Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

David K.

Skóre Bezkempu: 285

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 18
Počet půjčených vozů: 024.5 - 25.5.2023 Dana říká:

Vše v naprostém pořádku, děkujeme za návštěvu :⁠-⁠)
12.5 - 13.5.2022 Petr říká:

Všechno v naprostém pořádku, děkujeme.
8.5 - 9.5.2022 Obec říká:

vše v pořádku
9.5 - 10.5.2022 Obec říká:

vše v pořádku
26.3 - 27.3.2022 Lucie říká:

mladá milá rodina, vše v pořádku
4.6 - 6.6.2021 Iva říká:

Velmi milí, komunikativní hosté, s nimiž nebyl žádný problém. Pozemek zanechali v pořádku a v čistotě. Ráda je u nás znovu kdykoliv uvítám.
7.5 - 9.5.2021 Tomáš říká:

Vše v pořádku.
29.4 - 30.4.2023 Pavlína
24.7 - 26.7.2022 Zapletal
23.7 - 25.7.2021 Františka


Odpočinková louka v ráji
24.5 - 25.5.2023 David říká:
Perfektní místo, krásný pohled na západ slunce, luxusní táborák, bedna dřeva za 50,- nachystaná a vystačila na několik hodin ohně, plně dostačující. Kadibouda vypulírovaná a navoněná víc, něž kdejaký splachovací záchod v kempu. :D Paní majitelka vstřícná a milá i přes jednání na poslední chvíli. Na co bych nicméně rád ostatní upozornil je sklon louky, jedinné víceméně rovné místo je v dolní části. Pokud by tam už ale bylo obsazeno, měli bychom problém, zejména v horní části je dost svažitá, běžné klíny to do roviny nedají... Vodováha v Californii ukazovala boční náklon 6-10 stupňů dle konkrétního místa. V dolní části do 3 stupňů.
Zahrada Toulovcovy Maštale
29.4 - 30.4.2023 David říká:
Kempování zde bylo super, určitě lze doporučit. Je velmi blízko k maštalím, lze dojít pěšky. Omlouváme se za stopy po kolech v trávníku, po těch deštích to bylo hodně mokré, ale i tak jsme odjeli bez větších obtíží.
Pod Ondřejníkem v lese
27.7 - 28.7.2022 David říká:
Parádní místo, velmi izolované, hezky udržované. Možnost udělat si ohýnek, dříví nachystané. V letním horku je zde hezký úkryt před sluncem.
Těrlická přehrada
26.7 - 27.7.2022 David říká:
Parádní místečko vyloženě u břehu přehrady, která je parádní na koupání, relaxaci. Byli jsme zde sami, nicméně je zde rozestavěný stánek s občerstvením. Časem tedy asi bude více rušno, nicméně zase možná něco k pití a snědku. Každopádně doporučujeme a rádi se vrátíme.
Na břehu řeky Opavy - Loděnice Děhylov
24.7 - 26.7.2022 David říká:
Parádní místo na břehu řeky, ve které se lze i okoupat. V létě velmi příjemně teplá. Pozemek krásně posečený, připravený. Na druhé straně pozemku je restaurace, kde si lze vzít točené a něco ke snědku. Večer bývá i živá hudba, nicméně nijak dlouho do noci. Ráno jste zde sami.
České Švýcarsko kempování na louce u řeky Kamenice
9.5 - 10.5.2022 David říká:
Vše naprosto v pořádku, hladce posečeno, teplá voda ve sprše celý den... Doporučuji!!
Zahrada Porta Bohemica Velké Žernoseky.
12.5 - 13.5.2022 David říká:
Krásné místo s výhledem na meandry Labe v okolí vinic. Děti se zde překvapivě slušně zabavili. Je zde menší dětský domeček s výhledem na dvě železniční tratě, kde často projíždí různé vlaky. Pro malé milovníky vlaků tedy paráda!
České Švýcarsko kempování na louce u řeky Kamenice
8.5 - 9.5.2022 David říká:
Parádní místo s tekoucí teplou vodou, sprchami a relativním soukromím. Byli jsme tam v pracovním týdnu a téměř nikdo tam nebyl ani neprocházel. I přesto, že se jedná v podstatě o centrum obce, jsou domy příjemně daleko a za stromy, takže je zde pocit soukromí.
U Vltavského plavebního kanálu v Zooparku Zelčín
6.5 - 8.5.2022 David říká:
Bylo to super a moc děkujeme. Určitě budeme dale doporucovat. Pro male deti je pobyt u farmy opravdu úžasný. :)
Samota Habrůvka
26.3 - 27.3.2022 David říká:
Vše naprosto v pořádku. Hezké místo na klidný odpočinek, blízko u lesa, ohniště a dřevo k dispozici... Perfekt...
U Elišky na statku
20.8 - 22.8.2021 David říká:
Perfektní místo pro dovolenou s dětmi. Velké množství různé hospodářské zvěřiny děti velmi potěšilo a chechtali se celý večer. Je zde i možnost jejich krmení dodanou potravou, případně pohlazení volně pobíhající drůbeže. Paní majitelka milá a nápomocná. Moc děkujeme za krásný víkend, nebylo to naposledy. ;)
Humbarek
23.7 - 25.7.2021 David říká:
Výborné místo na stanování či příjezd větším autem. Krásný, rovný, hladce posečený pozemek s pěkným výhledem na okolní krajinu. Místo pro stan hezky stíní stromy a není tam tak horko. K tomu nachystané dřevo na oheň - paráda. Určitě se vrátíme.
Klidné místo v srdci Moravského krasu s krásným výhledem
4.6 - 6.6.2021 David říká:
Parádní a hezky zašité klidné místo. Možnost udělat na cca třech místech i oheň a opéct špekáček. Lehce je slyšet zvuk silnice, ale nic, co by se nedalo vydržet. Majitelka přijela večer na kole na výlet pozdravit ubytované - příjemná návštěva. :) Pobyt jsme si užili a určitě se někdy vrátíme či doporučíme dále!
Mikrofarma Holetín
10.5 - 11.5.2021 David říká:
Na tomto místě jsme byli překvapení, musím říct. Děti sice byli nadšené z oveček, nicméně místo je trošku překvapivě uprostřed vesnice, což z fotek nejde poznat. Stromy ještě neměly moc listí. Byli jsme zde s autem bez záchodu a pro takové je místo nepoužitelné. Popravdě nevím, kam bych na záchod šel (všude okolo jsou domy a minimální až nulové soukromí). Les nikde poblíž není. My zde na noc nakonec nezůstali a jeli jinam. Pro velké karavany asi ok, ale třeba se stanem či campervanem nedoporučuji.
Reakce majitele: Překvapení je i na mé straně. Jak obsáhlé hodnocení může napsat někdo, kdo zde strávil 5 minut aniž by vylezl z auta. Informace o umístění pozemku jsou patrné hned z první věty popisu. Chápu, že poznat tuto skutečnost z mapy zvládnou jen ti nejbystřejší. Očekávání bujného olistění stromů na začátku května v 600 m n m mě taktéž pobavilo. Co se veřejného WC týče, opět viz. popis pozemku. Chápu, že začínající karavanisté ještě zcela nerozlišují rozdíl mezi stellplatzem a kempem (v těch zmiňovaných domech v okolí jsou případně také WC). Pokud jste nám chtěli znečišťovat pozemek Vašimi exkrementy, děkujeme, že jste včas odjeli. Pozemek není určen pro stanování opět viz. popis pozemku. Doporučuji, si nejdříve pozorně přečíst informace k pozemku, který hodláte navštívit.
Spaní mezi Kelty
9.5 - 10.5.2021 David říká:
Stanování těsně za valem Keltského skanzenu. Pěkné místo, po skončení otevírací doby skanzenu (17:00) už tu nikdo není. Pan správce milý a ochotný. Čisté záchody s vodou otevřené 24 hodin jsou velký bonus. Možnost dát si něco na jídlo či pití v okénku poblíž taky super. Kousek pěšky v Nasavrcích je pak pěkný rybník vhodný ke koupání.
Konec světa Doubrava
10.5 - 11.5.2021 David říká:
Výborné místo pro relax. Klid, možnost udělat si oheň, dřeva v okolních lesích dost. Super místo pro začátek výletu do údolí Doubravy. Pecka, byli jsme tu dvě noci a pak se ještě na jednu vrátili. :D Ikdyž je na pozemnku maximální počet lidí (3 rezervace), tak je zde dost místa a relativní soukromí.
Samota v lesích české Kanady
16.4 - 18.4.2021 David říká:
Super místo, naprostá oáza klidu, nádherné okolní lesy na procházky. Sice se nám podařilo s autem v dolní části pozemku zapadnout v blátě, ale majitel přijel napomoc a vůz jsme vyprostili. Doporučuji nižší části před vjezdem projít pěšky! :)