Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Michal S.

Skóre Bezkempu: 160

Jezdím čimkoliv co je po ruce, hlavně že jsem v přírodě a v klidu.

Počet navštívených pozemků: 11
Kontakt na majitele


Roverské skály
23.6 - 24.6. Michal říká:
Velmi krásný a obrovský pozemek s mimořádným výhledem. Ochotní majitelé. V okolí je hodně možností pro turistiku i kola. Určitě se sem vrátíme.
Relaxační pobyt na farmě v předhůří Drahanské vrchoviny
27.8 - 31.8. Michal říká:
Přestože jsem sám z Bezkempu týmu a tak může být pro někoho mé hodnocení neobjektivní, přesto musím. Byl jsem zde na dovolené s dětmi a moc jsme si to užili. Celé zázemí i přístup majitelů je prostě úžasný a nic nám nechybělo. Pokud máte děti tak zde najdou úplný ráj a ani se jim nebude chtít domů. Zvířátka, biotop bazén, herna pro děti, domeček atd. A ani nemusíte vařit, protože přímo na místě se dají dokoupit famozní domácí výrobky (masové a zeleninové zavařeniny atd) Doporučuji i s partou lidí a budete mít místo jen pro sebe. Opékání masa atd. Sem budu jezdit pravidelně.
Na samotě u lesa a lomu...
2.11 - 4.11. Michal říká:
Skvělé místo, užili jsme si to i přes deštivé počasí. Majitelé velmi příjemní a pohostinní lidé. pozemek obrovský, klid, všude kolem příroda.
Kouzelné údolí Bokova chata
19.4 - 20.4. Michal říká:
Jedná se sice opravdu jen o parkovací místo u relativně málo frekventované silnice. Místo je docela úzké a je viditelné z cesty, takže není asi ideální si zde roztáhnout markýzu :-) nicméně okolní šumavská příroda je nádherná a pokud chcete tuto část Šumavy navštívit. je to skvělý výchozí bod pro všechny výlety.
Zahrada u lesa na Šumavě
20.4 - 21.4. Michal říká:
Krásné a velmi klidné místo. Pozemek obrovský, hned u lesa a můžete si vybrat jaké místo chcete. V okolí mnoho výletů, pěšky či na kole. Nádherný kus Šumavy kde není tolik lidí.
Starý sad na Kokořínsku
21.4 - 22.4. Michal říká:
Jedním slovem nádhera a božský klid. Takto si představuji odpočinek v přírodě. Okolí krásné výlety - pěšky i na kole. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, takže pokud máte větší obytný vůz nebo karavan, nezajíždět až dozadu do sadu a nechat raději na kraji. I tak si to užijete.
Zatopený lom Mikulášovice, stanoviště č.1
1.5 - 2.5. Michal říká:
Takhle si představují nalezení ztracené romantiky , kterou známe často už jen u filmu. Lom je krásné čistý a majitel neustále vše vylepšuje. Určitě pojedu znovu
Českosaské Švýcarsko parkovací místo u domu
2.5 - 3.5. Michal říká:
Klidné místo. Stání (zamkova dlažba) je pěkně rovné, takže zastavíte a můžete ihned jít po turistických cestách po krásné přírodě kolem . Majitel jsem sice neměl příležitost potkat, ale vše bylo v pořádku.
Krušnohorská louka
5.10 - 6.10. Michal říká:
Nádherné a klidné místo. Vhodné pro turistiku a milovníky hor. Unaveni z tůr můžete využít moderní akvacentrum se saunou v Jáchymově. Příjemný majitel bydlí vedle a hned nabídl pivo (bohužel jsem nevyužil).
Romantika na severu
15.5 - 17.5. Michal říká:
Krásné místo a okolní příroda. Majitel resp pan vedoucí se stará aby všichni byli spokojeni. Díky možnosti zahrát si fotbalgolf dobude užije celá rodina.