Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

S výhledem na Trosky - Český ráj u zámku Hrubá Skála nad skalním městem, svoboda pohybu a nepřeberné množství aktivit.
Přidat mezi oblíbené


280 Kč

280 Kč

280 Kč

50 Kč

20 Kč
Udržovaný pozemek se nachází v srdci Českého ráje u zámku Hrubá Skála nad stejnojmenou obcí a skalním městem. Výhled na trosky přímo z parkovacího místa zaručen i při špatné viditelnosti :-) Hranice pozemku je přímo na turistických a zpevněných cyklotrasách (projíždějí přímo za vraty). Turistický autobus má zastávku přímo u vjezdu a je možné přepravovat i kola. Na pozemku jsme pro vás připravili ohniště se zásobou dřeva (každé parkovací místo má své ohniště :-), dětský minipump track, badminton, florbal, deskové hry a NOVĚ při nepřízni počasí "airhockey".
Cyklostezka hruboskalskem byla vyhlášena jako jedna z nejkrásnějších v ČR https://www.idnes.cz/cestovani/na-kole/cyklistika-cyklostezky-cesko-kolo-vylety.A210826_103347_na-kolo_albe?zdroj=patro . Pozemek je ideálním výchozím bodem do skalního města nebo pro milovníky klidu do skal mimo hlavní trasy (prozradíme vám před příjezdem :-))

Spolek občanů Hrubé Skály, který se věnuje kulturnímu a společenskému vyžití v obci: https://www.facebook.com/Hruboskal%C3%A1k-622141301312867/?pnref=story

Odpovědi na nejčastější dotazy:
- na pozemku jsou dvě stání. Obě připravena na obytné vozy, karavany a dolní skybox pro stany
- vjezd/výjezd je bez problému i za dlouhodobého deště. Obě místa mají štěrkový základ prorostlý trávou pro příjemnější pobyt
- tráva je pravidelně udržována a nepřerůstá
- pokud nestřídá další posádka, možné stání i po termínu odjezdu (zjistíte v aplikaci)
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 13 minut.
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 5%

5 - 9 nocí: 10%

10 a více nocí: 20%

vybavení
na pozemku není záchod. Dodržujte prosím pravidla!
na pozemku není pitná voda Co s tím?
elektřina - Od rozvodné skříně je natažen 50m buben a umístěn ve schránce na místě "sky box". Místo u boudy je cca 28m od bubnu. Pokud nemáte svůj prodlužovák tak je k dispozici v boudě kabel.
piknikový stůl
gril
ohniště
oplocení
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Přímo z auta (nádoby) před výjezdem vlevo je “odpocivadlo” travnaté nad svahem. Oznaceno výsekem trávy..
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Přístup přímo z hlavní komunikace po asfaltové cestě až k místům parkování. Místo “bouda” je štěrkové s prorůstající trávou (nejde zapadnout ani pri desti), ideální pro soupravy s karavanem nebo pokud chcete byt s prateli i na stání. Druhé místo "sky sbox" vjezd velmi mírně z kopečku z asfaltu. Podklad je trava prorostla "udržovákem" a pod nim hlína (neklouže ani nezapadnete). Prosíme dodržujte zásady bezpečného kempování, zvláště při nepřízni počasí. Obě místa jsou pod stromy, volné prostranství určené je u vjezdu po pravé straně nebo dočasně na komunikaci procházející pozemkem.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Nejužší místo příjezdu 4m, výška 5m. Horní parkovací místo šířka 2,7m, délka 13m. V reálu prověřeno hosty s 6,7m a 6m obytnáky za sebou nebo souprava s 10m. Vše viz. recenze. Sky-box šířka 7m, délka pro stání (bez výjezdu) 10m. Ověřeno hosty s 7,2m obytný vůz včetně doplna vytažené garnýže. Viz. recenze. Obě místa stání využíváme sami s 6,7m, 3,5t bez problémů. V zadní části pozemku před stodolou je prostranství pro otočení vozu/soupravy bez problému.

aktivity
cyklistika

Okružní trasy celým Českým rájem, zpevněné cesty všude. Hezky výlet je na trosky a delší trasa až do Jičína. Číslo jedna je však trasa na Valdštejn.

rybaření

Rybník Bažantník, Sedmihorky https://www.campsedmihorky.cz/zabava-a-sport/rybareni/

lezení

Hruboskalsko je přímo lezeckou oblastí https://www.cesky-raj.info/dr-cs/5897-lezecka-oblast-hruboskalsko.html

vodní sporty

Přírodní koupaliště sedmihorky, 3,8km pěšky, 3,2 km autem (5min) https://www.campsedmihorky.cz/zabava-a-sport/koupani/

dětské aktivity

V oblasti je nespočet pískovcových kamenů a skal pro lezení a skákání dětí. Ve skalním městě naučná poznávací dětská trasa lemována reáliemi z populárních pohádek.

pěší turistika

Populární značené okruhy skalním městem nebo cesty vedoucí na zajímavá místa https://hruba-skala.ceskehory.cz/okoli/

koně

Jízdárna Hnanice o.s. https://www.jk-hnanice.cz/

sauna/wellness

Zámecký hotel Hrubá Skála, Eden spa https://www.hotelhrubaskala.cz/cz/ea-zamecky-hotel-hruba-skala/wellness-eden-spa Dochozí vzdálenost 6min, parkování vozu pred wellnes na oficiálním parkovisti

Další aktivity

Badminton na pozemku, tenis v obci 5min chůze https://obechrubaskala.cz/spolky/tenisovy-klub/

pravidla

Pozemkem vede asfaltová příjezdová cesta. V rámci dobrých sousedských vztahů ji využívá soused. Prosím zanechávejte průjezdnou. "Grey water" mozno vypustit u výjezdu po levé ruce na odstavném místě na pozemku. Bio odpad je možné uložit v místě pod boudou (pochopíte na místě :-)).

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
S výhledem
Pro cyklisty
Pro rodiny
6.8 - 10.8.2022 David říká:
S přívěsem jsem musel vycouvat, otočit jsem se neuměl. Být po dešti, tak mám asi problém vyjet z dolního místa. Jinak super - klid a do večerky cestou lesem přímo od vrat.
8.8 - 9.8.2022 Jaroslav říká:
Velmi příhodné místo na prozkoumání Hrubé skály a okolí. Velmi dobře udržované.
3.8 - 4.8.2022 Adam říká:
Dobrá lokalita pro výlety do okolí, strategická poloha na pěší i cyklovylety v Hruboskalsku ,místo s výhledem na Trosky v dolní části pozemku, ale pozemek v zástavbě, stačí popojít kus k nerušenému krásnému výhledu. Bez zázemí. Večer komáři a opravdu hojny výskyt klíšťat znemožňující posezení venku, po hodině sezení jsme byli obsypáni. Nevhodné pro malé děti a stanování.
24.7 - 26.7.2022 Drahoslav říká:
Krásné, klidné místo s romantickým výhledem na Trosky. Ideální pro cyklovýlety po okolí. Měli jsme velký polointegrál a parkovali na spodním stání. Komunikace s majitelem bez problémů :) Rádi se v budoucnu vrátíme ...
14.7 - 15.7.2022 Lucie říká:
Krásné místo s velkým množsvím výletů po okolí, hned za brankou stavěl autobus kterým se člověk dostal do prachovských skal. Rozhodně doporučuji❤️😊
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem