Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Michaela H.

Skóre Bezkempu: 193

Odznaky bezkempaře:


Jezdíme s Bezkempu jako rodina s "jinými" dětmi a tím i trochu jiným přístupem k životu. Chceme děti naučit, jak se chovat v přírodě za jakýchkoli okolností. Rádi poznáme majitele a okouknem okolí.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 1031.7 - 6.8.2021 Zdeňka říká:

Milí lidé, po odjezdu bylo vše v pořádku. Děkujeme za návštěvu 🙂
9.7 - 10.7.2021 David říká:

Super zkušení stanaři, vše perfektně uklizeno, rádi je znovu přivítáme na naší zelené louce.Mohu jen doporučit ostatním bezkempařům 👍
7.7 - 10.7.2020 Lucie říká:

Super přátelská rodina se kterou jsme zažili krásné chvilky. Čistě uklizený pozemek, vše v naprostém pořádku.
3.7 - 7.7.2020 Michal říká:

Děkujeme za pohodovou návštěvu a brzy někdy na viděnou. Michal K.
8.8 - 14.8.2020 Slavek
15.8 - 18.8.2019 Slavek
20.7 - 22.7.2018 Lukáš


Na zelené louce
9.7 - 10.7.2021 Michaela říká:
Pozemek rádi doporučíme dalším bezkempařům. Leží v prostředí, kde lišky dávají dobrou noc. Krásně udržovaný pozemek. Ohniště se dřevem pořád k dispozici. Luxusní kadibudka s nočním osvětlením. Pitná voda pořád k dispozici. Pozemek je v dobrém dosahu ke všemu, co stojí za shlédnutí. Nedaleko potok, kde si to naši kluci skvělé užili. Velmi příjemní a ochotní majitelé, to jen podtrhují. Dostali jsme plno tipů na výlety. Pro děti to, v tomto kraji, lze udělat značně dobrodružné. Určitě přijedeme zase.
Louka s ohništěm a posezením u lesa Bohdíkov Nízký Jeseník
3.7 - 7.7.2021 Michaela říká:
Člověk musí počítat s tím, že je to dost do kopce a potáhne tam celou výbavu. Doporučujeme zredukovat se na nezbytné minimum. Musíte si najít, co nejrovnejší místo, jinak vám popojiždí karimatky, ale když tohle překonáte, máte pro sebe úžasně klidné místo s parádním výhledem. V noci jste obklopeni svetluškami a kontrolováni různými zvířátky. Kousek pod stanem je potůček, kde si můžete umýt nohy a kousek nad loukou je studánka. Pobyt zde můžeme doporučit i s dětmi. Ty naše to vzaly jako dobrodružství a skvěle si to užily. Jo a signál nehledejte, nebo hledejte, je to dobrodružství navíc, obzvlášť pro puberťáky.
Stanování za humny
7.7 - 10.7.2020 Michaela říká:
Menší pozemek s výhledem na pole a lesy. Pro děti možnost pohybu bez omezení. Měli jsme společnost v podobě karavanu a neměli jsme problém, že bychom se rušili navzájem. Udělali jsme si výlety po okolí a děti měly dobrodružství. Majitelé jsou moc milí. Určitě rádi přijedeme znovu.
Javorná na Šumavě - hory, lesy, příroda, romantika
3.7 - 7.7.2020 Michaela říká:
Klidné a krásné prostředí na Šumavě. Společnost nám dělal krásný kůň a ovce. Pozemek je dost veliký pro několik rezervací a přitom se nijak neomezujete. Luxusní kadibudka je jen bonus. Pod pozemkem, kousek lesní cestou, je potok s úplně ledovou vodou, ale pro děti bylo dobrodružství hledání cesty na druhou stranu. My si zkusili se otužile namočit, ale je to jen pro silné povahy. Ráj pro radioamatéry, Javorná je sota, takže jsme si udělali příjemnou procházku lesem na vrchol. Majitelé jsou moc příjemní, se vším ochotně poradí a pomohou. Rádi se vrátíme.
Úplně sami v Českosaském Švýcarsku - večery u rybníka č. 2, s krásným výhledem do okolí.
15.8 - 18.8.2019 Michaela říká:
Nádherné prostředí, klid a spousta příležitostí pro dětská dobrodružství. Měli jsme rezervaci na stejný termín jako další a vše bylo bez problémů. Pozemek je dost velký, aby se bezkempaři vzájemně nerušili. I naše trochu jiné děti si to náležitě užily. Určitě přijedeme zase. Děkujeme.
Rybník v krajině Českého Meránu
20.7 - 22.7.2018 Michaela říká:
Čistý pozemek s nádherným výhledem, kousek od cesty a zároveň na místě kde lišky dávají dobrou noc. Možnost rybařit, nebo jen chytat lelky na dece. Absolvováno s dětmi a v naprosté pohodě. Manžel coby radioamatér ocenil nulové rušení :)