Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Vladimir S.

Skóre Bezkempu: 153

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 93.10 - 4.10. Michal říká:

Pohodová rodina, dobrá komunikace.
10.9 - 11.9. Marcel říká:

Vše v pořádku, doporučuji
9.5 - 10.5. Lamya říká:

Doporučuji :)
29.8 - 30.8. Tomáš říká:

Vše v naprostém pořádku.
5.9 - 6.9. Hynek
16.5 - 17.5. Rostislav


Rybník u Sýkorek
29.8 - 30.8. Vladimir říká:
Nadherne misto!
Koupani, krasne lekniny, lodicka, soukrome ohniste na burty. Urcite se sem moc radi vratime :)
Louka u Singltreku
9.5 - 10.5. Vladimir říká:
Naprosto perfektni, klidne misto s krasnym vyhledem a primo u lesa!
V blizkem dojezdu Singletrailu. Rozhodne se sem moc radi vratime.
Českosaské Švýcarsko - Divočina
16.5 - 17.5. Vladimir říká:
Zatim nejkrasnejsi misto, co jsme s bezkempu zkusili.
Nadherna priroda, bozske vyhledy a krasne pripravena mista na kempovani. Super pro rodiny s detmi - deti byly nadsene i z koni.
V srdci přírody...
5.9 - 6.9. Vladimir říká:
Naprosto nadherny vyhled, super pristupne i s mnozstvim prochazek po lese v okoli. Velka louka super pro deti. Urcite se sem moc radi vratime!
Pod Lysou horou
10.9 - 11.9. Vladimir říká:
Misto s krasnym vyhledem na kopce a nocni hvezdy. Perfektne rovny pozemek se super prijezdem. Vsude okolo nadherne lesy, my jsme primo u pozemku sbirali ostruziny a 10 metru v lese rostou houby :) V okoli je velka spusta znacenych stezek, takze super i na vylety.
Na samote u lesa:)
9.9 - 10.9. Vladimir říká:
Moc hezky pozemek s vyhledem na les. Super ohradena mensi zahradka (neda se tam zajet) se stolkem, kde se da pohodlene najist a mily rybnicek.
Na samote to bohuzel uplne neni - je to posledni pozemek na kraji obce, takze obcasny provoz otacejicich se aut, obyvatel, pejskaru a vesnicke osvetleni v noci tam je...
Javorná na Šumavě - hory, lesy, příroda, romantika
3.10 - 4.10. Vladimir říká:
Naprosto magické místo v srdci Šumavy. Do lesa vejdete přímo z pozemku - skvělé pro rodiny s dětma na procházky! Moc jsme si užili i ježdění na kole, všude okolo jsou super stezky.
Spali jsme přímo v koňském výběhu dole na kraji lesa. Pan majitel nám dokonce ohradil prostor páskou, abychom mohli být mezi koňmi, ale zároveň odděleni a nerušeni. Úžasná romantika! Děti si užily koně, které nám zvědavě dělaly celý pobyt společnost a dokonce i krmení králíku.

Pan Miroslav zde níže dal dvě hvězdičky, nejsme si jisti, že pochopil koncept bezkempu jakožto kempování v přírodě s mírným dobrodružstvím... Byli jsme ve stejný čas, na stejném místě a dáváme 5 hvězd a rozhodně je to naprosto skvělé místo, které všem bezkempařům doporučujeme a my určitě přijedeme zas.
"Zdolávání” (=překročení) pásky pro koně bereme jak součást spaní v přírodě v koňské ohradě. Pan majitel nám velice ochotně ukázal všechna možná místa, kde lze kempovat (3, dvě z nich na rovině). Vybrali jsme jako pan Miroslav místo úplně dole zkopce u lesa. Pan majitel nás upozornil na možný horší výjezd a nabídl případnou pomoc pokud bychom se zasekli. Vyjeli jsme naprosto bez problému. Chce to nepodcenit možnosti vozidla tak, aby člověk nemusel jezdit přes okolní pozemky 🙂