Výhled do kraje z oplocené louky
Přidat mezi oblíbené


260 Kč

260 Kč

220 Kč

90 Kč

60 Kč
Jedná se o oplocenou louku(zahradu) o rozměru cca 12 700m2, na které se nikdy nepotkáte s jinými hosty. Pokud by jste chtěli na pozemek přijet s širší rodinou/přáteli(prostě více stanů, karavanu, atd.), tak je to určitě možný. Instrukce najdete na konci tohoto textu.
Na pozemku jsou vysázené mladé stromy a keře, které plodí různé plody, které jsou vám k dispozici. Výhoda oplocení je, že když tam necháte něco během vaší nepřítomnosti, tak náhodný kolemjdoucí se k vašim věcem nedostane(nemusíte uklízet stolečky, židličky, atd). Případně váš čtyřnohý kamarád nebude pronásledovat nějakou srnku někam do lesů...
Pozemek je mírně svažitý a ve vrchní části je udělaná rovina pro kempování, ze které je pěkný výhled do kraje, na stolové hory, luk a lesů. Dole hluboko pod sebou je trochu vidět město Hronov. Ale i přes to během jasných nocích ta hvězdná obloha stojí za to.
K nejbližšímu stavení z tohoto místa je cca 100m přes sad souseda - stavení není téměř vidět.
Určitě se sluší upozornit:
Jestli jste příznivci táboráku, tak okolo je dost lesů se dřívím(ne jak někde u kempu, kde není ani šiška). Ale na nošení dříví ručně k táboráku z lesa to není - podle mě moc daleko(autem v pohodě).
Dále, že plot byl vybudovaný kvůli srnkám. Je dole zarostlí vysokou trávou, ale může se stát, že někde malý pejsek může podlézt/přizvednout plot - (cca jezevčík/větší plemeno asi ne). Nebo najít nějakou díru u země od migrující zvěře. Tak jestli máte nějakého pejska divocha, tak pro jistotu plot obejít a zkontrolovat oploceni. Bavíme se o přizvednutém/podhrabaném plotě - ne o díře v pletivu.
Část louky(zahrady) pro kempování seču dle potřeby. Zbytek pozemku jen 2x za rok.
Rád vás na pozemek po dohodě uvedu. Pokud by to nebylo možné, je potřeba si přes telefon zajistit aktuální číselný kód na zámku na bráně.

Pobyt s více stany či karavany - varianty:
A, Pokud máte obavu o volný termín, aby vám ho nikdo neobsadil, tak si rezervujte přes CHCI JET počet osob, mazlíčků a třeba jeden stan a do zprávy napište, kolik skutečně potřebujete stanu či karavanů. Následně vám pošlu podklady přes aplikaci Bezkemp k další platbě(navýšenou o cenu objednaných stanů či karavanů).
U varianty A máte jistotu, že vám nikdo neobsadí termín, ale pobyt musíte zaplatíte na dvakrát.

B, Pokud nemáte obavu o volný termín, tak vyplňte počet osob, mazlíčků a třeba jeden stan a do zprávy napište, kolik skutečně potřebujete stanu či karavanů a klikněte na CHCI SE ZEPTAT. Do zprávy napište, kolik skutečně potřebujete stanu či karavanů. Já vám cenu upravím a pošlu podklady k platbě přes aplikaci Bezkemp. Celý pobyt tak zaplatíte na jednu platbu.
U varianty B nemáte jistotu, že vám někdo neobsadí termín, ale zase pobyt platíte jen jednou platbou. Snažím se na vše odpovídat co nejdříve, ale někdy to prostě nejde a může to trvat. Když budu někde odjetý, tak i třeba den.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 5%

5 - 9 nocí: 10%

10 a více nocí: 15%

vybavení
toaleta - Čistá kadibudka - více na fotkách.
na pozemku není pitná voda Co s tím?
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Nemám s tím zkušenosti... až mě první hosti zaškolí, tak napíšu více. Ale je to veliký pozemek a jestli je to vše přírodní, místo určitě najdeme...
Chemické WC - Nemám s tím zkušenosti... až mě první hosti zaškolí, tak napíšu více. Ale je to veliký pozemek a jestli je to vše přírodní, místo určitě najdeme...
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Dobrý den, nejsem odborník na karavany a obytný auta. Ale za mokrého počasí asi bude problém hlavně u těžších aut. Mokrá tráva bude klouzat vždy... je to příroda. Kdyby to bylo špatné s počasím, tak se dá stát hned za bránou. Doplnění: Koukněte prosím na recenzi z 1.10.2020 - velký obytný vůz - 7m - vyjel zcela bez problémů...více v recenzi. Recenze z 20-05-2021. Velký obytný vůz po několikadenních deštích nedokázal vyjet a zůstal hned za bránou. Jak bylo mokro, tak se mu přes noc zabořila kola cca 10cm hluboko. Hold je mokrý květen. Minulé léto se nic takového nedělo. S osobákem tam jezdím i za "mokra" a vyjedu... ale je to po trávě, tak se člověk musí rozjet. Byli tam už i obytné přívěsy a dodávky a nikdo nehlásil problém. Prosím, když při vyjetí nahoru se začnete klouzat/hrabat, tak pokus o vyjetí ukončete, aby pozemek zůstal i pro další hosty krásný. Předem mnohokrát děkuji za rozumné chování.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Ani na šířku a ni na výšku není omezení...

aktivity
cyklistika

Pozemek leží hned u "polní "asfaltové silnice, po které jezdí nespočet cyklistů...

vodní sporty

V Červeným Kostelci jsou ke koupání určený vodní plochy Brodák a Špinka. Ty jsou vzdálené cca 6km. Ale připravte se na klasické kempy a tábořiště. Hronově v parku je udělané krásné nábřeží, kde se lidé koupají v řece Metuji.

pěší turistika

Pozemek je v přírodě a dá se jít kamkoliv a všude budete potkávat krásu přírody. Stačí se podívat do mapy. Ale pěkný pěší výlet je na rozhlednu Signál, která je vzdálena 2,3km. Když budete pokračovat dál za rozhlednu dalších 1,6km, tak dojdete na Pavlišov kde je restaurace u Vlčků. Vesnická hospůdka a super ceny za jídlo. Nebo sejít po zelené do Hronova...moc příjemný výlet.

koně

Koní tam vídám dost. Myslím si, že největší základna je na Pavlišově... když byl zájem, tak se doptám známých koňáku, kde se dají půjčit koně.

pravidla

Oheň si prosím rozdělejte jen v kamenném ohništi.

Moc prosím dávat pozor na vysázené stromy a keře. Třeba při míčových hrách... Ale nebojte, místa tam je hodně.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
S výhledem
Odlehlé
Psí ráj
28.5 - 30.5.2023 Nikola říká:
Krasne misto s vyhledem na protejsi kopce. Komplet oplocene, takze idealni pro pejsky. Radi prijedeme znovu!
27.5 - 28.5.2023 Libor říká:
Skvělé, jako vždy.
22.5 - 23.5.2023 David říká:
Krásná zahrada, dostatečně velká k soukromí, hezký výhled, klidné a dobře dostupné místo. Určitě vyzkoušejte!
19.5 - 21.5.2023 Jakub říká:
Opravdu hezké prostředí
28.4 - 1.5.2023 Martina říká:
Velká zahrada, klid, bylo nás tam patnáct, krásně jsme se vešli na rovnou plošinku se stany. Moc hezký výhled do údolí, od ohníčku večer i ráno moc romantické. Zahrada se dá zamknout, takže při odchodu na výlet jsme se nemuseli bát zda při příchodu najdeme vše tak, jak jsme tam zanechali.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


(+ 25 Kč/noc) pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem