říká:

Vše v pořádku.
13.8 - 15.8.2021 Miroslav říká:

Bohužel jsme se osobně nepotkali, byli jsme také s karavanem na cestách. Na pozemku vše v pořádku, doporučujeme.
21.5 - 23.5.2021 Ctibor říká:

Příjemní hosté, vše bez problémů. Doporučuji všem majitelům pozemků. Roverské skály
7.5 - 9.5.2021 Vladimír říká:

S hosty nebyl žádný problém. Na pozemku bylo uklizeno, doporučuji.
23.4 - 25.4.2021 Miroslav říká:

Příjemné setkání s milými lidmi, vše bylo naprosto v pohodě a věříme, že si pobyt u nás užili ku své spokojenosti. rádi je znovu uvítáme.
16.10 - 18.10.2020 Jaroslav říká:

Vše naprosto v pořádku.
31.7 - 1.8.2020 Michal říká:

Velmi příjemní a pohodoví lidé, velice doporučuji.
3.7 - 6.7.2020 David říká:

Vše bez problémů.
15.5 - 17.5.2020 Monika říká:

Velice milý a usměvavý hosté. Vše bylo v naprostém pořádku a bez problému. Děkujeme za návštěvu.
24.10 - 25.10.2019 Jana říká:

Velice milí a bezproblémoví hosté.
20.9 - 22.9.2018 Sandra říká:

Vše perfektní - od komunikace po úklid.
20.7 - 22.7.2018 Ctibor říká:

Vřele doporučuji
31.10 - 1.11.2021 Lucie
31.7 - 1.8.2021 Jan
10.7 - 11.7.2021 Slávek
7.5 - 10.5.2020 Tomáš


Zahrada u Prahy 9
14.10 - 16.10.2022 Martin říká:
Hezké klidné místo na oploceném pozemku na okraji obce. Pan majitel je vstřícný sympaťák, perfektní komunikace, pobyt v naprosté pohodě. Zázemí dle popisu skvělé - výlevka WC, voda, elektro. Pozemek mírně svažitý, udržovaný a dostatečně pevný, vjezdová brána široká - příjezd bez problému. Praha jen kousek, do Letňan jezdí přímá autobusová linka. V okolí pěší i cyklo trasy. Pěkný je výlet přes Zlatý kopec, zámek Ctěnice, golfové hřiště a lesopark do Letňan nebo Kbel s návštěvou třeba Leteckého muzea nebo Staré Aerovky. Severním směrem pak např. do Kostelce nad Labem, po cestě je vinný sklípek :-). Děkujeme za pobyt a odpočinek a těšíme se zase někdy na shledanou.
Kempování v okolí viničního domu
2.9 - 4.9.2022 Martin říká:
Zajímavé hezké místo u původní a tento rok nově osázené vinice. Pan hostitel příjemný a vstřícný, vše v pohodě. Příjezdová cesta částečně po panelce a dále k pozemku po zpevněné cestě je vzhledem k úhlu nájezdu a větvičkám spíš pro vany a vestavby. Louka pro stání mírně svažitá a celkem pevná. V místě dle popisu přípojka elektro, voda, kadibudka a ohniště. Umyvárnu se sprchou jsme nevyužili. Nedaleká silnice a železnice je sice tak nějak slyšet, ale nic zoufalého. V okolí mnoho turistických cílů pěšky i na kole. Hezký je výlet přes Mělník k vinicím u Turbovic nebo třeba opačným směrem podél Labe do Liběchova. Ochutnali jsme místní med a lokální vína i burčák - vše moc dobré. Děkujeme za pobyt a odpočinek a těšíme se zase někdy na shledanou.
Polosamota Lesní dvůr
12.8 - 14.8.2022 Martin říká:
Báječné klidné místo na krásném a pečlivě udržovaném pozemku s výhledem na pastviny a lesy. Příjemní a vstřícní majitelé. Příjezdová cesta bez problému, louka pro stání rovná a pevná. Vybavení dle popisu perfektní. V okolí mnoho turistických cílů pěšky i na kole. Hezký je třeba pěší výlet podél rybníků Babínek k Bučickému mlýnu s restaurací, přes bývalé tvrziště Varobyle k Holskému a Třeboňskému rybníku s krásnou naučnou stezkou, dále do Rožďalovic, kde je vyhlášená cukrárna a přes les zpět do Hasiny. Vřele doporučujeme, děkujeme za odpočinek na tomto krásném místě a těšíme se zase někdy na shledanou.
Krásný výhled na České Středohoří
5.8 - 7.8.2022 Martin říká:
Velmi hezké klidné místo na udržované oplocené loučce s krásným výhledem na malebnou krajinu Českého středohoří. Paní majitelka milá a vstřícná, vše v pohodě. Příjezdová cesta po asfaltu, příjezd ze západu i s velkým autem bez problému. Louka pro stání pevná, ale svažitá, s nájezdy O.K. Přípojka elektro v místě, kohoutek s vodou je u domečku. V okolí mnoho turistických cílů pěšky i na kole, pěší i cyklostezka Varhany (bývalá železniční trať) je jen kousek. Hezký je třeba pěší výlet na vyhlídkové místo Rozsocha do Kamenického Šenova, kde je mimo sklářského muzea v provozu i nádraží muzejní železnice Šenovka na trase do České kamenice, dále na Zámecký vrch s vyhlídkovou věží s kruhovým rozhledem nejen na krajinu Českého středohoří a Českého Švýcarska, ale i Lužických hor a Kokořínska, dolů do České Kamenice - městečko s památkovou zónou, autobusem do Práchně na Panskou skálu (Varhany) a po cyklostezce zpět. Vřele doporučujeme, děkujeme za odpočinek s krásným výhledem a těšíme se zase někdy na shledanou.
Zelený ostrOff
29.7 - 30.7.2022 Martin říká:
Opravdu nádherné a klidné místo na samotě "zeleného ostrova" poblíž městečka Jiříkov a v krásné přírodě Šluknovského výběžku. Výhled na okolní krajinu, v místě turistické i cyklo trasy, hraniční přechod do Německa jen kousek. Večer nás přišly navštívit srnky. Velmi vstřícní a milí majitelé, kterým držíme palce v jejich velkých plánech v dalším zvelebování tohoto originálního místa. Příjezdová cesta je zpevněná, prořezaná, příjezd i s velkým autem bez problému. Louka pro stání prakticky v rovině a pevná. Na pozemku perfektní vybavení - přípojky vody a elektro u stanovišť, dvě nové Toitoiky, ohniště, piknik. stoly apod. Možné je i posezení ve vybaveném přístřešku, ve kterém se buduje soc. zařízení a také vyhlídka. Na pozemku jsou krásné tůňky s terasami a posezením i prostor s kamenným svatebním kruhem a bránou. Vřele doporučujeme, děkujeme za krásný odpočinek a těšíme se zase někdy na shledanou.
Sady Mníšek
7.7 - 10.7.2022 Martin říká:
Krásné klidné místo v ovocném sadu na vršku, na hranici vesničky a prakticky na samotě. Majitelé vstřícní a milí, vše v pohodě. Kadibudka, přípojka vody a elektro v místě. Příjezdová cesta bez problému. V okolí mnoho turistických cílů Třeboňska na kole i pěšky. Za návštěvu určitě stojí Třeboň a její kulturní památky, Stráž na Nežárkou, Jindřichův Hradec, rybníky u Staňkova a mnoho dalších míst v krajině plné rybníků a krásné jihočeské přírody. Pro technické nadšence se v nedalekých Libořezech nachází sbírka ponuré sovětské letecké techniky.
Pobyt vřele doporučujeme, děkujeme a zase někdy na shledanou.
Louka u MLÝNSKÉHO KOLA,penzion.
4.7 - 5.7.2022 Martin říká:
Pěkné klidné místo na loučce u penzionu v krásné přírodě jižních Čech. Pan majitel příjemný a ochotný, komunikace bez problému. Elektro, ohniště, soc. zázemí a servis v restauraci perfektní. Večer u hospůdky zahrál i dudák, poblíž je Bavorov, Vodňany i Tálinský rybník. Za návštěvu stojí město Písek, obec Putim - u kamenného mostu stojí socha dobrého vojáka, Sudoměř - mezi rybníky památník oné slavné bitvy, Protivín s pivovarem, za pivovarem krokodýli a mnoho dalších míst v krajině plné rybníků a krásné jihočeské lidové architektury. Vřele doporučujeme, děkujeme za krásný pobyt a zase někdy na shledanou.
Kempování na Čertově mlýně
3.7 - 4.7.2022 Martin říká:
Na tomto báječném místě jsme nakonec zůstali o den déle. Ještě jednou děkujeme a zase někdy na shledanou.
Kempování na Čertově mlýně
1.7 - 3.7.2022 Martin říká:
Báječné klidné místo mezi rybníčky a uprostřed krásné přírody. Pěkné koupání - třeba s plameňákem, večer ohníček, v noci světlušky. Velmi vstřícní a milí majitelé. V okolí mnoho turistických cílů pěšky i na kole. Doporučit můžeme Borecké tůně, přírodní památku Valcha, rozhlednu Březinka a za návštěvu stojí i krásné retro rekreačního střediska Sycherák. Vřele doporučujeme, děkujeme za krásný pobyt a zase někdy na shledanou.
Krušnohorská louka
25.6 - 27.6.2022 Martin říká:
Balzám na duši, nádherné místo. Klid, samota, hory, krásná příroda, co víc si přát. Skvělý servis, vše dle popisu. Prodloužili jsme si pobyt o jeden den. Děkujeme za super 3 dny dovolené.
Louka pod hradem Trosky - Český Ráj
27.5 - 29.5.2022 Martin říká:
Hezké klidné místo na udržované loučce na kraji obce a přesto v soukromí. Výhled na Trosky, místní hostinec jen kousek od pozemku. Pan majitel příjemný a ochotný, dohoda po telefonu, vše bez problému. Pozemek je z větší části svažitý, ale s nájezdy bez problému. V horní části
pozemku poblíž el. sloupku a vody je terén po úpravách ještě poměrně měkký, raději nevjíždět. Jinak vše dle popisu skvělé - čisté suché WC, elektro, obecní voda, ohniště, jezírko s rybičkami, skluzavka i houpačka pro děti. V okolí mnoho turistických cílů Českého ráje. Výlet na Trosky je skoro povinností. Krásný je i výlet přes rybníky Doly, Nebákov, Podsemín, k hradišti Semín a dále k Věžickému rybníku, rybníku Vidlák a třeba přes Tachov zpět. Vřele doporučujeme, děkujeme za pobyt a zase někdy na shledanou.
Pozemek pro parkování a stanování
31.10 - 1.11.2021 Martin říká:
Opravdu pěkné místo. Prodloužili jsme si pobyt o jeden den. Ostatní viz naše předchozí hodnocení.
Pozemek pro parkování a stanování
27.10 - 31.10.2021 Martin říká:
Velmi hezké klidné místo na udržované loučce prakticky v centru obce a přesto v soukromí pod místním hostincem. Příjemní a vstřícní provozovatelé s výtečnou domácí kuchyní. Pobyt naprosto v klidu a pohodě. Pozemek v rovině, částečně ohraničený tujemi a přilehlým lesíkem, elektro, voda, sociálky, ohniště, vjezd bez problému. Obec Tašov se nachází v krásné kopcovité krajině Českého středohoří a je ideálním výchozím bodem pro turistiku. Okolní příroda je plná lesů, skal, vyhlídek a rozhleden. Pěkný je výlet přes rozhlednu Varhošť na vyhlídky Krkavčí skála, Poradní skála a Macha do Sebuzína, ale také třeba i přes Němčí k Průčelskému vodopádu, Výří skále a na Vysoký Ostrý nebo přes rozhlednu na Lucemburkově kopci, zde i lyžařská sjezdovka, Proboštov až na zříceninu hradu Panna nebo Kalich. Jižně pak po hřebenu na Křížovou horu, Laffitovu vyhlídku až k Hibschově jeskyni u Skalice. Vřele doporučujeme, užili jsme si zde pár krásných podzimních dní. Děkujeme za pobyt a těšíme se zase někdy na viděnou.
Louka U Nás
29.9 - 30.9.2021 Martin říká:
Opravdu pěkné klidné místo, prodloužili jsme si pobyt o jeden den. Ostatní viz naše předchozí hodnocení.
Louka U Nás
27.9 - 29.9.2021 Martin říká:
Krásné klidné místo na oplocené louce s výhledem do krajiny. Paní majitelka milá a ochotná, dohoda po telefonu, vše bez problému. Kadibudka, voda, elektro, ohniště, příjezd v pohodě. Za oplocením ovečky a poník. Navštívit nás přišla i přátelská fenka. V okolí nádherná příroda Moravského krasu. Za návštěvu určitě stojí dlouhá trasa Sloupsko-šošůvské jeskyně. Pěkný je i výlet přes rozhlednu Podvrší a Obůrku do Blanska. Vřele doporučujeme, děkujeme za pobyt a zase někdy na shledanou.
Konec světa Doubrava
26.9 - 27.9.2021 Martin říká:
Opravdu krásné klidné místo, prodloužili jsme si pobyt o jeden den. Ostatní viz naše předchozí hodnocení.
Konec světa Doubrava
24.9 - 26.9.2021 Martin říká:
Skvělé klidné místo na louce u lesa s výhledem do krajiny. Večer třeba oheň a krásná noční obloha. Pozemek upravený, příjezdová cesta v pohodě. Pan majitel příjemný a ochotný, dohoda po telefonu, vše bez problému. V okolí nádherná příroda. Naučná stezka Údolím Doubravy se soutěskami, vodopády, vyhlídkami, zříceninou hradu a spoustou dalších zajímavostí stojí určitě za návštěvu. Pěkný je i výlet přes skály Koukalky a zámek do Chotěboře. Vřele doporučujeme, děkujeme za pobyt a zase někdy na shledanou.
Polosamota u bývalé zemědělské usedlosti
13.8 - 15.8.2021 Martin říká:
Krásné klidné místo na louce s výhledem na hrad Frýdštejn. Asi 70m severně je z louky nádherný výhled nejen na Frýdštejn, ale i na Suché skály, Sokol, Kozákov, Trosky a mnoho ostatních vrcholků Českého ráje. Příjezd po místní asfaltce v pohodě. Pan majitel příjemný a ochotný, dohoda po telefonu, vše bez problému. V okolí mnoho turistických cílů. Na Frýdštejně a Kopanině je možné půjčení koloběžek se sjezdem na Malou Skálou. Na Malé Skále půjčují lodě, sjet si část Jizery např. ze Spálova přes Malou Skálu do Dolánek je v vhodné i pro děti. Vřele doporučujeme, děkujeme za pobyt a zase někdy na shledanou.
Pozemek u přehrady Rozkoš.
29.7 - 31.7.2021 Martin říká:
Na tomto pěkném místě jsme nakonec zůstali o tento den déle. Ještě jednou děkujeme a zase někdy na shledanou.
Adršpach v klidu a bez front
1.8 - 3.8.2021 Martin říká:
Krásné klidné místo na rovinatém pozemku. Pan majitel příjemný a ochotný, dohoda po telefonu, vše bez problému. Studánka, výlevka, elektro, ohniště, příjezd z hlavní silnice od severu v pohodě. V blízkosti zastávka ČD i BUS, hospůdka i krámek kde mají skoro vše. V okolní mnoho cyklo a turistických cílů. Hezký výlet přes bývalou osadu Záboř do Teplických skal, hrad Střem a dál Vlčí roklí do Adršpašského skalního města, zpátky pak z přeplněného Adršpachu vlakem nebo busem. Po návratu jsme ocenili naprostý klid, prostě nádhera :-). Vřele doporučujeme, děkujeme za pobyt a zase někdy na shledanou.
Pozemek u přehrady Rozkoš.
31.7 - 1.8.2021 Martin říká:
Pěkné místo na rovném velkém udržovaném a oploceném pozemku na okraji klidné obce. Ohniště, možnost napojení na elektro, doplnit vodu z řadu a vyprázdnit chemické WC. Pan majitel pohodový, velmi vstřícný, vše bez problému. V okolní mnoho cyklo a turistických cílů, k vodě kousek. Koupání u dělící hráze a kiosek v obci Šeřeč - perfektní. Krásný výlet je z obce Žernov (autobus do Žernova s přestupem v České Skalici - celkem 20 minut) přes rozhlednu, "hrad" Rýzmburk, Babbiččino údolí, Českou skalici (zde mimo jiné třeba Barunčina škola) a podél Rozkoše zpět, celkem cca 12km. Vřele doporučujeme, děkujeme za pobyt a zase někdy na shledanou.
Bránou ke splnění přání
10.7 - 11.7.2021 Martin říká:
Originální klidné místo na okraji obce v krásné přírodě Šluknovského výběžku v těsné blízkosti NP České Švýcarsko. Nad pozemkem je kopeček s krásným výhledem do okolí. Poblíž výletem třeba vyhlídka Wachberg a rozhledna Weifberg. Příjezdová cesta i pro delší obytňák (náš 7,5m) s opatrností v pohodě. Pan majitel je vstřícný a příjemný, komunikace bez problému. Kombinace kamene a dřeva navozuje až mystickou atmosféru. V místě stávala hospodářská usedlost, zachována je část sklepení se studánkou. Vše je s citem postupně vylepšováno. Večer s posezením u švédského ohně byl naprosto perfektní. Vřele doporučujeme, děkujeme za pobyt a zase někdy na shledanou.
Zámeček Skrytín - oáza klidu
26.6 - 28.6.2021 Martin říká:
Skrytin - místo kam se moc rádi vrátíme. Úplný klid a pohoda nedaleko civilizace. Ač jsou lidé blízko, jsou daleko. Na kopci s krásným výhledem jako by se čas zastavil a my měli přiležitost vnímat svět trochu jinak. Atmosféru podkreslovalo bečení oveček, bzučeni včel a krásné západy slunce. Med od včeliček pana majitele Skrytína byl příjemnou tečkou za dny strávenymi na kopci nedaleko Ústí nad labem.
Roverské skály
21.5 - 23.5.2021 Martin říká:
Naše druhé kempování na tomto nádherném místě s výhledem do kraje plného lesů, skal, kopců a roklí. Ideální místo pro turistiku i na kolo. Ochotný pan majitel, s výkladem jsme prošli krásnou a právě kvetoucí rododendronovou zahradu. Místní Hospoda u Libora s usměvavým personálem a dobrým jídlem v provozu. Vřele doporučujeme, užili jsme si zde krásný víkend. Děkujeme za pobyt a zase někdy na shledanou.
Romantika na severu
15.5 - 16.5.2021 Martin říká:
Naše třetí kempování na tomto báječném místě. Znovu jsme si zahráli fotbalgolf, v recepci milý personál, dovezená pizza bez chyby. Krásná příroda a západ slunce. Vše a všichni o.k. jako minule. Děkujeme a těšíme se zase někdy na shledanou.
Kytlická louka pod mini pivovarem
7.5 - 9.5.2021 Martin říká:
Velmi hezké klidné místo na udržované loučce prakticky v centru obce a přesto v soukromí přírody pod penzionem s mini pivovarem Helene. Příjemní, vstřícní a milí majitelé. Pivo a jídlo perfektní. Malebná obec Kytlice se nachází v krásné kopcovité krajině na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska. Vlaková zastávka jen kousek. V blízkém okolí vlakem Česká Kamenice, severovýchodně pak třeba Jedlová. Zpáteční výlety přes nádherné vyhlídky Středního vrchu, Jelení skály a Jeleního kamenu. Vřele doporučujeme, užili jsme si zde krásný víkend. Děkujeme za pobyt a zase někdy na shledanou.
Zelené údolí u Českého ráje I. , Libštát
23.4 - 25.4.2021 Martin říká:
Báječné klidné místo na konci cesty uprostřed krásné přírody. Velmi vstřícní milí majitelé. Přátelský a chytrý pejsek. Z kopečku nad pozemkem je krásný výhled na celé Krkonoše a okolní krajinu. V blízkém okolí Lomnice nad Popelkou, severně pak Libštát - dva výlety v nádherné kopcovité krajině plné luk, lesů a polí. Děkujeme za pobyt s perfektním zázemím a zase někdy na shledanou.
Zelené Zátiší I.
16.10 - 18.10.2020 Martin říká:
Krásné místo na oploceném pozemku na okraji vesničky. Perfektní zázemí. Pan majitel velmi vstřícný, vše bez problému. Počasí nám moc nepřálo, ale večery u místního přenosného ohniště super. V okolní krajině Lužických hor je mnoho turistických cílů a lezeckých terénů. Hezký výlet je volným terénem východně na Bílé (Sloní) kameny, přes Vysokou a Ostrý vrch Kozích hřbetů na Horní skály (Obrvégry - pěkné lezení) a dále na Vrání skály, pod Popovu skálu s krásnou vyhlídkou a přes Pekařův kříž zpět. Pěkný výhled na vesničku je z vyhlídky Havran. Doporučujeme, děkujeme a příští rok na viděnou.
Zahrada na úpatí Železných hor
3.7 - 6.7.2020 Martin říká:
Hezké klidné místo na velkém mírně svažitém pozemku u rodinné restaurace na úpatí Železných hor. Majitelé vstřícní, personál restaurace příjemný a usměvavý. Pivo Bernard včetně speciálů a drink "restart" (bezinka, citron, .... a trochu vodky) výborné. Krásný relax na letní zahrádce se zázemím. V okolí turistické i cyklo trasy, lesy, houby. Pěkný výlet přes Míčov, Podhradí, vyhlídku Dívčí kámen, zříceninu hradu Lichnice, okolo Žižkova dubu horem do Pekla v Hedvičině údolí a dále do Třemošnice na oběd. Pěkná je restaurace v areálu bývalého Lihovaru (nicméně objednanou 2x pizzu jsme zrušili, po půl hodině čekání jsme se totiž dozvěděli, že kuchař toho má moc a čekat budeme ještě tak dvě hodiny - neuvěřitelné), ale dobře se dá poobědvat i na terase restaurace Lichnice, která je kousek směrem do města. Severně pak koupání v kempu Konopáč, v Heřmanově Městci např. synagoga a zámecký park a trochu na západ rozhledna Barborka a zřícenina tvrze Svojšice. Za nás prostě krásný kraj a super místo se zázemím. Děkujeme za pobyt a zase někdy na viděnou.
Zahrada na úpatí Železných hor
2.7 - 3.7.2020 Martin říká:
Krásné klidné místo, jsme tu sami, pohoda a klid. Pokračování v dalším hodnocení.
Krásný a klidný pozemek na samotě u lesa.
15.5 - 17.5.2020 Martin říká:
Pěkné místo u rodinného motorestu v krásné přírodě Šluknovského výběžku, který je turisty možná trochu opomíjen. Majitelé vstřícní a milí, pobyt naprosto v klidu a pohodě. Parkovali jsme na rovné terase s výhledem do údolí, naproti hora Tanečnice s rozhlednou. Hezký výlet okolo Ječného vrchu - Křížová cesta na Anenském vrchu, Vlčí prameny, zatopené lomy, podél letiště ke staré aleji u Zámeckého rybníku a "zřícenína" zámku Lipová, Vilémov, dole v říčce pracovitý bobr. Po cestě stylové hospůdky. Rozhledna Tanečnice nebo vyhlídka Wachberg je jen kousek, stejně jako Českosaské Švýcarsko. Děkujeme za pobyt a těšíme se zase někdy na viděnou.
Louka s krásným výhledem do Úštěckého údolí
7.5 - 10.5.2020 Martin říká:
Velmi pěkné místo, vše perfektní, děkujeme.
Zatravněná zahrada Pálava
24.10 - 25.10.2019 Martin říká:
Krásné místo na zahradě na kraji obce s výhledem na vinice a Dunajovické kopce, na opačné straně Pálava. Paní majitelka velmi vstřícná a milá. Zaslaná přesná pozice místa trochu mate, vjezd na pozemek je z křižovatky u panelové cesty. Krásný je výlet přes Dunajovické kopce s výhledy na Pálavu a zakončením ve sklípku, no a samozřejmě Pálava (kopce i ta ve sklípku). Doporučujeme, děkujeme a příští rok na viděnou.
Romantika na severu
16.8 - 18.8.2019 Martin říká:
Naše druhé kempování na tomto krásném místě. Vrátili jsme se zahrát si fotbalgolf, je to super zábava. Vše a všichni o.k. jako minule. Děkujeme a těšíme se zase někdy na viděnou.
Romantika na severu
6.7 - 7.7.2019 Martin říká:
Krásné, večer až magické místo, které naprosto odpovídá popisu pozemku. Přes den jsme z dálky koukali jak se hraje fotbalgolf, večer a v noci naprostý klid a samota. V areálu tedy fotbalgolfové hřiště se zázemím, Kamenná hvězda zvaná též Kamenný strom života symbolizují dvanáct znamení zvěrokruhu, restaurace s velmi dobrou kuchyní a příjemným usměvavým personálem, na vrcholku Dymníku rozhledna, v okolí turistické i cyklo trasy vše v hezké krajině na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska. Pozemek v rovině, příjezd bez problému (po cestě v obci Studánka je nekompromisní silniční radar :-), elektro na pozemku, voda a sociálky v budově. Pan Roman je velmi vstřícný, vše v pohodě. Byli jsme pouze na jednu noc, ještě se určitě vrátíme, minimálně si zahrát fotbalgolf a dát si něco dobrého v restauraci. Za nás prostě super místo.
Malebná horská ves v Českém Středohoří
21.9 - 23.9.2018 Martin říká:
Majitelka vstřícná a milá. Pozemek v okolí domu rovinatý, z větší části sad - jabloně, hrušky, ořešák, vinná réva, ... Na pozemku voda, elektro, gril, ohniště, posezení, pro děti trampolína a pískoviště, WC po domluvě v domě. Klidné místo, v sousedství pár hospodářských zvířátek, asi 200m hospůdka. Nádherné okolí Českého středohoří, cyklostezky a turistika. V blízkém okolí krásné kopečky Holý vrch a Hradiště o trochu dále pak Varhošť, Krkavčí skála, cestou k Labi Plešivec, hrad Kamýk, hradiště Hrádek, Tři kříže s vyhlídkou na Labe, vinohrady. Ve Velkých Žernosekách každoročně na podzim slavnosti vína - doporučuji navštívit. Rádi se ještě vrátíme.
Roverské skály
20.7 - 22.7.2018 Martin říká:
Krásný a z větší části rovinatý pozemek s výhledem do kraje. Odpoledne pohoda ve stínu třešně. Zahrada nejen s rododendrony nádherná. Velmi vstřícný majitel. Voda, solární sprcha, suché WC, el. přípojka - vše o.k. Restaurace za rohem, další dvě občerstvení směrem do skal. V okolí cyklostezky a turistika, lesy, skály, kopce, rokle, jeskyně - krásná příroda na pomezí Kokořínska a Českého středohoří. První fotografie ze severní části pozemku - západ slunce, kadibudka, hora Ronov.