Roman N.

Skóre Bezkempu: 287

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 16
Počet půjčených vozů: 117.8 - 18.8.2022 Eva říká:

Milí hosté, pohodová komunikace, děkujeme za návštěvu:-).
25.7 - 26.7.2022 Pavlína říká:

Vše v pořádku, bezproblémová komunikace.
22.7 - 23.7.2022 Pavel říká:

Vše OK
20.7 - 21.7.2022 Martin říká:

Naši hostia boli,pokoj a relax hľadajúci ľudia a môžem povedať že všetko dopadlo na jedničku. Žiaden problém.
4.7 - 5.7.2020 Marcel říká:

Super hosté, vše proběhlo v pořádku, určitě doporučujeme.
14.8 - 16.8.2022 Jakub
18.7 - 19.7.2022 Jakub
14.8 - 19.8.2022 Patrik


Rybník Jarka v Ráji
18.8 - 19.8.2022 Roman říká:
Co se týče umístění v přírodě na samotě, za nás zatím top místo. Stali jsme přímo na posekané hrázy soukromého rybníku obklopeni rakosem, lesy a golfovým hřištěm "na dohled". Určitě by místu slušelo nějaké jednoduché posezeni u ohně a třeba někde kadibudka. Ale to už by sem jezdili všichni :)
Zahrada v podhradí
17.8 - 18.8.2022 Roman říká:
Nadstandardně vybavené místo včetně kuchyně. Klidné místo. Na hrad kousek. O místo se majitel výborně stará. Jablíčka, hrušky, švestky, blumy co hrdlo ráčí! Jen opatrně díky zpadanemu ovoci bylo dost vos a včel což může být pro někoho nebezpečné. Pro děti hamaky, sedací pytle, pískoviště a jako bonus zvířata. Díky moc.
Pod Lysou Horou
16.8 - 17.8.2022 Roman říká:
Výborne východisko pro aktivity v okolí. Nedaleký Ostravický rynek a PepeCafe stojí za návštěvu stejně jako koupání v perejich. Na nás jen trošku moc hluku od silnice a trati. Nájezd ze silnice je lepší že smeru na Frýdeka stejně tak i výjezd. Po cca 100m se dá na parkovišti v pohodě otočit.
Ranč pod Ondřejníkem
14.8 - 16.8.2022 Roman říká:
Letos podruhé na stejném místě. Tentokrát s obytným vozem. Opět všechno na jedničku a jistě zase přijedeme.
Zahrada u chalupy na samotě v lesích
25.7 - 26.7.2022 Roman říká:
Krásné místo na opravdové samotě s bezva zázemím. Dcerka (12) se skoro až bála :)) Ale našli jsme vše co třeba, pitnou vodu, kryté posezení, rovné místo pro auto, kadibudku v lese s výhledem. Škoda,že jablíčka ještě nebyla zralá ;)Kdo hledá samotu tak tohle je to pravé místo. Jen koupání jsme nezkusili, tak třeba jindy.
Záhrada pri Národnom parku Veľká Fatra
20.7 - 21.7.2022 Roman říká:
Pozemek na samém konci obce. Je to defacto poslední zahrada a pak už jen louky a pole. Velice přátelský majitel, dělá to srdcem a baví ho poznávat nové lidi. Venkovní sprcha nemá chybu stejně jako postel, posezení, gril i připravené dřevo. Západ slunce nad Malou a východ nad Velkou Fatru úžasný. Na západ slunce se určitě vyplatí vyšplhat na kopec.
Ranch Paradise
19.7 - 20.7.2022 Roman říká:
Zajímavé místo uprostřed polí a pastvin kousek od Martinu. Večerní i ranní výhledy na Malou i Velkou Fatru. Pro milovníky zvířat nebo "městské" typy může být zážitek z blízkosti zvířátek. Ranní espresso a domácí levandulový sirup nám pobyt krásně uzavřel. Doporučujeme!
Ranč pod Ondřejníkem
18.7 - 19.7.2022 Roman říká:
Dva roky s bezkempu a zatím jednoznačně TOP místo!!! Naprosté soukromí, skvěle vybavené, komunikace s Kubou na jedničku.není vůbec co vytknout a určitě tady nejsme naposledy. Díky moc
Zámeček Skrytín - oáza klidu
5.7 - 6.7.2021 Roman říká:
Perfektně zapomenuté místo, na které bychom asi jen tak nenarazili. Pan majitel tady pro bezkempaře vybudoval moc hezké zázemí. Ohniště, pergola s elektřinou a vodou. Velký rovný plac…půl srdíčka dolů jen za kadibudku, ta by potřebovala trošku víc péče. Ráno se vyplatí na svítání vyběhnout po žluté na konec louky pod lesem. Otevřou se krásné výhledy. Pokud ale máte rádi samotu, je velká šance, že té se tady spíš nedočkáte. Je to prostě atraktivní spot a díky většímu množství možných rezervací se to pomalu stává více “skempem” než “bezkempu”.
Kempování mezi zvířátky na ranči
4.7 - 5.7.2021 Roman říká:
Je úžasné, co tady slečna Tereza dokázala vybudovat. Pro děti/rodiny je to skvělé místo se zázemím jako málo kde jinde. Pro dva rodiče bez dětí, co hledají klid to není ideální - je to přece jen více kemp než příroda a klid takže jsme brzy ráno prchali zase dál. Je potřeba prostě zvážit co na svém pobytu hledáte. Hned po příjezdu jsme dostali podrobné “školení” kde co je. Překvapila vybavená kuchyňka se základními věci (káva, čaj, lednice). Fajn byla i všechna místní zvířátka.
Vodárna Pozdeň
3.7 - 4.7.2021 Roman říká:
Pěkné klidné místo, čistá nová kadibudka, hezké posezení i gril. Slušná rovina i pro stany. Provoz ze silnice je občas slyšet, ale nic hrozného. Příjezd ze silnice bez problémů. Potěšilo i lesní jahody. Dobré místo i pro středně velkou skupinu, kde by třeba ani večerní hraní u ohně nemuselo nikoho rušit.
Zahrada pod Prachovskými skalami
20.7 - 21.7.2020 Roman říká:
Pozemek je velmi dobře umístěný pro poznávání Prachovských skal, Jičána a České Ráje celkově. Majitel nás přišel přivítat, vše proběhlo hladce. Pozemek je mírně svažitý a není moc rovný, Ze dvou stran obklopený místní komunikací, a cca 200m od pozemku vede hlavní silnice Jičín Mladá Boleslav. Hluk je poměrně výrazný. Fajn je i ohniště.
Pod Ondřejníkem v lese
5.7 - 6.7.2020 Roman říká:
Super schované místo - opravdová samota (pokud nepočítáme včely v nedalekých úlech). Nová (luxusní) kadibudka, pergola a ohniště. Velikostně pro dvě i tři rodiny. Pokud chcete klid a samotu, tohle je to pravé místo.
Pod Lysou horou
4.7 - 5.7.2020 Roman říká:
Trošku jsme se před příjezdem báli, jestli nebudeme příliš blízko majitelům pozemku. Ale pozemek je nad statkem, krásně rovný a s novou příjezdovou cestou. Pohodový západ slunce a výhled na Beskydy. Sluníčko by nás vzbudilo až tak kolem deváté. Potěšila i připravená prodlužovačka a dřevo do přenosného ohniště. Ani jedno jsme ale nevyužili. Majitel sympaťák. Doporučujeme koupání v peřejích Ostravice a pak se odměnit v Ostravickém dvorku. Oboje v pěším dosahu.