Petr B.

Skóre Bezkempu: 493

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 31
Počet půjčených vozů: 03.11 - 5.11.2023 Petr říká:

Děkuji za návštěvu. Skvělá komunikace, příjemný člověk. Rozhodně doporučuji
20.10 - 22.10.2023 Ctibor říká:

V.I.P host co dodat. Doporučuji
16.6 - 18.6.2023 Ctibor říká:

Super hosté ,velmi přátelští a milý. Doporučuji všem majitelům pozemků.
5.5 - 8.5.2023 Pavel říká:

Milí a příjemní hosté. Můžeme jen doporučit.
24.3 - 26.3.2023 Ctibor říká:

VIP host. Vše bez problémů . Doporučuji všem bezkempařům
27.5 - 29.5.2022 Ctibor říká:

Vše v nejlepším pořádku. Doporučuji
14.4 - 17.4.2022 Stanislav říká:

Zkušení bezkempari , žádný problém . 😉
5.11 - 7.11.2021 Václav říká:

Normální slušná návštěva, jakou mohu jen doporučit. Nemám jediné negativní slovo.
27.9 - 29.9.2021 Jan říká:

Návštěvu hosta určitě doporučujeme.
18.6 - 20.6.2021 Jaroslav říká:

Vše proběhlo naprosto v pořádku
3.6 - 6.6.2021 Ondřej říká:

Mohu jen doporučit!!
30.4 - 2.5.2021 Michael říká:

Tuto rodinu doporučuji. Velice klidná a nenáročná rodina.
23.4 - 25.4.2021 Zdeněk říká:

Výborná
16.4 - 18.4.2021 Petr říká:

Všechno v pořádku, děkujeme.
15.5 - 17.5.2020 Ctibor říká:

Velmi příjemná rodina kterou vždy rád uvítám.Doporučuji všem bezkempeřům. Roverské skály
8.5 - 10.5.2020 Ctibor říká:

Vše OK.
13.5 - 15.5.2022 Dagmar


Malá Skála "Pod Hradem" - 2 místa
3.11 - 5.11.2023 Petr říká:
Potvrzení rezervace proběhlo téměř obratem a víkend jsme si zde užili i v sychravém podzimu. Posíláme ostatním pár aktuálních informací k pozemku. Délka auta do 8m je tak akorát s ohledem na velikost samotných míst a otočení se na pozemku. S karavanem bez moveru nedokážeme posoudit. Ohledně zmiňované výšky stromů, tak cca 3 metry jsou momentálně v pohodě, cestu jsme si prostříhali před odjezdem a máme 3,1m. Betonová šachta před vjezdem je tak na proražení pneu, hlavně při výjezdu, nebo za tmy. Místo je sice bez možnosti výlevky pro WC, doplnění vody a el.přípojky, je ale cenově přijatelné, klidné a v žádané lokalitě.
Roverské skály
20.10 - 22.10.2023 Petr říká:
Tento pozemek využíváme opakovaně nejenom díky jeho rychlé dojezdové vzdálenosti od Prahy, ale také pro jeho využití za každého počasí. Místní lesy lze donekonečna využívat na výlety jak pěšky tak na kole. Určitě zase rádi přijedeme.
Zahrádka pod Vodárnou
28.9 - 1.10.2023 Petr říká:
Pozemek byl připravený a potvrzení rezervace proběhlo ještě ten samý večer. Zahrada je uzamčená a je potřeba kontaktovat majitelku předem před příjezdem. Výhodou tohoto pozemku je jeho oplocení a možnost připojení el.proudu a dolití čisté vody. Pro auta kolem 7 metrů je velikost pozemku už tak akorát (viz foto) a je potřeba si vzít vyšší klíny na vyrovnání, pozemek je mírně svažitý. Doporučujeme pěkný lesní cyklovýlet na Zadov s návštěvou cukrárny Ella.Tento pozemek rádi opět navštívíme.
Roverské skály
16.6 - 18.6.2023 Petr říká:
Na tomto pozemku jsme byli již několikrát a to nejenom z důvodu pěkné přírody v místě, ale také pro jeho dostupnost v jakémkoliv počasí, upravenost (oplocená zahrada, posekaná trava) a celodenní klid. Komunikace s majitelem je rychlá a vždy je při příjezdu k dispozici.
Noviny pod Ralskem
12.5 - 14.5.2023 Petr říká:
Tento pozemek doporučujeme navštívit a předáváme k němu pár doplňujících informací a fotografií pro ostatní. Pozemek je celý oplocený. Na pozemku je zastřešené zázemí, kde je k dispozici popelnice, přivod vody, dřez, gril, elektrika, stoly a židle. Pozemek je téměř rovný a suchý. Kolem vede menší silnice, ale v noci nás provoz nijak nerušil. Nad obcí je zřícenina hradu Ralsko, kam se dostanete po 6 km po červené značce - z vrcholu vidíte až na Ještěd a Bezděz. V širokém okolí jsou pěkné lesní cyklostezky a minimum kopců, jezdili jsme hlavně podle aplikace Mapy.cz - všude byl signál. V obci je večerka a hospoda. Kousek od pozemku je nástupní místo pro sjetí Průrvy Ploučnice.
Prostorná zahrada na polosamotě
5.5 - 8.5.2023 Petr říká:
Pozemek byl připravený, posekaný a i za deště byla polovina pozemku od vjezdu sjízdná i s velkým obytným vozem. S těžkým karavenem či obytným vozem se opravdu držte na té půlce u vrat, jinak v lepším případě vytvoříte hluboké koleje, v horším zapadnete, druhá půlka je měkká a kola se boří - máme vyzkoušeno při našem otáčení auta. Majitelé byli přítomni po celou dobu našeho pobytu, ale nic jsme nepotřebovali. Potvrzujeme klid a dobré místo na výlety.
Zahrada za domem
6.4 - 10.4.2023 Petr říká:
Pozemek byl posekaný a připravený. Pitná voda je k dispozici z kohoutku - lze napojit hadici, případně je k dispozici hadice od majitele, vylití wc a šedé vody bez problému do díry nad jímkou. El.zásuvky jsou na zdi stodoly, je potřeba prodlužovací kabel. Příjezd na pozemek je skrze stodolu se stroji, přikládáme foto pro lepší orientaci při příjezdu. Komunikace s majitelem pozemku při příjezdu a i během pobytu byla výborná. Zámek Lednice i Valtice v dochozí vzdálenosti. Na vlakové nádraží do Valtic jsou to 3 km a odtud se dá jet vlakem do Mikulova na další výlety.
Roverské skály
24.3 - 26.3.2023 Petr říká:
Pozemek je připravený, posekaný a i za deště plně sjízdný a pevný. Restaurace vedle pozemku otevřaná a stánek u lesa také.
Stellplatz - Tetín u Berouna
12.11 - 14.11.2022 Petr říká:
Pozemek se nachází na úplném konci slepé ulice. Už z hlavní silnice je místo dobře značeno. Tráva na parcelách je i za mokra dostatečně pevná i pro těžší auta a ani klíny se nebořily. U WC výlevky lze plastový rošt vyjmout. Tím, jak je výlevka nízko, by ji šlo využít u OA i na přímé vylití šedé vody, ale je potřeba mít alespoň 2m hadici. Nedá se zajet OA až k ní, ale jen stát kousek vedle na cestě.
Dolní Morava - V Zátiší
26.10 - 30.10.2022 Petr říká:
I když bylo v době naší návštěvy přeplněno, vše proběhlo v pořádku. Pitná voda je k doplnění také ve spodní části pozemku. Kdo se chystá na výlety do okolí, tak je nutné si vzít veškeré občerstvení s sebou. Není možnost občerstvení, jako je tomu třeba v Krkonoších. Vše se na Dolní Moravě točí pouze kolem lanovky, mostu a vyhlídky.
Zahrada v srdci ♥️Českého ráje
5.8 - 7.8.2022 Petr říká:
Pozemek jsme navštívili letos podruhé a opět jsme byli spokojeni. Zahrada byla posekaná a ovocné stromy dopřejí po výletě stín. Ani po vydatném nočním dešti nebyla zahrada podmáčená. Vhodné i pro větší obytný vůz, nebo karavan. Asfaltová cesta je až k pozemku.
Roverské skály
27.5 - 29.5.2022 Petr říká:
Rezervace byla potvrzená během chvilky. Zahrada opět upravená a posekaná. Voda k doplnění je dobře přístupná ve dvoře pana majitele. Jezdíme sem třetí rok a stále je v okolí co objevovat. Kdo chodíte podle turistického značení, tak si djete pozor, za poslední dva roky tu barebně přemalovali značení tras, například co byla žlutá, je dnes modrá, tak zapomeňte na papírové mapy a podle aplikací to taky ještě úplně nemusí sedět. Např na Mapy CZ nesedí zelená, která dnes fakticky vede úplně jinak. V okolí Skalky jso spousty malých jeskyní včetně sezení a ohniště. Volně přístupná je také zřícenina hradu Helfenburg, kde o víkendu bývá otevřená i věž. Pozemek Roverské skály doporučujeme navštívit kdykoliv po celý rok.
Dětský ráj - místo pro bezkempování
13.5 - 15.5.2022 Petr říká:
Vše proběhlo v pořádku, rezervace byla potvrzená během chvilky. Víkend jsme si užili jak k odpočinku, tak k celodennímu výletu na kolech. Cesta od hlavní silnice k pozemku vede lesem po malé asfaltové cestě a poslední metry pak po zpevněné písčité cestě kolem různě nahnutých stromů. Chce to trochu umu a opatrnosti, hlavně pro nováčky s půjčeným velkým vozem. Máme výšku vozu 3,10m, šířku 2,3m, délku 7,5m a o větve jsme škrtali z boku i na střeše. Po našem upozornění na nízký průjezd paní majitelka přislíbila pro další návštěvníky větve ořezat, za což jí děkujeme. Pozemek doporučujeme.
Zahrada v srdci ♥️Českého ráje
14.4 - 17.4.2022 Petr říká:
Vše proběhlo v pořádku včetně komunikace a osobní návštěvy majitelů pozemku. Nově je připravený elektrický sloupek a voda. Oboje se nachází v horní části pozemku, kde je také nejlepší rovina. Je potřeba si vzít dostatečně dlouhé prodlužovací kabely, kdo bude ve spodní části zahrady. Zvedá se tím komfort, který majitel stále vylepšuje.
S výhledem na Trosky - Český ráj u zámku Hrubá Skála nad skalním městem, svoboda pohybu a nepřeberné množství aktivit.
11.3 - 13.3.2022 Petr říká:
Komunikace s majitelem pozemku proběhla výborně, včetně všech potřebných informací. Na konci cesty u stodoly viz foto, se dá otočit s obytkou 7m. Restaurace jak na Valdštejně a Hrubé Skále, tak i restaurace Vidlák opačným směrem na Trosky, jsou v provozu a za rozumné peníze se dobře najíte. Výborná poloha pozemku, v noci klid a všude kousek na pěkný výlet. Doporučujeme využít.
Svojkov - nedaleko Máchův kraj, diskrétní oplocený kout zahrady
5.11 - 7.11.2021 Petr říká:
Menší zahrada - výhoda pouze jedné rezervace, tedy vždy soukromí a klid. Potvrzení rezervace bylo rychlé, komunikace s majitelem výborná. Ze zahrady se dá jít pěšky na hrad Sloup po turistických trasách kolem skal, jeskyní, skalního divadla a spousty vyhlídek, včetně rozhledny Na Stráži. Příjemný výlet i pro děti. V místním parku je také zřícenina hradu Svojkov.
Radhošťský rybník
27.9 - 29.9.2021 Petr říká:
Pěkné místo v uzavřeném areálu. Odpadá tak stálé uklízení nábytku oproti otevřeným pozemkům, když jste pryč. Zázemí přikládáme v galerii. Šedá voda se vypouští za plotem, nebo ji musíte vypustit do barelu. Majitel i pan správce jsou velice ochotní a veškerá domluva probíhala skvěle.
Ubytování u Mili
28.8 - 30.8.2021 Petr říká:
Pěkný malý pozemek se zázemím v klidné ulici u řeky, odkud rovnou vedou turistické trasy. Majitelé jsou velmi příjemní a ochotní. Z pozemku je to kousek na vlak, který jsme využili při výletech. Pár informací k nim: Červená trasa po proudu je i pro malé děti. Pěkná je i žlutá na Židovu strouhu. Proti proudu je červená schůdná podél vody jen za delšího sucha, jinak to je kolem vody zarostlá pěšina plná bláta až do Dobronic. To samé je druhá půlka cesty z Dobronic po modré na vlak do Třebelic. Totálně rozježděná cesta lesní technikou a nakonec zarostlá tak, že jsme šli raději jinudy.
Zelené Zátiší I.
18.6 - 20.6.2021 Petr říká:
Pěkně udržované parcely se zázemím, každá parcela má své soukromí, sezení i pitnou vodu. Zahrada je od málo frekventované silnice oddělená živým plotem. Nové sociálky v budově - doporučuji si za ně připlatit. V obci je spousta opravených původních domů a stojí za to si ji projít, než vyrazíte na výlet. Pan majitel i jeho dcera jsou velice ochotní a starají se i během pobytu. Doporučujeme.
Louka na kraji Liberce
3.6 - 6.6.2021 Petr říká:
Skvělé místo jak pro odpočinek, tak výlety pro pěší i na kola. Pěkná procházka lesem do ZOO (hned vedle je pro děti velké venkovní hřiště). Navíc vede cesta kolem rozhledny Liberecká výšina. Od pozemku můžete jet autobusem do města a pak třeba pokračovat dále na Ještěd. Nebo opačným směrem cyklobusem na Bedřichov - jede ráno v 9.51hod. Auto máme alkovnu 7,5m x 3,1m a vjezd byl v pohodě, kdo je těžký, tak při odjezdu je potřeba se trochu rozjet a přejet najednou žlab - přikládám foto.
Rožďalovice zahrada
30.4 - 2.5.2021 Petr říká:
Pěkná udržovaná zahrada v obci přímo nad chatou majitele. Domluva výborná, majitel velice ochotný, na pozemku naprosté soukromí a klid. Z pozemku je to 20 minut volnou chůzí na malé vlakové nádraží, odkud jezdí vlak směr Jičín, Prachovské skály, Trosky, nebo opačným směrem na Nymburk. Na kole je možné například na zámek Loučeň. Pozemek doporučujeme.
Zahrada u Berounky
23.4 - 25.4.2021 Petr říká:
Pěkné klidné místo u řeky. Příjezd je až k pozemku po asfaltové cestě, která je navíc slepá a tedy bez provozu. Asi 5 minut pěšky je vlaková zastávka pro výlety směr Beroun nebo Rakovník. Majitelé jsou velice milí a ochotní a i když je pronajímané místo na zahradě kousek od jejich domku, přesto máte soukromí. Doporučujeme.
Zahrada Porta Bohemica Velké Žernoseky.
16.4 - 18.4.2021 Petr říká:
Výborný! Z pozemku je nespočet možností k výletům do okolí. Vjezd na něj je trochu nakloněný, tak při průjezdu malou branou pozor, pokud máte něco většího. A již zmiňované vlaky. Trať je nejen kousek od pozemku, ale druhá i za vodou. Takže frekvence vlaků je častá a v noci je dost znát, jak se zvuk z kolejí nese údolím. Ale asi jde o zvyk. Majitel je velice příjemný a ochotný, za tu cenu pronájmu ho obdivuji, že to s nadšením půjčuje. Takových míst a lidí si važme a podpořme. Takže kdo má slabé spaní a potřebuje v noci ticho, tak si nakupte špunty do uší. Ale určitě toto místo doporučujeme všem navštívit. Oproti stání v Sedmihorkách v sezóně, kdy zbylo místo na posledním volném plácku vzdáleném dva metry od tří ohnišť, u kterých řádili každou noc až do rána samí mistři, je noční zvuk vlaků absolutní romantika.
Tatranská lúka - Stará Lesná, Vysoké Tatry
2.7 - 6.7.2020 Petr říká:
Na pozemek je dobrý příjezd z hlavní silnice (na ní je malý provoz a neruší). Celý pozemek je travnatý a velký a každé auto má koleme sebe dost prostoru. Po celém pozemku je nově u všech míst vyvedena pitná voda a výlevky pro WC. Spodní voda se vylévá ve spodní části pozemku zatím do trativodu. Nově byl také k dispozici velký nerezový dřez s teplou vodou pro mytí nádobí. Majitelé jsou velice ochotní, vše ukážou, vysvětlí a stále pracují na vylepšení. Jsou to srdcaři, kteří tam sami byli také v karavanu. Oproti kempu který je asi o kilometr výše k Lomnici, to byl klidný a prostorný komfort. Do Tatranské Lomnice vede od pozemku cyklostezka mimo silnici a je to příjemná procházka i pro pěší. Základní potraviny jsou asi kilomter přímo v obci.
Roverské skály
8.5 - 10.5.2020 Petr říká:
Byli jsme maximálně spokojeni. Ideální místo pro turistiku i výlety na kolech, absolutní klid jak během dne tak v noci. I při maximálním počtu pěti posádek mají všichni soukromí. V obci je dětské hřiště a restaurace, kde vaří po celý den. Dobře označený a rovný vjezd na pozemek.
Louka v srdci Harrachova
1.5 - 3.5.2020 Petr říká:
Vše odpovídá popisu, velice ochotný pán z půjčovny kol ke které pozemek patří. Dětské hřiště naproti za silnicí, která vede k lanovce a chatám. V sezóně bude kolem pozemku šrumec, ale večer a v noci klid.
Zahrada Cycleway
24.4 - 26.4.2020 Petr říká:
Doporučujeme všem a hlavně rodinám s dětmi, do města je to kousek po cyklostezce a po rovince a taky zárověň pár metrů do přírody. Jenom pozor na potok, který teče na konci zahrady a není tam plot. K dispozici je kryté sezení a zahradní gril. Máme obytku 7,3m dlouhou a bylo to na knop, sjezd na zahradu je štěrkový a dost příkrý, takže auto delší než 7,5m bude problém tam dostat, včetně zaparkování, pokud tam už budou jiná auta. Petr
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.