Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

David S.

Skóre Bezkempu: 99

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 611.9 - 12.9. Tomáš říká:

Všechno v naprostém pořádku - doporučujeme!
14.8 - 15.8. Tomáš říká:

Vše v naprostém pořádku. Můžeme jen doporučit.
3.7 - 5.7. Michal říká:

Perfekt, pohoda!


Louka v blízkosti Vranovské přehrady a NP Podyjí
19.6 - 20.6. David říká:
Nádherné, romantické místo na kraji vesnice. Jednoduchý příjezd, spousty aktivit v okolí. Krásný západ slunce přímo do karavanu. Moc příjemný a ochotný majitel. Určitě se vrátíme.
Stanování za humny
20.6 - 21.6. David říká:
Krásné místo na kraji vesnice. Nádherný výhled do okolí. Spousty aktivit v okolí, vhodné i pro děti. Moc příjemní a ochotní majitelé. 100% se vrátíme.
Javorná na Šumavě - hory, lesy, příroda, romantika
3.7 - 5.7. David říká:
Úžasné místo, skvělí majitelé. Bydlet v ohradě s koněm se nám ještě nepoštěstilo :) králíci, morče, mini ovečky. Děti nemluvily o ničem jiném. Suchý záchod na pozemku, kašna v těsné blízkosti. Navíc hřiby a restaurace v docházkové vzdálenosti :) Krásná příroda, klid a neuvěřitelné výhledy jako bonus. Díky moc!
mezi DRNY
14.8 - 15.8. David říká:
Neuvěřitelné, jak se dá také pronajímání pozemku "bezkempu" pojmout. Naprostá profesionalita, vše dotažené do posledního puntíku. Každá pronajímaná část pozemku má své ohniště a své lavičky. Dostali jsme suché naštípané dřevo, včetně třísek a papíru na podpal zabalené v úhledné stylové tašce, barel s vodou a stoličkou pod barel, domácí med k snídani a krásnou pohlednici. Úžasně milí a příjemní majitelé a od Ondry, který nám přivezl dřevo a vodu by se měli jezdit učit recepční z 5ti hvězdičkových hotelů. Nádherné, klidné místo. Určitě jsme zde nebyli naposledy. Děkujeme.
Relax na ranči u lesa
15.8 - 16.8. David říká:
Kempování přímo na "ranchy" hned vedle výběhů s koňmi. Super zázemí - záchod, sprcha, voda, točené pivo atd. Moc příjemná majitelka. Super základna na výlety po okolí, všude je to kousek.
Starý sad v Pošumaví
11.9 - 12.9. David říká:
Nádherné, romantické místo! Úžasní a moc příjemní majitelé. Velkorysý pozemek pouze pro dvě rezervace a veškeré zázemí k užití. Jedno z nejlepších míst, kde jsme byli. Rabí "skoro" na dohled.