Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Farma u oslíků
 100 % (54 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


400 Kč

400 Kč

400 Kč

0 Kč

0 Kč
Volná louka pro karavan, nebo stan, oplocená ohradníkem, využívaná v době bez hostů hlavně jako pastvina, v blízkosti farmy s chovem oslíků a koz. Vhodné pro lidi, co mají vztah ke zvířatům a nevadí jim, když kolem nich sem tam projde slepice, nebo že pro vodu se musí do ohrady s kamerunskými a holandskými kozami. U nás budete vždycky sami. Pozemek je jen na jednu rezervaci, ale v rámci jedné rezervace nám nevadí, když si ke karavanu postavíte stan, přijedete se dvěma karavany a nebo si postavíte dva stany. Místa je dost. Farma u oslíků není komerční projekt. Je to čistě rodinná farma, chov zvířat pro zábavu a vlastní využití. Letošní sezóna otevíráme v období od 3. června do 16. října.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod, kadibudka na konci pozemku.
pitná voda - Kohoutek s pitnou vodou je volně přístupný na domě v ohradě se zvířaty.
elektřina - Elektro přípojka je samostatný přenosný rozvaděč osazený proudovým chráničem, třífázovou zásuvkou 16A a dvěma samostatně jištěnými zásuvkami 230V, 10A, umístěný na objektu stodoly. V případě výpadku lze zásuvky znovu nahodit přímo v rozvaděči.
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Při používání ekologických mycích prostředků lze šedou vodu vylít v podstatě kamkoliv, s ohledem na to, aby jste v tom později nešlapali. Zalévání trávníku v suchém létě je žádoucí.
Chemické WC - Vyhnívací Jímka, napojená na kanalizaci v ohradě se zvířaty. Přístupná branou v elektrickém ohradníku.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Horší nájezdové úhly pro delší karavany a vozidla s nízkým podvozkem. Na místo je potřeba najíždět pomalu, vjezd není úplně rovný terén, ale v trávě to nemusí být vidět. Zatím ale všichni před Vámi na místo bez komplikací dojeli. V nouzi můžeme pomoci odtáhnout karavan z louky menším traktorem, například po dlouhotrvajícím dešti. Není ani v našem zájmu, Vás nechat se klouzat blátem a ničit travní porost.

aktivity
cyklistika

Zámek, pivovar a staročeská krčma v Dětenicích, zámek Křinec, svědecký vrch Chotuc s krásným výhledem do Polabské nížiny, Rozhledna Romanka Hrubý Jeseník, ZOO Chleby, zámek a labyrintárium Loučeň, dvůr Seletice, sport relax hotel Na kopečku, farma Košík, Bučický mlýn, Tuchomská vyhlášená restaurace, Ptačí oblast Rožďalovské rybníky, naučná stezka pro děti, krásné lesy, atd. Vše v nedalekém okolí cca 8 - 10 km.

rybaření

Za poplatek u rybářského svazu je zde možno rybařit na místním rybníku ve vzdálenosti cca 150m od pozemku. Telefonní číslo na hospodáře rybářů máme k dispozici.

dětské aktivity

Dětské hřiště v místě Podlužany 200 metrů od pozemku u rybníka.

pěší turistika

Můžeme doporučit naučnou stezku Holské rybníky u Rožďalovic. Naučná stezka Holské rybníky vznikala postupně od konce roku 2016. Trasa stezky měří 2,7 km, ale nemusíte ji absolvovat celou, na dvou místech je možné si cestu zkrátit, nebo si ji naopak můžete prodloužit po Lesním okruhu. Jako první byla během roku 2017 obnovena studánka u Dolního rybníka. Zhotovil ji Ing. arch. Jiří Vorel, který je autorem také druhé studánky u Třeboňského rybníka a všech laviček na této stezce. Studánka u Dolního rybníka získala v roce 2018 ocenění v soutěži Dřevěná stavba roku. U Třeboňského, Dolního a Zámostského rybníka se nachází také altány, kde si můžete odpočinout a posilnit se na další cestu. Po trase je několik zastávek s informačními panely a otočnými destičkami pro děti. Ty se také mohou protáhnout na lanových prvcích, vyzkoušet si, jak daleko doskočíš, anebo zkusit na dendrofonu, jak zní dřevo různých stromů. Naučná stezka se nachází v dochozí vzdálenosti procházkou cca 5km. Ve vzdálenosti 3km les nad částí Viničná Lhota, táhnoucí se od Rožďalovic až k Dymokurům, okolí Komárovského rybníka. V případě zájmu můžeme prozradit cestu do kouzelného lesa k roklince, kde se natáčela pohádka Řachanda.

koně

Možnost dojednat jízdy dětí na oslících přímo v místě. Ale radši domlouvejte předem už při rezervaci. Vždy se snažíme vyhovět, ale máme i své plány a povinnosti. Může se stát, že na to nebude čas. V době senoseče má seno vždy přednost.

pravidla

Mazlíčci povolení pouze v případě, že nežerou ani nehoní slepice a kočky. Nemáme nic proti menším plemenům psů, ale musíte si být stoprocentně jistí, že nebude mít konflikt s našimi zvířaty.
Ohniště vždy na místě, kde už je stávající. Nebo je k dispozici malý litinový gril, typ soudek, ve kterém můžete pálit oheň kdekoliv s ohledem na požární bezpečnost. Opékací vidlice máme k dispozici. Dřevo na oheň je možnost nasbírat a nalámat si z klestu, který se na pozemku nachází. Původ z ořezávání stromů a okusu na zimu pro zvířata. Na místě je vždy k dispozici nádoba na směsný odpad a kontejnery na odpad tříděný jsou do 100 metrů od pozemku u silnice. Příjezd a odjezd je samozřejmě na dohodě. Pokud před Vámi, nebo po Vás nikdo není, není důvod se časů příjezdu a odjezdu držet.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Takhle má vypadat ideální bezkempu pozemek. Klidné, krásné místo, které propojuje neuvěřitelná dobrosrdečnost majitelů pozemku. Na pozemku nám nechybělo vůbec nic. Kdo není soběstačný, může na pozemku využít el. přípojku, vodu, výlevku. Dokonce je zde i připravena poplenice, včetně blízkých kontejnerů na tříděný odpad. Samozřejmě oslíci jsou úžasní mazliví zvířátka, tak se k nim prosím chovejte všichni ohleduplně a něžně. Tento pozemek doporučujeme všem lidem, kteří hledají klid a sami ho dokážou zajistit. Odměnou vám za to bude jeden z nejlepších bezkempu zážitků.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
Farmy
Pro rodiny
Se zážitkem
5.8 - 6.8.2022 Tomáš říká:
Velice milý a nápomocný majitel, nic nebylo problém. Během našeho pobytu se začalo dělat škaredé počasí, tak nám nabídl i možnost ubytovat se případně ve volných prostorech pod střechou. Byli jsme kempovat s malou dcerou, která byla naprosto nadšená ze zvířátek, která byla volně přístupná, kdykoli se chtěla jít podívat. Kempovací místo se nachází v klidné lokalitě a absolutně nic nás během noci nerušilo. Určitě doporučujeme!
28.7 - 30.7.2022 Tomáš říká:
Velice nás tento pozemek nadchl. Velice vlídní majitelé. Pozemek je rovný a velký. A ořech který je na pozemku tvoří úplně luxusní stín. A vše podtrhuje klid. Oslíci jsou úžasní a velice přátelští.
15.7 - 18.7.2022 Jana říká:
Tři matky se sedmi dětmi a nemůžeme si vynachválit atmosféru místa, ochotu a vstřícnost majitelů. Moc děkujeme za vše :)
20.7 - 22.7.2022 Jakub říká:
Skvělé místo se zážitkem. Pan majitel nabídl dětem možnost povozit se na oslíkovi. Dětem se toto místo velmi líbilo. Pan majitel milý a sympatický člověk.
2.7 - 3.7.2022 Josef říká:
Pozemek úplně super. Klid, spousta místa, rovina a tráva posekaná a to vše jenom pro sebe. Majitelé velmi příjemní a pokud máte děti, tak se tu u zvířátek určitě zabaví. Mohu jedině doporučit. Za nás jsme si to s dětmi moc užili. Děkujeme.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem