Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Martin D.

Skóre Bezkempu: 283

Obytňák 7m dlouhý

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 1626.12 - 28.12. Jan říká:

Návštěvu hosta určitě doporučujeme.
1.10 - 4.10. Michal říká:

Návštěva pohodových lidí proběhla v naprostém pořádku. Děkuji za návštěvu MN
28.9 - 30.9. Petr říká:

Všechno v naprostém pořádku, děkujeme a doporučujeme.
4.7 - 6.7. Rudolf říká:

Fajn hosté, se zájmem o okolí
21.6 - 23.6. Helena říká:

Vše v pořádku. Doporučuji!🙂
8.5 - 10.5. Jan říká:

Všechno v naprostém pořádku, doporučuji 👍
23.12 - 26.12. Jaroslav
27.11 - 29.11. Ctibor
30.9 - 1.10. Michal
23.7 - 26.7. Zdeněk
2.8 - 4.8. Lukáš


Nocování ve srubu
2.8 - 4.8. Martin říká:

Krásné místo s moc pěkným okolím. V okolí spousta míst na výlety.

Jen večer samotu a ticho lesa trošku narušovaly skupinky, které kempovaly na okolních pozemcích, na kterých se dá také udělat rezervace.

Každopádně nocování ve srubu splnilo očekávání na 100%. Skvěle jsme si odpočinuli.
Les Dubík u Českého Krumlova
8.5 - 10.5. Martin říká:
Krásná, velká a kompletně oplocená louka. Umístění pozemku je naprostá pecka. Do centra Krumlova je to jen pár minut pěšky, ale současně jste v přírodě, na klidném místě a u lesa. Super výchozí místo pro výlety. Majitelům děkujeme. Rádi se sem budeme vracet.
Sečená louka u zámku Červená Lhota
21.6 - 23.6. Martin říká:
Krásný, klidný pozemek a milí majitelé. Moc pěkné okolí. Pěšky jste za 20 minut na Červené Lhotě. Večer slyšíte jen zpívání žabek a ráno Váš probouzí zvuky lesa. Přijížděli jsme po deštivých dnech, ale během jednoho dne louka uschla a s odjezdem nebyl žádný problém. Kdybychom měli potíže, měli jsme slíbenou pomoc od majitelů. Děkujeme za fajn relax pobyt 🙂
Louka u Národního parku Podyjí
23.6 - 25.6. Martin říká:
Moc milí majitelé a perfektní umístění pozemku na konci vesnice, mezi vinicemi, hned vedle cyklostezky. Je to skvělé výchozí místo pro výlety. Pár metrů od pozemku je stánek s ochutnávkou vín. K dispozici suchý záchod, voda a ohniště. Děkujeme za možnost Vás navštívit:-).
[Covid Ceny] Zahrada Vlašák Dolní Dunajovice
25.6 - 27.6. Martin říká:
Moc pěkný pozemek na konci vesnice, odkud máte hodně možností na výlety po okolí, jak pěšky, tak na kole. Majitel je sympaťák a rád poradí, kam se vydat na výlety po okolí. Na uvítanou lahev vína je milé překvapení. Víno má pan majitel moc dobré, rovnou jsme si při odjezdu zakoupil pár lahví na doma.
Lyžařský areál, který se od jara promění v horskou louku.
4.7 - 6.7. Martin říká:
Moc pěkná, udržovaná louka s příjemným a ochotným panem majitelem. Skvělé umístění, které nabízí spoustu možností na výlety bez toho, abyste museli někam přejíždět. Jako bonus je tu občerstvení a možnost využívat toalety u bufetu. Moc jsme si to užili. Děkujeme.
Pohoda v Jižních Čechách s hospůdkou
23.7 - 26.7. Martin říká:
Příjemný pobyt na klidné zahradě za barákem obklopené zvířátky. Milí majitelé a dobré vlastni pivo .
Zahrada Jinačovice
13.8 - 16.8. Martin říká:
Menší oplocená zahrada na okraji obce. S majitelem jsme se nepotkali, ale komunikace před příjezdem proběhla bez problémů. Hned za zahradou je cyklostezka. V okolí spousta možností na pěší nebo cyklovýlety (Brněnská přehrada, hrad Veveří, pozůstatky nedostavěné dálnice..). Pozemek je v klidné části obce, kde je klídek a pohoda. Žádná auta, jen sem tam cyklista nebo pejskař.
Zahrada Porta Bohemica Velké Žernoseky.
28.9 - 30.9. Martin říká:
Hezká oplocená zahrada na konci vesnice s krásným výhledem na vinice. Zastřešené sezení je perfektní na večerní posezení. K dispozici čistý suchý záchod, ohniště, houpačky pro děti. Majitel velký sympaťák. Přišel nás přivítat a dál nám krásný typ na výlet.
Výhled do kraje z oplocené louky
1.10 - 4.10. Martin říká:
Pozemek, kde najdete klid a soukromí. Velká louka s krásným výhledem a jako bonus je pozemek celý oplocený, takže ideální pro pobyt s pejskem. U menších pejsků (útěkářů) si ale plot zkontrolujte. Jedno ráno se u nás objevil na návštěvě jezevčík od sousedů, pozdravil se s naším psím klukem a zase si šel po svých.
Před příjezdem dost pršelo, ale za jeden den louka vyschla a s obytňákem (7 m) jsme bez problémů vyjeli nahoru.
Děkujeme za krásný pobyt.
Roverské skály
27.11 - 29.11. Martin říká:
Pozemek jsme zamlouvali na poslední chvíli a přijížděli za tmy a za mlhy. I tak byla komunikace a příjezd bez jediného problému. Ráno jsme koukali na jak pěkném místě jsme se to ocitli. Je vidět, že o pozemek se pan majitel s láskou stará. Zahrada je krásně upravená, pravidelně válcovaná a připravena pro kempování za mokra. Z pozemku je krásný výhled a v okolí nepřeberné množství tras pro výlety. Podzimní Kokořínsko je nádherné. Moc jsme si to užili.
Možnost stanování a kempování na soukromém pozemku
23.12 - 26.12. Martin říká:
Krásná, velká a upravená zahrada. Na pozemku jsme strávili letošního štědrý den a lépe jsme si vybrat nemohli. Nachází se v klidné části obce a jsou tu vzrostlé stromy, které poskytují soukromí. Je to perfektní výchozí místo pro výlety bez toho, abyste museli někam přejíždět. Moc milí majitelé. Zahradu si necháváme v oblíbených a rádi se sem vrátíme.
Radhošťský rybník
26.12 - 28.12. Martin říká:
Perfektní pozemek! Ráj pro rybáře, ideální pro rodinnou dovolenou (v létě loupačka, v zimě bruslení na rybníku). Skvělé výchozí místo na výlety do hor. Areál je rozlehlý, opečovávaný a celý oplocený. Zpevněná cesta i stání. Příjezd a pobyt v zimě byl tak bez problémů.
Zahrada u potoka
28.12 - 30.12. Martin říká:
Částečně oplocená zahrada. Vedle pozemku je sice silnice, ale spíše než auta uslyšíte potůček, který za zahradou protéká. Hodně foukalo, ale místo na stání je v závětří. Velkou výhodou je zpevněný vjezd, takže na pozemek je bezproblémový příjezd i za mokra. Perfektní výchozí místo pro výlety. Okolní příroda je nádherná. Moc sympatická paní majitelka.