Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Na vyhlídce
Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

200 Kč

75 Kč

0 Kč
Krásné místa ke kempování v osadě Manova Lhota v Minulosti založena rytířem Manem. Jedno místo je s výhledem na Hrad Svojanov a druhé západním směrem do obce. Objevte genia loci historické osady a jejího okolí. Milovníci noční oblohy ocení absenci veřejného osvětlení v obci. Pro zpříjemnění vašeho pobytu, vám můžeme nabídnout produkty z naší biofarmy, včelí med a k relaxaci těla a duše masáže od www.bodybalancemasaze.cz.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 17 minut.
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 10%

5 - 9 nocí: 20%

vybavení
na pozemku není záchod. Dodržujte prosím pravidla!
pitná voda - Čištěná užitková voda , vhodná i k mytí nádobí přímo na stanoviště. Pitná voda cca 50 m od stanoviště k odebrání do nádob.
elektřina - Prodlužovacím kabelem na stanoviště
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Šedou vodu je možno vylévat na stanovišti. Další možnost pro ty co projíždí přes Svitavy, tak na parkovišti U Stadionu je výlevka i pro chemické WC.(viz. mapa Bezkempu.)
Chemické WC - V případě ECO tablet, je možné využití u nás ( po dohodě ). Dále pak lze využít přímo místo na to určené na parkovišti U Stadionu ve Svitavách. (viz. mapa Bezkempu)
aktivity
cyklistika
dětské aktivity

Trampolína

pěší turistika

např. Výlet po Královské cestě na hrad Svojanov dále na Korýtka ke gotické kapli ve Starém Svojanově a údolím Křetínky zpět

koně

Jízdárny v okolí (obec Stašov)

pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
1.8 - 2.8.2022 David říká:
Příjemný pan majitel 🙂 pohodové místo na konci kopce 😁 dětem se líbilo 😉
8.8 - 9.8.2022 Jana říká:
Naprosto splnilo očekávání :). Místo je v nádherné přírodě, bez lidí a hluku. A ta noční obloha se musí zažít.. Pan majitel velmi příjemný. Určitě jsme zde nebyli naposledy.
25.6 - 26.6.2022 Petra říká:
Byli jsme zde již po druhé a opět spokojenost, byli jsme na pozemku sami, je to krásné a klidné místo, kousek odsud nádherný výhled na hrad Svojanov.
11.6 - 12.6.2022 Milena říká:
Moc děkujeme majitelům za možnost dostat se na tak kouzelné, klidné a odlehlé místo v krásné a zachovalé přírodě. Dostalo se nám velmi přátelského přijetí, děti si zde mohou nakrmit kozu a ovce a navíc jsme dostali lahvinku výtečné domácí medoviny. Příjezdová cesta je pro zkušeného řidiče, ale kdo jiný by si mohl půjčit obytňák 2,4m široký a 7,8m dlouhý,že?
23.4 - 24.4.2022 Marie říká:
Na pozemek není příjezdová cesta průjezdná pro obytka a karavany. Cestu blokuje sousedka pneumatikami se zabetonovanými tyčemi. Při pokusu o projetí podle navigace pana majitele, došlo k poškození boční stěny obytka. Na to majitel reagoval slovy: "Řekněte to paní sousedce." Dále si nás vůbec nevšímal a hádal se se sousedkou, takže jsme po cca 10 min. odjeli. Dále se nám neozval, přestože jsme zaplatili předem včetně příplatku za elektrickou přípojku.
Reakce majitele: Vážení, vzhledem k tomu, že jsem ještě neměl negativní hodnocení, tak na toto hodnocení reaguji.To, že na pozemek není přístupová cesta je nesmysl, jelikož mimo přístupu na pozemek po této cestě jezdím domů se svoji 5 člennou rodinou a prarodiči a k mé provozovně kam jezdí dodavatelé s nákladními auty. A co se karavanů týče, tak za minulý rok jich přijelo kolem 60 a letos už 4. Jelikož naše část obce nemá vlastní infrastrukturu tak příjezdové cesty jsou vedou přes moje tak i cizí pozemky a jsou vedeny v územním plánu jako účelové komunikace. Kolem cesty nejsou žádné zabetonované tyče. Pneumatikami a mobilním oplocením sousedka vymezuje profil cesty. Pana Tupého jsem vyzval , aby o nehodě informoval sousedku, jelikož stála zrovna několik metrů od nehody. Ze sousedkou jsem vzniklou situaci samozřejmně hned řešil na místě. Panu Tupému jsem, ale před rozhovorem se sousedkou průjezd uvolnil aby mohl dál pokračovat v cestě. Po rozhovoru jsem se k němu vrátil a vyzval ho , aby mě následoval. O pronájem už dál neměl zájem a z mista odjel. V tomto případě jsem očekával, že rezervaci zruší a případně mu kompenzuji storno poplatek individuálně. Je mně osobně líto, že tato situace vznikla a omlouvám se dodatečně manželům Tupým pokud jsem to již neučinil hned na místě. S pozdravem Martin Heimerle.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem