Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Dětský ráj - místo pro bezkempování
Přidat mezi oblíbené

Stanoviště 1 | Stanoviště 2

350 Kč

350 Kč

80 Kč

40 Kč
Při vjezdu na pozemek Vás uvítá a překvapí přilehlý a oplocený pozemek s karavanem, obřím obytným stanem a se spoustou příležitostí pro děti a jejich hry. Pokud v době Vaší přítomnosti nebude právě pronajatý, není problém, aby ho i Vaše děti využily a tam se zabavily.
Výhodou Vašeho pozemku bezesporu je, že je v lese, dost velký na to, aby zaručil pohodu minim. posádce 2 - 3 karavanů nebo obyt. aut.
Samozřejmostí je i zavedená voda, el. proud a nepostradatelná kadibudka.
Výběr k pobavení i zotavení je velký - nádherné koupání , veslování v průzračné vodě obklopeni písečnou pláží, která umožňuje pozvolný vstup do vody. Pod vedením instruktora se zájemci naučí vodnímu lyžování, rybáři zde uspokojí svoji vášeň.

Procházky lesem,houbaření, kolo i bruslení - výlety do okolí - Mělník - soutok Vltava s Labem, zámek, vinice atd, - Brandýs nad Labem -Stará Boleslav- pamětihodnosti , zábava, nákupy i nemocnice.

upozornění : Pejskové : jen malá a střední plemena , max. jezevčík a pod.!

Rezervace je možná na min. 2 noci a více.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 86% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 16 minut.
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Kadibudka
pitná voda - Na pozemku
elektřina - Na pozemku za kadibudkou možnost vylévání špinavé vody. PROSÍM , v karavanu a obyt. vozu užívat zelenou chemii i ostatní ekologické přípravky.
piknikový stůl
gril
ohniště
aktivity
cyklistika

Po lesních cestách

rybaření

V místě na jezeře s povolenkou

dětské aktivity

Na vedlejším našem pozemku - dětský bazén, pískoviště, několik druhů houpaček, maňáskové divadlo, odrážedla volejbal, pinčes,fotbal atd.atd

bruslení

Po lesních cestách

pravidla

Oheň rozdělávat na pozemku v lese nikoliv, pouze na vymezeném místě. Pejskové : jen malá a střední plemena , max. jezevčík a pod.!

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
S koupáním
7.8 - 8.8.2021 Roman říká:
Pěkné místo, se skvělou pláží poblíž. Byl jenom menší problém s nedostatkem vody, takže doplnit celou nádrž pitnou vodou nebylo vhodné. Paní nám to nezakázala, ale když řekla, že je problém s vodou, nechtěli jsme dál napouštět.
Reakce majitele: Díky za hodnocení.
Problém s vodou naprosto nemám a věřím, že to bude tak i nadále.
Co Vám nyní napíši, prosím, nevztahujte v žádném případě na sebe.
Možná, že by se Vám taky nelíbilo, kdyby si z Vás někteří karavanisté udělali laciné parkoviště a to ještě se všemi možnými výhodami. A žel, tu zkušenost jsem brzy získala.
Přijedou, sotva zaparkují - zájem o okolí - přírodu nulový, ale první dotaz je kam s šedou vodou, kde vyprázdnit kazetu z WC, napojí se na vodu, roztočí kohoutek, připojí se na elektřinu - zapnou klimatizaci.... /pochopitelně se postaví co nejblíže ke stojánku s vodou a el. proudem - bez ohledu, že přijede další host/ .... a dále ..kde mohou dělat oheň a grilovat.
Tady končí jejich zájem o zdejší krásné okolí. Jen využít a pokračovat v cestě dále !
Díky Bohu - takových je méně, avšak právě ti zapřičinili, že jsem si dala podmínku -ráda každého přivítám, ale pouze na dvě noci.
Děkuji i Vám za návštěvu a doufám, že se opět uvidíme. Zdraví Kovářová
18.7 - 22.7.2021 Irena říká:
Krasne misto. Vesli jsme se i se 7.5 metrovym obytnakem. Je tam klid, cista voda ke koupani a sarmantni a mila pani majetelka.
20.7 - 22.7.2021 Jan říká:
Hezké místo, čistá voda v jezeře, s paní majitelkou bezproblémová komunikace a ochota. Na pár věcí je třeba dát pozor:
- místo je pro dvě rezervace, ale pokud se sejdou dva větší karavany/ obytňáky, je problém s nimi na pozemku manipulovat aniž by se jejich majitelé dohodli, my jsme se dostali na místo díky moveru.
- měkké podloží, jak již psali kolegové, při pohybu s moverem je třeba podkládat přední kolo, jinak se okamžitě zaboří. Nicméně paní majitelka i v tomoto vyšla vstříc a zapůjčila desky a prkna.
- soukromá pláž - netuším do jaké míry je opravdu soukromá -v době kdy jsme tam byli, to byl oplocený cca 20m úsek pláže s molem, stolkem a lavičkami s různými omezeními (před pláží tráva která se musí obcházet kvůli majiteli, další omezení kam se může / nemůže ve vodě, atd. Nicméně veřejná pláž byla naprosto dostačující (nikdo tam, pískové dno s pozvolným vstupem, soukromí.
Reakce majitele: Díky za uznání, pokud se týče komunikace.Nejen prkna,ale nabídla jsem i zprostředkovat nákup v "Košíku"/ na Váš dotaz/, , vodní lyžování a v neposl. řadě jsem nabídla prodloužení Vašeho pobytu až do pozdního odpoledne,které jste rádi využili. Na nic jste si zde nestěžovali,mimo toho podlaží - spíše naopak.
Co se týče soukr. pláže. Ano - soukromá na soukromé !! V nabídce není 200 m2.
Zde je objasnění i pro další případ. hosty. Jedná se o pískovnu, jejíž část je již hotova- Křenecké jezero.Je chovné, oplocené, veřejnosti nepřístupné. Na ochranné pásmo navezl majitel písek a kvalitní hlínu, kde pěstuje angl. trávník- svoji chloubu.Protože jsem v této oblasti jediná, kdo vlastní v blízkosti chatu a má s pískovnou již 10 let smlouvu - mám to privilegium pláž užívat a naprosto mi nevadí nastavená pravidla dodržovat. A tak to vnímali i hosté, kteří tam nadšeni za klidem chodili. Pro nezasvěcené přiložím další foto pláže do své nabídky.
Ano, obytňák zde byl a v něm příjemní lidé, kteří chtěli ochotně uvolnit pro průjezd místo, ale byli z Vaší strany odmítnuti, že to není třeba.
A k tomu měkkému podloží. Jak známo, jsme tu na písku a na něm je lesní porost a tráva.
Hned po prvních hostech jsem věc začala řešit. Nyní je zde fůrka štěrku na podhoz, zmíněná prkna a desky trvale vedle stojanu s vodou a el. proudem, navíc nový pivní stůl pro větší komfort hostí. Pro zvětšení prostoru a bezpečnost jsem nechala porazit čtyři stromy.
Tak snad nynější hodnocení již další případné hosty neodradí.
Budu se těšit i na Vaši rodinu a upřímné díky za připomínky, tím jsem mohla vyjádřit i to, co by jinak nezaznělo.
13.7 - 16.7.2021 Adam říká:
Velmi hezké místo v borovém lese. Celý prostor je oplocený, což ocení zejména rodiny s dětmi. Přístupová cesta bez problémů i v mokru. Nádherná veřejná /ale i tak poloprázdná/ písková pláž ovčáreckého jezera cca 50 metrů, soukromou pláž jsme nevyzkoušeli, snad ani nebylo třeba. Paní majitelka velmi ochotná, komunikace naprosto bez problémů, děti měli k dispozici i hřiště na druhém stanovišti. Snad jen pozor na měkčí podloží, do kterého se auto i karavan ochotně boří. Určitě se řadí vrátíme.
9.7 - 11.7.2021 Jan říká:
Bohužel, z důvodu nemoci, jsme museli na poslední chvíli výjezd zrušit. Komunikce s pí. majitelkou bez problémů, ochota, vstřícnost.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem