Relaxační pobyt na ,,farmě Hranáč,, v předhůří Drahanské vrchoviny
Přidat mezi oblíbené


950 Kč

950 Kč

950 Kč

145 Kč

125 Kč
V termínu 1.7. je u nás "Grilování" spojené se zábavou, hudbou atd. je potřeba počítat s větším provozem a obsazeností. Akce je zpoplatněna. Viz naše pozvánka v aktualitách. Je nutná rezervace nejpozději 7 dnů předem, počet volných vstupenek cca 30 ks. Cena je za akci, ne za úhradu ubytování. Děkujeme za pochopení.


Naše farma je ideální místo pro pobyt v přírodě. Pozemek lemuje potok Rakovec, který se vlévá do rybníku Chobot. S citem vytvořená zákoutí nabízí příjemné soukromí pro relax v přírodě nebo pod zastřešenou terasou u přírodního koupacího jezírka.Prostory farmy umožňují jak venkovní grilování, tak přípravu jídla v kuchyňce(mikrovlnná trouba, pečící trouba, sporák,toustovač,gril, lednice) a využití dalšího přilehlého pozemku na sportovní vyžití. Pokud by se Vám zastesklo o někoho se starat, tak můžete hýčkat naše krůty, kachny, slepice, papoušky nebo ovečky.
Pro vaše děti zde máme nové multifunkční hřiště.
V nabídce máme i faremní výrobky, které vám rádi nabídneme, včetně našich vajíček prodejem ze dvora přímo na farmě.
Pokud by byl požadavek pro vícero míst, je to otázka dohody.
Velký pozemek farmy 3h!
PRO STANY PROSÍME VŽDY ELEKTRIKU UHRADIT - ( v ceně poplatku za el. je používání lednice, sprch, teplé vody v kuchyni, nabíjení tel. atd.)


31.5.2023
Aktuálně na pozemku
Grilování na farmě Hranáč Grilování na farmě Hranáč
Srdečně vás zveme na naší grilovačku 1.7. Je potřeba počíat s větší návštěvností na místě a provozem. Hudba, zábava,...
více
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 80% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 32 minut.
Na pozemku je prostor pro 8 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - 2x wc - pokud jsou na pozemku stany, wc je VYHRAZENO převážně pro tyto klienty.
pitná voda - 10 - 20 m na pozemku
elektřina - V případě potřeby, doporučujeme mít vlastní delší prodlužovačku. PRO STANY JE POTŘEBA VŽDY ELEKTRIKU UHRADIT !!!!!
sprcha / umývárna - 2 x sprcha , 3x umyvadlo - ,,pokud jsou na pozemku stany, je vyhrazeno převážně pro tyto klienty,, !!!!!
bazén
gril
ohniště
Wifi
oplocení
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na vylévání šedé vody je zřízen na pozemku odpad do jímky.
Chemické WC - Na vylévání šedé vody je zřízen na pozemku odpad do jímky.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

aktivity
cyklistika

Kolem Pístovického rybníka jsou cyklostezky (5071 a 5072) Krásná projížďka do Jedovnic, dále do Brna - Mariánského údolí.Dále je zde v okolí Jeskyně Pekárna. Údolím Říčky kolem jeskyně prochází také řada cyklotras, přímo kolem Pekárny pak číslo 5083 a 5135. Dále Křtiny - jsou nejstarší poutní obcí na Moravě. V neposlední řadě je to Macocha - propast, tvořící jednu z nejzajímavějších atrakcí celého Moravského krasu, který spadá do oblasti Brněnské vrchoviny. Atd.........

vodní sporty

Přírodní jezírko přímo na farmě - využití v této době ,,POUZE,, po dohodě s majiteli. V okolí koupání - Koupaliště u Libuše - Lom Luleč cca 2 km od farmy,dále Pístovický rybník leží na jihovýchodním okraji obce Pístovice 3 km od farmy,

dětské aktivity

Na farmě máme domeček pro děti, houpačky, novou multifunkční sestavu pro děti. Ve Vyškově cca 7 km od farmy je Dinopark Vyškov a ZOO PARK.

pěší turistika

Nejvýznamnější památkou v obci Nemojany jsou boží muka. Dalšími památkami jsou tři vodní mlýny a kaple svatého Jana Nepomuckého postavená v roce 1855. Barokní kostel svatého Martina na návrší nad obcí byl postaven v roce 1751 až 1753.Zříceninu gotického hradu Luleč.Turistické trasy -
kolem Pístovického rybníka prochází turistické trasy červená a žlutá Po červené značce se odsud dostanete na nádraží do Lulče nebo opačným směrem do Jedovnic a dále do Moravského krasu. Po žluté značce pak k rozcestí turistických značek Kopaniny nebo k rozcestí tras do Pístovic. Malá moravská vesnička Olšany cca 5 km od farmy je známá především z televizních pořadů „Farma Bolka Polívky“. V Habrovanech je zámek - polovina 16 století. Na silnici č. 430 z Rousínova do Vyškova stojí v Komořanech cca 8 km od farmy, uprostřed kruhového objezdu 5 m vysoká kopie newyorské sochy Svobody. Rozhledna na kopci Chocholík u Drnovic.Žudrové domy v Roštěnicích cca 8 km od farmy.

pravidla

Koupání v přírodním jezírku, užívání terasy a dětského domečku, multifunkčního hřiště a celých prostor farmy je možné po domluvě s majiteli, jen na ,, vlastní nebezpečí,,. Majitelé nenesou zodpovědnost za úrazy, které by na nabízeném pozemku klientům a jejich rodinným příslušníkům vznikly. Majitelé si vyhrazují právo vykázat s pozemku zákazníka, který by svým chováním narušoval klid na farmě. Respektujte prosím naše soukromí a nevstupujte do privátní části zahrady oddělené brankami, také prosím netrhejte nic z naši úrody, dekuji za pochopení.
Pro koupání batolat nutné plavací kalhotky.
V době od 21 - 9 hod. je prostor u našeho domu z důvodu osobního soukromí uzavřen.
Noční klid od 22 hod. ( myšleno hlasitý projev či hudba )
Příjezd klientů nejpozději do 20 hod. Poté jsme k dispozici až následující den.

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 10:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Tento pozemek jsme rádi navštívili a sami se sem budeme pravidelně vracet. Je to prostě taková oáza. Obrovský a udržovaný pozemek v prostředí rodinné farmy, kde budete mít vždy soukromí, ale zároveň můžete využívat plnohodnotné zázemí. Vše čisté a skvěle vybavené. Majitelé se o vše s láskou starají. Pokud se někomu zdá cena vysoká, je potřeba zmínit, že v ceně máte v podstatě zázemí srovnatelné s luxusním resortem. Skvělé vyžití pro děti.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

18.8 - 19.8.2022 Martin říká:
Hezké místo, ochotný majitel. Jezírko bylo super.
17.8 - 19.8.2022 Pavel říká:
Skvělé místo, dobrá komunikace, široký doplňkový sortiment včetně vlastních výrobků (svíčková, boloňská, vajíčka atd)
12.8 - 14.8.2022 Leopold říká:
Vše v naprostém pořádku děkujeme
17.8 - 19.8.2022 Hana říká:
Moje první zkušenost s ubytováním bezKempu a naprosto parádní. Pokud toužíte utéct na chvíli z ruchu velkoměsta a prožít pár letních dní na chalupě, kde si budete připadat jako doma, tak tady je to ideální volba. Nemusíte si kromě stanu brát vůbec nic, najdete tu vše potřebné ... plně vybavená kuchyně, bar, možnost koupit kávu z automatického kávovaru, domácí vejce na snídani, 2 kryté terasy s posezením, ohniště, gril ... prostě naprosto perfektní zázemí. Jako máma bydlící v bytě také kladně hodnotím, že děti tu mají možnost dostat se do kontaktu se zvířátky ... na farmě bydlí pejsek, kočka, slepičky, ovečky, dokonce papoušci a v koupacím jezírku žabičky :-) Určitě se vrátíme!
15.8 - 19.8.2022 Ladislav říká:
Krásné místo k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Vybavení a možnosti pro "Bezkempaře" více než dostačující. Velmi příjemní a ochotní majitelé, kterým záleží na tom, aby místo mělo stále stejnou kvalitu pro všechny návštěvníky, bohužel se najdou mezi námi tací, kteří to nerespektují i podmínky ubytování a pak nekorektně dávají špatné hodnocení.
Skvělé místo pro děti, kor když se jich tam sejde více, jako v našem případě. Děkuji i našim příjemným sousedům, za přijetí holek do party i jinak.
Všem doporučuji a někdy na viděnou.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


(+ 70 Kč/noc) pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem