Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zapomenuté podhůří Jeseníků s čistým vzduchem u rybníku
 Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

100 Kč

120 Kč

50 Kč
Nabízíme stanování / kempování s karavanem v našem přírodě blízkém sportovním a relaxačním areálu. Pozemek je využíván pro příležitostnou pastvu koní, chov ryb v rybníku, golfové pinkání a odpočinek těla i mysli. Část pozemku kolem rybníku, hráz rybníku, dlouhá podélná část kolem vzrostlých topolů a ovocných stromů i okolí recepce jsou vhodné pro kempování. V areálu je dostatek prostoru na snad jakékoliv sportovní vyžití nebo se můžete i koupat v místním rybníku. Chytání ryb jde dohodnout přímo s majitelem. WC k dispozici (sprcha je v realizaci na léto 2021, ale slíbit ji nyní nemůžeme). Prostor recepce s terasou můžete využít na grilování i noční posezení. Celý areál je ve velice klidném, tichém prostředí s přírodou všude okolo. V areálu jsme pro Bezkempaře vyčlenili celkem 3 hektary, aby měli dostatek soukromí a klidu.

Koupání v místním rybníku či městském koupališti ve vzdálenosti cca 500 m (10 min chůze). Nově rekonstruované koupaliště v Krnově (12 km).
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 15 minut.
Na pozemku je prostor pro 6 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

5 - 9 nocí: 10%

10 a více nocí: 15%

vybavení
toaleta - Klasické splachovací WC k dispozici.
pitná voda - Pitná voda na recepci a na dalších třech místech pozemku. Buď klasicky z kohoutku nebo zahradní hadice.
elektřina - Pozemek elektrifikován s přípojkami na několika místech. Připojit se lze klasickým prodlužovacím kabelem (230V), máme i karavanové přípojky
sprcha / umývárna - Umývárna v rámci sociálního zázemí WC. Aktuálně budujeme sprchu, aby byla k dispozici na léto 2021, ale pevně ji slíbit ještě nemůžeme!
piknikový stůl
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na recepci používáme eko saponáty, takže si můžete vše umýt zde. Při použití eko saponátů je možné se dohodnout na vylévání šedé vody s majitelem.
Chemické WC - V našem areálu tato možnost není. Větší čerpací stanice MOL je cca 800m od areálu (při vjezdu do města).
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Cesta je zpevněná až k vjezdu do areálu. Místo na hrázi je přístupné přes panelovou cestu. Ostatní plochy areálu můžou být při podmáčení problematické, lze to ale případně řešit umístěním karavanu na zpevněné ploše parkoviště u recepce a ne přímo na travnatých plochách.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

4m

aktivity
cyklistika

Cyklostezky v okolí (směr Praděd, Osoblažsko, Krnovsko, ale i Polsko)

rybaření

Rybník s kapry přímo na pozemku.

zimní sporty

Oblast Jeseníků, takže vše v okolí od 10 km.

vodní sporty

Po vydatných deštích je spousta vody, proto lze na koupání využít pro odvážlivce už i místní rybník. Pro ostatní je městské koupaliště ve vzdálenosti cca 500 m (10 min chůze). Nově rekonstruované koupaliště v Krnově (12 km)

dětské aktivity

Velký pozemek pro cokoliv v rámci areálu (běhání, míčové hry, lezení po stromech, koupání v rybníku, házení kamenů do vody, cokoliv kreativního)

pěší turistika

Turistický okruh (cca 30 km) s naučnou stezkou pro děti a vyhlídkami. Zámek Linhartovy cca 5 km, zříceniny hradu Burkvíz 3 km, ostatní památky v okolí cca 10 - 15 km.

bruslení

Cyklostezky v okolí, případně obecní komunikace.

koně

Na pozemku mohou být přes sezónu příležitostně umístěni koně k pastvě. S majitelem může být dohodnuta i případná projížďka. V obci je jezdecký klub cca 800 m od areálu.

Další aktivity

Projížďky unikátním historickým vlakem úzkokolejky trasa Třemešná-Osoblaha. Muzeum Safari, Městské koupaliště cca 500 m od pozemku. Tenisové kurty a multifunkční hřiště v okolí (500 m). Wellness v obci Holčovice (hotel Zlatá Opavice). Eko-farma Heřmanovice.
Ideální příležitost zavzpomínat i ukázat dětem, jak to vypadalo v dobách reálného socialismu. V centru města naleznete živý socialistický skanzen s originál budovami a nápisy "Kulturní dům", "Dům služeb", "Nákupní středisko". Po procházce náměstím a přilehlým centrem se tak vrátíte zpět v čase, kdy každodenní život doprovázela nevkusná architektura socialistického realismu, lokálně šířená propaganda a neschopnost vnímat impulzy okolního světa.

pravidla

Rozdělávání ohně povoleno na určených místech dle dohody, ale budeme raději, když využijete gril u recepce. Procházka s mazlíčky po sportovním areálu bez problému, pouze je nutné sbírat po sobě psí exkrementy. Je také žádoucí znát a dodržovat pravidla Bezkempu pro udržování pořádku, bezpečnosti a klidu na pozemku (zejména, prosím, odvoz vyprodukovaných odpadků - Kontejnery na tříděný odpad jsou na několika místech hned ve městě).

Příjezd nejdříve: 10:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
7.5 - 8.5.2021 Tomáš říká:
Krasna lokalita byvaleho golfoveho hriste.
27.4 - 28.4.2021 Lenka říká:
Byli jsme moc spokojení.
6.11 - 7.11.2020 David říká:
Super misto, vstricny majitel, vse ok ;)
24.10 - 26.10.2020 Tomáš říká:
Na pozemku jsme byli sami, qle zároveň je toto misto volně přístupné pro lidi, kteří si chodí k rybníku posedět a taky můžete na pozemku potkat třeba hrající si děti. Ovšem nijak to neruší krásu a příjemnou atmosféru tohoto místa, protože i tak šlo zajistit si soukromí. Budeme se zde rádi vracet.

9.10 - 11.10.2020 Sangyoon říká:
Owner of land was very kind and English speaker. He showed us which is the best place for camping. And all the places we can use. My wife loved their bathroom it was so clean felt like we are staying at 5 star hotel. I can't wait to go back.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem