Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Pavel D.

Skóre Bezkempu: 102

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 715.3 - 20.3. SÝKORA říká:

Pohodáři...
18.2 - 21.2. SÝKORA říká:

Pohodari...
22.8 - 24.8. Ondřej říká:

Doporučuji!!
15.7 - 19.7. Miloš říká:

Opět slušní lidé,vřele doporučujeme.
15.9 - 20.9. Hana


Relaxační zahrada na Třebíčsku
20.5 - 23.5. Pavel říká:
Naše první bezkempování a jsme opravdu spokojení! Paní Marie vstřícná a ochotná. Pozemek odpovídá popisu, zahrádka jako klícka:) Terén je mírně ve svahu, ale jeden vyrovnávací nájezd a karavan byl v rovině. Protože nám pršelo celou dobu, nemůžeme dát info o okolní přírodě, i když co se Vysočiny týče, je to asi jasné ? Zase jsme ale prolezli Telč i Třebíč a všem doporučujeme. Nejen tyto města, ale právě i tento pozemek:)
Caravanové stání Nučničky
15.7 - 19.7. Pavel říká:
Naše druhé bezkempování a opět se zadařilo:) Vše odpovídá popisu, pan Řepa příjemný a komunikativní, místo fakt dobré. Splachovací WC i výlevka, elektrika... Kousíček Labe i s admirálským převozníkem, na obou stranách vody cyklostezky, naprostá paráda. Po okolí toliko k vidění, že bude nutno se vrátit, my stihli Říp i Terezín, což zejména v případě Terezína je opravdu minimálně na celý den! Co osobně ale oceňuji že všeho nejvíce, je klid místa, byť je veřejně přístupné. A koupání v řece každý večer a každé ráno? To popsat neumím, to se musí vyzkoušet:)
Louka na kraji Liberce
22.8 - 24.8. Pavel říká:
Hodnocení pozemku je kladné:) Pan Ondřej skvěle komunikoval, byla připravena voda i elektřina:) Pozemek udržovaný, ohniště připravené i s dřívím:)))) Je opravdu nutné najet z ulice Jizerská tak jak je uvedeno v popisu. Nájezd a zejména výjezd je trošku náročnější na motorizaci tahouna, ale dá se to....:) Jinak pozemek v mírném svahu, klasické nájezdové klíny ale stačí k vyrovnání. Kousek Bedřichov a Jizerská 50tka, což je v létě super na kolo:)
Zahrada u lesa na Šumavě
15.9 - 20.9. Pavel říká:
....všechno fajnový!!!! Bylo nám tam moc dobře, klid a pohoda....!!!!!!!!!
Čejkovice - Příhon přímo u vinařů
18.2 - 21.2. Pavel říká:
Popis pozemku odpovídá skutečnosti. Komunikace s p. Sýkorou je velmi, velmi slušná:) Osobní přivítání bylo milé, vše nám vysvětlil, ukázal. Přestože je pozemek (uvedeno v popisu) lehce ve svahu, není problém vyrovnat. Toalety i sprcha čistá a v dohodnutém čase přístupná:) Moc se nám tu líbí, určitě se budem vracet. Jsme mimo sezónu, což nám vyhovuje, klid a relax....:) Vínko je vynikající a v nepřeberném množství...:)
Čejkovice - Příhon přímo u vinařů
22.2 - 23.2. Pavel říká:
Protože se nám líbilo, tak jsme si o jeden den prodloužili.... takže hodnocení viz předchozí příspěvek:))))) Myslím že to hovoří za vše:)))))
Čejkovice - Příhon přímo u vinařů
15.3 - 20.3. Pavel říká:
Byly jsme opakovaně a protože opakovaní je matka moudrosti, je nutno říci že vše bylo maximálně fajn. Komunikací počínaje, pozemkem konče:) Ještě jednou velké díky p. Sýkorovi:)