Leona F.

Skóre Bezkempu: 452

Odznaky bezkempaře:


Milujeme přírodu, cestování a rádi poznáváme nová místa. Bezkempu je pro nás ta správná volba.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 26
Počet půjčených vozů: 02.9 - 4.9.2022 Vít říká:

Naprosto správní bezkempaři a lidé v klidu a na pohodu. Dle mého úsudku ví přesně jak to při takovém cestování chodí a mají zkušenosti ... mohu jen vřele doporučit
22.7 - 24.7.2022 Kateřina říká:

Vše v naprostém pořádku, fajn lidé kteří mají rádi kempování.
22.4 - 24.4.2022 Dalibor říká:

Ok, vše v pořádku.
10.9 - 12.9.2021 Zbyněk říká:

S hosty byla skvělá komunikace, vše bylo naprosto v pořádku. Jednoznačně můžu hosty jen doporučit.
16.6 - 18.6.2021 David říká:

Všechno v pořádku. Děkuji za návštěvu. Doporučuji 😎
14.6 - 16.6.2021 Pavel říká:

Bezvadní hosté, zkušení kempaři, kteří vědí, jak se mají chovat. Zdatní cyklisté, které neudolal ani kopcovitý profil okolí.
Perfektní komunikace, čistota, vše naprosto bez problémů.
Doporučuji bez výhrad a budu se těšit, pokud k nám zavítají znovu.
Chata Berounka
23.4 - 25.4.2021 Martin říká:

Milí a slušní hosté, vše bez problémů. Děkujeme za návštěvu.
5.7 - 6.7.2020 David říká:

Doporucuji Všem
27.6 - 28.6.2020 Rudolf říká:

Bezproblémoví hosté
28.6 - 29.6.2020 Filip říká:

Velice příjemní a zkušení bezkempaři, které u nás vždy rádi přivítáme. Vše naprosto bez problémů. Děkujeme za návštěvu a někdy na viděnou.
8.5 - 10.5.2020 Zdeňka říká:

Milí lidé, po jejich odjezdu byl na pozemku naprostý pořádek. Děkuji za návštěvu :-)
13.3 - 14.3.2020 Tomas říká:

Všechno v pořádku - doporučuji.
17.5 - 19.5.2024 Petr


Zahrada u Lumíra Hořice
17.5 - 19.5.2024 Leona říká:
S pozemkem jsme byli velice spokojeni. Byli jsme v době konání 300 zatáček GH. Majitel má u pozemku vlastní přírodní tribunu, občerstvení, do depa závodníků je to cca 900 metrů. Pozemek stojí za návštěvu určitě i mimo závody, majitel ochotný a příjemný, místo přestože je v zástavbě rodinných domů, je klidné, s výhledem. Zároveň ale do města i na nákup blízko. Doporučujeme
ALTRO Mutěnice kempování
6.10 - 8.10.2023 Leona říká:
Pozemek rovný, mimo obec, přitom vše na dosah. Kadibudka díky pilinám nebyla vůbec cítit. V okolí spousta zajímavých míst, cyklotrasy i trasy pro dlouhé procházky mezi vinicemi.
Guláška
28.7 - 30.7.2023 Leona říká:
Pozemek na břehu jezera s průzračnou vodou. Má dva soukromé vstupy do vody což je super. Měli jsme neukázněné a hlučné sousedy na vedlejším pozemku. Rodina majitele sjednala pořádek. Je zde vidět zájem o hosta. Na protějším břehu byla diskotéka do ranních hodin. S tím už nic samozřejmě dělat nejde. Nám to nevadilo a snad to není pravidelná akce. Pozemek doporučuji pro super plavání a vodní sporty.
Lesní mlýn - obytná auta a karavany
26.5 - 28.5.2023 Leona říká:
Velice citlivě upravovaný pozemek u lesa. Majitel milý pán, který nás provedl celým pozemkem a seznámil s jeho historií. Na pozemku byli i další bezkempaři, přesto jsme měli každý své soukromí. Pět hvězdiček určitě nedávám z ohleduplnosti k majiteli, toto nádherné místo by si zasloužilo i 10.
RANČ TICHÉ ÚDOLÍ
2.9 - 4.9.2022 Leona říká:
Krásné klidné místo v kraji vína. Majitel příjemný a ochotný. Suché WC, pro případ potřeby připravena káď s vodou, parádní ohniště s posezením. Pozemek má prostě vše, co od bezkempu očekáváte. Navíc v okolí spousta cyklostezek a zajímavých míst. Určitě doporučujeme a rádi se vrátíme.
Zahrada v těsné blízkosti CHKO Litovelské Pomoraví
22.7 - 24.7.2022 Leona říká:
Úžasné místo. Pozemek je rovný s bezproblémovým příjezdem. Vše odpovídalo popisu. Vybavení až nadstandardní. Byli jsme zde s dalšími posádkami a vůbec jsme o sobě nevěděli. Kousíček od pozemku přístup k vodě. Koupání ve zdejších jezerech prostě nádhera. Voda teplá a krásně čistá. Majitelé příjemní a ochotní manželé. Návštěvu pozemku určitě doporučujeme. Dáváme 12 hvězdiček z deseti. Přidáváme do oblíbených a stopro se vrátíme.
Nádherné panorama z vinice na PÁLAVU
22.4 - 24.4.2022 Leona říká:
Moc hezké místo ve vinohradě s krásným výhledem i když není úplně jasno. Příjezd bez problémů i pro větší auta. Druhé místo na stání je v nižší části pozemku. Sice bez výhledů, ale má určitě taky své kouzlo. Na obou místech připravené ohniště, dřevo i posezení. Velmi ochotný a starostlivý pan majitel, který nám prodal i své víno. Spousta výletních cílů v okolí. Určitě doporučujeme.
Poběžovice u Holic - ideální místo pro kempování
8.10 - 10.10.2021 Leona říká:
Krásné místo na samotě úplně na konci vesnice. Rozlehlý pozemek se spoustou místa pro výběr stání. Kousek do Hradce Králové, který určitě stojí za návštěvu. Vedou tam krásné cyklostezky skrz městské lesy, které začínají kousek od pozemku. Místo určitě doporučujeme.
Relax v přírodě na konci světa
10.9 - 12.9.2021 Leona říká:
Krásné místo, plocha pro obytné auto rovná. Ohniště s posezením a připraveným dřevem. Pan majitel pro nás do “ kouzelné truhly “ připravil i dárek. Je vidět, že bezkempaření ho baví. Na místě je vidět velké množství odvedené práce. V okolí krásná příroda a spousta možností k cyklovýletování. Víkend zde jsme si moc užili. K návštěvě určitě doporučujeme Moto muzeum-Koloniál a vila Adler v Uherském ostrohu.
Letecká farma u Svobodů - pro stany
4.7 - 6.7.2021 Leona říká:
Byly jsme podruhé a opět nás toto specifické místo nezklamalo. Zcela mimo vesnici, příjemná paní majitelka Radka, prohlídka hangáru s poutavým výkladem. Pozorovat letadla je zážitek pro malé i velké. Doporučujeme návštěvu jihlavského podzemí, zaujme celou rodinu. Za nás super místo s charakteristickým kouzlem. Bezkempařům tady nic nechybí. Určitě se vrátíme i potřetí.
Letecká farma u Svobodů - pro stany
2.7 - 6.7.2021 Leona říká:
Objednala jsem pro sestru jako pro stanaře a hodnotila velmi pozitivně. Velmi příjemná majitelka, WC, sprchy,elektřina, rovný pozemek pro stany. Pro děti spousta místa na hraní a navíc zcela mimo silnici, takže i beze strachu o jejich bezpečí.
Zahrada u Čápů
16.6 - 18.6.2021 Leona říká:
Pěkné místo, pozemek byl v minulost součástí zámeckého parku. Jsou zde vzrostlé stromy poskytujíci stín v horkých dnech. Jde vybrat i slunné místo. Prostoru je zde dostatek. Na pozemek jsme bez problémů najeli s autem výšky 3 m, šířky 2,2 m a délky 6m. Velkým zážitkem jsou čápi hnízdící na komíně, který je součástí pozemku. Komunikace s majitelem zcela bez problémů. Rozhodovali jsme se na posledni chvíli, přesto vše klaplo na jedničku.
Berounka, přímo na břehu, se zázemím v chatě. Cyklistika, vodáctví, turistika.
14.6 - 16.6.2021 Leona říká:
Krásné a klidné místo přímo na břehu Berounky. Rušit vás budou jen žabí koncerty a zpěv ptáků. Kompletní zázemí v chatě a ohniště. V okolí spousta cyklotras. My si sjeli i kousek Berounky. Pan majitel maximalně ochotný . Je vidět, že starat se o bezkempaře ho opravdu bavi. Ještě jednou děkujeme.Určitě doporučujeme.
Sady Mníšek
14.5 - 16.5.2021 Leona říká:
Příjemné, klidné místo v malé vesničce. Milí hostitelé. Krásná příroda a spousta cyklotras v okolí. Určitě doporučujeme.
Samota v lesích české Kanady
2.5 - 4.5.2021 Leona říká:
Název pozemku zcela odpovídá realitě. Jedním slovem nádhera, nejhezčí místo na jakém jsme v rámci bezkempu kdy byli...
Farma Genesis
30.4 - 2.5.2021 Leona říká:
Krásné místo na konci maličké vesničky. Rovný terén, voda, elektřina i možnost vylít WC což oceňujeme. Klid, příjemní majitelé, paní nás vzala i do stájí a ukázala nám hříbátko. Spousta tras pro cyklisty nádhernou krajinou CHKO Blaník. Rádi se někdy vrátíme.
Plavební komora na Batově kanálu
23.4 - 25.4.2021 Leona říká:
Stravili jmse zde příjemný víkend. Milí majitelé, super zázemí- WC, sprcha, voda a elektřina. V okolí nepřeberné množství cyklostezek jak po rovině tak v lesích kde si dáte trochu do těla. Klidné místo. Určitě doporučujeme.
Velké Karlovice zahrada u Honzíka a Aničky
18.2 - 21.2.2021 Leona říká:
Skvělé místo jako základna pro výlety po okolí.. je opravdu z čeho vybírat. Běžkařská trasa přimo u pozemku. Sjezdovka také. Milí, ochotní majitelé. Místo rovné, i v zimě bez problémů. Doporučujeme.
5.7 - 6.7.2020 Leona říká:
Velmi pěkný, rovný, prostorný pozemek s perfektním příjezdem i pro velké auto. Moc pěkné okolí. Skvěle připravené mobilní ohniště a dřevo. Bezva je i hadice pro doplnění vody přímo na pozemku. Velmi klidné místo. Houby rostou 5 minut cesty od potemku. Příjemný majitel, ochotný s čímkoli pomoci. Určitě se sem vrátíme, v okolí je spousta přírodních krás, měli jsme bohužel málo času.
Lyžařský areál, který se od jara promění v horskou louku.
27.6 - 28.6.2020 Leona říká:
Velice krásné a tiché místo u sjezdovky. WC přístupné nonstop, přes den kiosek k občerstvení s úžasným provozovatelem. V bezprostřední blízkosti druhá nejvýše položená stanice ČD a krásný kamenný most. Lesy, houby a klid.
Krušnohorská louka
28.6 - 29.6.2020 Leona říká:
Krásné místo v přírodě. Naprostý klid, místo je relativně blízko silnice, ale za dobu našeho pobytu projelo asi 8 aut. Bezva ohniště s připraveným dřevem i sekerou. Velice milí majitelé. Můžeme vřele doporučit.
Louka u Branišovského lesa
8.5 - 10.5.2020 Leona říká:
Prijemne stravene 2 dny. Krasne rovna louka hned u lesa. Kadibudka i s knihovnickou... kazda rezervace ma sve ohniste... starostliva pani majitelka, ktera nam rano ke kavicce prinesla domaci buchtu. Rano jsme oknem pozorovali srnky a v noci jsem poprve v zivote slysela troubit jelena.
Stanování za humny
30.4 - 3.5.2020 Leona říká:
Krasne misto na konci obce, ktera cita par domu. Mili majitele, klid a nadherne okoli.
Letecká farma u Svobodů - pro stany
6.5 - 8.5.2020 Leona říká:
Stravili jsme 2 noci. Krasne misto u lesa s prijemnou atmosferou. Ochotna majitelka. Ciste wc, ohniste, voda i elwktrina. 2 km od obce takze klid a pohoda. Byli jsme moc spokojeni.
Pod sjezdovkou v srdci Jeseníků
13.3 - 14.3.2020 Leona říká:
Nas pobyt se kvuli krizove situaci na uzemi cr neuskutecnil. Bezkempu nam ale obratem nabidli vraceni nasi platby, coz jsme nevyuzili ale ocenujeme. Ftacnikovi
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.