Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Starý sad na Kokořínsku
Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

150 Kč

150 Kč

100 Kč
Mšeno - vstupní brána do Kokořínska! Starý rodový sad 'za humny' - tedy mezi obcí a krajinou, 30 arů, neoplocený aby zvěř mohla volně projít. Naprosto klidné místo, ticho a tma. Již území CHKO Kokořínsko-Máchův kraj. Nádherný výhled.
SAMOSBĚR OVOCE A DŘEVA PROSÍM POUZE PO DOHODĚ!!!- Informujte se zda není v této oblasti rozdělávání ohně hasiči dočasně zakázáno!
Mluvíme anglicky a německy.
Mšeno je nově součást PID! a nově sem jezdí v sezóně víkendový přímý vlak z Prahy. Ve městě veškeré hlavní služby, vč. infocentra, lékárny, bankomatu, pošty, benzinky, 4 hospody a 2 cukrárny apod. Vyhlášený mšenský kulatý kváskový chléb, voda z volně přístupných pramenů v roklích- nejbližší je Stříbrník u vodárny v Ráji. Město je památková zóna. Koupání v jedinečné památce městských lázních Art deco, nebo koupání v kokořínském dole v rybníkách Harasov. Ze sadu rovnou pěšky či na kole nebo běžkách do kraje plného roklí, pískovcových útvarů, lesů, pramenů, hradů, roubenek.... A proč poskytuji sad zpřízněným duším? Již dlouho o něčem podobném přemýšlím, jak umožnit hodným lidem pobýt u nás v klidném, čistém a krásném místě. O sad se starám už od malička, nyní jsem jej zdědila a snažím se, ale dřív sloužil celé rodině na ovoce, dnes je nás na to málo... chci se podělit s těmi kdo to umí ocenit....Nabidku službiček budu určitě pomalu rozšiřovat, i podle potřeb návštěvníků. SAMOSBĚR OVOCE A DŘEVA POUZE PO DOHODĚ!!!

Upozornění: sad sousedí se hřbitovem
Upozornění: nevhodné pro obytné vozy vyšší než 3m a delší jak 6,5m!
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 88% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 386 minut. Doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem.
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - separační eko-toaleta v dřevěné latrýně. I tu prosíme po sobě uklidit a po dětech zkontrolovat!
pitná voda - není na pozemku. na přání PŘEDEM zapůjčíme kanystr pro odběr ze studánek či dovezeme do sadu plný. na opláchnutí je barel s deštovkou u wc.
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Vylévání šedé vody na pozemku POUZE v případě používání eko prostředků! (Jsme v CHKO). Vedle Ekotoalety do jámy se štěrkem na to připravené.
Chemické WC - Není k dispozici možnost vylít chemické WC, JSME V CHKO. NA POZEMKU JE K DISPOZICI EKOTOALETA.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

příjezdová cesta k sadu je polnačka zpevněná kamenivem. terén v sadu není zcela rovný ! není to trávníček! normální auta ale bez problémů.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Do sadu je nutno vjet z úzké polnacky pouze jedním směrem (z jihu). V sadu je nutno se otočit! OA tedy max. délka 6,5m, šířka 3m pouze s mowerem. JET POMALU. OA rovně vjet do sadu a zůstat stát 'pod lípou'. Přívěs pouze malý.

aktivity
cyklistika

Spousta cyklotras, Cyklobus v létě

rybaření

Rybník Jezero a Černík ve Mšeně, Rybníky na Kokořínsku

lezení

Skalní město s mnoha lezeckými trasami, Lezecká stěna v Sokolovně

zimní sporty

běžkařské cesty- dle počasí a aktivit místních udržované...nebo prostě přes pole a les. Bruslení na rybnících

vodní sporty

Městské lázně Art Deco - jedinečná kulturní památka. Rybník Harasov v Kokořínském dole, Rybník Nedamov u Dubé, Máchovo jezero

dětské aktivity

v sadu volný pohyb, lezení na stromy, skovávejte se v keřích, povězte si houpačky. Ve městě několik dětských hřišt, koupaliště

pěší turistika

Výchozí bod do CHKO Kokořínsko a Máchova kraje, Mšeno je městská památková zóna, Hrad Kokořín, Hrad Houska, Hrad Bezděz, Lobeč obnovený pivovar a muzeum E.Štorcha, větrný mlýn Vrátno, vesnická památková zóna Olešno (k.ú.Mšeno( a Nosálov, rozhledna Vrátenská hora, skalní útvary jako bludiště na Romanově či Pokličky a mnohé rokle a útvary i jeskyně, Hradsko historické sídliště, Kadlín rozhledna a muzeum, kulturní krajina ovocné sady a aleje...kalendář akcí viz web města

koně

Gálovi vedlejší obec Stránka, Farm Laka v Ráji (část Mšena) a další

Další aktivity

Houbaření, pozorování hvězd, pozorování i vzácné zvěře a rostlin

pravidla

OMEZENÍ: obytné vozy do 6,5m délky a 3m výšky.
- dodržovat ticho a klid (jsme v chko a vedle hřbitova).
- NEŽ zajedete hlavně projít pěšky sad a zhodnotit možnosti - nepoškodit větve
- nechodit do vysoké trávy (sekáme postupně kvůli přírodě)
- samosběr dřeva či plodů POUZE po dohodě předem.
- WC opustit čisté (po dětech zkontrolovat) !
- oheň rozdělávat jen na ohništi
- vlastní gril rozdělávat mimo větve stromů.
- Informujte se zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno!
- Bioodpad a psí odpad na kompost vedle WC, ostatní odvézt s sebou. Kontejnery na tříděný odpad jsou na několika místech v obci.

Příjezd nejdříve: 17:00
Odjezd nejpozději: 10:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Velmi klidný a krásný pozemek pro relax, kde prostě dokonale "vypnete" a dobijete baterky. Sad je velmi rozsáhlý. Pokud máte větší obytný vůz či karavan, je nutné parkovat na začátku sadu a nezajízdět mezi stromy, kde si můžete poškodit vůz ale i krásné stromy. Tento pozemek velmi doporučujeme.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
21.5 - 22.5.2022 Klára říká:
Už není moc míst, kde by nebyla slyšet civilizace. A tohle je právě ono. Neslyšíte silnici, ani ruch z městečka. I tak to je kousek pěšky na zmrzku nebo skvělou kávu na náměstí. Moc jsme si to v květnu užili. A podzim musí být ještě více parádní. Ideální na útěk z měst a skvělé místo pro výlety na Kokořínsku.
7.5 - 8.5.2022 Zdenek Rychtařík říká:
Krásné místo! Doporučuji! Jezdíme sem pravidelně!
17.4 - 18.4.2022 Josef říká:
Jedním slovem super. Uklizený a přitom přírodní sad, krásný výhled, kvalitní zázemí - suché wc, kanystry s vodou (dešťovkou i pitnou), ohniště i se dřevem, pěkně značeno a místní kdyžtak znají a poradí. :) Mírně svažitý pozemek, ale stan se dá postavit úplně bez problémů. Je to na okraji obce, ale z civilizace sem jen zasvítí pár veřejných lamp z dálky, jinak je člověk obklopen zahradami a přírodou.
21.8 - 22.8.2021 Tomáš říká:
jako prvni zkusenost se sluzbou bezkempu naprosto super, pozemek vhodny pro pobihani psa. tri mista pro stanovani jsou dost blizko u sebe, takze je dobre byt bud sam nebo narazit na sousedy, se kterymi si sednete, protoze o sobe budete celou dobu vedet. take se budete delit o jedno spolecne ohniste. sad neni uplne na samote, takze v noci jsou slyset zvuky z hospody ve vesnici. v okoli je nekolik turistickych tras na peknou prochazku se skalnimi utvary (cinibulkova stezka).
3.8 - 7.8.2021 Markéta říká:
Pekné místo, zašité mezi hřbitovem a nějakým areálem technických služeb nebo nèčím podobným. Turistické trasy v blízkosti.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem