Do Velkých Bílovic nejen za vínem
Přidat mezi oblíbené


350 Kč

350 Kč

50 Kč

0 Kč
Pozemek pro karavany a obytná auta se nachází v klidné lokalitě sklepní trati Belegrady největší vinařské obce Velké Bílovice. Pozemek je situován přímo nad degustačním sklepem, ve kterém je po domluvě možné ochutnat vína z našeho vinařství.

https://www.sklep-bilovice.cz/cz/vinarstvi-vyhnak/

V případě, že jste větší skupina, než je povolený počet míst, tak nás kontaktujte a nabídku upravíme.

Na pozemku jsou připraveny přípojky pitné vody, elektrického proudu a výlevka pro šedou vodu i chemické WC. Celý pozemek je pokrytý wifi signálem. Všechny poplatky jsou započteny v ceně pronájmu pozemku.

Vydejte se na procházky a cyklovýlety vinicemi a vinnými sklepy největší vinařské obce v ČR. V dosahu je Lednicko-Valtický areál, CHKO Pálava nebo Baťův kanál.základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Dodržujte prosím pravidla!
pitná voda - Pitná voda se nachází v zadní části přípojkové skříně nad výlevkou chemického WC a šedé vody. Voda se pouští uvnitř přípojkové skříně po obdržení číselného kódu zámku.
elektřina - Standardní zásuvky 4 x 230V jištěné 6A jističi se nachází uvnitř přípojkové skříně. Přístup k nim je po obdržení číselného kódu zámku. Pro připojení po celém pozemku postačuje kabel dlouhý 25 m.
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Za přípojkovou skříní se nachází výlevka šedé vody, která je napojena na městskou kanalizaci ukončenou ČOV. U výlevky je zdroj vody s hadicí.
Chemické WC - Za přípojkovou skříní se nachází výlevka chemického WC, která je napojena na městskou kanalizaci ukončenou ČOV. U výlevky je zdroj vody s hadicí.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

aktivity
cyklistika

Moravské vinařské stezky (MVS), to je 1200 km dlouhá síť cykloturistických tras spojených do deseti okruhů, pojmenovaných podle původních vinařských oblastí.
Na ně mimo jiné navazují,cyklostezka okolo Baťova kanálu a Lichtenštejnské stezky jsou ojedinělým souborem cykloturistických tras, spojujících nejkrásnější památky rodu Lichtenštejnů na jižní Moravě v oblasti Lednicko-valtického areálu.

rybaření

V blízkosti se nachází rybníky Šísary a Velký Bílovec vhodné zejména k rybaření. Na jihozápad od města, za Podivínem, se nachází Přírodní park Niva Dyje a Lednicko-valtický areál, dále na západ pak CHKO Pálava a Vodní dílo Nové Mlýny.

vodní sporty

V dojezdové vzdálenosti můžete využít několik městských koupališť a to v Hodoníně, Břeclavi, Mikulově nebo Aqualand Moravia v Pasohlávkách.

dětské aktivity

V obci se nachází několik dětských hřišť a multifunkční sportovní areál https://www.velkebilovice.cz/multifunkcni-sportovni-areal/ms-3694/p1=3706

pěší turistika

Stačí vykročit a vydat se po spletitých cestách mezi vinnými sklepy a nekonečnými vinicemi Velkých Bílovic nebo ve 12 km vzdálené Lednici projít proslulý zámecký park.
Kdo chce opravdový výšlap,
může třeba přejít Pálavu z Mikulova do Pavlova.

koně

Na požádání můžeme zajistit projížďku na koních.

Další aktivity

Nabízíme ochutnávky vín našeho vinařství. www.sklep-bilovice.cz

pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Tady se nám hodně líbilo. Sympatický majitel, možnost návštěvy vlastního vinného sklepa. Pozemek udržovaný, klid, hezky připravený pro váš pobyt (elektřina, voda). Zde bychom sami rádi trávili dovolenou.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Za vínem
Pro cyklisty
12.5 - 15.5.2023 Simona říká:
Tichá lokalita uprostred vinohradov.
6.5 - 9.5.2023 Petr říká:
Za nás super, velká výhoda možnosti vyprázdnit chem. toaletu. Určitě se vrátíme, nestihli jsme ochutnat víno ve všech sklípcích.
5.5 - 8.5.2023 Libuše říká:
Moc jsme byli spokojeni , majitel velice vstřícný, zapůjčil nám skleničky na víno včetně otvíráku. Výborné víno jsme si zakoupili přímo od majitele , dal nám tipy na výlety . Při příjezdu nás kontaktoval a na pozemek nás navedl . Pozemek upravený , voda , eletrika a i výlevka k dispozici , klid s výhledem na vinice . Určitě doporučujeme .
21.4 - 23.4.2023 Karin říká:
Krásné, klidné místo mezi vinicemi, přitom kousek od sklepů a restaurací. Majitel velice přátelský :-) Rádi se brzy vrátíme.
29.4 - 1.5.2023 Marian říká:
Maximální spokojenost, vstřícnost, ideální místo pro pár karavanů. Majitel pozemku má i vlastní víno, takže pokud máte zájem o kvalitní víno, bude vaše volba správná. Určitě se opět ukážeme. Přidám i pár fotek z okolí ať víte jaké výhledy budete mít po pár stech metrech.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem