Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Do Velkých Bílovic nejen za vínem
 Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

50 Kč

0 Kč
Pozemek pro obytná auta a karavany se nachází v klidné lokalitě sklepní trati Belegrady největší vinařské obce Velké Bílovice. Stellplatz je situován přímo nad degustačním sklepem, ve kterém je po domluvě možné ochutnat vína z našeho vinařství. www.sklep-bilovice.cz

Na pozemku jsou připraveny přípojky pitné vody, elektrického proudu a výlevka pro šedou vodu i chemické WC. Všechny poplatky jsou započteny v ceně pronájmu pozemku.

Vydejte se na procházky a cyklovýlety vinicemi a vinnými sklepy největší vinařské obce v ČR. V dosahu je Lednicko-Valtický areál, CHKO Pálava nebo Baťův kanál.


základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
pitná voda - Pitná voda se nachází v zadní části přípojkové skříně nad výlevkou chemického WC a šedé vody. Voda se pouští uvnitř přípojkové skříně po obdržení číselného kódu zámku.
elektřina - Standardní zásuvky 4 x 230V jištěné 6A jističi se nachází uvnitř přípojkové skříně. Přístup k nim je po obdržení číselného kódu zámku. Pro připojení po celém pozemku postačuje kabel dlouhý 25 m.
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Za přípojkovou skříní se nachází výlevka šedé vody, která je napojena na městskou kanalizaci ukončenou ČOV. U výlevky je zdroj vody s hadicí.
Chemické WC - Za přípojkovou skříní se nachází výlevka chemického WC, která je napojena na městskou kanalizaci ukončenou ČOV. U výlevky je zdroj vody s hadicí.
aktivity
cyklistika

Moravské vinařské stezky (MVS), to je 1200 km dlouhá síť cykloturistických tras spojených do deseti okruhů, pojmenovaných podle původních vinařských oblastí.
Na ně mimo jiné navazují,cyklostezka okolo Baťova kanálu a Lichtenštejnské stezky jsou ojedinělým souborem cykloturistických tras, spojujících nejkrásnější památky rodu Lichtenštejnů na jižní Moravě v oblasti Lednicko-valtického areálu.

rybaření

V blízkosti se nachází rybníky Šísary a Velký Bílovec vhodné zejména k rybaření. Na jihozápad od města, za Podivínem, se nachází Přírodní park Niva Dyje a Lednicko-valtický areál, dále na západ pak CHKO Pálava a Vodní dílo Nové Mlýny.

vodní sporty

V dojezdové vzdálenosti můžete využít několik městských koupališť a to v Hodoníně, Břeclavi, Mikulově nebo Aqualand Moravia v Pasohlávkách.

pěší turistika

Stačí vykročit a vydat se po spletitých cestách mezi vinnými sklepy a nekonečnými vinicemi Velkých Bílovic nebo ve 12 km vzdálené Lednici projít proslulý zámecký park.
Kdo chce opravdový výšlap,
může třeba přejít Pálavu z Mikulova do Pavlova.

koně

Na požádání můžeme zajistit projížďku na koních.

Další aktivity

Nabízíme ochutnávky vín našeho vinařství. www.sklep-bilovice.cz

pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Tady se nám hodně líbilo. Sympatický majitel, možnost návštěvy vlastního vinného sklepa. Pozemek udržovaný, klid, hezky připravený pro váš pobyt (elektřina, voda). Zde bychom sami rádi trávili dovolenou.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
30.4 - 2.5.2021 Michal říká:
Travnatý a udržovaný pozemek na klidném a krásném místě. Výlevka WC, šedé vody + pitná voda a el. energie dostupná. Majitel velký srandista a krásně se o nás staral. Určitě doporučujeme. Vše bylo na 1*.
23.4 - 25.4.2021 Kateřina říká:
Super mistecko na okraji vesnice hned u vinic, majitel sympatak a ma vyborne vinecko, ktere vam ihned po prijezdu doveze az pod nos. Co vic si prat...snad jen do budoucna TIP na vylepseni: trebas neco pro prcky jaoo piskoviste nebo nejaka mini prolezka by urcite stala za uvazenou;). Dekujeme a radi se vratime. KH
23.4 - 25.4.2021 Jiří říká:
Krásné, klidné místo mezi vinicemi, těsně sousedící s velkobílovickými vinnými sklepy. Idelní pro milovníky vína, ale i cyklistiky, nebo turistiky. Na pozemku všechny potřebné přípojky i výlevka. Příjemný a vstřícný majitel. Byli jsme zde už podruhé a doporučujem!
23.4 - 25.4.2021 Petr říká:
Výborné umístění ,dobře udržovaný pozemek a výborný domácí a má výborné víno 😉...za mě nejvyšší hodnocení. Rádi se ještě vrátíme. Petr a Romana
20.4 - 23.4.2021 Jan říká:
Dobrý den, cestovatelé. Toto místo vřele doporučuji. Jedná se klidné místo kousek od sklepů. Pozemek je travnatý a sjizdny i po prehankach. Pokud by vyskytnul problém s uvaznutim, majitel má traktor.
Jinak příjemné jednání a ochota.
Vřele doporučuji.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem