Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Vit E.

Skóre Bezkempu: 104

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 46.8 - 8.8. Roman říká:

Vše v pořádku. Klidní hosté. Děkujeme
3.7 - 5.7. Tereza říká:

Dost negativní zkušenost ve více ohledech:
1. Pozemek obložen exkrementy přestože máme k dispozici záchod v areálu 100m od pozemku, který jsme ukázali.
2. Opravdu hlučná společnost tatínků a dětí, i když máme v pravidlech jasně napsané, že u nás poskytujeme hostům klid nejen k rybaření.
3. Společnost si přivezla rybářské vybavení, ale že chtějí chytat, už nahlásit nepřišla a prostě si to šla "vyzkoušet". Opět porušení jasně předem daných pravidel.

Celkově tyto klienty určitě NEDOPORUČUJEME!
Reakce hosta: Dobrý den, četl jsem vaše hodnocení našeho pobytu.
- popisované exkrementy rozhodně nebyly od nás, naopak jsme uklízeli exkrementy po vašich psech, tak aby do nich děti nešláply, těchto "nášlapných min" bylo na pozemku opravdu hodně.
- "Naše" exkrementy jsme řešili v restauraci.
- Měl jsem za to, že jste nám řekla, že můžeme chytat ryby na hrázi rybníka, což jsme také udělali. Ve finále jsme tam zkoušeli chytat cca 20 min. Nezaznamenal jsem, že bychom měli znovu požádat o povolení za to se omlouvám.
- Měli jsme s sebou 5 dětí, pokud je dětský křik problém, prosím uveďte to v popisu vašeho pozemku. Těžko budete pořádat dětské hry bez křiku.
- Neuvedl jsem, že váš pes poškrábal auto jednoho z nás, přišlo mi, že s tím musíme tak nějak počítat, pokud se pozemku pohybují 3 psi a zároveň jsem neuvedl, že psi několikrát vyjeli po dětech. Nic strašného se nestalo. Pokud má být, ale pozemek určen pouze pro tiché rybáře, doporučuji to v popisku uvést a zároveň doporučuji psy nepouštět mezi bezkempaře.
16.10 - 18.10. Jan
9.5 - 10.5. Slavek


Louka s výhledem na rybník
3.7 - 5.7. Vit říká:
Rozlehlý pozemek, s milou majitelkou, která se snaží pobyt zpříjemnit. Majitelka se nesnaží dostat na pozemek co nejvíce rezervací a na pozemku je tak dostatek místa.
Oáza klidu na zahradě u řeky v Brdech
6.8 - 8.8. Vit říká:
Klidné a rozlehlé místo. Pokud je na pozemku více rezervací, pořád máte dostatek soukromí. Do vesnice dojdete za 10 min. pěšky, v Brdských lesích jste za chvilku. Majitel pozemku přátelský, vše připraveno po bezproblémové bezkempování. Super, děkujeme za možnost ubytování.
Tábořiště Roviště
16.10 - 18.10. Vit říká:
Počasí nám nevyšlo, ale pozemek je super, blízko hlavních silnic, ale zároveň máte dostatek soukromí. Do Brdských lesů je relativně blízko.