Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Tábořiště Roviště
Přidat mezi oblíbené


200 Kč

150 Kč

60 Kč

40 Kč
- Tábořiště je v provozu od 1.4.2023 do 20.10.2023.
- V rámci jedné skupiny je na Tábořišti možné umístit více stanů či obytných aut. Systém tuto varianu neumí zpracovat automaticky, v takovém případě mi prosím napište do zprávy. Zadám Váš požadavek ručně. Děkuji.
PROSÍM VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY, BUĎTE OHLEDUPNÍ K PŘÍRODĚ, NENIČTE VEGETACI V OKOLÍ TÁBOŘIŠTĚ.

Nabízím krásný lesní pozemek sousedící se zatopeným lomem s možností koupání (50m od tábořiště). Místo se nachází na okraji chatové osady Roviště, která je oblíbeným návštěvním místem horolezců. Perfektní výchozí bod pro aktivity všeho druhu: horolezecké skalní cesty 10 min. chůze, Vltava s možností koupání 10 min. chůze, turistické cesty v blízkém okolí, cyklistika, hospoda v kempu Roviště.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 11 minut.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod na pozemku.
na pozemku není pitná voda Co s tím?
elektřina - Elektrická přípojka 20 m od stanoviště. Pro účely nabíjení mobilů, notebooků, osvětlení a jiných drobných odběrů je ZDARMA. Za účelem připojování obytných vozů, užívání velkých spotřebičů, lednic, topení a pod. je ZPOPLATNĚNA.
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Šedou vodu možné vylévat na pozemku do stráně za WC.
Chemické WC - Není možné vylévat chemické WC.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Příjezd do osady Roviště po asfaltové cestě, v osadě dále na lesní cestu. Cesta je travnatá a místy hrbolatá, dlouhá cca 200m . V turistické sezoně běžně sjízdná ale je zapotřebí jet opatrně. V posledních 30 metrech cesta stoupá k tábořišti. Vhodné pro osobní vozy, dodávky a malá obytná auta.

aktivity
cyklistika

Cyklotrasy v blízkém okolí.

rybaření

Možnost rybaření ve Vltavě s rybářským lístkem.

lezení

Roviště nabízí lezení v 13 sektorech rozložených podél Vltavy.

vodní sporty

Koupání na vlastní nebezpečí v lomu nebo ve Vltavě.

pěší turistika

Turistické trasy v blízkém okolí.

koně

Agroturistika v Kunclově mlýně.

Další aktivity

Tipy na výlety po okolí postupně přidávám do "Body zájmu" na webu bezkempu.cz

pravidla

Rozdělávání ohně pouze na vlastní riziko a zodpovědnost. Dbejte proto zvýšené opatrnosti a řiďte se obecně platnými pravidly.
Obecně je tábořiště v provozu od 1.dubna do 31. října.
Prosím všechny návštěvníky, neničte vegetaci v okolí tábořiště a buďte ohleduplní k přírodě. Ať již se jdná o děckou hru, řezaní klacků na opékání nebo na stavbu čehokoliv.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

7.1 - 8.1.2023 Semen říká:
Velice krásné a klidné místo. krásné okoli. hned vedle jsou zavodněny lomy, les. 20 min pěšky - hezká vyhlídka. Moc se mi líbilo.
16.9 - 18.9.2022 Jana říká:
Pozemek je krásný a útulný. Máte tam klid i když sousedy máte blízko.
12.9 - 14.9.2022 Petr říká:
Vešel se nám bez problému velký rodinný stan, byli jsme zde od pondělí do středy a byl tu krásný klid. Pramen vody jsme našli přes Mapy.cz, jen kousek od pozemku, neměli jsme ale potřebu ho zkoušet. Dřevo jsme raději vezli vlastní. U ohniště byl grilovací rošt, který je možné umístit na kameny. Jinak vše odpovídá popisu a fotografiím. Doporučujeme skanzen Vysoký Chlumec.
24.8 - 27.8.2022 Ondřej říká:
Hezké místo uprostřed lesa s nedalekým lomem. Společnost nám dělala spousta žab a veverek. Žabky se nám občas snažily dostat i do stanu. :)) Z počátku nám dělalo problém stavení stanu kvůli kamenitému podloží, ale po chvilce snažení se povedlo stan úspěšně postavit. :) Bylo to naše první stanování společně s dětmi a i jim se na místě moc líbilo. Koupání v nedaleké Vltavě pro ně bylo dobrodružné zpestření (bez)kempování. Okolí pozemku je celkem frekventované (cyklisté, rodiny s dětmi, pejskaři, sousední chataři), ale místo je schované a nebyli jsme rušeni. Líbilo se nám. Děkujeme. :)
14.8 - 24.8.2022 Lenka říká:
Je tam krásně. Byli jsme 10 dní, dokud bylo teplé počasí bohužel jsme měli smůlu na dovolenou sousedů, protože do sousední chaty každé odpoledne přijelo 4-6 dětí různého věku a ty byly skutečně hlučné. Majitel docela často používá motorovou pilu a startuje čtyřkolku. Pokud ale bylo pod mrakem nebo pršelo byl tam božský klid. Je to Chatová oblast a pozemek je u cesty tedy se stávalo, že tam chodili lidé na procházku nebo k jezírku, ale to nás vůbec nerušilo. REPELENT sebou!!!každý den jsem utržila kolem 5 štípanců, je to nepříjemné. WC naprosto úžasné, možnost elektřiny se opravdu hodila na nabíjení mobilu a baterií do čelovek. Ohniště a prostor kolem úžasné. 50 metrů zatopený lom, voda je sice hnědá ale čistá a nesmrdí, je tedy vhodná pro umytí nádobí a osobní hygienu bez problémů. Jsem zdravotně handicapovaná-i přes to je vstup do jezírka s pomocí partnera možný a dokonce i pohodlný. Z toho jsme měli obavu. Pokud tedy uvažujete o tomto místě a máte problém s chůzí nemusíte se bát, jde to. K dispozici bylo i vědro na vodu, hrábě na odklízení šišek na místo pod stanem a lopata. Celkově jsme byli velmi spokojení a můžeme doporučit. S velkou pravděpodobností se vrátíme příští rok. Děkujeme za poskytnutí tohoto místa. Moc se nám tu líbilo
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem