Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Relaxační pobyt na ,,farmě Hranáč,, v předhůří Drahanské vrchoviny
 100 % (87 hodnocení)
 Přidat mezi oblíbené

Stanoviště 1 | Stanoviště 2

950 Kč

950 Kč

950 Kč

145 Kč

125 Kč
Naše farma je ideální místo pro pobyt v přírodě. Pozemek lemuje potok Rakovec, který se vlévá do rybníku Chobot. S citem vytvořená zákoutí nabízí příjemné soukromí pro relax v přírodě nebo pod zastřešenou terasou u přírodního koupacího jezírka.Prostory farmy umožňují jak venkovní grilování, tak přípravu jídla v kuchyňce(mikrovlnná trouba, pečící trouba, sporák,toustovač,gril, lednice) a využití dalšího přilehlého pozemku na sportovní vyžití. Pokud by se Vám zastesklo o někoho se starat, tak můžete hýčkat naše krůty, kachny, slepice, papoušky nebo ovečky.
Pro vaše děti zde máme nové multifunkční hřiště.
V nabídce máme i faremní výrobky, které vám rádi nabídneme, včetně našich vajíček prodejem ze dvora přímo na farmě.
Pokud by byl požadavek pro vícero míst, je to otázka dohody.
Velký pozemek farmy 3h!

základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 99% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 28 minut.
Na pozemku je prostor pro 6 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - v případě potřeby - pokud jsou na pozemku stany, wc je vyhrazeno pouze pro tyto klienty.
pitná voda - 10 - 20 m na pozemku
elektřina - V případě potřeby, doporučujeme mít vlastní delší prodlužku
sprcha / umývárna - sprcha , umyvadlo v případě potřeby - pokud jsou na pozemku stany, je vyhrazeno pouze pro tyto klienty.
bazén
gril
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na vylévání šedé vody je zřízen na pozemku odpad do jímky.
Chemické WC - Na vylévání šedé vody je zřízen na pozemku odpad do jímky.
aktivity
cyklistika

Kolem Pístovického rybníka jsou cyklostezky (5071 a 5072) Krásná projížďka do Jedovnic, dále do Brna - Mariánského údolí.Dále je zde v okolí Jeskyně Pekárna. Údolím Říčky kolem jeskyně prochází také řada cyklotras, přímo kolem Pekárny pak číslo 5083 a 5135. Dále Křtiny - jsou nejstarší poutní obcí na Moravě. V neposlední řadě je to Macocha - propast, tvořící jednu z nejzajímavějších atrakcí celého Moravského krasu, který spadá do oblasti Brněnské vrchoviny. Atd.........

vodní sporty

Přírodní jezírko přímo na farmě - využití v této době ,,POUZE,, po dohodě s majiteli. V okolí koupání - Koupaliště u Libuše - Lom Luleč cca 2 km od farmy,dále Pístovický rybník leží na jihovýchodním okraji obce Pístovice 3 km od farmy,

dětské aktivity

Na farmě máme domeček pro děti, houpačky, pískoviště,
hernu, novou multifunkční sestavu pro děti. Ve Vyškově cca 7 km od farmy je Dinopark Vyškov a ZOO PARK.

pěší turistika

Nejvýznamnější památkou v obci Nemojany jsou boží muka. Dalšími památkami jsou tři vodní mlýny a kaple svatého Jana Nepomuckého postavená v roce 1855. Barokní kostel svatého Martina na návrší nad obcí byl postaven v roce 1751 až 1753.Zříceninu gotického hradu Luleč.Turistické trasy -
kolem Pístovického rybníka prochází turistické trasy červená a žlutá Po červené značce se odsud dostanete na nádraží do Lulče nebo opačným směrem do Jedovnic a dále do Moravského krasu. Po žluté značce pak k rozcestí turistických značek Kopaniny nebo k rozcestí tras do Pístovic. Malá moravská vesnička Olšany cca 5 km od farmy je známá především z televizních pořadů „Farma Bolka Polívky“. V Habrovanech je zámek - polovina 16 století. Na silnici č. 430 z Rousínova do Vyškova stojí v Komořanech cca 8 km od farmy, uprostřed kruhového objezdu 5 m vysoká kopie newyorské sochy Svobody. Rozhledna na kopci Chocholík u Drnovic.Žudrové domy v Roštěnicích cca 8 km od farmy.

pravidla

Koupání v přírodním jezírku, užívání terasy a dětského domečku je možné po domluvě s majiteli, jen na ,, vlastní nebezpečí,,.Majitelé nenesou zodpovědnost za úrazy, které by na nabízeném pozemku vznikly klientům. Majitelé si vyhrazují právo vykázat s pozemku zákazníka který by svým chováním narušoval klid na farmě.
Pro koupání batolat nutné plavací kalhotky.
V době od 21 - 8 hod. je prostor u našeho domu kvůli osobnímu soukromí uzavřen.
Noční klid od 22 hod. ( myšleno hlasitý projev či hudba )

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 10:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Tento pozemek jsme rádi navštívili a sami se sem budeme pravidelně vracet. Je to prostě taková oáza. Obrovský a udržovaný pozemek v prostředí rodinné farmy, kde budete mít vždy soukromí, ale zároveň můžete využívat plnohodnotné zázemí. Vše čisté a skvěle vybavené. Majitelé se o vše s láskou starají. Pokud se někomu zdá cena vysoká, je potřeba zmínit, že v ceně máte v podstatě zázemí srovnatelné s luxusním resortem. Skvělé vyžití pro děti.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
5.6 - 6.6.2021 Miroslav říká:
Prostředí nádherné,koupání v biotopu nádherný zážitek, prolézadla pro děti super. Majitelé skvělý. Maximálně doporučujeme. Horáčkovi
29.5 - 30.5.2021 Tomas říká:
Pokud zrovna sebou nemáte sprchový kout nebo ten v karavanu je už Vám po pár dnech malý určitě uvítáte možnost relaxovat v tomto tichém koutku se zázemím. Budete se těšit z posezení v citlivě sladěné zahradě s mnoha tajemnými zákoutími, které stojí za to objevovat. K dispozici jsou k zakoupení místní produkty ze kterých se dají připravit pokrmy přímo na místě. Přírodní rybníček vhodný ke koupání je pak třešničkou na dortu k dobytí ztracené energie.
29.5 - 30.5.2021 Helenčík říká:
Nádherné a klidné místo s domácí atmosférou a ochotnými usměvavými majiteli. Určitě se budeme na toto místo vracet častěji. Děti si užily hřiště, zvířátka a našly nového kamaráda. :)
21.5 - 23.5.2021 Vojtěch říká:
Náš první výjezd do "bezkempu" nás i přes špatné počasí nezklamal. Majitelé byli velice příjemní a vstřícní. Krásná příroda, vše upravené, čisté, oáza klidu a pohody. Skvělá prohlídka hospodářství včetně krmení nádherných papoušků, vše s odborným výkladem. Uvítali jsme možnost opékání kabanosu a zakoupení vynikajících produktů farmy. Už se těšíme na další návštěvu s lepším počasím, s možností koupání v jezírku. Kdo hledáte pohlazení na duši, přijeďte na farmu Hranáč.
28.5 - 30.5.2021 Radim říká:
Velmi hezký pozemek a celý areál farmy. Ochotní a laskaví majitelé.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem