Petr Z.

Skóre Bezkempu: 423

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 25
Počet půjčených vozů: 012.10 - 13.10.2023 Milan říká:

Velmi milí a slušní hosté.
6.10 - 7.10.2023 Martina říká:

Velmi vstřícný milý pár. Nabídnou posezení, pokec, občerstvení a opravdu lidé se srdcem na dlani. Vřele doporučuji a i já se budu zase těšit na další návštěvu s mojí malou Kájou.
7.10 - 8.10.2023 Matej říká:

Absolutní spokojenost
29.9 - 30.9.2023 Eva říká:

Moc příjemní hoste takových víc
5.7 - 6.7.2023 Jaroslav říká:

Vše proběhlo v pořádku. Vše OK.
4.7 - 5.7.2023 Petr říká:

Bezproblémovou fajn lidé,rád je znovu uvítám
3.6 - 4.6.2023 Dušan říká:

Doporučuji super hosté fajn lidé bezva více takových hostů ať se daří dh
2.7 - 3.7.2022 Jan říká:

Vše v pořádku, milá komunikace, můžeme doporučit.
1.6 - 2.6.2023 Ludmila
11.8 - 12.8.2021 Lucie


Guláška
14.10 - 15.10.2023 Petr říká:
Krásný, vzorně udržovaný oplocený pozemek soudedící s vytěženým štěrkovištem, které slouží nyní jako vodní nádrž. Voda je neuvěřitelně čistá a při teplém počasí nabízí jistě kouzelné koupání. Na pozemek vás musí uvést majitel, příjezd je poněkud složitější, ale při vstřícnosti majitele žádný problém. Pozemek není úplně rovný, bez klínů se nedá obejít. Pozemek lze naprosto doporučit. Co jsme podcenili, to bylo velké množství komárů, vřele doporučujeme použít repelenty a i nějaký likvidátor komárů do obytňáku. Stačí chvilku nechat otevřené dveře a je postaráno o několika hodinovou "zábavu". Kromě této lapálie není co vytknout.
Oplotený pozemok v centre Veľkého Medera
13.10 - 14.10.2023 Petr říká:
Jde o oplocenou louku uprostřed Velkého Meďeru. Při našem příjezdu byla louka vzorně posečená. Dají se na ni najít i rovnější místa, ale i více svažitá, v každém případě budou potřeba klíny. Louka je bez jakéhokoliv zázemí, na přenocování určitě stačí. Pozemek nenadchne, ale ani nijak neurazí. Výhodou je umístění opravdu v samotném centru, velmi snadno je dostupných několik restaurací. Kdo by chtěl využít pozemek pro přespání při návštěvu termálů, je to slabá 1/4 hodinka chůze.
Motel M - záhrada pri rybníku
12.10 - 13.10.2023 Petr říká:
Krásný a velice dobře vybavený pozemek vedle dálničního odpočívadla. Vedle je opravdu krásná restaurace a také pokoje, či apartmány k ubytování. Pozemek je velice dobře udržovaný, pan majitel velmi vstřícný a obětavý. Je to vidět na celém areálu i na restauraci, kterou buduje již 30 let. Na jídelníčku je velmi dobrý sortiment a ceny jsou na velmi přijatelné úrovni. Možnost občerstvení tedy bez problému. Jedinou možnou vadou na kráse je blízkost dálnice, takže v noci je na pozemku větší hluk od dopravy. Kdo je na hluk citkivý, pozemek úplně nedoporučuji, kdo spí dobře, jde o super pozemek na druhou.
Ubytování mezi vinohrady za sklepem v Drnholci
7.10 - 8.10.2023 Petr říká:
Jde o trochu úzký pozemek, kde jeden obytňák má krásné místo na parkování a tak dva obytňáky z hlediska prostoru o něco horší. Zbytek pozemku se mně zdá již pro parkování obytňáků příliš svažitý. Vždy musí zůstat mezi zaparkovanými vozidly prostor pro průjezd traktoru, protože majitel je vinař a pozemek pro tuto činnost využívá. Příjezd na pozemek je možný ze dvou směrů, z ulice Tovární (ten určitě nedoporučuji) a ulice Wolkerova (ten je výrazně lepší a doporučeníhodný). V každém případě jde o polní cesty a s tímto faktem je třeba počítat a najíždět opatrně. Všechny potenciální úvodní komplikace vyváží pan majitel svým přístupem a pozemek svými dalšími vlastnostmi. Pozemek je luxusně zařízený, teplá voda ve sprše, toaleta, zázemí na občerstvení. Ve spodní části pozemku je vinný sklípek, kde pan majitel - vinař celým svým srdcem, připravuje velice dobrá vína asi devíti odrůd. Na požádaní je možné absolvovat degustaci i si víno objednat s sebou. Návštěva je určitě zážitkem, vřele doporučujeme.
Výhled na Mikulov
6.10 - 7.10.2023 Petr říká:
Velice pěkně udržovaná zahrada, která je v horní části rovinatá a kde je místo asi pro dva obytňáky, spodní část je svažitá a hodila by se pro stanování. Paní majitelka je velice vstřícná, milá a splní každé přání. Pozemek je vybaven kadibudkou a zázemím v chatičce, kde se dá objednat občersteví. V nabídce je i víno od místního vinaře. Na pozemku je i docela pěkný výhled po okolí. Za nás pozemek doporučujeme.
Malý pískáč - Šterkoviště na Krčáku
30.9 - 1.10.2023 Petr říká:
Velmi upravený pozemek u štěrkového jezírka. Vodní plocha je rozdělena na několik částí, kde jsou i zasázeny lekníny a orobince. K dispozici WC i sprcha, případně další vybavení. Pozemku jako takovému není co vytknout. Jediným nepatrným minusem je blízkost silnice, kde je malý až střední provoz, v noci je ale klid.
BezKemp u Baťáku
29.9 - 30.9.2023 Petr říká:
Pozemek je velmi pečlivě udržovanou zahradou, kde v přední části je místo pro obytňáky a v zadní by mohly být stany. Na pozemku je naprosto vymazlená a excelentní kadibudka a případně venkovní sprcha. Paní majitelka je mimořádně vstřícná a pomůže vyřešit všechna možná přání. K dispozici je i kryté posezení, ohniště. Jeden z nejlepších pozemků, které jsme zatím navštívili.
Na úpätí Malých Karpát
26.9 - 27.9.2023 Petr říká:
Udržovaný pozemek pro několik "bydlíků". Majitel je sám kempař, tak ví, co je pro dobrý pobyt potřeba. K dispozici byla i sprcha a toaleta ve vedlejší budově, nic nám nechybělo. Jediné, na co je potřeba dávat pozor je nájezd na pozemek, který je ze svahu. Zde je potřeba zvolit dobrou stopu. Já jsem potmě vybral tu ne úplně ideální a chytij jsem zadním převisem o terén. Ale při správném najetí je přístup bez problému.
Farma Vystrkov
7.7 - 8.7.2023 Petr říká:
Krásný pozemek, s krásným výhledem, ale.... K dispozici je sprcha a WC (bez toaletního papíru) a jakási minihospůdka. Když srovnáme již celou řadu navštívených pozemků, je cena za nocleh poněkud přemrštěná. Již jsme viděli nekolik stejně vybavených pozemků, s krásným prostředím i výhledem za polovinu. Největším problémem v současnosti je nájezd na pozemek pro větší vozidla. Máme integrál něco přes 7 m. Z pravé strany nájezdu je vysoký schod, částečně kompenzovaný plochými balvany. Ale v místě přejíždění by schod byl cca 20 cm vysoký. Z druhé strany jsou pak větve a stromy. Nadjet se moc nedá, na pozemek se najíždí z úzké polní cesty, která je z levé strany ještě opatřena plotem. Nakonec se mně na pozemek podařilo s komplikacemi nacouvat. Při výjezdu to byla ještě trochu větší katastrofa, buď opět přejet vysoký schod nebo se otřít o větve. Ty se mně staly osudným a seřezaným pahýlem větve jsem si prorazil nástavbu. Pro vozidla typu Multivan nebo Vito nájezd bez problému, pro větší obytná auta opravdu problém.
Reakce majitele: Na pozemek pravidelně vjíždí i větší a delší obytná auta, vč. alkoven. Mrzí nás, že jste nám na místě nic neřekli a pak vše napsal do hodnocení. Na místě bydlíme, stačilo zavolat a přišli bychom navigovat nebo pomoci a vyřešit věc na místě. Vždy je to o řidiči, jak se cítí, jak to vidí a rozhodne. Nicméně jak jsem psal jezdí sem daleko větší auta a nikdy nebyl problém. Klidně stačilo říci, že nevyužijete pobyt a rezervace se stornuje.
Chata Žiar, Rajecká Lesná
6.7 - 7.7.2023 Petr říká:
Pozemek na parkování je tvořen vysekaným pruhem trávy vedle potoka, který se v jednom místě rozšiřuje na malou loučku. Na loučce je místo tak pro 2-3 auta. Bohužel na nás zůstalo již jen místo ve vysekaném pruhu, který je široký tak na auto a nějaký průchod. Nějaké rozložení kempovacího vybavení nebo rozvinutí markýzy nepřicházelo v úvahu. Z jedné strany jsme měli smrky, potok a křoví, z druhé vysokou trávu, výhled tedy nic moc. Za nás bychom doporučovali omezit kapacitu parkování, aby se všechna auta vešla na loučku, kde je situace příznivější. Pronajímatel nám v rychlosti ukázal pozemek, na WC a sprchu jsme se již museli doptat ochotného personálu. Na omluvu pronajímatele dlužno dodat, že měl v areálu mnoho dětí na prázdninách a asi velký frmol. Ve finále nás ale místo úplně nenadchlo.
Sportovní areál na úpatí Bílých Karpat
5.7 - 6.7.2023 Petr říká:
Pozemek je vlastně hřištěm, kde stojíte těsně vedle hrací plochy. Toto umístění má výhodu v naprosté rovině. K dispozici je sprcha, WC a sportoviště. Při naší návštěvě jsme měli trochu smůlu, že právě probíhala rekonstrukce tribuny a od brzkého rána tam byl stavební ruch. Pronajímatel je příjemný člověk, na všem se dalo domluvit,
Zahrada vedle řeky Moravy
4.7 - 5.7.2023 Petr říká:
Velmi pěkně udržovaná zahrada na břehu řeky Moravy. Mimořádně příjemný majitel snažící se vyhovět přáním ubytovaných. Skvělá slivovice na přivítanou. Majitel je také zdarný kutil a má na zahradě celou řadu vychytávek, které slouží pro zpříjemnění pobytu. Za nás zcela zasloužených 100%. Pokud pojedeme tímto směrem, určitě určitě bude tento pozemek na našem seznamu na předním místě.
Rondo
3.6 - 4.6.2023 Petr říká:
Krásný kousek pozemku vedle rodinného domku majitele pozemku. Je to mimořádně srdečný člověk, dkonce si rponás při příjezdu nachystal malý dárek. Místo je velmi klidné, obklopené stromy, naprosto nedochází ke vzájemnému rušení. Místo je také velmi dobře vybavené, gril, po dohodě voda, elektřina, možnost vylití WC. Jeden z nejlepších pozemků, jaký jsme zatím nyvštívili a velký podíl má na tom právě pan majitel. Moc děkujeme.
Louka u průzračného potoka s parkovištěm
2.6 - 3.6.2023 Petr říká:
Pozemek se nachází v lese. Příjezdová cesta je asfaltová, která na konci přechází do lesní cesty. Je nutné ujet cca 200 m. Za sucha příjezd určitě bez problému, za deště si nejsem jist .Pak narazíte na rozšířenou plochu, u které je taková větší kaluž (možná rybníček) o průměru asi 10 m, u ní pak ohniště s možností grilování. Cesta dále pokračuje k louce, která nebyla posekána (ale po naší dohodě s majitelem, že to nevyžadujeme). Na louku s větším autem je podle mého názoru nebezpečné vjíždět kvůli vysoké vlhkosti. Již by asi nikdo bez 4x4 nevyjel. Nezkoušel jsem, možná se mýlím. Na konci parkovací plochy stály tři odstavené vraky automobilů. Kdyby toho nebylo, tak bych možná dal 1 hvězdičku navíc. Jde o úplnou samotu v lese, největší devizou tohoto místa je tedy naprostý klid.
Na samotě u lesa Stříbrné Hory
1.6 - 2.6.2023 Petr říká:
Velká louka zakončená vyšší hrází malého rybníka. Navazuje na rodinné hiospodářství majitele pozemku. Louka relativně rovná, lze nalézt celkem bez problému místo, kde je auto vyrovnané. Jde o téměř samotu, soukromí zaručeno, hned u louky je krásný malý rybník, do lesa coby dup. Mimořádně milí a komunikativní majitelé pozemku. Mohu všem toto místo vřele doporučit.
Relaxační pobyt na ,,farmě Hranáč,, v předhůří Drahanské vrchoviny
15.7 - 17.7.2022 Petr říká:
Naprosto výjimečné místo. Jeden z nejlepších pozemků, které jsme zatím navštívili. Cena se nám zdála vysoká, ale po shlédnutí vybavení a možností je naprosto adekvátní a rozhodně není čeho litovat. Mimořádně příjemná a komunikativní majitelka, které kdybychom mohli dát šest srdíček, tak dáme šest srdíček. Úžasný klid a pohoda, pro děti velké vyžití jak na pozemku, tak při blízkém kontaktu se zvířaty na farmě. Farma nabízí velmi chutné vlastní produkty, taktéž vřele doporučujeme. Určitě se sem chceme vrátit.
Louka u farmáře na Vysočině
8.7 - 9.7.2022 Petr říká:
Jedno z nejlepších míst, jaká jsme doposud navštívili. Výborná poloha nad rybníkem, okolo pouze pastviny s hovězím dobytkem. Na pozemku elektřina, voda, sprcha. Louka téměř ideálně rovná. Super místo pro cyklistické výlety nebo pěší turistiku. Nelze vytknout jedinou věc.
Bison Ranch Rožnov
6.7 - 8.7.2022 Petr říká:
Pozemek leží mezi dvěma rybníky přímo na bizoním ranči. Krásné místo, téměř ideálně rovné, přímo sen každého bezkempaře. Krásné okolí, mimořádně vhodné pro cyklisty i turisty. Výborná kuchyně na ranči, vřele doporučujeme. Velké vyžití pro děti, velká dětská část, možnost dobrodružného přenocování v indoánském týpí, když by děti nebyvil karavan.
Bylinková louka na Větrném kopečku
5.7 - 6.7.2022 Petr říká:
Pro nepříznivé počasí ubytování nerealizováno. Tedy hodnocení nemohu podat.
U potoka Myslůvka
2.7 - 3.7.2022 Petr říká:
Pozemek se nachází těsně vedle lokální komunikace, kde je mizivý provoz a tedy klid. Potkáte zde více cyklistů, jak aut. Z druhé strany komunikace je potok Myslůvka, nekempujete tedy přímo u potoka. Pozemek pro využití na kempování je cca trojúhelnikovitého tvaru o odvěsnách asi 30m a 50 m, protáhlý pozemek pokračuje dále, ale je již pak velmi úzký a musí zde zůstat průjezd pro zemědelskou techniku, tedy pro kempování již nevyužitelný. Pozemek je více svažitý, nestačí podložení jedněmi klíny, zvláště když se klíny zaboří do měkkého podloží. Ideálně tedy s sebou vzít ještě nějaké desky pro podložení klínů. V sezóně je zde výskyt velkého množství ovádů a komárů, je potřeba počítat s repelenty. To nejsou výtky majiteli pozemku, to je prostě příroda a té je nutné se přizpůsobit. Jinak nocování OK. Okolí je super pro cyklisty. Chvála místních restaurací nelhala, doporučujeme také.
Jednu připomínku majiteli pozemku bych měl. Trochu bych upravil podobu ohniště a jeho okolí s nachystaným dřevem.
Kučovanky Velké Bílovice
25.9 - 27.9.2021 Petr říká:
Užasně umístěný pozemek mezi vinicemi. Rovný, úplně ideální pro zaparkování obytňáku. Výborné místo pro vycházky mezi vinicemi i výlety pom okolí. Také dostečné množství vinařů nabízejících své produkty je velmi motivující k návětěvě tohoto místa. Za nás vynikající.
Čejkovice - Příhon přímo u vinařů
11.9 - 12.9.2021 Petr říká:
Protože jsme nepotřebovali vodu ani přípojku, všechno ostatní bylo naprosto bez problému, včetně blízké ochutnávky vína s drobným občerstvením. Upozornění pro spáče - pokud nechcete ráno brzy vstávat, vyberte si pro návštěvu čas mimo dozrávání hroznů. V ránci boje proti špačkům začíná vždy ráno asi v 6 hod. taková drobná kaonáda na vinicích, aby si vinaři ochránili úrodu. Ale spáči musí vstávat. Jinak vše bez problémů, Čejkovice jsou opravdu velmi krásná obec, perfektní i pro cykloturistiku.
Jižní Čechy začínají u nás
12.8 - 14.8.2021 Petr říká:
Velmi pěkný pozemek u rybníka. Ač je součástí velkého areálu s ubytováním jiných hostů v hotelu, s mnoha koňmi ve stájích v bezprostřední blízkosti stání, jde o pozemek velmi klidný, s maximálním soukromím. Možnost mnoha sportovních aktivit, stravování, je to dobré východisko pro výlety do okolí. Rozhodně pozemek doporučujeme k návštěvě. Jen neopomeňte poslechnout radu majitele pozemku pro vybavení se repelenty, večer se u vodní plochy opravdu vyplatí.
Pozemek pro parkování a stanování
11.8 - 12.8.2021 Petr říká:
Malá loučka navazující na místní hospůdku. Naprosto klidné místo se zázemím pro stravování. Výborné i jako východisko pro výlety do okolí. Neobyčejný majitel objektu s velkým zkušenostmi s podníkáním v USA, velmi vstřícný k hostům a i k pronajímatelům hospůdky. Ty jsem si nechal na konec, úžasní lidé, s velkým podnikatelským entusiasmem a ochotou udělat pro své klienty maximum. Své podnikání v hospůdce kombinují s uměleckým ateliérem zaměřeným na zpracování skla, hlavně vitráží. I zde je vidět jejich obrovské nasazení a nadšení. Rozhodně doporučujeme kempovací pozemek všem, kdo chtějí poznat dobré lidi a určitě bychom se sem chtěli vrátit.
Romantika na severu
9.8 - 11.8.2021 Petr říká:
Pozemek na úžasném místě vedle kamenné struktury "Strom života". Výborná poloha, možnost sportovního vyžití na vedlejším hřišti fotbalgolfu. Také občerstvení je hned vedle a bez problému. Výborné východisko pro výlety do okolí. Rádi bychom pozemek využili i v budoucnu a do kraje se vrátili. Všem doporučujeme.
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.