Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zapomenuté podhůří Jeseníků s čistým vzduchem u rybníku
Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

140 Kč

140 Kč

80 Kč
Nabízíme stanování / kempování s karavanem v našem přírodě blízkém sportovním a relaxačním areálu. Pozemek je využíván pro chov ryb v rybníku, odpočinek těla i mysli a historicky i ke golfovému pinkání. Část pozemku kolem rybníku, hráz rybníku, dlouhá podélná část kolem vzrostlých topolů a ovocných stromů i okolí recepce jsou vhodné pro kempování. V areálu je dostatek prostoru na snad jakékoliv sportovní vyžití nebo se můžete i koupat v místním rybníku. Chytání ryb jde dohodnout přímo s majitelem. WC k dispozici. Prostor recepce s terasou můžete využít na grilování i noční posezení. Celý areál je ve velice klidném, tichém prostředí s přírodou všude okolo. V areálu jsme pro Bezkempaře vyčlenili celkem 3 hektary, aby měli dostatek soukromí a klidu.

Koupání v místním rybníku či městském koupališti ve vzdálenosti cca 500 m (10 min chůze). Nově rekonstruované koupaliště v Krnově (12 km).
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 7 minut.
Na pozemku je prostor pro 6 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 5%

5 - 9 nocí: 10%

10 a více nocí: 20%

vybavení
toaleta - Klasické splachovací WC k dispozici.
pitná voda - Pitná voda na recepci i na všech stanovištích. Klasicky z kohoutku, případně i s zahradní hadicí.
elektřina - Pozemek elektrifikován s přípojkami na všech stanovištích. Připojit se lze klasickým prodlužovacím kabelem (230V), máme i karavanové přípojky
sprcha / umývárna - Umývárna v rámci sociálního zázemí WC (tekoucí pitná voda, splachovací WC, dřez s tekoucí teplou vodou). Solární sprcha k zapůjčení na místě.
piknikový stůl
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na recepci používáme eko saponáty, takže si můžete vše umýt zde. Při použití eko saponátů je možné se dohodnout na vylévání šedé vody s majitelem.
Chemické WC - V našem areálu tato možnost není. Větší čerpací stanice MOL je cca 800m od areálu (při vjezdu do města).
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Cesta je zpevněná až k vjezdu do areálu. Místo na hrázi je přístupné přes panelovou cestu. Ostatní plochy areálu můžou být při podmáčení problematické, lze to ale případně řešit umístěním karavanu na zpevněné ploše parkoviště u recepce a ne přímo na travnatých plochách.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

5 m

aktivity
cyklistika

Cyklostezky v okolí (směr Praděd, Osoblažsko, Krnovsko, ale i Polsko)

rybaření

Rybník s kapry přímo na pozemku.

zimní sporty

Oblast Jeseníků, takže vše v okolí od 10 km.

vodní sporty

Po vydatných deštích je spousta vody, proto lze na koupání využít pro odvážlivce už i místní rybník. Pro ostatní je městské koupaliště ve vzdálenosti cca 500 m (10 min chůze). Nově rekonstruované koupaliště v Krnově (12 km)

dětské aktivity

Velký pozemek pro cokoliv v rámci areálu (běhání, míčové hry, lezení po stromech, koupání v rybníku, házení kamenů do vody, cokoliv kreativního)

pěší turistika

Turistický okruh (cca 30 km) s naučnou stezkou pro děti a vyhlídkami. Zámek Linhartovy cca 5 km, zříceniny hradu Burkvíz 3 km, ostatní památky v okolí cca 10 - 15 km.

bruslení

Cyklostezky v okolí, případně obecní komunikace.

koně

V obci je jezdecký klub cca 800 m od areálu.

Další aktivity

Projížďky unikátním historickým vlakem úzkokolejky trasa Třemešná-Osoblaha. Muzeum Safari, tenisové kurty a multifunkční hřiště v okolí (500 m). Wellness v obci Holčovice (hotel Zlatá Opavice), Eko-farma Heřmanovice.
Ideální příležitost zavzpomínat i ukázat dětem, jak to vypadalo v dobách reálného socialismu. V centru města naleznete živý socialistický skanzen s originál budovami a nápisy "Kulturní dům", "Dům služeb", "Nákupní středisko". Po procházce náměstím a přilehlým centrem se tak vrátíte zpět v čase, kdy každodenní život doprovázela nevkusná architektura socialistického realismu, lokálně šířená propaganda a neschopnost vnímat impulzy okolního světa.

pravidla

Rozdělávání ohně povoleno na určených místech dle dohody, ale budeme raději, když využijete gril u recepce. Procházka s mazlíčky po sportovním areálu bez problému, pouze je nutné sbírat po sobě psí exkrementy. Je také žádoucí znát a dodržovat pravidla Bezkempu pro udržování pořádku, bezpečnosti a klidu na pozemku (zejména, prosím, odvoz vyprodukovaných odpadků - Kontejnery na tříděný odpad jsou na několika místech hned ve městě).

Příjezd nejdříve: 10:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Pro rodiny
Kouzelné stanování
28.10 - 30.10.2022 Veronika říká:
Vše opět skvělé. Budeme se těšit na příště.
28.10 - 30.10.2022 Jan říká:
Skvělé. Ostatně jako vždy.
7.10 - 9.10.2022 Ivo říká:
Děkujeme za krásný víkend, babí léto vyšlo na 1* Na kole jsme dojeli až do Osoblahy a zpět, Slezké Rudoltice zámek, opravené nádraží úzkokolejky, rozhedna nad M.Albrechticemi...
16.9 - 18.9.2022 Lukáš říká:
Krásná lokalita, luxusní zázemí s posezením, barem, splachovacím wc. Perfektní příjezd na pozemek, blízko silnice (někomu může vadit hluk, jedná se o hlavní silnici). Samotné místa pro kempovaní/karavany dostatečně prostorné, s dostatkem soukromí i při plné obsazenosti. Každé s přípojkou vody, elektřiny, ohniště...perfektně rovné a posečené. Bývalé golfové hřiště na okraji městečka. Doporučuji, určitě přijedeme i když bude tepleji, ale i při 4°C je to ve stanu fajn :) doporučuji gumáky, po ránu VELKÁ rosa.
22.9 - 25.9.2022 Lukáš říká:
Nádherný pozemek, klidné místo, skvělý majitel, který se vším poradí.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


(+ 50 Kč/noc) pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem