Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Berounka, přímo na břehu, se zázemím v chatě. Cyklistika, vodáctví, turistika.
Přidat mezi oblíbené


390 Kč

390 Kč

350 Kč

90 Kč

40 Kč
Milí hosté, s přicházejícími mrazy vypustím vodu a tím pádem bude provoz chaty omezený. Pozemek je možné i nadále využívat, v případě zájmu mě kontaktujte a domluvíme konkrétní podrobnosti.

Protože jsem díky pronájmu pozemku už poznal celou řadu pohodových a zajímavých lidí, rád i letos nabízím ubytování na břehu Berounky, v idylické oblasti CHKO Křivoklátsko.
Poloha je ideální pro cyklistiku, vodáctví nebo turistiku.
Náš pozemek je výborný pro rodinnou dovolenou i pro skupiny, dlouhodobé i krátkodobé pobyty. Rovný a dobře přístupný velký oplocený pozemek s nádherným výhledem na skály nad řekou Vám umožní prožít pár dní bez starostí všedních dní. Pozemek je dostatečně velký i pro větší počet stanů jedné ucelené skupiny (po domluvě) .
Poskytneme Vám zázemí ve formě WC, malé kuchyně s lednicí, vnitřní i vnější sprchy a elektrické přípojky. Chata, respektive její přízemí s kompletním příslušenstvím, bude k dispozici jen Vám a v případě sdílení pozemku ještě maximálně dvěma rodinám. My tam s Vámi samozřejmě nebudeme :-). Možnost opékání buřtů, grilování i posezení kolem ohně. Rádi uvítáme slušné cestovatele, poradíme s výlety, nasměrujeme Vás k půjčovně kánojí i na dobrou večeři.
Všechny stany se musí přihlásit k odběru elktřiny, protože právě především stanaři zázemí chaty využívají (např. toaleta, lednice).
Dodatek: Jsem mile překvapen velkým zájmem o pobyt u nás, ale nechci plnit pozemek za každou cenu. Záleží mi na tom, abyste si pobyt užili. Pokud v kalendáři nenajdete vhodný volný termín, zkuste mi napsat, třeba najdeme řešení, které by Vám vyhovovalo.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 98% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 19 minut.
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

10 a více nocí: 10%

vybavení
toaleta - Uvnitř chaty, splachovací.
pitná voda - Voda je ze studny na pozemku a je rozvedená do chaty. Poslední testování ukázalo, že je pitná, ale už je to pár let a od té doby jsme vodu netestovali. Proto ji raději nepijte a používejte ji jen po převaření.
elektřina - Na elektřinu je možné se napojit z chaty. K odběru elektřiny je nutné se u nás přihlásit i pokud budete využívat sprchu a toaletu.
sprcha / umývárna - Umyvadlo s teplou vodou, sprcha s teplou vodou v chatě. Zároveň je k dispozici venkovní umyvadlo a venkovní sprcha s teplou vodou.
piknikový stůl
gril
ohniště
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Pozemek je dostupný snadno, po silnici.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Vrata na pozemek jsou široká 2,8 metru.

aktivity
cyklistika

Od chaty je možné vyrazit na celou řadu atraktivních cyklistických tras různých náročností. Na Křivoklát, Karlštejn, Roztoky, Nižbor, Beroun atd.

rybaření

Pozemek je několik kroků od Berounky.

lezení

20 km od pozemku leží Srbsko, které je vyhlášeným lezeckým terénem.

vodní sporty

V Berounce je krásné koupání, doporučujeme vzít si určitě boty do vody kvůli kamenitému dnu.

dětské aktivity

V obci je dětské hřiště.
Jen 4 kilometry od nás je oblíbená BMX dráha.

pěší turistika

Turistické výlety jsou možné buď přímo z pozemku pěšky nebo vlakem. Atraktivní cíle: Beroun, Rakovník, Lány, Zbečno-Hamouzův statek, Křivoklát, Karlštejn, Točník, Žebrák, Nižbor zámek, restaurace T. Hanáka, Stradonice známé keltské oppidum.

koně

V obci se nachází statek, kde se chovají koně. Statek nabízí i hodiny jezdectví.

Další aktivity

Vodáctví. Přímo v obci najdete dvě půjčovny lodí.

pravidla

Pozemek je velice klidný a, i když budete mít za zády pole a před sebou řeku, na vedlejších pozemcích žijí sousedé. Nejpozději v deset hodin by proto měl být klid a i jinak je nevhodné chování na pozemku samozřejmě nežádoucí. To ovšem neznamená, že byste se na pozemku nemohli pobavit.
V obci je restaurace, kde se v předzahrádce často hraje na kytary, tím pádem je lepší hudební produkce směřovat tam.
Ve vsi je možnost vyhodit papír a sklo do k tomu určených kontejnerů, ostatní odpad je možné zlikvidovat tak, že si ho buď odvezete nebo si koupíte k tomu určený pytel a ten pak při odjezdu necháte na jednom ze svozových míst.
Často dostáváme dotazy ohledně pobytu se psy. Máme zvířata rádi, jde nám ale o bezpečnost a pohodlí všech. Proto jsme se rozhodli pro pravidlo bez mazlíčků. Pokud ale budete mít pozemek sami pro sebe, například v případě exkluzivity, a pokud Váš čtyřnohý kamarád poslouchá a nebude chodit do chaty, napište nám a domluvíme se.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
26.10 - 29.10.2022 František říká:
Super místo pro ty kteří hledají klid a odpočinek. Pro ty kteří si chtějí odpočinout od mobilů a internetů ( není tu signál a když je tak jen to co zavane vítr 🤣 ) Pro všechny turisty a kolaře .. kousek odtud je zastávka vlaku , dá se vlakem tam a na kole či pěšky zpět nebo obráceně. Pro všechny rybáře … nahodit si můžete doslova z karavanu či stanu .. záleží čím a jak přijedete. Super místo s kvalitním zázemím . To ostatní už tu je popsáno v předchozích hodnoceních . Za mě 👍 s hvězdičkou!
28.10 - 30.10.2022 Dušan říká:
Byly jsme velmi spokojeni, okolí je krásné a majitelé jsou velice příjemní lidé.
6.10 - 8.10.2022 Jan říká:
Krásný pozemenek, velmi ochotný majitel. Výborná je možnost využití zázemí chaty, kde je k dispozici i "minibar". Ideální na výlety díky blízkosti nádraží. Výborná restaurace Tomáše Hanáka v Nižboru je v pěším dosahu. Moc děkujeme a rádi se někdy vrátíme.
24.8 - 27.8.2022 Aneta říká:
Jak již několikrát bylo napsáno, místo opravdu nabízí vše, co člověk potřebuje k odpočinku. Klidné místo u Berounky s velmi zajímavým okolím jak na turistiku, tak na jízdu na kole. Zázemí chaty, báječná venkovní sprcha a moc milý přístup pana majitele s jeho paní to celé jen podtrhuje. Náš první bezkemp a myslím, že laťka je nasazená hodně vysoko :)
16.8 - 21.8.2022 Agnieszka říká:
Miejsce ciekawe, wygodne i pełne uroku. Bliższa i dalsza okolica jest pełna atrakcji, które wypełnią kilkudniowy pobyt. Domek bardzo pomocny, gdy pada a ty jesteś pod namiotem. Gospodarz miły i uczynny. Polecam.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem