Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Polosamota Lesní dvůr
 100 % (59 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


300 Kč

300 Kč

75 Kč

45 Kč
Pozemek, který nabízíme pro návštěvníky je klidné, tiché a romantické místo na polosamotě, kousíček od lesa a stranou od vesnice, kde nejbližšími sousedy jsou jen od jara do podzimu krávy s telátky, které se prochází po sousedících pastvinách a kde se snažíme vše dělat v souladu s přírodou. Ideální pro krásné a romantické procházky a pro cyklovýlety. Pozemek pro karavany je kousek od obytných stavení na louce, vedle zahrady u našeho domu. V případě nepříznivého počasí je možné využít štěrkového parkovacího místa, hned u rybníčku. K dispozici pro návštěvníky je pitná voda, kohoutek vyvedený poblíže domu(v zimě pouze v domě, který se nachází kousek od kempovacího místa) , elektřina, přenosné ohniště, plastové venkovní židle.
V blízkém okolí se nachází plno krásných romantických rybníků a turisticky velmi zajímavých míst. Jedná se o tichý kout v blízkosti lesa, dál od cesty, kde jsou v noci krásně vidět hvězdy a noční ticho ruší akorát hlasy lesa, od jara do podzimu občasné povídání kraviček s telátky a hlasy žabek z našeho rybníčka :-) a pokud budete mít trochu štěstí tak i bekot naštvaného srnce, kterého někdo vyrušil z jeho nočního trajdání :-). Pro zájemce nabízíme možnost upečení čerstvého kváskového chleba za poplatek. Nutno domluvit včas, alespoň 3 dny předem :-).
Mazlíčci jsou u nás vítáni, akorát prosíme návštěvníky, kteří se k nám chystají zavítat se svým čtyřnohým kamarádem, aby se s námi předem o tomto domluvili, než provedou platbu!!! Zvhledem k tomu, že máme na neoploceném pozemku dvě fenky, které občas hárají by to mohl býti problém. Dále bohužel po předešlých problémech nemůžeme u nás přivítat majitelé fen vyšších než cca Border kolie. S pejsky problém není. Děkujeme za pochopení.
Prosíme naše návštěvníky, aby při příjezdu do Hasiny nám tel. zavolali, abychom je uvedli nejkratší cestou na pozemek :-). UPOZORŇUJEME, ŽE NA NAŠEM POZEMKU NENÍ ŽÁDNÉ WC A OPRAVDU ZDE NENÍ MOŽNOST SI NĚKAM ODSKOČIT A SVŮJ POKLAD ZAKOPAT :-), PROTO JE U NÁS MOŽNOST UBYTOVAT POUZE KARAVANY A OBYTNÁ AUTA, KTERÁ MAJÍ SVÉ VLASTNÍ WC!!!
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 10%

5 - 9 nocí: 15%

10 a více nocí: 20%

vybavení
na pozemku není záchod. Dodržujte prosím pravidla!
pitná voda - Pitná voda z vodovodu řádu. Kohoutek je neustále k dispozici, vyvedený u vchodu do domu. V zimě v období mrazů je možno vodu načerpat pouze v domě, který se nachází v blízkosti kempovacího místa. Cca 20 m.
elektřina - Poplatek za připojení el. proudu je 100,- Kč/ den. Vzdálenost od el. zásuvky cca 20 -50 m. Můžeme zapůjčit prodlužovací kabel.
sprcha / umývárna - Solární sprcha v letních měsících je po dohodě s majiteli možno využít solární sprchu
piknikový stůl
bazén
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Místo na vylévání šedé vody (pouze při používání eko čistících prostředků) je zajištěno na pozemku, cca 10 - 20 m od stání pro karavany (za cestou na druhé straně do vysoké trávy).
Chemické WC - Chemické wc je možné vylít přímo do otvoru žumpy cca 20 m od místa pro karavany.
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Příjezdová cesta je rovinatá a zatím sjízdná i v zimě. Je nově zbudovaná, navezený recyklát zpěvněný asfaltovým potěrem. Vzhledem k větší vrstvě recyklátu prosíme hosty při příjezdu a odjezdu, aby jeli opatrně a používali POUZE STŘED CESTY !!!, jelikož kraje jsou nestabilní a mohly by ujet. Max při velké sněhové nadílce není možné dojet až na pozemek. V takovém případě prosíme zájemce z řad karavanistů, aby se předem informovali o možnosti příjezdu až na místo určené pro kempování.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

5 m

aktivity
cyklistika

Zámek, pivovar a staročeská krčma v Dětenicích, farma Košík s vyhlášenou Tuchomskou restaurací a Bučický mlýn, kde je možné se občerstvit atd. Vše v nedalekém okolí cca 8 - 10 km. Křinec, svědecký vrch Chotuc s krásným výhledem do Polabské nížiny, Rozhledna Romanka Hrubý Jeseník, zámek a labyrintárium Loučeň. Naše pozemky se nacházejí přímo ve vyhlášené ptačí oblasti Rožďalovické rybníky, kde se nachází i naučná stezka pro děti.

rybaření

Za poplatek u rybářského svazu je zde možno rybařit na místních rybnících.

vodní sporty

Bazén přímo na zahradě. Přírodní koupaliště v Libáni a v Seleticích, nebo možné koupání v nedalekém cca 2 km vzdáleném Pilském rybníku, kde se točily pohádky.

dětské aktivity

V Loučeni v zámeckém parku se nachází bludiště s herními prvky pro děti.

pěší turistika

Nedaleko krásný Bučický mlýn, kde je možné si dojít na jídlo, pití, funguje i nyní během Corona doby :-)s teráskou Dále historická krčma v Dětenicích, s místním pivovarem a zámkem. Zde se konají každý pátek a sobotu historické zábavné představení s obsluhou jídla i pití. Restaurace Tuchom a plno dalších. Můžeme doporučit naučnou stezku Holské rybníky u Rožďalovic. Na této stezce je plno nádherných dřevěných zastavení, altánků a odpočívadel s výhledy na zdejší nádherné rybníky.

bruslení

V případě mrazů nádherné bruslení na zamrzlých Rožďalovických rybnících.

pravidla

Pejskové povoleni, ale pouze po dřívější dohodě s majitelem. Záleží na plemeni a pohlaví, neboť máme na neoploceném pozemku 2 fenky bernského salašnického psa, a v době hárání by to mohl býti problém. Dále by mohl být problém s jinými fenkami, které nerespektují to, že naše fenky jsou zde doma. Proto prosíme, pokud k nám chcete přijet s jakýmkoliv pejskem, abyste nejdříve vznesli dotaz a upřesnili, co máte za plemeno a pohlaví pejska. Na pozemku je možné využít ohniště a postarší gril, ale pouze s vlastním dřevem.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Pro rodiny
Pro cyklisty
Odlehlé
12.8 - 14.8.2022 Martin říká:
Báječné klidné místo na krásném a pečlivě udržovaném pozemku s výhledem na pastviny a lesy. Příjemní a vstřícní majitelé. Příjezdová cesta bez problému, louka pro stání rovná a pevná. Vybavení dle popisu perfektní. V okolí mnoho turistických cílů pěšky i na kole. Hezký je třeba pěší výlet podél rybníků Babínek k Bučickému mlýnu s restaurací, přes bývalé tvrziště Varobyle k Holskému a Třeboňskému rybníku s krásnou naučnou stezkou, dále do Rožďalovic, kde je vyhlášená cukrárna a přes les zpět do Hasiny. Vřele doporučujeme, děkujeme za odpočinek na tomto krásném místě a těšíme se zase někdy na shledanou.
5.8 - 7.8.2022 Petra říká:
Naprosto úžasná krajina, kde se zastavil čas.
Vstřícní a milí majitelé dvou roztomilých fenek nám dali k dispozici i bazén. Moc rádi se vrátíme...
Klid a pohoda... Můžu doporučit
6.7 - 8.7.2022 Tereza říká:
Moc hezké čisté místo, milá paní majitelka, udělali jsme si krásný výlet na kolech na Bučický mlýn, pro cyklisty parádní vyžití. Vše odpovídalo inzerátu a místo ještě hezčí než na fotkách, Děkujeme ❤️
7.5 - 8.5.2022 Lukas říká:
Krásná krajina, zvuky ptáků a zabicek, výhled na kravicky. Rovinatý pozemek pro karavan, takže ideální. Majitele nám půjčili ohniště a dřevo, takže děkujeme a doporučujeme.
17.4 - 18.4.2022 Monika říká:
Kouzelné místo, moc příjemní majitelé. Doporučuji výlet na kole na Bučický mlýn.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem