Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Louka u Caffé Moravský Krumlov
Přidat mezi oblíbené


400 Kč

400 Kč

200 Kč

0 Kč

0 Kč
Pozemek se nachází na okraji Moravského Krumlova v odpočinkové zóně s kaskádovitými rybníky a koupacím rybníkem Vrabčí hájek který má několik písčitých pláží.
Je zde možnost koupání, rybaření, pěší turistiky a cyklovýlety po Znojemské vinařské oblasti.
NEJSME ,,Na samotě u lesa” ani NENABÍZÍME úžasné výhledy do krajiny spíše základnu se zázemím pro výlety do okolí ať už pěšky, na kolech nebo vozem. Dětské hřiště v přilehlé zahrádce kavárny zabaví i ty nejmenší aby rodiče měli trochu času na dobrou italskou kávu s domácím zákuskem nebo kvalitně natočené pivko do předem vychlazeného skla.
Jsou zde připraveny přenosné ohniště k opékání a posezení s dostatečnou zásobou dřeva.
Pro milovníky zlatavého moku regionálních pivovarů je v dosahu 7 minut pomalé chůze od stanoviště minipivovar KRUM / Restaurace ROKITEN.
Obchod s potravinami 350m od louky.
Možnost stravování poledním menu 300m od louky/Pohostinství Bílý dům
UPOZORŇUJEME naše Bezkempaře na provozní dobu přilehlého Cafébaru NE - ČT od 12h do 24h a POZOR !!! PA a SO od 12h do 03h / se zavírací dobou může být spojen hluk odcházejících hostů baru
U kempení při hranici horní části pozemku může být slyšet v plné letní sezoně ruch z letní zahrádky provozu.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Samostatná toaleta vyhrazená pro Bezkempaře v přilehlém objektu Caffébaru přístupná dle předchozí dohody od 8-10 h ranní. Dále pak po celou provozní dobu Caffébaru NE - ČT 12-24h PÁ - SO 12-03h Vzdálenost 20m
pitná voda - Kohout nebo dostatečně dlouhá zahradní hadice s pitnou vodou Vzdálenost do 20m od stanoviště
elektřina - Prodlužovací kabel dostatečné délky i k nejvzdálenějším místu stanoviště na louce K dispozici pro každé jednotlivé stanoviště
sprcha / umývárna - Samostatná sprcha vyhrazená pro Bezkempaře v přilehlém objektu Caffébaru přístupná dle předchozí dohody od 8-10 h ranní. Dále pak po celou provozní dobu Caffébaru NE - ČT 12-24h PÁ - SO 12-03h Vzdálenost 20m
piknikový stůl
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Prosíme nevypouštět šedou vodu / na pozemku se nalézá studna s pitnou vodou. V přilehlém zázemí kavárny lze bezplatně využít sprchu a toalety, nádobí lze umýt tamtéž. Děkujeme.
Chemické WC - V případě nutnosti možnost vyprázdnění chemického WC na toaletě určené Bezkempařům Děkujeme že po použití zůstává toaleta v čistém stavu.
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Sjezd z asfaltové silnice na zpevněnou štěrkovou cestu

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Sjezd šíře 4m dostatek místa před sjezdem na najetí soupravy auto + obytný přívěs nebo delší obytné auto z přilehlé asfaltové cesty.

aktivity
cyklistika

Cyklovýlety po okolí doporučujeme :
Renesanční zámek Moravský Krumlov 1,3km, barokní poutní kaple svatého Floriána 3,2km, Slovanská epopej Alfonse Muchy 1,3km, Židovský hřbitov 1km, renesanční Knížecí dům / muzeum a galerie 1,5km, Discgolfové hřiště Moravský Krumlov 2km, regionální minipivovar KRUM 500m, město Ivančice rodiště Vladimíra Menšíka 12km, Zámek Miroslav 13km, koupací Biotop u Zámku Oslavany 14km, Zámek a pivovar Oslavany + zábavný park Permonium Oslavany 15km, klášter Rosa Coeli a Zámek Dolní Kounice 21km, vinný sklep Rybníky pouze 3km, Aqualand Moravia 30km, pivovar filmových Postřižin Dalešice 23km, Zámek Dukovany 12km, zřícenina hradu Templštejn 14km, Jaderná elektrárna Dukovany 15km, Dalešická přehrada lodní doprava přístaviště 21km, Mohelenská hadcová step 20km, rozhledna Babylon 21km, sklepní komplex Olbramovice vinařství Marek 12km, Zámek Náměšť nad Oslavou 30km, statek Caesar + minigolf a lanové centrum Neslovice 16km, rozhledna Vladimíra Menšíka obec Hlína 17km, Hrad Veveří 33km, Starý zámek Jevišovice 35km, Brněnská přehrada lodní doprava přístaviště 37km, ZOO Brno 38km

rybaření

Rybník Vrabčí hájek 50m od stanoviště
Prodej povolenek tamtéž

vodní sporty

Přírodní koupaliště rybník Vrabčí hájek písečné pláže s pozvolným vstupem pro nejmenší vzdálenost 50m zde se také pořádají rybářské a kulturní akce spojené s živou hudbou.
Koupaliště Moravský Krumlov tobogány, vodní atrakce pro děti 600m

dětské aktivity

Dětské hřiště na oplocené zahrádce kavárny (houpačky, skluzavky, domečky, skákací hrad, trampolína, kuželky, ohniště) 30m od stanoviště

pěší turistika

Pěší výlety za památkami Moravského Krumlova a do okolí.
Dále pak do přírody mezi nivní louky a lesy, houbaření v okolí Dobřínského potoka a údolí říčky Rokytné

koně

Farma nad Zámkem 1.900m
Statek Caesar Neslovice 16km

pravidla

Volné rozdělávání ohně na pozemku zakázáno / poskytneme vám přenosné plechové ohniště + dřevo + podpalovač + opékače.
Také můžeme poskytnout campingový stolek + židle.

Dobu příjezdu a pozdější dobu odjezdu lze dohodnout telefonicky

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
1.7 - 3.7.2022 Ondřej říká:
Naše první zkušenost se službou BezKempu. A rovnou high level! Nic luxusnějšího široko daleko nenajdete! Pozemek krásně upravený, prostředí klidné a pěkné. V ceně je v provozní době přilehlé hospůdky WC a sprcha, což je nadstandarní! Přípojka elektro na jedničku, vše profi. V hospůdce si můžete dát skvěle ošetřené pivo a domácí limonády. Pan Prát je velmi ochotný a empatický člověk.Personál příjemný a ochotný.Velmi doporučuji a budu dále doporučovat všem svým známým!
1.7 - 4.7.2022 Anna říká:
Čisté, pěkné prostředí. Vstřícný personál.
24.6 - 26.6.2022 Vladimir říká:
Není co vytknout,co jsme chtěli nebo potřebovali tak bylo splněno, nezbývá nic jiného než opakovat návštěvu (navíc pan majitel, když zjistil nepotvrzenou rezervaci na neděli kdy jsme měli místo opustit do 12.00 nám nabídl prodloužení pobytu, které jsme sice nevyužili,ale i tak mazec.
Za nás 👍👍👍👍👍👍👍👍
24.6 - 26.6.2022 Eva říká:
Majitelé pozemku nejde jinak než vychválit. Vůbec nic nám nechybělo, ochota a vstřícnost. Pěkné, čisté a opečovávané místo s láskou. Moc děkujeme.
21.6 - 23.6.2022 Jiří říká:
Pan majitel i personál velmi milí a ochotní. Sociálky velmi čisté. Pěkné a klidné místo (byli jsme od út do čt). Skvělé zákusky v kavárně :-)
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem