Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Michal S.

Skóre Bezkempu: 270

Odznaky bezkempaře:


Jezdím čimkoliv co je po ruce, hlavně že jsem v přírodě a v klidu.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 16
Kontakt na majitele


2.10 - 4.10. Ruda Veronika říká:

První bezkempař co k nám přijel znovu. To se cení. Vždycky vítán. :-)
18.9 - 20.9. Ruda Veronika říká:

Všechno v pořádku. Doporučujeme. 😃
26.6 - 28.6. Martin


Roverské skály
23.6 - 24.6. Michal říká:
Velmi krásný a obrovský pozemek s mimořádným výhledem. Ochotní majitelé. V okolí je hodně možností pro turistiku i kola. Určitě se sem vrátíme.
Relaxační pobyt na ,,farmě Hranáč,, v předhůří Drahanské vrchoviny
27.8 - 31.8. Michal říká:
Přestože jsem sám z Bezkempu týmu a tak může být pro někoho mé hodnocení neobjektivní, přesto musím. Byl jsem zde na dovolené s dětmi a moc jsme si to užili. Celé zázemí i přístup majitelů je prostě úžasný a nic nám nechybělo. Pokud máte děti tak zde najdou úplný ráj a ani se jim nebude chtít domů. Zvířátka, biotop bazén, herna pro děti, domeček atd. A ani nemusíte vařit, protože přímo na místě se dají dokoupit famozní domácí výrobky (masové a zeleninové zavařeniny atd) Doporučuji i s partou lidí a budete mít místo jen pro sebe. Opékání masa atd. Sem budu jezdit pravidelně.
Na samotě u lesa a lomu...
2.11 - 4.11. Michal říká:
Skvělé místo, užili jsme si to i přes deštivé počasí. Majitelé velmi příjemní a pohostinní lidé. pozemek obrovský, klid, všude kolem příroda.
Kouzelné údolí Bokova chata
19.4 - 20.4. Michal říká:
Jedná se sice opravdu jen o parkovací místo u relativně málo frekventované silnice. Místo je docela úzké a je viditelné z cesty, takže není asi ideální si zde roztáhnout markýzu :-) nicméně okolní šumavská příroda je nádherná a pokud chcete tuto část Šumavy navštívit. je to skvělý výchozí bod pro všechny výlety.
Zahrada u lesa na Šumavě
20.4 - 21.4. Michal říká:
Krásné a velmi klidné místo. Pozemek obrovský, hned u lesa a můžete si vybrat jaké místo chcete. V okolí mnoho výletů, pěšky či na kole. Nádherný kus Šumavy kde není tolik lidí.
Starý sad na Kokořínsku
21.4 - 22.4. Michal říká:
Jedním slovem nádhera a božský klid. Takto si představuji odpočinek v přírodě. Okolí krásné výlety - pěšky i na kole. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, takže pokud máte větší obytný vůz nebo karavan, nezajíždět až dozadu do sadu a nechat raději na kraji. I tak si to užijete.
Zatopený lom Mikulášovice, stanoviště č.1
1.5 - 2.5. Michal říká:
Takhle si představují nalezení ztracené romantiky , kterou známe často už jen u filmu. Lom je krásné čistý a majitel neustále vše vylepšuje. Určitě pojedu znovu
Českosaské Švýcarsko parkovací místo u domu
2.5 - 3.5. Michal říká:
Klidné místo. Stání (zamkova dlažba) je pěkně rovné, takže zastavíte a můžete ihned jít po turistických cestách po krásné přírodě kolem . Majitel jsem sice neměl příležitost potkat, ale vše bylo v pořádku.
Krušnohorská louka
5.10 - 6.10. Michal říká:
Nádherné a klidné místo. Vhodné pro turistiku a milovníky hor. Unaveni z tůr můžete využít moderní akvacentrum se saunou v Jáchymově. Příjemný majitel bydlí vedle a hned nabídl pivo (bohužel jsem nevyužil).
Romantika na severu
15.5 - 17.5. Michal říká:
Krásné místo a okolní příroda. Majitel resp pan vedoucí se stará aby všichni byli spokojeni. Díky možnosti zahrát si fotbalgolf dobude užije celá rodina.
Zámeček Skrytín - oáza klidu
26.6 - 28.6. Michal říká:
Krásné a klidné místo s neuvěřitelným výhledem do krajiny. Budete zde obklopeni jen přírodou. Tohle místo přesně vystihuje myšlenku bezKempu. Samotný pozemek perfektně připravený, rovný, pitná voda i elektrika (tu jsme nevyužijí jelikož jsme energeticky soběstační). Připravené ohniště, pro děti houpačky. Velmi užitečná je pěkná pergola která poskytuje příjemný úkryt před rozmary počasí. Majitel dává do místa své srdce a hodně práce. Doporučuji všem co hledají klid, který zároveň sami dodržují.
Louka pod lesem s vyhlídkou na hrad
11.9 - 13.9. Michal říká:
Skvělé místo i fajn majitel. Absolutní samota a klid, zvuky přírody všude kolem. Balzám pro lidi z města. V okolí úžasné procházky po Lužických horách. Pokud budete bezkempovat ať nahoře (kde je rovinka i hezký výhled), doporučuji na začátku kopce to pořádně rozjet (nejezdit nahoru když je tráva mokrá - ráno či večer)
Farma u oslíků
18.9 - 20.9. Michal říká:
Těžko popsat slovy. Nádherné, klidné místo a úžasná rodina majitelů, která dělá vše srdcem. Ani se nám nechtělo odjet zpět do města. Oslíci jsou miláčci, tak se nejen k nim prosím chovejte všichni hezky.
K místu: bezproblémový příjezd (karavan i obytné auto), místo rovné na parkování, elektrika i voda na pozemku, stejně tak výlevka WC (ale nevyužili jsme, jelikož jsme soběstační). Okolí je vhodné i pro výlety na kolech, v blízkosti pozemku i nové dětské hřiště. Přestože jsme zvyklí si vždy odvézt odpadky s sebou, zde jsme uvítali i připravenou popelnici na odpad, včetně blízkých kontejnerů na tříděný odpad.
Farma u oslíků
2.10 - 4.10. Michal říká:
Druhý “pobyt” a opět perfektní. Už bych se jen opakoval. Prostě ideální pro rodinu s dětmi či pro cyklisty.
Romantika na severu
29.10 - 1.11. Michal říká:
Sice nám propršelo, ale v karavanu jsme měli zázemí. Na pozemku je el přípojka a kousek i vylevka a pitná voda. Takže nám nechybělo nic. Již jsme zde byli podruhé.