Rezervace na období celostátní karantény a omezeného pohybu lidí jsou pozastaveny

Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Martin P.Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 6


Hodnocení hosta od majitelů


24.10 - 25.10. Jana říká:

Velice milí a bezproblémoví hosté.
20.9 - 22.9. Sandra říká:

Vše perfektní - od komunikace po úklid.
20.7 - 22.7. Ctibor říká:

Vřele doporučuji

Hodnocení pozemků


Roverské skály
20.7 - 22.7. Martin říká:
Krásný a z větší části rovinatý pozemek s výhledem do kraje. Odpoledne pohoda ve stínu třešně. Zahrada nejen s rododendrony nádherná. Velmi vstřícný majitel. Voda, solární sprcha, suché WC, el. přípojka - vše o.k. Restaurace za rohem, další dvě občerstvení směrem do skal. V okolí cyklostezky a turistika, lesy, skály, kopce, rokle, jeskyně - krásná příroda na pomezí Kokořínska a Českého středohoří. První fotografie ze severní části pozemku - západ slunce, kadibudka, hora Ronov.
Malebná horská ves v Českém Středohoří
21.9 - 23.9. Martin říká:
Majitelka vstřícná a milá. Pozemek v okolí domu rovinatý, z větší části sad - jabloně, hrušky, ořešák, vinná réva, ... Na pozemku voda, elektro, gril, ohniště, posezení, pro děti trampolína a pískoviště, WC po domluvě v domě. Klidné místo, v sousedství pár hospodářských zvířátek, asi 200m hospůdka. Nádherné okolí Českého středohoří, cyklostezky a turistika. V blízkém okolí krásné kopečky Holý vrch a Hradiště o trochu dále pak Varhošť, Krkavčí skála, cestou k Labi Plešivec, hrad Kamýk, hradiště Hrádek, Tři kříže s vyhlídkou na Labe, vinohrady. Ve Velkých Žernosekách každoročně na podzim slavnosti vína - doporučuji navštívit. Rádi se ještě vrátíme.
Romantika na severu
6.7 - 7.7. Martin říká:
Krásné, večer až magické místo, které naprosto odpovídá popisu pozemku. Přes den jsme z dálky koukali jak se hraje fotbalgolf, večer a v noci naprostý klid a samota. V areálu tedy fotbalgolfové hřiště se zázemím, Kamenná hvězda zvaná též Kamenný strom života symbolizují dvanáct znamení zvěrokruhu, restaurace s velmi dobrou kuchyní a příjemným usměvavým personálem, na vrcholku Dymníku rozhledna, v okolí turistické i cyklo trasy vše v hezké krajině na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska. Pozemek v rovině, příjezd bez problému (po cestě v obci Studánka je nekompromisní silniční radar :-), elektro na pozemku, voda a sociálky v budově. Pan Roman je velmi vstřícný, vše v pohodě. Byli jsme pouze na jednu noc, ještě se určitě vrátíme, minimálně si zahrát fotbalgolf a dát si něco dobrého v restauraci. Za nás prostě super místo.
Romantika na severu
16.8 - 18.8. Martin říká:
Naše druhé kempování na tomto krásném místě. Vrátili jsme se zahrát si fotbalgolf, je to super zábava. Vše a všichni o.k. jako minule. Děkujeme a těšíme se zase někdy na viděnou.
Zatravněná zahrada Pálava
24.10 - 25.10. Martin říká:
Krásné místo na zahradě na kraji obce s výhledem na vinice a Dunajovické kopce, na opačné straně Pálava. Paní majitelka velmi vstřícná a milá. Zaslaná přesná pozice místa trochu mate, vjezd na pozemek je z křižovatky u panelové cesty. Krásný je výlet přes Dunajovické kopce s výhledy na Pálavu a zakončením ve sklípku, no a samozřejmě Pálava (kopce i ta ve sklípku). Doporučujeme, děkujeme a příští rok na viděnou.