Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Jaromír M.

Skóre Bezkempu: 285

Odznaky bezkempaře:


Pokud budeme o svých snech jen mluvit, nikdy se nesplní. Všechno se naplánovat nedá. Někdy se prostě musí sednout a jet.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 13
Počet půjčených vozů: 021.10 - 24.10.2021 Vladimír říká:

Zkušení a příjemní Bezkempaři
Vše v naprostém pořádku 👌
Doporučuji 👍
17.10 - 20.10.2021 Martin říká:

Milí hostia veľmi vrelo odporúčam
18.6 - 20.6.2021 Michal říká:

Opravdu pohodoví návštěvníci, vše absolutně v pořádku, doporučuji.
23.10 - 25.10.2020 Petr říká:

Všechno v naprostém pořádku, děkujeme a doporučujeme.
19.6 - 21.6.2020 Marcela říká:

Doporučuji.
19.8 - 24.8.2019 Bedřich říká:

Slušní lidé doporučuji
20.6 - 22.6.2019 Václav říká:

Prima hosté, vše proběhlo dle dohody, doporučuji.
19.4 - 21.4.2019 Ctibor říká:

Velmi příjemní lidé,vše bez problémů.
9.10 - 12.10.2021 Pavel
7.9 - 9.9.2020 Natálie


Louka u Caffé Moravský Krumlov
21.10 - 24.10.2021 Jaromír říká:
Pozemek na okraji Moravského Krumlova je ideálním místem pro různé výjezdy do okolí. My jsme ho využili, jako základnu pro výjezdy do Brna a do blízkého okolí.
Moravský Krumlov, to je samozřejmě také Slovanská epopej na krumlovském zámku, historické centrum a kaplička sv. Floriána.
Na pozemek je absolutně bezproblémový příjezd, protože leží v bezprostřední blízkosti silnice. Zajedete v pohodě i s karavanovou soupravou. Lze zde využít odservisování chemického WC, sprchu a toaletu. Krom toho také chutnou Plzeň v hospůdce.
Těsně za pozemkem je rybník a hned za ním krásné přírodní koupaliště.
Majitel v naprosté pohodě, vstřícný, pěkně jsme si pohovořili.
Pozemek doporučujeme pro ty, co hledají základnu se zázemím, třeba i pro rodiny s dětmi.
Pohodička pod lesom
17.10 - 20.10.2021 Jaromír říká:
Tento pozemek jsme využili pro naší první zahraniční bezkempovou cestu a opravdu nelitujeme. Naprosto pohodoví majitelé, kteří nám nejen poradili kam přímo v okolí Vel'ké Lomnice jít, ale také jsme si s nimi velmi pěkně pobavili 🙂
Příjezd na pozemek je bezproblémový i pro karavanové soupravy, k dispozici elektřina, ohniště, lavice a stůl.
Pozemek jsme využili jako základnu pro výlety do okolí Vel'ké Lomnice, do Tatranské Lomnice a na Skalnaté Pleso. Výletů na zajímavá místa by byl bezpočet, ale to bychom zde museli být do Vánoc.
Určitě se vrátíme, protože Vysoké Tatry dokáží nabídnout hodně. Třeba krásná panoramata z kopce nad pozemkem, jasná obloha plná hvězd, to je prostě pohled pro bohy.
Vřele doporučujeme a kdyby šlo dát šest hvězdiček, neváhali bychom. 👍
A ještě jednou děkujeme. 🙂
Kempování Vlčí důl
9.10 - 12.10.2021 Jaromír říká:
Náš říjnový pobyt na tomto pozemku byl v absolutní pohodě 👍. Rovný, posekaný, udržovaný pozemek za provozní budovou koupaliště má bezproblémový příjezd a to jak z hlavní silnice, tak přímo na pozemek, a to i pro delší karavanové soupravy.
Na pozemku jsou k dispozici elektrické přípojky a dva vodovodní vývody. Jeden je s hadicí, druhý je vodovodní baterie do venkovního umyvadla. Takže doplnění vody, případně natažení elektřiny není žádný problém. Prodlužovák na nejzazší místo by měl stačit cca 30m.
Pozemek se dá využít jako základna pro výlety do okolí. My jsme využili pěší spojení Bludov - Šumperk, téměř místní cíl Habermannův mlýn a vycházku třešňovou a jabloňovou alejí těsně nad pozemkem.
Majitel naprosto v pohodě, takže nezbývá než doporučit.
Kletečná - centrum Českého středohoří - TAKY MILUJETE JARO?
30.7 - 1.8.2021 Jaromír říká:
Příjezdová cesta k pozemku je dobrá i pro karavanové soupravy. Přímo před vjezdem na pozemek z panelové cesty je lepší větší nadjetí a pak nezastavovat a hned jet. Pozemek je do mírného stoupání, stáli jsme na horním stanovišti u el. přípojky a tam se rovina na stání karavanu v pohodě našla.
-
Pozemek pěkně posekaný, majitel vstřícný, pitná voda z hadice volně k dispozici. Za nás naprosto pohodové místo, které posloužilo jako základna ke krátkým výletům do okolí.
-
Z Kletečné vede například krásná cesta mezi poli do Záhoří, odkud lze dojít k Paška Poli a lesem po zelené zpět do Kletečné. Po cestě k Paška Poli lze zažít jedinečný pohled na Milešovku.
Všude kolem krásné posekané louky, takže pro pejsky naprostý ráj.
Podkrkonoší - nádherná příroda a klid.
18.6 - 20.6.2021 Jaromír říká:
Majitel ochotný a v pohodě, ale hodnocení nemůže mít 5 srdíček. Je nám to líto, je to první pozemek, kde prostě plný počet srdíček dát nemůžeme.
Neustálá přítomnost pana majitele u karavanu, alespoň v čase, kdy jsme u něj byli také, v nás budila dojem potřeby neustálé kontroly.
Ano, je to jeho pozemek, ale přece jen trochu shovívavosti by neuškodilo. I když jsou na pozemku dva, nebo více Bezkempařů, nikdy se nepostavíme tak, abychom si obrazně řečeno "koukali do oken".
Pitná voda na pozemku byla, ale pouze na požádání, jinak byla hadice od kohoutku odpojená. Na požádání sice nikdy nebyl problém se třeba opláchnout apod., ale pokud je v popisu pozemku napsáno, že pitná voda k dispozici, pak to tak bereme a ne se o každé opláchnutí prosit. Nakonec jsme byli rádi za vlastní zásoby vody, které jsme si s sebou pro jistotu přivezli.
A v uváděné ceně za ubytování na tomto pozemku není započítaný poplatek obci, tj. 15 Kč / osobu a den, který po nás ještě před odjezdem majitel požadoval. Tak s tímto dodatečným poplatkem počítejte.
Myslíme si, že cena za ubytování (dvě noci za 1000,- Kč) by snad už mohla být i s tímto poplatkem.
Příjezdová cesta vede lesem, o čemž není nikde ani zmínka. Tento údaj je zejména pro karavanové soupravy hodně důležitý, protože pokud vjedete na neznámém místě do neznámého lesa se soupravou, kterou v případě nouze prostě nebudete mít jak otočit, je docela nepříjemná záležitost.
Pokud bychom to měli shrnout v poměru cena / výkon, tak by to bylo max. 50%
Okolí pozemku je nádherné, Podkrkonoší je prostě krásné. Navštívili jsme přehradu Krásný Les a Safari ve Dvoře Králové.
Reakce majitele: Dobrý den,
rád bych se vyjádřil k výtkám adresovaným mně a pozemku.
1) Neustálá přítomnost pana majitele u karavanu - Toto musím
zásadně odmítnout. Od stanoviště asi 10-15 metrů je posezení pod lípou s grilem pro všechny návštěvníky pozemku. A doufám,že i pro mě :). Snad si tam ráno můžu vypít kávu a večer po práci ugrilovat špekáček a dát si pivo. Soukromí bezkempařů je pro mě svaté, opravdu nikomu do karavanu jsem nikdy nekoukal, to by mě ani ve snu nenapadlo.
2) Pitná voda na pozemku byla, ale pouze na požádání, jinak byla hadice od kohoutku odpojená. - Ano, kohoutek byl v té době poškozený a protékal (opraveno). Proto jsem pána slušně požádal, aby když nebude dřez používat, hadici vždy z rychlospojky odpojil, přijde mi to jako docela jednoduchý úkon. Rozhodně mě nemusel žádat o připojení k vodě, pokud si pamatuji, normálně vodu používal a s tou vlastní zásobou vody, to je spíš úsměvné, protože měl vodu na karavan připojenou.
3)A v uváděné ceně za ubytování na tomto pozemku není započítaný poplatek obci, tj. 15 Kč - Toto beru jako relevantní výtku, do popisu k pozemku to doplním.
4)Příjezdová cesta vede lesem, o čemž není nikde ani zmínka. - Ani nevím jak na ruhle výtku reagovat. Jedná se o úzkou asfaltovou komunikaci, která částečně vede lesem. Ještě nikdo s tím neměl problém, dokonce ani kamion když mi vezl dřevo.
Když to shrnu, asi jsem pánovi lidsky nesedl, soudím podle toho,
že mi podobně ohodnotil na google ubytování na chalupě, kde nikdy ani nebyl.
Zahrada Porta Bohemica Velké Žernoseky.
23.10 - 25.10.2020 Jaromír říká:
S pobytem na tomto pozemku jsme byli velmi spokojeni. Pohodový majitel a vše odpovídalo popisu. Příjezdová cesta se dá zvládnout i za deště, jen pro lepší vjezd s kaeavanovou soupravou je dobré jet se kousek nad pozemek (cca 100m) otočit a pak na pohodu vjet na pozemek. Při odjezdu buď vycouvat zpět na cestu, nebo vyjet popředu a nahoře nad pozemkem se opět otočit. Byli jsme s 12m kaeavanovou soupravou, otočení nad pozemkem bez problémů, při odjezdu jsme na druhý pokus úspěšně vycouvali zpět na cestu.
Pozemek může velmi dobře posloužit jako základna pro úžasné výlety po okolí. Nejen klasika v podobě Porty Bohemiky, ale třeba marina v Píšťanech, nebo nedaleké Libochovany. Absolvovali jsme pěšky, ale Velkými Žernoseky vede perfektní cyklostezka přímo podél vody Labe. To se nedá popsat, to se musí vidět.
Nelitovali jsme jediné podzimní chvíle strávené na tomto pozemku.
Pokud vše dobře dopadne, rádi se vrátíme. Každopádně dáváme do srdcovek.
Ovocný sad na okraji Slatiňan
7.9 - 9.9.2020 Jaromír říká:
S pobytem na pozemku jsme byli spokojeni, jen je potřeba upozornit na skutečnost, že vjezd na pozemek není pro delší karavanové soupravy a při zakempováni jsou potřeba vyrovnávací klíny. Při výjezdu stačí vlhká tráva a může u karavanových souprav nastat problém.
Co je naopak pozitivum, že je velmi dobrá dostupnost zámku Slatiňany, rozhledny na Chlumu, Kočičího hrádku, Chrudimi (doporučujeme) a Pardubic. Pozemek může sloužit jako velmi dobrá základna pro výlety do okolí.
Jednání s majitelkou naprosto v pohodě.
Louka pod Krušnými horami
19.6 - 21.6.2020 Jaromír říká:
Menší pozemek u oseckého dolního vlakového nádraží, který poskytne dobrou základnu pro výlety do okolí.
K dispozici čisté suché WC, ohniště a dřevo na oheň.
Na pozemek jsme přijížděli za deště, přesto byl pevný, nerozmočený a jak příjezd, tak samotné zakempování karavanové soupravy naprosto v pohodě.
S pobytem naprostá spokojenost. Posekáno a vše připraveno k pobytu. Vjezd i výjezd s karavanovou soupravou byl bez jakýchkoliv problémů.
Komunikace s majitelkou perfektní, určitě se ještě vrátíme. Už jen proto, že jsme nevyzkoušeli pivovar v oseckém klášteře :-)
Louka s výhledem na Brdy
16.5 - 18.5.2020 Jaromír říká:
Rozlehlý, klidný pozemek na okraji Spáleného Poříčí. Velice jsme ocenili jeho velikost, která umožňuje nerušené soukromí i při více osádkách, klid, a krásný výhled na městečko a jeho okolí.
Příjezd na pozemek je po zpevněné cestě kolem místních zahrádek, s naším kratším karavanem jsme cestu projeli v naprosté pohodě a určitě se dá zvládnout i s většími karavany, nebo obytnými vozy a protože příjezdová cesta není do kopce, dá se projet i za nepříznivého počasí.
S pobytem jsme byli spokojení, prostě krásné dva dny v klidu na rozkvetlé louce.
Kempování mezi zvířátky na ranči
28.9 - 29.9.2019 Jaromír říká:
Popis pozemku odpovídá skutečnosti, při příjezdu na pozemek je však nutná větší opatrnost. Cesta je úzká a před finálním příjezdem s ostrou zatáčkou do kopce. Delší karavanové soupravy, nebo větší obytné vozy by mohly mít problém i s následným vytočením do samotného vjezdu (dřevěné brány) na pozemek, zejména při dalších již parkujících vozech.
Pobyt na pozemku je v naprosté pohodě a je to opravdový klid mezi zvířaty v krásném prostředí Českého Středohoří. Jen bychom možná doporučili spíše samostatné karavany (elektřina, voda)
Komunikace s majitelkou v pohodě, bez jediného problému.
Zahrada Mikulov
19.8 - 24.8.2019 Jaromír říká:
Zahrada je v klidné zahrádkářské kolonii, velice pěkná a udržovaná. Na místě, u malého vinohradu, kde jsme stáli, nebylo vůbec nutné karavan jakýmkoliv způsobem vyrovnávat. Z pozemku je to jen kousek do zatopeného vápencového lomu, do města nějakých 10 - 15 minut pěšky. Na pozemku je klid a pohoda, s majitelem bezproblémová komunikace, vše proběhlo v naprostém porozumění.
Příští rok jsme tu zase :)
Klidná lokalita v blízkosti centra města Louny
20.6 - 22.6.2019 Jaromír říká:
Rovný pevný pozemek těsně u řeky Ohře. Z pozemku lze sejít přímo k řece a na stezku podél řeky. Na pozemku jsou k dispozici toalety, kuchyňka, venkovní umyvadlo, venkovní sprcha a elektrické přípojky. Je tu vše, co je, nebo by bylo potřeba a pro zásoby není problém zajít do města. 5 minut pěšky.
Majitel naprosto v pohodě, jak příjezd tak odjezd bez jakéhokoliv problému.
Pozemek se nachází v blízkosti centra Loun, přesto je zde pohoda a klid.
Louny nabízí moc krásné centrum, výborné restaurace a dá se tady ochutnat i irské pivo, nebo něco z rodinného pivovaru Zichovec. Největší dominanta města, chrám sv. Mikuláše ukrývá největší, ručně vyřezávaný dřevěný oltář v Evropě a okolí města přímo vybízí k romantickým procházkám, nebo cyklotoulkám po krásné středohořské krajině a do nedalekých Lužerad můžete zajít, nebo zajet na kole, rozjíždí se zde půjčovna gumových člunů pro projížďky na Ohři.
Přímo k řece, kde se dá i pohodlně dostat do vody se dostanete kousek od Žatecké brány, pod Mostem veslařů. Od pozemku cca 15 minut procházkovým tempem. A nebo si můžete vychutnat krásně upravené Masarykovy sady.
Dá se kam jít a pozemek je šikovně umístěný tak, že ať se rozhodnete pro jakoukoliv stranu, je to všude zhruba stejně daleko :)
Roverské skály
19.4 - 21.4.2019 Jaromír říká:
Udržovaný pozemek s bezproblémovým příjezdem. Vše, co jsme se o tomto místě dozvěděli odpovídalo skutečnosti. Naprosto klidné místo s možností odservisování karavanu. (šedá voda, WC). Bezproblémová domluva s majitelem.
Skvělé místo jako základna pro výlety po okolí, které má co nabídnout.
Prošli jsme Horecké údolí, Helfenburg, Ptačí údolí, Úštěk...
V těsném sousedství příjemné posezení v hospůdce U Gregorů, nebo kousek dál bývalá Jednota U Libora.
Pro ty, co hledají klid, pohodu a romantiku je toto místo jako stvořené.