Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Jan A.

Skóre Bezkempu: 180

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 1110.8 - 11.8. Milan říká:

Jelikož byl pobyt prodloužen, tak krátce opakuji - skvělý manželský pár!!!
6.8 - 10.8. Milan říká:

Skvělá návštěva. Sice si u nás vybrali Smolíčka v podobě poruchy na svém autě, ale myslím, že vzniklo mezi námi velké pouto a místo, kam se budou rádi vracet nebo nás doporučovat ostatním stejně pohodovým bezkempařům.
3.8 - 6.8. Lukáš říká:

Návštěva těchto mílích lidí, proběhla v pořádku Děkujeme
28.7 - 31.7. Milan říká:

Můžeme jen doporučit
29.5 - 31.5. Tomáš říká:

Milí lidé..
31.7 - 3.8. Jan
31.7 - 3.8. Jan


Zastavení u Dany a jejích zvířátek
8.5 - 10.5. Jan říká:
V blízkosti Chomutova rozhodně zajímavý pozemek, zcela odpovídal našemu očekávání. Počítáme s tím, že se sem někdy vrátíme.
Pošumavské nádraží
29.5 - 31.5. Jan říká:
Krásné místo na železniční zastávce v podhůří Šumavy, s dávkou romantiky a ideální pro milovníky všeho kolem kolejí - je nádhera se kolem půlnoci uložit do postele a současně poslední noční motoráček vám zatroubí 10 metrů od karavanu na dobrou noc... Pan majitel je člověk komunikativní a vše, co přislíbil, bylo připraveno. Umí zařídit i počasí ! Byli jsme velmi spokojeni a pokud to půjde - přijedeme sem brzy znovu.
Roverské skály
3.7 - 6.7. Jan říká:
Krásný a udržovaný pozemek. Nádherný výhled do kraje. Pan majitel má opravdu snahu vytvořit pohodové podmínky pro bezkempaře. Navíc jsme měli bonus zcela jasné noci s oslňujícím úplňkem... Stručně řečeno - doporučuji !
Misto pro camper nebo obytný přívěs
28.7 - 31.7. Jan říká:
Prostě a jednoduše vše nadstandardní - vůbec se nám nechtělo odjíždět... Pan majitel měl velkou snahu udělat cokoliv, jen abychom byli v pohodě. Vřele doporučujeme !
Zapomenuté podhůří Jeseníků s čistým vzduchem u rybníku
31.7 - 3.8. Jan říká:
Není běžné mít možnost přespat v karavanu přímo na greenu pod starými buky a na WC se projít po fairwayi kolem několika bunkerů.... I když nyní již není hřiště aktivní, má jeho poloha své kouzlo a neodpustili jsme si pár cvičných odpalů.... Pan majitel je ochotný člověk, pomůže i poradí. Doporučuji nejen golfistům, ale i železničním nadšencům - úzkokolejka do Osoblahy stojí za to.
Ovocný sad na rozhraní Jesenických hor a Hané
3.8 - 6.8. Jan říká:
velmi dobře udržovaná zahrada, vstřícný a ochotný majitel, v blízkosti hrad Bouzov, Mladečské jeskyně anebo Loštické syrečky... Co víc si přát ? Díky!
Doupě
6.8 - 10.8. Jan říká:
Majitel je výjimečný člověk - se vším nám pomohl, poradil, a zajistil nám i servis a opravu spálené spojky u auta, když jsme chtěli zaparkovat karavan přesně podle našich představ. Služby zajistil skvěle, čisté sprchy i WC, a večer u výborného piva a steaku umí vyprávět spousty historek nejen o motorkách a motorkářích ... Milane a Vlasto, moc děkujeme a posíláme 5 srdíček.