Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Jaromír M.

Skóre Bezkempu: 192

Odznaky bezkempaře:


Pokud budeme o svých snech jen mluvit, nikdy se nesplní. Všechno se naplánovat nedá. Někdy se prostě musí sednout a jet.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 823.10 - 25.10. Petr říká:

Všechno v naprostém pořádku, děkujeme a doporučujeme.
19.6 - 21.6. Marcela říká:

Doporučuji.
19.8 - 24.8. Bedřich říká:

Slušní lidé doporučuji
20.6 - 22.6. Václav říká:

Prima hosté, vše proběhlo dle dohody, doporučuji.
19.4 - 21.4. Ctibor říká:

Velmi příjemní lidé,vše bez problémů.
7.9 - 9.9. Natálie


Roverské skály
19.4 - 21.4. Jaromír říká:
Udržovaný pozemek s bezproblémovým příjezdem. Vše, co jsme se o tomto místě dozvěděli odpovídalo skutečnosti. Naprosto klidné místo s možností odservisování karavanu. (šedá voda, WC). Bezproblémová domluva s majitelem.
Skvělé místo jako základna pro výlety po okolí, které má co nabídnout.
Prošli jsme Horecké údolí, Helfenburg, Ptačí údolí, Úštěk...
V těsném sousedství příjemné posezení v hospůdce U Gregorů, nebo kousek dál bývalá Jednota U Libora.
Pro ty, co hledají klid, pohodu a romantiku je toto místo jako stvořené.
Klidná lokalita v blízkosti centra města Louny
20.6 - 22.6. Jaromír říká:
Rovný pevný pozemek těsně u řeky Ohře. Z pozemku lze sejít přímo k řece a na stezku podél řeky. Na pozemku jsou k dispozici toalety, kuchyňka, venkovní umyvadlo, venkovní sprcha a elektrické přípojky. Je tu vše, co je, nebo by bylo potřeba a pro zásoby není problém zajít do města. 5 minut pěšky.
Majitel naprosto v pohodě, jak příjezd tak odjezd bez jakéhokoliv problému.
Pozemek se nachází v blízkosti centra Loun, přesto je zde pohoda a klid.
Louny nabízí moc krásné centrum, výborné restaurace a dá se tady ochutnat i irské pivo, nebo něco z rodinného pivovaru Zichovec. Největší dominanta města, chrám sv. Mikuláše ukrývá největší, ručně vyřezávaný dřevěný oltář v Evropě a okolí města přímo vybízí k romantickým procházkám, nebo cyklotoulkám po krásné středohořské krajině a do nedalekých Lužerad můžete zajít, nebo zajet na kole, rozjíždí se zde půjčovna gumových člunů pro projížďky na Ohři.
Přímo k řece, kde se dá i pohodlně dostat do vody se dostanete kousek od Žatecké brány, pod Mostem veslařů. Od pozemku cca 15 minut procházkovým tempem. A nebo si můžete vychutnat krásně upravené Masarykovy sady.
Dá se kam jít a pozemek je šikovně umístěný tak, že ať se rozhodnete pro jakoukoliv stranu, je to všude zhruba stejně daleko :)
Zahrada Mikulov
19.8 - 24.8. Jaromír říká:
Zahrada je v klidné zahrádkářské kolonii, velice pěkná a udržovaná. Na místě, u malého vinohradu, kde jsme stáli, nebylo vůbec nutné karavan jakýmkoliv způsobem vyrovnávat. Z pozemku je to jen kousek do zatopeného vápencového lomu, do města nějakých 10 - 15 minut pěšky. Na pozemku je klid a pohoda, s majitelem bezproblémová komunikace, vše proběhlo v naprostém porozumění.
Příští rok jsme tu zase :)
Klid mezi zvířaty na ranči
28.9 - 29.9. Jaromír říká:
Popis pozemku odpovídá skutečnosti, při příjezdu na pozemek je však nutná větší opatrnost. Cesta je úzká a před finálním příjezdem s ostrou zatáčkou do kopce. Delší karavanové soupravy, nebo větší obytné vozy by mohly mít problém i s následným vytočením do samotného vjezdu (dřevěné brány) na pozemek, zejména při dalších již parkujících vozech.
Pobyt na pozemku je v naprosté pohodě a je to opravdový klid mezi zvířaty v krásném prostředí Českého Středohoří. Jen bychom možná doporučili spíše samostatné karavany (elektřina, voda)
Komunikace s majitelkou v pohodě, bez jediného problému.
Louka s výhledem na Brdy
16.5 - 18.5. Jaromír říká:
Rozlehlý, klidný pozemek na okraji Spáleného Poříčí. Velice jsme ocenili jeho velikost, která umožňuje nerušené soukromí i při více osádkách, klid, a krásný výhled na městečko a jeho okolí.
Příjezd na pozemek je po zpevněné cestě kolem místních zahrádek, s naším kratším karavanem jsme cestu projeli v naprosté pohodě a určitě se dá zvládnout i s většími karavany, nebo obytnými vozy a protože příjezdová cesta není do kopce, dá se projet i za nepříznivého počasí.
S pobytem jsme byli spokojení, prostě krásné dva dny v klidu na rozkvetlé louce.
Louka pod Krušnými horami
19.6 - 21.6. Jaromír říká:
Menší pozemek u oseckého dolního vlakového nádraží, který poskytne dobrou základnu pro výlety do okolí.
K dispozici čisté suché WC, ohniště a dřevo na oheň.
Na pozemek jsme přijížděli za deště, přesto byl pevný, nerozmočený a jak příjezd, tak samotné zakempování karavanové soupravy naprosto v pohodě.
S pobytem naprostá spokojenost. Posekáno a vše připraveno k pobytu. Vjezd i výjezd s karavanovou soupravou byl bez jakýchkoliv problémů.
Komunikace s majitelkou perfektní, určitě se ještě vrátíme. Už jen proto, že jsme nevyzkoušeli pivovar v oseckém klášteře :-)
Ovocný sad na okraji Slatiňan
7.9 - 9.9. Jaromír říká:
S pobytem na pozemku jsme byli spokojeni, jen je potřeba upozornit na skutečnost, že vjezd na pozemek není pro delší karavanové soupravy a při zakempováni jsou potřeba vyrovnávací klíny. Při výjezdu stačí vlhká tráva a může u karavanových souprav nastat problém.
Co je naopak pozitivum, že je velmi dobrá dostupnost zámku Slatiňany, rozhledny na Chlumu, Kočičího hrádku, Chrudimi (doporučujeme) a Pardubic. Pozemek může sloužit jako velmi dobrá základna pro výlety do okolí.
Jednání s majitelkou naprosto v pohodě.
Zahrada Porta Bohemica Velké Žernoseky.
23.10 - 25.10. Jaromír říká:
S pobytem na tomto pozemku jsme byli velmi spokojeni. Pohodový majitel a vše odpovídalo popisu. Příjezdová cesta se dá zvládnout i za deště, jen pro lepší vjezd s kaeavanovou soupravou je dobré jet se kousek nad pozemek (cca 100m) otočit a pak na pohodu vjet na pozemek. Při odjezdu buď vycouvat zpět na cestu, nebo vyjet popředu a nahoře nad pozemkem se opět otočit. Byli jsme s 12m kaeavanovou soupravou, otočení nad pozemkem bez problémů, při odjezdu jsme na druhý pokus úspěšně vycouvali zpět na cestu.
Pozemek může velmi dobře posloužit jako základna pro úžasné výlety po okolí. Nejen klasika v podobě Porty Bohemiky, ale třeba marina v Píšťanech, nebo nedaleké Libochovany. Absolvovali jsme pěšky, ale Velkými Žernoseky vede perfektní cyklostezka přímo podél vody Labe. To se nedá popsat, to se musí vidět.
Nelitovali jsme jediné podzimní chvíle strávené na tomto pozemku.
Pokud vše dobře dopadne, rádi se vrátíme. Každopádně dáváme do srdcovek.