Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Tomas Z.

Skóre Bezkempu: 125

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 521.7 - 22.7. Ladislav říká:

Správali sa slušne
16.7 - 17.7. Denisa říká:

Příjemná rodinka, děkujeme za návštěvu:) DH.
15.7 - 16.7. Obec říká:

S Tomášem výborná komunikace. Vše v pořádku!
29.5 - 31.5. Romana říká:

Vřele doporučujeme.


Ubytování na louce u přehrady
29.5 - 31.5. Tomas říká:
pozemek v příjemné a klidnější rekreační lokalitě Jesenické přehrady s dobrým zázemím. Příjemní a přátelští majitelé. Po domluvě majitelka nabízí i příjemné, profesionální masáže. U sousedů za odděleným plotem mají zvěřinec se psy, pávy, kohouty atd. někomu kdo touží po absolutním tichu by to mohlo vadit. Nám to nevadilo a bylo nám zde velmi příjemně. Děkujeme
Klid mezi zvířaty na ranči -https://www.youtube.com/watch?v=B8949VDF_qA
28.5 - 29.5. Tomas říká:
pozemek na krásném, tichém a odlehlém místě. Ideální pro děti které se mohou v zookoutku "pomazlit" se zvířátky. Místo je mimo obytnou zónu vesnice na vyvýšeném místě a pěšky se dá vyrazit do polí a luk s výhledem do krásné krajiny. Majitelka moc milá a ochotná.
Louka na klidném místě v obci Oucmanice.
15.7 - 16.7. Tomas říká:
Krásné místo v příjemné obci na venkově. Ideální jako klidné místo s dětmi, které si mohou pohrát na prolézačkách v dohledu, zatímco druhý z rodičů skočí do kopce do Obecní Hospůdky pro pivo :) (nutno zkontrolovat otevírací dobu). Místo bylo majitelem připraveno k posezení a pro rozdělání ohně na ohništi.
Pod Haligovskými Skalami v Pieninskom Národnom parku
21.7 - 22.7. Tomas říká:
Strategické místo pro plutí po Dunajci nebo výlety do okolních kopců. Široký výběr tras pro zdatné sportovce i kratší výlety s dětmi. Místo bezkempu je na okraji kempu - na oddělené loučce, poskytuje klid i možnost využít zázemí kempu - sprchy, restauraci, či malý bazének jako osvěžení po výletech do okolí
Polosamota slatinské Končiny
16.7 - 17.7. Tomas říká:
Odlehlé místo poskytující klid a soukromí s možností výletu do krásného okolí Babiččina údolí. Příjemní a ochotní majitelé.